Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6788318 razy)

Offline SPOKOJNIE

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5565 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:34:16 »
Dzień dobry.
Uwielbiam czytać Państwa komentarze, które smakują niczym kostki z ogromnej tabliczki czekolady. Ale i jedzenie czekolady ma swój kres. Naturalny koniec. Zaczyna człowieka w pewnym momencie mdlić. Zaczyna odczuwać zniechęcenie.
Takie odczucia towarzyszą mi po lekturze wpisów osoby o pseudonimie "jorka".
Ciągle widzę, że ta osoba z premedytacją atakuje jedynego przedstawiciela z władz naszej firmy, który ma cywilną odwagę rozmawiać z pracownikami. Oczywiście, tą odważną osobą jest An_na.
Dziesiątki frustrujących pytań autorstwa jorka, jakieś niskie i głupie z natury podejrzenia, natrętne czepiactwo wskazuje, że mamy do czynienia z osobą specyficzną i złośliwą.

Mam wobec tego propozycję dla jorka. Idź jutro do członka swojego związku, który obok An_na także reprezentuje załogę w RN i zacznij truć mu du..ę.
Znasz adres. Wejdź do gabinetu i zapytaj się tego człowieka,  czy jeszcze żyje, zapytaj się, czy wie, że ludzie w firmie pogardzają statystami, pogardzają karierowiczami. Idź do przedstawiciela załogi w RN z Solidarności i zapytaj się, za co bierze pieniądze. Zapytaj się również, co zrobił w obronie Kuźmiczonka, zapytaj się czy ma jaja, czy jest tylko bezwolną kukiełką w rękach pierwszego bambosza wśród związkowców.

Idź i pytaj. I szanuj ludzi, którzy są z pracownikami na dobre i na złe.
Czara goryczy się przelała.

Pani An_na,
proszę nadal być z nami. A osoby pokroju jorka traktować, niczym katar. Podobno po siedmiu dniach odchodzi w niepamięć.
Miłego dnia
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2016, 13:52:11 wysłana przez SPOKOJNIE »
Nie władza korumpuje. Korumpuje lęk przed utratą władzy.     [John Steinbeck]

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5566 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:35:19 »
No proszę was gdyby dali ludziom np 400 zł a nie 200 i zamiast badziewnej imprezy w Azotach nawet połowę tej kwoty którą tam wtopili  podzielili by między załogę to jestem przekonany że firma by nie padła. Ale co tam... Najważniejsze że praca jest :P

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5567 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:43:16 »
No proszę was gdyby dali ludziom np 400 zł a nie 200
To były by narzekania, że dali 400, a nie 600 itd.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5568 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:45:45 »
No proszę was gdyby dali ludziom np 400 zł a nie 200
To były by narzekania, że dali 400, a nie 600 itd.


Nie sądzę. Może ty byś narzekał jeśli lubisz...
Mnie wystarczy 200, ludzie liczyli na co najmniej 300 więc sadzę że byli by zadowoleni.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5569 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:50:41 »
Nie sądzę. Może ty byś narzekał jeśli lubisz...
Mnie wystarczy 200, ludzie liczyli na co najmniej 300 więc sadzę że byli by zadowoleni.
Nie, nie lubię narzekać, ale sądząc po postach pracowników ZCh tak właśnie by było.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5570 dnia: Grudnia 01, 2016, 13:56:11 »
Mówisz o tej garstce forumowych pijawek? Na zakładach pracuje więcej ludzi niż tych kilku. Nigdy wszystkim nie dogodzisz. Chociaż z jednej strony się im nie dziwie jak dowiadują się że cały rok zapierdzielają jedni ciężej drudzy mniej a ktoś ich ponad roczną pensję wydaje ot tak na zegarek, ale to inny temat.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2016, 14:08:19 wysłana przez Siwy1 »

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5571 dnia: Grudnia 01, 2016, 14:07:12 »
Wtedy to by dopiero negocjowali podwyżki, premie, nagrody jubileuszowe itd.
I robili by to, aż wydoiliby źródełko i cała firma by padła. Brawo za sposób rozumowania.
no a tak narazie dojdą co niektórzy, czyli 90 w ktorej sa baronowie związkowi
To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5572 dnia: Grudnia 01, 2016, 14:19:28 »
Nie sądzę. Może ty byś narzekał jeśli lubisz...
Mnie wystarczy 200, ludzie liczyli na co najmniej 300 więc sadzę że byli by zadowoleni.
Nie, nie lubię narzekać, ale sądząc po postach pracowników ZCh tak właśnie by było.
To źle sądzisz i juz o tym pisałem parę dni temu,ze ludzie liczyli na więcej i nikt nie mówił o 600 bo ludzie myślą tez realnie panie Wazniak,ale kwota 300 czy 400 sprawiałby ze ludzia na twarzy pokazałby sie uśmiech a nie irytacja i wkurzenie,że dla zarządu dla związków itd zawsze cos jest i mozna załatwić a dla nas jest wielkie gowno z którego i tak sie trzeba cieszyć bo lepsze to niż nic...ten zakład ma zyski milionowe do jasnej cholery i to nie od dziś,ten zakład jak szedł na dno to nie mieliśmy nic ładnych kilka lat a teraz jak jest dobrze to mamy to co zawsze a o większych podwyżkach możemy pomarzyć...i nie gadajcie mi o PDH że tam też trzeba szmalu...koło dupy mi lata to PDH to inwestycja GRUPY nie Zakładów...Oni tylko potrafią wyliczać ile idzie szmalu na to czy tamto szkoda że nikt wcześniej nie liczył ile idzie na karty

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5573 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:10:04 »
Dzień dobry.
Uwielbiam czytać Państwa komentarze, które smakują niczym kostki z ogromnej tabliczki czekolady. Ale i jedzenie czekolady ma swój kres. Naturalny koniec. Zaczyna człowieka w pewnym momencie mdlić. Zaczyna odczuwać zniechęcenie.
Takie odczucia towarzyszą mi po lekturze wpisów osoby o pseudonimie "jorka".
Ciągle widzę, że ta osoba z premedytacją atakuje jedynego przedstawiciela z władz naszej firmy, który ma cywilną odwagę rozmawiać z pracownikami. Oczywiście, tą odważną osobą jest An_na.
Dziesiątki frustrujących pytań autorstwa jorka, jakieś niskie i głupie z natury podejrzenia, natrętne czepiactwo wskazuje, że mamy do czynienia z osobą specyficzną i złośliwą.

Mam wobec tego propozycję dla jorka. Idź jutro do członka swojego związku, który obok An_na także reprezentuje załogę w RN i zacznij truć mu du..ę.
Znasz adres. Wejdź do gabinetu i zapytaj się tego człowieka,  czy jeszcze żyje, zapytaj się, czy wie, że ludzie w firmie pogardzają statystami, pogardzają karierowiczami. Idź do przedstawiciela załogi w RN z Solidarności i zapytaj się, za co bierze pieniądze. Zapytaj się również, co zrobił w obronie Kuźmiczonka, zapytaj się czy ma jaja, czy jest tylko bezwolną kukiełką w rękach pierwszego bambosza wśród związkowców.

Idź i pytaj. I szanuj ludzi, którzy są z pracownikami na dobre i na złe.
Czara goryczy się przelała.

Pani An_na,
proszę nadal być z nami. A osoby pokroju jorka traktować, niczym katar. Podobno po siedmiu dniach odchodzi w niepamięć.
Miłego dnia
SPOKOJNIE, spokojnie , bez nerw ;)  , pytania które stawiam zadają też ludzie w firmie, nierzadko są od nich zasłyszane. Stawiam je wszystkim bez wyjątku przedstawicielom związkowym, czy członkom RN a że odpowiada tylko Anna , nic na to nie poradzę.  Wiem , że pozostali czytają to forum ale do odpowiedzi się nie poczuwają , tym większy plus dla Anny .
Nie rozumiem też tego kierowania mnie do naszej firmowej Solidarności , nie było , nie jest i raczej nie będzie mi z nimi po drodze .
Rozumiem , źe pytania są niewygodne ale nie żyjemy w rzeczywistości sielskiej -anielskiej a tak się składa że i związkowcy (wszyscy) i przedstawiciele RN (wszyscy) , nam tę rzeczywistość kształtują .
Tak na dobrą sprawę nie musisz czytać moich postów ( jakoś to przeżyję ;p ) albo pogodzić się z faktem , że ten katar może mieć charakter chroniczny ...

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5574 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:18:54 »
Wielkie gó...no jak to nazywasz Wodnik Szuwarek to koszt ok. 24 miliony, który obciąży wynik 2017:
1.4.588.500 /karty - o 100 zł większe niż w tym roku- roku bardzo dobrej koniunktury i chwalenia się kopalniami/
2.12.750.000 /premia/
3.1.159.200 /40 zł x ilość pracowników/
4. 5.796.000 /200złxilość osób/
Nie wspomnę, że pracodawca płaci również za każdego pracownika co miesiąc 100 zł na Pracowniczy Program Emerytalny.
Przykre, że cyt:"koło d... Ci lata" inwestycja na PDH- to są miejsca pracy, to ą przychody i korzyści finansowe dla gminy. No ale jak Ci lata...przekonanego nie przekonam. Dla mnie powstanie tej inwestycji to kwestia priorytetowa dla tej Firmy, szczególnie biorąc lobby rosyjskie jeśli chodzi o zawartość kadmu...My nie mamy kolejnej nogi jaka maja Puławy czyli melaminę. PDH jest niezwykle ważne.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5575 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:20:18 »
Ludzie są poirytowani bo instalacje nie są w najlepszej kondycji i nie ma czasu na jej naprawy bo musi iść, normy muszą być zrobione na takim poziomie jaki został postawiony aby dostać premie. Myśleli, że zostanie to zauważone i docenione w formie wyższej niż 200zł. Wcześniej uważałem że też marudza aby marudzić. Wazniak i krp nie robicie na instalacji więc nie gadajciee głupot. ludzie często flaki sobie wypruwaja aby zadowolić kierownictwo.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5576 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:29:33 »
Wazniak i krp nie robicie na instalacji więc nie gadajciee głupot. ludzie często flaki sobie wypruwaja aby zadowolić kierownictwo.
A wiesz, jak ciężko mają górnicy? Pracujesz na warunkach, które znasz. Rozumiem, że ludzie chcieliby zarabiać więcej, ale nawet kilka zł dla każdego pracownika przy takiej skali zatrudnienia to ogromne (i stałe w przeciwieństwie do zegarka za 40tys.) obciążenie dla budżetu.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5577 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:35:42 »
Tutaj się zgadzam. Macie oczywiście rację.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 380
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5578 dnia: Grudnia 01, 2016, 15:38:27 »
Wielkie gó...no jak to nazywasz Wodnik Szuwarek to koszt ok. 24 miliony, który obciąży wynik 2017:
1.4.588.500 /karty - o 100 zł większe niż w tym roku- roku bardzo dobrej koniunktury i chwalenia się kopalniami/
2.12.750.000 /premia/
3.1.159.200 /40 zł x ilość pracowników/
4. 5.796.000 /200złxilość osób/
Nie wspomnę, że pracodawca płaci również za każdego pracownika co miesiąc 100 zł na Pracowniczy Program Emerytalny.
Przykre, że cyt:"koło d... Ci lata" inwestycja na PDH- to są miejsca pracy, to ą przychody i korzyści finansowe dla gminy. No ale jak Ci lata...przekonanego nie przekonam. Dla mnie powstanie tej inwestycji to kwestia priorytetowa dla tej Firmy, szczególnie biorąc lobby rosyjskie jeśli chodzi o zawartość kadmu...My nie mamy kolejnej nogi jaka maja Puławy czyli melaminę. PDH jest niezwykle ważne.
Temat wyliczeń ktoś juz tu opisywał...ja juz powiedziałem...dla was zawsze się kasa znajdzie i tyle w temacie,tak bylo jest i będzie...o własne tyłki potraficie zadbać,a co do PDH to przestańcie się nim zasłaniać bo jak nie było tematu PDH to takie same niemal podwyżki były a co idzie za tym wtedy było ciągnąć jalosinskiego za...a nie teraz pdh się zasłaniają...zawsze cos sie znajdzie
« Ostatnia zmiana: Grudnia 01, 2016, 15:47:06 wysłana przez Wodnik Szuwarek »

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5579 dnia: Grudnia 01, 2016, 16:07:06 »
Też mają ciężko górnicy. Co ma górnik do zakładow chemicznych? Porównanie conajmniej nie trafione.  Wiem że na skalę całych zakładów dodatkowe 100 dla każdego pracownika jest sporym obciążeniem ale sądzę, że nie jest niemożliwym zrealizowania.