Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783352 razy)

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4275 dnia: Kwietnia 25, 2016, 10:54:17 »
Teraz wychodzą wszystkie brudy na jaw typu "zakładowe piersi", zegarki i inne ciekawostki, a o ilu się nie dowiemy to ...

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4276 dnia: Kwietnia 25, 2016, 11:21:31 »
Teraz wychodzą wszystkie brudy na jaw typu "zakładowe piersi", zegarki i inne ciekawostki, a o ilu się nie dowiemy to ...
Oj tam piersi to akurat są bardzo ważne z punktu widzenia negocjacji biznesowych

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4277 dnia: Kwietnia 25, 2016, 11:30:51 »
"zakładowe piersi", zegarki i inne ciekawostki,
???????????? można więcej informacji plotek

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4278 dnia: Kwietnia 25, 2016, 11:41:04 »
"zakładowe piersi", zegarki i inne ciekawostki,
???????????? można więcej informacji plotek

We wsi mówią że Pani wiceprezes ogarnęła sobie cycuszki płacąc zakladową złotą kartą... Trzeba oglądać doktora Szczyta w TV

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4279 dnia: Kwietnia 25, 2016, 12:06:48 »
no powiem ci mnie takie programy nie interesują, i jak przypuszczam jest to obecnie plotka nic potwierdzonego, ;D

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4280 dnia: Kwietnia 25, 2016, 12:19:57 »
No tak, znowu wielkie zamieszanie. Szkoda tylko że po napisaniu 2 stron dopiero ktoś się zastanawia nad podstawami. Otóż zarząd o ile mi wiadomo jest kontrolowany przez radę nadzorczą, którą z kolei nadzoruje Ministerstwo Skarbu choćby z racji tego że SP sprawuje nadzór właścicielski. Oczywiście to tak w uproszczeniu ale ten podział zawsze taki był więc nie wiem o czym tu debatować szczególnie jak weekend był. Reszty rewelacji nie komentuje bo to poniżej krytyki

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4281 dnia: Kwietnia 25, 2016, 14:04:28 »

No tak, znowu wielkie zamieszanie. Szkoda tylko że po napisaniu 2 stron dopiero ktoś się zastanawia nad podstawami. Otóż zarząd o ile mi wiadomo jest kontrolowany przez radę nadzorczą, którą z kolei nadzoruje Ministerstwo Skarbu choćby z racji tego że SP sprawuje nadzór właścicielski. Oczywiście to tak w uproszczeniu ale ten podział zawsze taki był więc nie wiem o czym tu debatować szczególnie jak weekend był. Reszty rewelacji nie komentuje bo to poniżej krytyki

ryszard_stary chyba czytasz nieuważnie bo od namysłu o podstawach te dwie strony się zaczęły .
Jeśli teraz wychodą rónego rodzaju "kwiatki",  od których można "pospadać z krzeseł" . to można byłoby zapytać czemu tego nie zauważyła RN ? 

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4282 dnia: Kwietnia 25, 2016, 16:43:47 »
Staram się czytać uważnie i takie mam wnioski. O ile wiem to (jeszcze) nie jest zabronione. Na razie brniecie przyjmując plotki za fakty. No spoko, Wasze prawo tylko nie wszyscy mają nastroje jak przy polowaniu na czarownice. Jeżeli chodzi o kwiatki, faktycznie sezon się zaczął, wiosna idzie, można w ogródku popracować. Miłego dnia

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4283 dnia: Kwietnia 25, 2016, 20:41:21 »
No jak mówiłem wszystko  jest na zasadzie ktoś coś nic konkretnego czyli plotka goni plotke  :) ;)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4284 dnia: Kwietnia 25, 2016, 21:05:08 »
No jak mówiłem wszystko  jest na zasadzie ktoś coś nic konkretnego czyli plotka goni plotke  
to po co to czytasz ?
można więcej informacji plotek
Czyli jednak ciekawi
no powiem ci mnie takie programy nie interesują, i jak przypuszczam jest to obecnie plotka nic potwierdzonego,
Niby nie interesuje taaaak ?? Zapewne czekasz aż Pani Ania potwierdzi.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4285 dnia: Kwietnia 25, 2016, 22:37:43 »
piotrzpl to lawirant wichłacz i slizgacz.Siedzący w czyjejś kieszonce
normalnie rewelacja psycholog pierwsza klasa, rozszyfrował mnie  ;D ;D ;D ;D  a poważnie to nie lubię jak sie pi****i głupoty o ploty a wielu łyka to jak ciepłe bułeczki,

Post Merge: Kwietnia 26, 2016, 12:30:39
no czas przedstawić dowody wtedy można podyskutować, a nie o tym co usłyszeliście w kolejce w mięsnym, czy w autobusie
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 26, 2016, 12:30:39 wysłana przez piotrzpl »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4286 dnia: Kwietnia 26, 2016, 13:26:01 »
no czas przedstawić dowody wtedy można podyskutować, a nie o tym co usłyszeliście w kolejce w mięsnym, czy w autobusie

widać, że na żadnym spotkaniu z nowym prezesem nie byłeś ...
 Póki co, nikt konkretów na forum nie przedstawi bo spółka jest giełdowa i to i owo zaszkodzić jej może . Trzeba czekać na wyniki audytu ale szczegółów , jak tu już wcześniej była mowa, zapewne i tak nie poznamy.
Swoją drogą to bardzo wygodna pozycja dla tych co zajmują wysokie stołki w różnego rodzaju spółkach  bo głośno o zarzutach wobec nich nie można mówić, w końcu najważniejsze są ceny akcji .
Trzeba im za to na odchodne dać godziwe odprawy i opłacalny zakaz konkurencji np. na 3 lata .

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4287 dnia: Kwietnia 26, 2016, 16:37:00 »
Póki co, nikt konkretów na forum nie przedstawi bo spółka jest giełdowa i to i owo zaszkodzić jej może . Trzeba czekać na wyniki audytu ale szczegółów , jak tu już wcześniej była mowa, zapewne i tak nie poznamy.
Swoją drogą to bardzo wygodna pozycja dla tych co zajmują wysokie stołki w różnego rodzaju spółkach  bo głośno o zarzutach wobec nich nie można mówić, w końcu najważniejsze są ceny akcji .
Trzeba im za to na odchodne dać godziwe odprawy i opłacalny zakaz konkurencji np. na 3 lata .


No właśnie "My" możemy tu sobie "poplotkować", a zrobić z tym nic nie możemy i o wszystkich krętactwach, nie wspominając o wydawaniu Naszych Wspólnych Zakładowych pieniędzy na swoje prywatki i tak się nigdy nie dowiemy (tylko nieliczni którzy i tak muszą siedzieć cicho). Powiedzą nam kilka rzeczy, żeby pokazać, że było nie tak jak być powinno i tyle. A Prezes czy inni dostaną takie odprawy, że człowiek by mieszkanie kupił ale kogo to... Ach gdyby cały audyt był jawny...

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4288 dnia: Kwietnia 26, 2016, 17:25:32 »
pewnie o upublicznienie takiego audytu mogłoby wystąpić walne zgromadzenie akcjonariuszy, ale to chyba tylko płonne marzenia :-X

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4289 dnia: Kwietnia 27, 2016, 09:48:02 »
"Nasze wspólne zakładowe pieniążki" - a jakby była strata, to też by była wspólna? Czy już tylko zakładowa? Czas chyba skończyć z mentalnością rodem z poprzedniego systemu. Druga rzecz że nagle pojawiło się tu wielu tzw. znawców co to mają informacje „z pierwszej ręki”. A skoro się tak z górą spotykają podobno to może dowiedzą się też coś w istotnych sprawach pracowniczych. Poza tym z taką argumentacją to można przekonać kumpla przy piwie co najwyżej. Audyt będzie i zobaczymy ile są warte te wszystkie rewelacje. Na razie zalecam coś na uspokojenie