Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787174 razy)

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4245 dnia: Kwietnia 19, 2016, 12:41:58 »
a ja naiwnie spytam , jakie kompetencje ma członek rady nadzorczej  w spółce takiej jak nasza? W jaki sposób przedstawiciel załogi reprezentuje tzw.interesy szeregowych pracowników ? i nie chodzi mi o agitacyjne formułki ale o faktyczne moźliwosci.  Czy ma dostęp do wszystkich dokumentów dotyczących spółki , do wszystkich uchwał zarządu , operacji finansowych , planów strategicznych, czy ma możliwości blokowania posunięć ,które uzna za niekorzystne ,innymi slowy czy sprawuje ciągłą kontrolę nad każdym ruchem zarządu dotyczącym spółki?


Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4246 dnia: Kwietnia 19, 2016, 19:45:15 »
Inne pytanie, może do ,,manam" - ile kosztuje postój instalacji, którą  poprzedni zarząd,  dyrektor doprowadził do ruiny ,obcinajac koszty remontów do min.?

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4247 dnia: Kwietnia 20, 2016, 09:44:02 »
Lolek, dziwi mnie, że jako samozwańczy kandydat na prezesa zakładów i światowy ekspert w dziedzinie produkcji, jeszcze tego nie policzyłeś. Liczyłem, że przedstawisz tu na forum pełne dane policzone co do grosza. No ale cóż, jak od kilku dni nie można tu ustalić jak działają procenty, to chyba nie ma co się cudów spodziewać.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4248 dnia: Kwietnia 20, 2016, 10:22:58 »
Super wniosek, zapewne zaraz powiesz , że trzeba robić remonty, wprowadzić system 5 bop na logistyce i lobolatorium.
Outsourcing jest zły. Co robiłeś przez 8 lat?

Offline Azazel

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 31
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4249 dnia: Kwietnia 20, 2016, 10:34:13 »
Kompetencje i odpowiedzialność  określa kodeks spółek handlowych i inne akty prawne w tym wewnętrzne. Co do zasady nie można mu odmówić dostępu do żadnych informacji i dokumentów. Mogą natomiast występować w spółce  dokumenty niejawne do których dostęp można mieć dopiero po uzyskaniu poświadczenia bezpieczeństwa. Powzięta informacja poufna nie może być rozpowszechniania, za niestosowanie sie do tego grozi kara do 2 mln grzywny lub do 2 lat więzienia lub obie te kary łącznie. Blokować jeden członek sam nic nie może bo jest członkiem organu kolegialnego. 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4250 dnia: Kwietnia 20, 2016, 12:22:46 »
Super wniosek, zapewne zaraz powiesz , że trzeba robić remonty, wprowadzić system 5 bop na logistyce i lobolatorium.
Outsourcing jest zły. Co robiłeś przez 8 lat?

Oj lolek, lolek, od mielenia jęzorem coraz gorsze pomysły. Jak tam krowa na miedzy i mniej więcej tyle samo z tego wynika. Szukasz ciągle jakiś winnych, czepiasz się remontów, teraz wymyślasz coś o „loboratorium”. Naprawdę, chyba się marnujesz na tym forum. Jak faktycznie znasz się na wszystkim to już dawno powinieneś iść w dyrektory albo i wyżej, sam pisałeś że to żadna filozofia zarządzać zakładami. Gorzej jak tylko tu jesteś mocny, wtedy może lepiej się zajmij swoją robotą zamiast innych po kątach rozstawiać.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4251 dnia: Kwietnia 20, 2016, 12:44:32 »
Ja akurat w przeciwieństwie do Ciebie pracuje na wytwórni i jestem na wolnym a w tym czasie mogę sobie robić co chcem!
A Ty siedząc za biurkiem co m9ze wiedzieć o pracy fizycznej, Twoje wywody ..jest pięknie,  jest super, zarząd najlepszy w historii pokazują kim i jesteś , jaką masz wiedzę na temat tego co się dzieje na instalacjach a nie w biurowcu.
Powiem tak, szkoda słów  a kto ma rację napewno wykażą adyty w poszczególnych komórkach.i instalacjach. Żyj sobie w duchu i wieże outsourcingu .
Nie odpisuj juz proszę a jeżeli masz problem ze zrozumienie co pisze , poczytaj ulotki kadydatow do RN.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4252 dnia: Kwietnia 21, 2016, 10:53:47 »
Widzisz, Twój problem jest taki że uważasz że wiesz wszystko najlepiej, że wszystko jest ŹLE. Nie znasz mnie, nie wiesz gdzie pracuję a oceniasz. Bez żartów… A skoro tak Ci źle w tej firmie to może pora się zastanowić, ale nad sobą? W końcu takiego specjalistę przyjmą wszędzie z otwartymi ramionami. Także również polecam życie dalej w swojej „wieże”, tylko może bez takiego uzewnętrzniania swoich problemów, bo sorry, ale widać że powtarzanie po raz 10x tego samego nie robi już na nikim wrażenia.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4253 dnia: Kwietnia 21, 2016, 18:37:41 »
Mam nadzieje, że takiego specjalistę jak ty od ousortigu i tak myślącego o swojej firmie i jej przyszlosci długo nie będą trzymać  w jakiejkolwiek firmie.
Koniec dyskusji z Panią,  Panem.

Offline senegalczyk

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4254 dnia: Kwietnia 21, 2016, 20:08:57 »
Już po wyborach i tak się zastanawiam ile czasu musi minąć, żeby z wydziałów poznikały plakaty wyborcze. Jak po głosy to wiedzieli gdzie przyjść, ale posprzątać po sobie to już ciężko - WSTYD !!

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4255 dnia: Kwietnia 21, 2016, 20:25:38 »
 ale wybory jeszcze sie chyba nie skoczyły jeszcze będzie druga tura, wiec .....

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4256 dnia: Kwietnia 22, 2016, 10:16:37 »
Każdy medal ma dwie strony. Akurat z wyborami to jest tak że w interesie każdego kandydata powinno być informowanie ludzi o tym co się dzieje. W końcu to oni są dla nas. Myślę że w tej sytuacji dobrze będzie widać komu na tym zależy. Ja bym nie demonizował.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4257 dnia: Kwietnia 22, 2016, 10:52:30 »

Offline jorka

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 193
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4258 dnia: Kwietnia 23, 2016, 15:07:07 »
Kompetencje i odpowiedzialność  określa kodeks spółek handlowych i inne akty prawne w tym wewnętrzne. Co do zasady nie można mu odmówić dostępu do żadnych informacji i dokumentów. Mogą natomiast występować w spółce  dokumenty niejawne do których dostęp można mieć dopiero po uzyskaniu poświadczenia bezpieczeństwa.



a co np. z kartami płatniczymi ? czy RN ma wgląd w to, komu wydawane są takie katy i czy mogą kontrolować wydatki na nich ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4259 dnia: Kwietnia 23, 2016, 15:15:07 »
Nie ma. Zarząd odpowiada za to komu wydaje karty i czy zatwierdza wydatki. Rada może kontrolować wydatki o ile taka uchwała zostanie podjęta. Została rok temu zalecona kontrola kart i mamy wyniki jako Rada otrzymać.