Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6852957 razy)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3975 dnia: Marca 03, 2016, 21:42:39 »
Ok zgadza się. Tylko GAPS jest właśnie od serwisu na całych naszych Zakładach i nie mają wpisanych konkretnych celi i norm na danym wydziale właśnie z powodów wpisanych wcześniej.
Pudło. Serwis ma również swoje brygady odpowiedzialne za dany wydział, a ich cele to brak awarii i związanych z tym postojów. Tak więc jeżeli np. ślusarz pracujący na nawozach musi jechać na LP to wtedy nie pracuję na osiągnięcie swoich celów (premii).

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3976 dnia: Marca 03, 2016, 22:12:38 »
Idąc tym tokiem rozumowania to pracownicy wytwórni powinni wspomagać pracę na pakowniach bo przecież jeśli pakownia nie zakonfekcjonuje nawozu z magazynu to wytwórnia nie będzie mogła produkować bo nie będzie miejsca na sypanie, a co za tym idzie nie wyrobią swoich celów premiowych... bzdura....


Kolega, który wystawia faktury, jest 'uzależniony' od sprzedania, zapakowania itp
Jak ma ICH zmusić by to robili lepiej, szybciej ? :D
Te premie to są lekko wyssane z palca.

Ale.. i tak dla mnie hitem było na siłę zgłaszanie 'mam pomysł'

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3977 dnia: Marca 03, 2016, 22:33:11 »
Idąc tym tokiem rozumowania to pracownicy wytwórni powinni wspomagać pracę na pakowniach bo przecież jeśli pakownia nie zakonfekcjonuje nawozu z magazynu to wytwórnia nie będzie mogła produkować bo nie będzie miejsca na sypanie, a co za tym idzie nie wyrobią swoich celów premiowych... bzdura....

Politykiem zostań ściemniaczu.
Po co ludzie z LP2 przyjeżdżają do was ?
Wspomagać waszą pracę, bo nie nadażacie towaru zapakować, czy kawę wypić ?

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3978 dnia: Marca 03, 2016, 22:49:30 »
Myślę że wszystko rozbija się o to ze ponoć na dwie zmiany może pakować i ładować czyli trzecia zmiana jest niepotrzebna. Skoro jest nie potrzebna to po dlaczego potrzebni są ludzie na trzecią zmianę ?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3979 dnia: Marca 04, 2016, 11:23:11 »
Ok. Super. Jak zwykle macie problemy ze sobą. Kiedy wpadniecie na to, że jak jeden z wydziałów nie da rady, to nikt nie dostanie premii bo zakłady staną? Pracuje tu już długo i dawno takich marud nie widziałem. Szynka nie taka, premia nie taka, zmiany systemu pracy - złe. Tylko powiedzcie co takie związki w tej sprawie zrobiły? Nic? Przemyślcie swoje zachowanie tyle wam powiem.

Offline la_dzida

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3980 dnia: Marca 04, 2016, 12:30:30 »
Pracować trzeba każdy to wie, ale pytam się dlaczego oszukuje się ludzi i mówi, że nie będzie pakowania nawozu na paletach oraz załadunków samochodów na nocnych zmianach, a dzieje się zupełnie odwrotnie. Nadgodziny dla skoczków, następni zleceniowcy takie zmiany i przede wszystkim niedoświadczeni ludzie przy maszynach z innych wydziałów. Dobra zmiana tylko dla kogo i do czego doprowadza.
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3981 dnia: Marca 04, 2016, 12:49:07 »
Nie chcę siać plotek i nikogo oczerniać, ale - czy to prawda, że ktoś dostał jakąś nagrodę za te zmiany systemu pracy na tym wydziale?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3982 dnia: Marca 04, 2016, 21:11:12 »
No aż tak to chyba nie,  pewnie to co uslyszales to plotka, bo nie wyobrażam sobie nagradzac kogoś za coś co nie zdało egzaminu.   Dyrektor Logistyki, brawo ty. Przykład na to, że szkoła nie jest wprost proporcjonalna do mądrości życiowej.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3983 dnia: Marca 04, 2016, 21:56:12 »
No aż tak to chyba nie,  pewnie to co uslyszales to plotka, bo nie wyobrażam sobie nagradzac kogoś za coś co nie zdało egzaminu.   Dyrektor Logistyki, brawo ty. Przykład na to, że szkoła nie jest wprost proporcjonalna do mądrości życiowej.
szkoła .. zaocznie skończona :)

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3984 dnia: Marca 05, 2016, 09:42:46 »
szkoła .. zaocznie skończona
To nie są lata 70-80'te kiedy do szkoły zaocznej szły osoby ze słabymi ocenami, które nie dostały się na dzienne.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3985 dnia: Marca 05, 2016, 12:23:02 »
No faktycznie, kiedyś ucząc się zaocznie może tak było. Ja się na własnej skórze przekonałem jak zdawałem maturę zaocznie, że trzeba się nauczyć, żeby zdać, a gadanie, że płacisz i zdajesz nie jest prawdą.

Ale nie o to mi chodziło w sumie. Nie trzeba mieć  żadnej szkoły, żeby wiedzieć, że taki pomysł jest skazany na porażkę. A tym "uczonym" czasem mam wrażenie, że w głowach się poprzewracało od tej "wiedzy"

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3986 dnia: Marca 06, 2016, 20:35:27 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie wiadomo, ilu rolników z naszego regionu kupiło podrabiane nawozy. Część z nich może nawet o tym nie wiedzieć, gdyż podróbki sprzedawane były w workach łudząco podobnych do opakowań znanego producenta. To szwindel na wielką skalę, ktoś zarobił na nim miliony złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Centralne Biuro Śledcze.
http://www.tygodnikzamojski.pl/artykul/68970/dziesiatki-tysiecy-ton-podrobionych-nawozow.html
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3987 dnia: Marca 07, 2016, 11:59:59 »
W sumie sprawa zamknięta, a podróbki to nie nowość w naszym kraju. Co firma mogła to zrobiła, reszta w rękach odpowiednich służb i CBŚP. Odechce się cwaniakom kombinowania.

Offline Prawdopodobnie

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 281
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3988 dnia: Marca 09, 2016, 19:40:49 »
Pani Aniu, wiadomo może coś na temat trzynastek. Będzie może coś w tym roku?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3989 dnia: Marca 10, 2016, 07:57:55 »
wiadomo może coś na temat trzynastek
od bardzo dawna nie ma w zch police trzynastki ponieważ jest stałym elementem wypłaty,,,  jest tylko tak zwana  14- nastka.