Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6867834 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3645 dnia: Grudnia 30, 2015, 20:24:15 »
Policzek jak sądzę  według drugiej zasady czyli znajomości i uznania = kolesie, układy,,,

Offline tomaszW

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3646 dnia: Grudnia 30, 2015, 22:10:02 »
Drodzy panowie!!!




Odłuższego czasu  czytam wiadomości na tym forum dotyczących spraw pracowników i mojego pracodawcy. Nie logowałem się bo były tutaj mądre wypowiedzi ludzi pracujących w moim środowisku( każdy ma prawo do swojego zdania i do swoich przemyśleń i ich wypowiedzi).Tylko odłuższego czasu jest tu pewna grupa człowieczków którzy budzą we mnie irytacje i stratę czasu. Panowie kto jak pisze i kto jak umie grunt aby człowieka zrozumieć w piśmie i mowie a wogóle to załóżcie  temat takiego forum jak:ortografia i gramatyka czy jak pisać na klawiaturze w języku polskim. :-[ i proszę was zachowajcie temat tego forum : ZCH Police  i piszcie o tym. Proszę !!!!!

[/size]
[/size][size=78%] [/size]

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3647 dnia: Grudnia 30, 2015, 22:47:36 »
Angel: nie mogę się wypowiadać za swoich kolegów bo mnie do tego nie upoważniono.
Złożony wniosek, (podpisany przez wszystkich) był aby pracownicy otrzymali nagrodę jubileuszową z okazji 50 lat Zakładu. Osobiście trzymam Prezesa za słowo, który powiedział że "się zastanawiają". Od tamtej pory nie było spotkania a jedynie informacja telefoniczna od jednego z członków Zarządu po posiedzeniu Zarządu. W sumie nie wiem czy to decyzja ostateczna., mam nadzieję że nie. Ale na dwoje babka wróżyła. Co do pozostałości po niewykorzystanej premii zapraszam do biura związku po informację. Niewiele tego zostało bo byly obszary produkcyjne, gdzie premia przekraczała 100% z racji lepszych niż zaplanowane wyników.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 30, 2015, 22:54:32 wysłana przez An_na »

Offline Angel

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3648 dnia: Grudnia 30, 2015, 23:56:49 »
Pani Aniu, bardzo dziękuję za informację. Ze swojej strony jestem wdzięczna, że można na Panią liczyć i uzyskać odpowiedź na nurtujące pracowników kwestie. Pytam o fundusz premiowy, ponieważ z reguły panował zwyczaj rozdysponowania go na wszystkich pracowników w formie dodatku do wypłaty. Czy wagi komponentów na przyszły rok pozostają na niezmienionym poziomie? Proszę nie odpuszczac Zarządowi i powrócić konsekwentnie do tematu jubileuszowego  :)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3649 dnia: Grudnia 31, 2015, 10:21:53 »
no czysty pis-owieć, nic dodać nic ująć,,,

Tego nie da się inaczej skomentować niż: XDDD

Cytuj (zaznaczone)
wszystko wiedzący najlepiej i najinteligentniejszy  w policach,,, ale nie zazdroszczę ci musi ci się ciężko żyć z tym że jesteś aż tak mądry, a musisz gadać z takimi bałwanami  co cię otaczają,,, tylko uważaj abyś nie wpadł w samo zachwyt i narcyzm,,, miłego dnia i szczęśliwego nowego roku

Wszystko wiedzący to na pewno nie, ale wiesz, jeśli ja ci piszę, że nie każde "urządzenie" posiada polską klawiaturę, a ty odpisujesz, że dziś każdy "smartfon" takową posiada to raz, że kuleje u ciebie czytanie ze zrozumieniem, a dwa, że kompletnie nie znasz się na tej dziedzinie.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3650 dnia: Grudnia 31, 2015, 12:10:00 »
nie będę komentował nie ma sensu, zastosuje zasadę "mądrzejszy ustąpi g... " życzę wszystkim szczęśliwego nowego roku

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3651 dnia: Grudnia 31, 2015, 12:33:20 »
G...? Genialnemu? Aj, nie trzeba było. ^^

Szczęśliwego. :D
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3652 dnia: Grudnia 31, 2015, 16:10:20 »
policzek, zdecydowanie "według znajomości". Swoich obowiązków, miejsca i stanowiska pracy. Ale Ty i tak powiesz, że jest źle, więc co Ci będę tłumaczył...

Policzanin 2 owszem pracowałem

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3653 dnia: Stycznia 01, 2016, 13:06:35 »
policzek, zdecydowanie "według znajomości". Swoich obowiązków, miejsca i stanowiska pracy. Ale Ty i tak powiesz, że jest źle, więc co Ci będę tłumaczył...

Policzanin 2 owszem pracowałem

Oczywiście, że napisze, że jest źle, bo nie popieram takich praktyk. Typ, który pracuje z zasadniczą 4000zł i nic nie robi dostaje jeszcze podwyżkę, a młody, który zasuwa i potrzebuje kasy jej nie dostaje. Żal

I gdzieś mam szacunek dla starszych... nie o to w tym chodzi, ciesze się, że od lat nie dają procentowo, bo to też było "skrzywdzenie"
Przydupasy i przylizusy dostają podwyżki, a ten co szczerze pracuje i zapierdziela nie, uważasz że to fajne?
« Ostatnia zmiana: Stycznia 01, 2016, 13:10:24 wysłana przez policzek »

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3654 dnia: Stycznia 02, 2016, 10:26:55 »
A nie możecie na PW wysłać sobie numery telefonów i umówić się na randkę? Znajdźcie sobie inne forum czy coś tam. To nie jest czat dla gimbazy. Podejrzewam że wiele osób chciałoby się wypowiedzieć na tym forum, ale jak widzą jak się plujecie, to odechciewa się wogóle tu wchodzić.

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3655 dnia: Stycznia 02, 2016, 11:16:00 »
A nie możecie na PW wysłać sobie numery telefonów i umówić się na randkę? Znajdźcie sobie inne forum czy coś tam. To nie jest czat dla gimbazy. Podejżewam że wiele osób chciałoby się wypowiedzieć na tym forum, ale jak widzą jak się plujecie, to odechciewa się wogóle tu wchodzić.
A Ty co? jakiś uprzywilejowany dzięki znajomościom (układom) w Z.Ch.Police? Jeśli ktoś pisze o realnych problemach w Z.Ch. Police, typu - nieuczciwy podział wypracowanego zysku i awansowanie osób według kryterium znajomości, układów, lizusostwa (ogólnie według tego całego złodziejskiego gówna) a nie według kompetencji, pracowitości, zaangażowania w pracę i umiejętności to chwała mu za to i oby więcej prawdy na tym forum i gdziekolwiek indziej.
PS. podejrzewam a nie podejżewam
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2016, 11:26:40 wysłana przez Zenobiusz »

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3656 dnia: Stycznia 02, 2016, 11:26:14 »
Widzę że niezrozumiałeś. Przejrzyj proszę ostatnie strony i zauważ poziom dyskusji.
Nie wiem jak mam rozumieć Twoje 2 pierwsze zdania, możesz podać podstawy do tych insynuacji? Jak nie to nie pisz tak.
PS
Proszę nie wciągać mnie w te wasze przepychanki.

Offline Zenobiusz

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3657 dnia: Stycznia 02, 2016, 11:36:27 »
Nie wiem jak mam rozumieć Twoje 2 pierwsze zdania, możesz podać podstawy do tych insynuacji? Jak nie to nie pisz tak.
To było pytanie a nie insynuacja. Insynuacja to "niezgodne z prawdą przypisywanie lub wmawianie komuś pewnych postępków, myśli bądź intencji". Być może chodziło Ci tylko o poziom dyskusji a nie o temat dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Stycznia 02, 2016, 11:49:26 wysłana przez Zenobiusz »

Offline Mikki

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 38
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3658 dnia: Stycznia 02, 2016, 12:17:09 »
Napisałem o poziomie dyskusji, więc nie być może, a na pewno.
Insynuować można również poprzez pytanie. Jeżeli nie to było Twoją intencją, to OK.

Offline Miłośnik Związków

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 10
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3659 dnia: Stycznia 02, 2016, 19:14:05 »
Witam, mamy Nowy Rok. Jest to forum o sprawach związanych z naszymi zakładami. Może nasi związkowcy, którzy tak licznie i chętnie się udzielają na forum , pochwalą się co udało im się załatwić dla pracowników w zeszłym roku  :)