Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6783040 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3570 dnia: Grudnia 22, 2015, 16:38:48 »
Dokładnie ciągle ci nie tak,  wielu by chciało mieć tak źle jak ty,  chłopie zwolnić się i ulżyj sobie. 

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3571 dnia: Grudnia 22, 2015, 22:27:50 »
Bzdury totalne. To jest Grupa Azoty, a nie prywaciarz. Stać ich na sponsoring wszystkiego wkoło więc też mamy prawo wymagać. A pisanie takie, że gdzie indziej nawet tego byś nie miał jest dla mnie śmieszne.

@piotrzpl tak zmiennego człowieka jak Ty to tu chyba nie ma. Weź się poczytaj trochę i zastanów czego Ty w ogóle chcesz...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3572 dnia: Grudnia 22, 2015, 22:38:22 »
Stać ich na sponsoring wszystkiego wkoło więc też mamy prawo wymagać. A pisanie takie, że gdzie indziej nawet tego byś nie miał jest dla mnie śmieszne.

Przykład pracownika zupełnie oderwanego od rzeczywistości. Doceń to co masz, i traktuj pracodawcę jak partnera, a nie jak dojną krowę. Macie związki, które powinny regulować relacje pracodawca-pracownik, jeżeli nie macie przekonania, że tak jest, to należałoby przemyśleć wiele rzeczy od nowa. Życie bardzo często pokazuje, że śmieszne nie jest, a ci, którzy to lekceważą najczęściej skazani są na trudne życiowe lekcje.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3573 dnia: Grudnia 22, 2015, 22:49:01 »
Takie farmazony może pisać tylko osoba, która ma dobrą pensje. Już ja szanowałem pracodawcę nie jednego i cieszyłem się z tego co mam, tkwiłem z tym co mam do samego końca. Związki szanuje, bo działają wbrew wszystkiemu co każdy myśli.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3574 dnia: Grudnia 22, 2015, 22:55:17 »
Takie farmazony może pisać tylko osoba, która ma dobrą pensje.

Wysokość pensji nie ma z tym nic wspólnego.

uż ja szanowałem pracodawcę nie jednego i cieszyłem się z tego co mam, tkwiłem z tym co mam do samego końca.

Najwidoczniej nie trafiłeś jeszcze tam, gdzie chciałbyś być. Może warto zainwestować w samorozwój?
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2015, 22:59:36 wysłana przez DEtonator »

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3575 dnia: Grudnia 22, 2015, 23:47:30 »
Dziękuje za ustępstwa. Większość życia to robiłem, teraz chce się rozwijać dlatego mam to i owo. Wiem, że gdzieś indziej jest o wiele gorzej, doskonale o tym wiem, bo to nie jest mój pierwszy zakład pracy. Ale, swoje napisać mam prawo. Pracuje w firmie z której jestem dumny, nie można tak się przychylać do tego co jest i się cieszyć, trzeba walczyć o swoje.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3576 dnia: Grudnia 23, 2015, 08:33:47 »
Policzek, nie przesadzaj. Czego Ty wymagasz? To ze to jest Grupa Azoty, a nie prywaciarz to udowadniają nsm na każdym kroku. Rzadko zdarza się aby miesiąc był tylko "gołą" wypłatą, co chwile jak nie premia to jakieś doładowanie karty ewentualnie jak to miało rok temu "karpiowe" cokolwiek co miało to oznaczać były to dodatkowe pieniądze. Dalej, co roku jest podwyżka. Podlicz te wszystkie pieniądze, które dostajesz prócz wypłaty to w skali roku są to nie małe pieniądze. Teraz prywaciarz ( też pracowałem u różnych) i sprawa już nie jest taka kolorowa z dodatkowych pieniędzy na jakie można było liczyć to tylko i wyłącznie na Boże Narodzenie i nie tak jak w przypadku zakładów, że możesz urządzić całe święta nie ruszając wypłaty tylko w granicach 200zł. O podwyżce co roku to mogłem tylko pomarzyć a jak się rzucili to może 50zł i jak wcześniej napisałem nie co roku tylko co 3-4 lata. Zawsze było gadanie, że niema z czego. Więc doceń to co masz, a nie jak połowa pracowników, że wciąż im mało.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3577 dnia: Grudnia 23, 2015, 10:34:37 »
Bzdury totalne. To jest Grupa Azoty, a nie prywaciarz. Stać ich na sponsoring wszystkiego wkoło więc też mamy prawo wymagać. A pisanie takie, że gdzie indziej nawet tego byś nie miał jest dla mnie śmieszne.

No właśnie to jest jeszcze takie myślenie rodem z komuny. Jak ktoś ma więcej niż ja to znaczy, że musi mi dać... Spoko, że walczysz o swoje, ale może lepiej zainwestować w siebie? Jak Ci mało kasy, to zrób kurs ratownika, albo pracuj poza zakładami (słyszałem, że sporo osób ma własne działalności gospodarcze). Zamiast marnować energię na postawę roszczeniową zrobiłbyś coś konstruktywnego, to by Ci kasa wpadła...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3578 dnia: Grudnia 23, 2015, 10:40:20 »
Stać ich na sponsoring wszystkiego wkoło

A teraz odwróć rolę. Ty masz firmę. Firma działa super i zarabia, masz już zaplanowany mniej więcej budżet na nowy rok. I teraz masz do wyboru:

1. Dać podwyżki pracownikom
2. Wrzucić kasę w reklamę, która poprawi wizerunek firmy, jej rozpoznawalność, pozwoli zdobyć nowych kontrahentów dzięki czemu będziesz mógł zarobić więcej.

Co wybierzesz?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3579 dnia: Grudnia 23, 2015, 11:53:45 »
Dziwię się tylko niektórym ludziom,że mają czas i nerwy na dyskusje tutaj.Nic nie zmienicie,nie wygracie z zarządem.Po co im dawać satysfakcję.Będzie tak,jak jest.Szkoda nerwów.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3580 dnia: Grudnia 23, 2015, 13:38:20 »
Proszę zwrócić uwagę, że ja nie narzekam, podwyżki i dodatki jak najbardziej mi się podobają. Chodzi o to, że żebyśmy razem nie krzyczeli o to ze Związkami to by tego nie było co jest. Byśmy stali w miejscu. Bo według niektórych to trzeba się cieszyć tym co jest, więc im te pieniądze jakby były zbędne. Bez walki by ich nie było. Napewno nie tyle.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3581 dnia: Grudnia 23, 2015, 14:48:49 »
Zamiast marnować energię na postawę roszczeniową zrobiłbyś coś konstruktywnego, to by Ci kasa wpadła...
Nie każdy rodzi się z predyspozycjami bycia kierownikiem, podobnie jak ratownikiem. Są tacy, co uczciwie pracując oczekują uczciwego wynagrodzenia. Może to i dziwić niektórych. W niewielu podręcznikach jest tak napisane.
Na początku tego roku słyszałem o takim wyliczeniu, że gdyby ta najlepiej opłacana siatkarka dostawała trochę mniej (byłby wyższy zysk), to nagroda roczna dla pracowniów ZCh była by o 1% wyższa. Tak że postawa roszczeniowa czasami była by przydatna.
_

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3582 dnia: Grudnia 23, 2015, 14:52:42 »
Taka onformacje dostalem od przedstawiciela wydziałowego solidarnosci, doladowanie ma być przed sylwestrem
Dziki_Gon i jak z tym doładowaniem? Ja już 500 wydałem na fajerwerki :)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3583 dnia: Grudnia 23, 2015, 15:11:46 »
@piotrzpl tak zmiennego człowieka jak Ty to tu chyba nie ma. Weź się poczytaj trochę i zastanów czego Ty w ogóle chcesz...

powiem ci tak, tak samo ja inni tu piszących chciał bym zarabiać dużo żeby nie powiedzieć bardzo dużo, ale również patrzę na to wszystko realnie i nie jestem roszczeniowy jak ty i inni,,, jak tu już ktoś napisał średnio raz na kwartał mamy dodatkową kasę,,, wielu nie pracowników naszej firmy chcieli by mieć chociaż cześć z tego co my,,,

Post Merge: [time]Grudzień 23, 2015, 15:13:55 [/time]
Dziki_Gon i jak z tym doładowaniem? Ja już 500 wydałem na fajerwerki
no może być tak ze nie będzie doładowania a ty poszalałeś,,, a na marginesie to chyba wiem kto to tak wieczorami odpala niedaleko mnie   

Post Merge: [time]Grudzień 23, 2015, 15:25:06 [/time]
Takie pytanko,pracownicy spółek dostaną podwyżki?

nie pracownicy spółek nie dostana podwyżek bo nie są pracownikami zch police, tak samo jak my nie dostaliśmy podwyżek jak parownicy spółek dostawali

« Ostatnia zmiana: Grudnia 23, 2015, 16:09:31 wysłana przez piotrzpl »

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3584 dnia: Grudnia 23, 2015, 16:26:46 »
nie pracownicy spółek nie dostana podwyżek bo nie są pracownikami zch police, tak samo jak my nie dostaliśmy podwyżek jak parownicy spółek dostawali

Płakałem jak czytałem. Podaj jeden przykład kiedy pracownicy spółek dostawali podwyżki, a pracownicy zch police nie.