Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784791 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3330 dnia: Grudnia 02, 2015, 14:49:23 »
Sodexo będzie doładowane do 11.12.15. Dodatkowych pieniędzy? Nic nie wiem.

Offline zaksiu

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3331 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:00:04 »
Nie paczkami zaciemniać tylko niech zaczną pożądne negocjacje płacowe.Temat "paczek"jak ta lala w okresie pseudo negocjacji.

Offline madzia21

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3332 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:00:28 »
Krążą słuchy na wydziałach ze miało być coś dodatkowego do wypłaty bądź na kartę widać tylko plotki :)

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3333 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:34:49 »
An_na: "MZZPRC- nasza organizacja dostaje codziennie jedną paczkę w celu weryfikacji jej zawartości."


Smacznego ;-)


Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 15:44:11 wysłana przez pol »

Offline Dobry Duszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3334 dnia: Grudnia 02, 2015, 15:56:25 »
Jeśli ktoś się zastanawia o co chodzi z Brzózkami, paczkami i dlaczego związki nic z tym nie zrobiły to polecam zapytać panią Annę Tarocińską, która jest i w związkach i w radzie nadzorczej GA Police o to czym zajmuje się jej mama - pani Giluń :) Wszystko zostaje w rodzinie :) Chyba nie myśleliście, że do rady nadzorczej brali przypadkowych ludzi ;)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 16:00:39 wysłana przez Dobry Duszek »

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3335 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:43:13 »
kocham tych nowicjuszy co rejestrują się na to aby napisać tylko jeden post,,, no ale ciekowe co p. Anna Tarocińska  na te "zarzuty" no co ma dopowiedzenia w tym temacie, a przydało by się jakieś wyjaśnienie aby rozwiać wszelkie spekulacje,,, no czekamy,,, mam nadzieje ze nie zachowa się pani jak Grzegorz Ufniasz i zamilknie pani   

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3336 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:49:31 »
Z tego co wiem,mama pani Anny zajmuje się cateringiem,ale juz od okolo trzech lat nie w Brzózkach. Posilki dla pracownikow Z. Ch dostarcza firma sial,której wlaścicielem jest pan W. Kimber. Nie ma to jak siać zamęt plotkami na dodatek klamliwymi
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 16:51:38 wysłana przez tamula82 »

Offline Sikora

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 245
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3337 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:52:15 »
Dobry Duszek, co za bzdury tu wypisujesz, jeszcze te konto z 1 postem <rotfl>. To właśnie z inicjatywy związku którego przedstawicielem jest też Pani Ania  został poruszony temat złej jakości paczek i spotkania w tej sprawie więc zastanów się co piszesz bo nie wiesz a siejesz zamęt.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3338 dnia: Grudnia 02, 2015, 16:53:05 »
Dobry Duszku- odwagi widzę Ci brak bo jest to Twój pierwszy post. Nie wiem dlaczego napisałeś, że do rady biorą? Kogo? Mnie?  Widzę, że nie jesteś pracownikiem Zakładów skoro takie rzeczy piszesz. Moja mama Gabriela Giluń prowadzi własną działalność- firmę kateringową (https://www.facebook.com/GabrielaCateringTrzebiez ) i nie ma związku z posiłkami i gwarantuję Tobie, że nigdy mieć nie  będzie. Zakłady płacą za posiłki a spora część pracowników ich nie spożywa. Jesteś żywo zainteresowany widzę Dobry Duszku.
Do naszej organizacji wpływają interwencje w sprawie posiłków więc je podejmujemy. Gdzie doszukujesz się teorii spiskowej dziejów?

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3339 dnia: Grudnia 02, 2015, 17:10:54 »
ale pani Aniu z tego co kojarzę to pani mama dostarczała posiłki dla nas przed sialem, to tak z ciekawości

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3340 dnia: Grudnia 02, 2015, 17:19:40 »
Tak Panie Piotrze- posiłki realizował Ośrodek w Brzózkach, gdzie pracowała moja mama.  Wsad za posiłek wynosił  5,80zł.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 17:26:28 wysłana przez An_na »

Offline Dobry Duszek

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 2
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3341 dnia: Grudnia 02, 2015, 17:31:26 »
Nie ma się do czego przyczepić to przyczepiacie się do "konta z 1 postem". Rozumiem, że jak Wy zakładaliście konta to na starcie mieliście już napisane 500+ postów? Brawo.

Sial sam w sobie nie zajmuje się cateringiem, mają podwykonawcę który to ogarnia. Zgadniecie kogo?

Ja już milczę jak grób, a prawda Was wyzwoli :D

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3342 dnia: Grudnia 02, 2015, 17:33:22 »
Piotrzpl takie plamy robisz, ale przeprosić za oczernianie już nie potrafisz.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3343 dnia: Grudnia 02, 2015, 17:35:53 »
Dobry Duszku- nie wiemy kogo bo umowa na dostarczanie posiłków jest z firmą Sial i komu oni to zlecają jest ich prywatną sprawą. Z Marsa mogą to dowozić. Jedno jest pewne- nie od mojej mamy :) Ale jak takiś wyrywny to nas oświeć?
Zresztą z ekonomicznego punktu widzenia byłoby zasadne robić to bliżej Zakładów bo wozić te posiłki na trzy zmiany to samo paliwo sporo kosztuje.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 02, 2015, 17:48:28 wysłana przez An_na »

Offline rudy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3344 dnia: Grudnia 02, 2015, 18:12:37 »
Pani ANNO prosze się nie przejmowac DuszkamiSolidaruszkami co mają pełne pory bo się boją że ich ukochany aparatowy burmistrzem przestanie być i synki tatusiów potracą ciepłe stołeczki :-)