Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6840547 razy)

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3360 dnia: Grudnia 03, 2015, 17:18:44 »
Może się zdarzyć, że na różne zmiany jest inne menu, nie ma w tym nieprawidłowości. Ważne, aby spełniały kryteria. Posiłki powinny zawierać około 50-55% węglowodanów, 30-35% tłuszczów, 15% białek oraz posiadać wartość kaloryczną około 1000 kcal.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3361 dnia: Grudnia 03, 2015, 18:35:42 »
jeżeli na różnych wydziałach sa różne zawartości paczek z posiłkiem, to nie widzę problemu aby paczka do związków i do osoby oceniającej jakość było dostarczona paczka taka aby wszystko było super,,, tu mam pytanie do pani Ani jak przypuszczam wie pani dlaczego został wybrany sial, co było powodem wybrania sialu, czym się motywowano,,, a sposobem aby wysłuchano pracowników w tym temacie, i zaczęły się konkretne działania, jest nie przyjęcie posiłków przez pracowników,,,

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3362 dnia: Grudnia 03, 2015, 19:01:52 »
Pani Anno proponuje 1.5kg ziemniaków każdemu. Też wyjdzie 1000 kcal, a o ile taniej...

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3363 dnia: Grudnia 03, 2015, 19:38:33 »
Pani Anno posiłek regeneracyjne powinien być z założenia REGENERACYJNY... Niestety duża część z załogi wyrzuca taki posiłek do śmieci bo woli poczekać do końca zmiany z taką 'regeneracja' Szkoda że zarówno Pani jaki i Pan Rafał  zainteresujecie się losem zmianowych dopiero kiedy będą głosami...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3364 dnia: Grudnia 03, 2015, 20:04:23 »
Panie The Bill- no właśnie dlatego,że posiłki są jakie są nasza organizacja podejmuje działania aby to zmienić- za pana Rafała to ja nie odpowiadam ale za siebie jak najbardziej.Jestem wiceprzewodniczacym związku i wszystkie inicjatywy MZZPRC są moich kolegów z Zarządu i moją inicjatywą.  Zapraszam Pana do biura p.38 to zobaczy Pan pełną dokumentację i wszystkie dokumenty na ten temat. Te forum nie jest miejscem aby publikować wszystko. Zapraszam a diametralnie zmieni Pan zdanie.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3365 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:02:21 »
Nie twierdzę że organizacje związkowe nic w tym temacie nie robią lecz liczba dokumentów nie jest miarą sukcesu...
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3366 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:03:37 »
p. Aniu czy może pani powiedzieć dlaczego firma ogrodnicza została wybrana na dostawcę jedzenia dla pracowników ???

Post Merge: Grudnia 03, 2015, 21:06:10
Nie twierdzę że organizacje związkowe nic w tym temacie nie robią lecz liczba dokumentów nie jest miarą sukcesu...
oto chodzi i jak widać te papierki nic nie daj, my skarżymy, związki piszą, a sial jak byle co dawał na posiłki to daje  dalej,,,
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 21:06:10 wysłana przez piotrzpl »

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3367 dnia: Grudnia 03, 2015, 21:53:44 »
Bo kupiła Ośrodek w Brzózkach a przygotowywanie posiłków było również w ofercie.

Post Merge: Grudnia 03, 2015, 21:59:05
The_Bill a co będzie wg Pana miarą sukcesu przy posiłkach? Zanim Pan odpisze proszę przeczytać ustawę o posiłkach jakie ma dostarczać pracodawca pracownikom. W tych ramach można się poruszać. http://www.abc.com.pl/du-akt/-/akt/dz-u-1996-60-279
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 21:59:05 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3368 dnia: Grudnia 03, 2015, 22:12:30 »
Pani Anno skoro pracodawca wypłaca minimalna krajowa określoną ustawa to po co związki walcza o podwyżki?  Bo pracodawcę stać?  Bo jest to ciężka praca u dbajacego o pracownika pracodawcy? Chyba nie dlatego że pensja należy się każdemu a posiłki tylko tym robolom?
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Panu

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 52
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3369 dnia: Grudnia 03, 2015, 22:26:37 »
Piotrek kiedy ostatnio byłeś w pracy ???
i opowiedz  jak  bardzo ciężką wykonujesz że powinieneś dostawać  posiłek REGENERACYJNY :o

I dlaczego posiłki kwestionuje  tylko córka pani którą odsunięto od wykonywania paczek?, bydła nie liczę bo jeżeli uważają że dostają paszę dla bydła to sami się tak nazwali.
A największa ściemą  jest bajka o wyrzucanych całych paczkach do śmieci niektórzy faceci lubią sobie troszkę pododawać.
mam dla was propozycje Panowie ja chętnie pozbieram te niechciane paczki o przekażę  osobą, które naprawdę się z nich ucieszą.
i gdyby  nie byli byście tak zblazowani to zaprosił bym was również wieczorem w Policach pod sklepy żebyście zobaczyli jak ludzie wybierają jedzenie ze śmietników.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3370 dnia: Grudnia 03, 2015, 22:32:35 »
The Bill:Nie rozumiem Pana agresji. Przecież to my właśnie domagamy się polepszenia jakości posiłków i parę postów wcześniej obrzygano mnie wręcz, że domagam się ich zmiany bo mam w tym jakiś interes a Pan tu we mnie nawala.(?) Proszę iść do tych, którzy jakości tych posiłków bronią.Po licznych interwencjach pisemnych i telefonicznych pracowników domagamy się ujawnienia jaki wsad jest określony w umowie, bo uważamy że zdarza się że posiłki są bardzo złej jakości. Na spotkaniu odmówiono nam ujawnienia tej informacji zasłaniając się tajemnicą handlową. Zapytanie skierowaliśmy ponownie do Pana Rafała www.mzzprc.com Czekamy na odpowiedź. W wiadomości emailowej pan Rafał odpisał nam "że posiłki profilaktyczne są zgodne z rozporządzeniem do ustawy". Kolejnym krokiem jeśli nie nastąpi poprawa będzie przeprowadzenie wśród członków naszej organizacji anonimowej ankiety nt. posiłków. Wiele osób tutaj pisze ale jak przychodzi co do czego to mamy osiem interwencji pisemnych i z 30 telefonicznych na rok. Dlatego wyniki ankiety mogą być kierunkowe w zależności od ilości osób w nią zaangażowanych.

Post Merge: [time]Grudzień 03, 2015, 22:34:53 [/time]
Ps. No sami widzicie- tylko ja kwestionuje...ręce opadają. Nasza organizacja Panu intereweniuje na wniosek naszych członków.  Panu : mojej mamy nikt od niczego nie odsuwał. Pracowała na Ośrodku, który realizował posiłki. Ośtodek został sprzedany i nowy nabywca je realizuje. Moja mama jest na emeryturze, prowadzi własną działalność gospodarczą i nie jest zainteresowana ( piszę to po raz wtóry) realizacją posiłków więc nie życzę sobie wręcz takiego pomawiania gdyż traktuje to jako celowe odciąganie od sedna sprawy. Chyba, że o to Panu chodzi.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 03, 2015, 23:31:45 wysłana przez An_na »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3371 dnia: Grudnia 03, 2015, 23:06:56 »
Pani Anno ja nie atakuje tylko dyskutuje i nie o Pani a organizacjach związkowych które od lat potrafią ugrać podwyżki a temat paczek od lat stoi w miejscu.
Panu ja swojej nie wyrzucam  - oddaje chętnym na wydziale
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3372 dnia: Grudnia 04, 2015, 02:52:22 »
Broń ludzi, stawaj po ich stronie a  jeszcze Cię oplują.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2015, 03:36:47 wysłana przez Bart »

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3373 dnia: Grudnia 04, 2015, 06:19:11 »
Po licznych interwencjach pisemnych i telefonicznych pracowników domagamy się ujawnienia jaki wsad jest określony w umowie, bo uważamy że zdarza się że posiłki są bardzo złej jakości.

Jest Pani członkiem Rady Nadzorczej:

Cytuj (zaznaczone)
Zgodnie z art. 219 par. 1 ustawy Kodeks spółek handlowych, rada nadzorcza sprawuje stały nadzór nad działalnością spółki we wszystkich dziedzinach jej działalności. W celu wykonania swoich obowiązków rada nadzorcza może badać wszystkie dokumenty spółki, żądać od zarządu i pracowników sprawozdań i wyjaśnień oraz dokonywać rewizji stanu majątku spółki. Każdy członek rady nadzorczej może samodzielnie wykonywać prawo nadzoru, chyba że umowa spółki stanowi inaczej.

Wszystkie dziedziny działalności i wszystkie dokumenty (a zatem także umowy z kontrahentami), jakim więc cudem nie ma Pani dostępu do umowy z Sialem w sprawie posiłków regeneracyjnych?

Offline MICHAŚ

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 5
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3374 dnia: Grudnia 04, 2015, 09:12:25 »
Niech związki zawodowe coś zrobią z tymi paczkami bo szkoda naszego zdrowia. Ja je dostaje i odaje ale koty na wodzie nie chcą tego jeść a bułki susza się dla konia.