Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6885150 razy)

Offline ryszard_stary

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 42
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3375 dnia: Grudnia 04, 2015, 09:58:51 »
Kolejnym krokiem jeśli nie nastąpi poprawa będzie przeprowadzenie wśród członków naszej organizacji anonimowej ankiety nt. posiłków.

Nie no świetnie, a potem co? A może przeprowadzimy ankietę na temat skuteczności działania związków, bo ostatnio coś nie widać sukcesów, a kaska wpada.

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3376 dnia: Grudnia 04, 2015, 10:01:15 »
Wszystkie dziedziny działalności i wszystkie dokumenty (a zatem także umowy z kontrahentami), jakim więc cudem nie ma Pani dostępu do umowy z Sialem w sprawie posiłków regeneracyjnych?

To że ma dostęp do informacji, nie znaczy że może się tymi informacjami dzielić na forum. Bardzo wybiórczo stosujesz przepisy, które przytaczasz, nie po raz pierwszy zresztą.

pozdrawiam.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3377 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:02:11 »
Bardzo wybiórczo stosujesz przepisy, które przytaczasz, nie po raz pierwszy zresztą.

Mogę wkleić całą ustawę, chcesz? Nie będzie wybiórczo, a sens zostanie ten sam.

http://isap.sejm.gov.pl/DetailsServlet?id=WDU20000941037

Strona 62 tekstu ujednoliconego.

Wiem, że wklejanie przepisów prawnych jest bolesne dla Związków, bo to właśnie pokazuje jak nieudolne są Związki w egzekwowaniu realizacji tych przepisów od pracodawcy. Wyjścia są dwa - albo Związki nie znają przepisów, albo znają je i celowo przemilczają pewne tematy (tak jak ten o limicie wiekowym przy zatrudnianiu). W obu przypadkach należy sobie zadać pytanie czy takie Związki, w takiej formie, są na Zakładach potrzebne.

Co do rady nadzorczej to Pani Anna musiała zdać egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa, więc przepisy o uprawnieniach RN doskonale zna, chyba, że tylko ode mnie tego wymagali.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2015, 11:15:23 wysłana przez Konkret »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3378 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:20:28 »
Hehe... ja pierdziele. Konkret nudne to jest. Fukncje rozgadywania wszystkiego co sie dzieje w firmie to ma rzecznik prasowy a nie członek rady. Ktoś  chce coś zrobic w sprawie paczek a wy dalej jazda po nim. Wstyd i żenada. A jak nie pasuje to co robią związki w tej sprawie to może do przedstawiciela załogi się zgłoś, chcesz więcej...dzwoń do sipowca. Czasami warto posluchać ludzi którzy osiągneli sukces. Zamiast pier...olić głopty. Mało komu paczki smakują i pozwólcie w tym temacie interweniować. Bo jak tak ludzie kogoś opluwają to się odechciewa co kolwiek robić. Wyobraz sobie ze chcesz pomóc a tu jeszcze kosa w plecy. Zero szacunku.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3379 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:25:51 »
Pani Anna zna. Zdałam również egzamin dla członkow rad. Choć zaznaczam, że na dziś tego wymogu już nie ma. Ale jest coś takiego jak kolejność działań. Interwencja jest związku zawodowego w pierwszej kolejności w interesie większej grupy pracowników  do członka zarządu, któremu dostępu do umowy również nikt nie odbiera. Odpowiedzi jeszcze nie otrzymaliśmy ( jest 2 tyg na odpowiedź).
« Ostatnia zmiana: Grudnia 04, 2015, 11:28:00 wysłana przez An_na »

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3380 dnia: Grudnia 04, 2015, 11:30:03 »
Ciągle ci sami ubijacze piany :)

Offline rudy

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3381 dnia: Grudnia 04, 2015, 13:17:54 »
Ciągle ci sami ubijacze piany :)
Co sie dziwisz. Jedna Pani Anna stara sie walczyć o załoge a przecież w Zakładzie mamy inne zwiazki jeszcze i ten Pani Anny wcale nie największy. Taka Solidarność to sie pokazywała jak Kantor chciał Police kupić, jak o roboli trzeba walczyć, to cicho siedzą, bo tu nie ma stołków dla bonzy i syna przewodniczącego w porcie.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3382 dnia: Grudnia 04, 2015, 22:59:31 »
Co to za tańce będą tego 12 z okazji rocznicy? :)

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3383 dnia: Grudnia 05, 2015, 00:18:44 »
what ? jakie tańce ? rocznicy czego ?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3384 dnia: Grudnia 05, 2015, 00:22:53 »
No właśnie jakie tańce i hulanki? Pol piszesz o tym co niedawno niektórzy dostali na emaile o dwóch zaproszeniach na 12.12.15 w kopercie z odcinkiem wypłaty?

Offline liścik

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 72
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3385 dnia: Grudnia 05, 2015, 01:09:53 »
Co do rady nadzorczej to Pani Anna musiała zdać egzamin dla kandydatów na członków rad nadzorczych spółek skarbu państwa, więc przepisy o uprawnieniach RN doskonale zna, chyba, że tylko ode mnie tego wymagali.

No cóż ja również zdałem powyższy egzamin i nie wiem kiedy zdawałeś go ty, ale standardy wymagań musiały znacząco ulec zmianie skoro, nie zdajesz sobie sprawy z istnienia przepisów dotyczących odpowiedzialności za dysponowanie informacjami przez członka RN.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3386 dnia: Grudnia 05, 2015, 05:12:06 »
An_na tak to nazwałem. 50 lecie firmy. Podobno podwójne zaproszenia dostaną wszyscy.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka


Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3387 dnia: Grudnia 05, 2015, 10:02:50 »
Są jakieś nowe informację o podwyżkach  w tyg miało się odbyć kolejne spotkanie

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3388 dnia: Grudnia 05, 2015, 10:23:26 »
Spotkanie nie odbyło się - Prezes zbyt zapracowany
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3389 dnia: Grudnia 05, 2015, 11:48:19 »
Ktos juz dostał te zaproszenia, to niech powie co jak, albo p. Ania