Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6879498 razy)

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3210 dnia: Października 29, 2015, 20:09:45 »
nie będę się kłócił czy kenijska czy indyjska, jest to mało istotne, ponoć jest sprowadzone kilka gatunków, i próbują na każdych, gruntownie chodzi o osiągnięcie prawidłowych wyników, i nie na tylko na czarnej części a przede wszystkim na białej gdzie jest tworzony produkt finalny,,,

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3211 dnia: Października 29, 2015, 20:15:12 »
Z czego powstają takie problemy, najpierw  Senegal i klopoty na fosforowym teraz Kenia i kłopoty  z Bielą, plany zamknięcia obu instalacji.Szukanie obcych firm na LP 1 I 2.


Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3212 dnia: Października 29, 2015, 20:16:30 »
Tak jak mówisz efekt finalny jest najważniejszy i tu mogą sie wykazać technolodzy

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3213 dnia: Października 29, 2015, 20:31:05 »
Tak jak mówisz efekt finalny jest najważniejszy i tu mogą sie wykazać technolodzy
tak pisałem wyżej oni muszą musza wraz z laboratorium dojść czego gdzie dodać, a gdzie czego nie dodawać,,, my (aparatowi)nie mamy tu nic do zrobienia tylko to co oni "wykombinują"  i pilnować aby wszystko szło zgodnie z procesem, przypuszczam ze uda im się wybrnąć z tej sytuacji,,,
teraz Kenia i kłopoty  z Bielą,
to nie jest wina dyrekcji, oni rozmawiali  kwestii obniżki ceny ilmenitu, ale producent nie chce obniżyć, wiec szukaj nowych tańszych dostawców  ???   

Offline bobi

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3214 dnia: Listopada 02, 2015, 21:12:28 »
Dziś zirytowała mnie inna kwestia. Nasza kochana stołówka zakładowa jest czynna do godziny 15.30, oczywiście nie mam żalu na ustalenia. Jednak pracując na jedną zmianę jest osobiście mi ciężko zjeść obiad wychodząc przeważnie o tej godzinie.Dlatego też nie jestem stałym bywalcem,choć przyznam smaczne posiłki. Do czego zmierzam. Dziś byłem szczęśliwcem do momentu kiedy nie miałem możliwości odłożenia swych talerzy.Kraty pozamykane,więc postanowiłem z grzeczności dostarczyć od wewnątrz.Spojrzenie, pretensje że trzeba przychodzić wcześniej.Gratuluję takich pracowników na pewno przyciągną klientów.
bobi

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3215 dnia: Listopada 02, 2015, 22:42:17 »
Stołówka na Zakładach to jest największy skansen PRL'u w całej fabryce. Warto się tym cieszyć ;)

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3216 dnia: Listopada 03, 2015, 00:09:05 »
Nigdy się tam nie stołowałem i nie zamierzam, ale przypuszczam, że pracują tam starsze panie jakby za karę, tak jak kolega wspomniał PRL.

piotrzpl

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3217 dnia: Listopada 03, 2015, 09:32:15 »
Nasza kochana stołówka zakładowa jest czynna do godziny 15.30
Po pierwsze nie jest ona nasz czyli  zakładowa, nie ma nic wspólnego z zakładami no może z wyjątkiem ze jest na naszym terenie, jest to odrębna firma, tak jak dostarczające posiłki regeneracyjne dla pracowników, i to właściciele ustawiają czas pracy,,, co do "skansenu" no to ja bym dodał bufety wewnątrz zakładu,,,

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3218 dnia: Listopada 03, 2015, 09:50:00 »
Was to chyba nigdy nic nie zadowoli. Premia - źle bo mało, stołówka - źle bo kucharki nieuprzejme... no ludzie. To nie jest szeraton tylko zakładowa stołówka, nie wymagajcie kelnerek z konkursów miss i kuchni jak u światowych mistrzów...

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3219 dnia: Listopada 03, 2015, 10:05:06 »
Nikt nie wymaga tego o czym napisałeś, ale uprzejmość w takiej pracy należy zachować, niektóre kobiety dały by się pociąć za taką pracę, a niektóre poprostu jej nie doceniają. To nie są czasy komuny ze robiło się łaskę, że się pracowało.

Offline lolek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 254
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3220 dnia: Listopada 03, 2015, 11:21:02 »
Czy to prawda, że jest zarządzenie w kadrach w sprawie przyjęć  do pracy - przyjmujemy tylko do 35 roku życia.
Jak to ma zrozumieć człowiek , który ma 38 lat i przy składaniu CV  jest mu powiedziane , że się  nie dostanie.
Czy jest to zgodne  z kodeksem pracy

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3221 dnia: Listopada 03, 2015, 11:56:57 »
No wszystko fajnie, tylko ja się tak zastanawiam ile z tych rzeczy które tu są wylewane na forum w ogóle idzie gdzieś dalej, w sensie że zgłaszacie je do związków, przełożonych, ba nawet do szefa kuchni. Już pomijam fakt powtarzania niesprawdzonych plotek różnego typu które się później okazują zupełnie odwrotne do rzeczywistości...

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3222 dnia: Listopada 03, 2015, 12:11:28 »
Mam pytanie na temat odpraw w Zakładach przy przejściu na emeryture. Ktoś się orientuje ile teraz jest wypłacane ?Może pani Anna mogła by coś napisać . Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Offline SIPGA

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 40
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3223 dnia: Listopada 03, 2015, 14:46:26 »
Większość problemów poruszanych w tym wątku jest tak prozaiczna, że czytając człowiek tylko się irytuje. Ciągle te same osoby jątrzą i wywołują niepotrzebne zamieszanie i niepokoje wśród pracowników.
Przykład:
Mam pytanie na temat odpraw w Zakładach przy przejściu na emeryture. Ktoś się orientuje ile teraz jest wypłacane ?Może pani Anna mogła by coś napisać . Z góry dziękuję za odpowiedzi.
A wystarczy zapoznać się z Zakładowym Układem Zbiorowym Pracy.

dinokio

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #3224 dnia: Listopada 03, 2015, 14:58:32 »
SIPGA wywolalem u CIEBIE zamieszanie i niepokoj ? trzeba bylo sie nie udzielac.Ja dostepu do wewnetrznego systemu informacyjnego nie mam wiec pytam . Wlasnie tacy jak Ty sieja tu zamęt !!!!