Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6784779 razy)

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2850 dnia: Marca 28, 2015, 15:25:27 »
Amelia wlasnie dlatego jestem za tym żeby ludzie pracujący na zmianach zapisywali się do mzzprc :) Swoja drogą każdy ma pelne rece roboty poza pracą...nie tylko Panie.

Post Merge: [time]Marzec 28, 2015, 15:38:37 [/time]
Tak czytam to wszystko i widze ze spora grupa osob ma bardzo ale to baaardzo roszczeniową postawe. Że im się należy...że ciągle mało i mało. Moze wreszcie ktoś doceni to w jakiej sytuacji są pracownicy. Jest praca, solidna firma pelen socjal. Same narzekania. Moze wreszcie o swoje tyłki co niektorzy sie zatroszczą zamiast obrabiać innym. Najsmieszniejsze jest to że niektorzy mysla ze są tu anonimowi, zalosne.
« Ostatnia zmiana: Marca 28, 2015, 15:39:18 wysłana przez Bart »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2851 dnia: Marca 28, 2015, 15:50:34 »
Bart: chociażby KrP zwracał niejednokrotnie uwagę, że niektórym to się poprzewracało wiadomo gdzie od tego dobrobytu :) Zresztą sam też tak uważam, ale ja to nie mam argumentów bo na zakładach tylko mój ojciec pracuje. Ja byłem podwykonwacą najwyżej (i to w dwóch różnych firmach). Na nocki się powinno iść względnie wyspanym (chociaż wiem sam po sobie, że to czasami fikcja...).  I jeszcze co do tego, że nikt nie chce nocek, ale kasa potrzebna: bym polemizował :) Ja lubie nocki w mojej pracy bo jest spokój :)

Offline Bart

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 88
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2852 dnia: Marca 28, 2015, 15:53:07 »
Kilofownikownia dokladnie tak jak mowisz. Dodam cos jeszcze. Ci co narzekają nie mają najmniejszego pojęcia jak wygląda rynek pracy w naszym kraju.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2853 dnia: Marca 28, 2015, 16:19:40 »
Bo człowiek się szybko przyzwyczaja do dobrego :) I to chyba jednak naturalne, że z warunkami pracy i płacy chcemy równać w górę. Z kolei z tym ile energii trzeba pracy poświęcić równamy w dół :) Uważam  że to całkiem naturalne niemniej nie traćmy proporcji. Zakłady płacą naprawdę przyzwoicie i na niektórych stanowiskach praca nie jest przesadnie wymagająca fizycznie (za to psychicznie męczy). Takie chociażby wagowe: fizycznie się narobi? Zapewne nie, wszak wiele do dźwigania nie ma. Ale jednak w nocy gdy naturalnie człowiek jest mniej wydajny psychicznie wymaga to dodatkowego skupienia. Wiele stanowisk tak ma. Nie da się pewnych stanowisk bezpośrednio ze sobą porównać bo różne są charakterystyki zadań i obowiązków na danych stanowiskach.

Offline heineken

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 456
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2854 dnia: Marca 29, 2015, 11:32:41 »
Co ty się tak uczepiłeś wagowych - nawet nie wiesz jak wygląda ich praca w nocy.
nie uczepiłem się wagowych tylko ogólnie piszę że jak się skończy praca w nocy w zakładzie to dla wszystkich, poczytaj wcześniejsze posty. Bo nie da się produkować czegoś (produkcja) żeby ktoś tego nie odebrał (pakownia) i sprzedał (waga) i tyle.

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2855 dnia: Marca 29, 2015, 20:15:49 »
Ale hałasujecie. Na dzień dzisiejszy nikt nie będzie likwidował ruchu ciągłego produkcji. Nie ubliżajcie jeden drugiemu. Na tapecie jest temat logistyki. Nie wiem co ma do zaproponowania dyrektor tejże jednostki. Termin spotkania był już dwa razy przekładany więc nie ma jeszcze szczegółów. Niemniej jednak myślę, iż to co trwa  nieprzerwanie i czas pracy jest efektywnie wykorzystywany (produkcja, analizy, załadunek) to ruch ciągły tam pozostanie.

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2856 dnia: Marca 30, 2015, 15:34:25 »
Gdzie ma powstać nowa część odpowiedzialna za produkcję propylenu?

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2857 dnia: Marca 30, 2015, 15:40:20 »
Na tyłach Zakładu, niedaleko nowej pakowni.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2858 dnia: Marca 31, 2015, 17:14:52 »
Tam gdzie zbudowano pare dni temu budowle dla prezydenta, ktory mial odwiedzic nasz zaklad? :)
Jak szybko ja zbudowano, tak szybko rozebrano, bo prezydent się rozmyslil.
Ciekawe, kto za to wszystko zapłaci, podatnicy czy zaklady, bo slyszalem, ze calosc mimo, ze Prezydenta nie bylo kosztowala pół miliona złotych :)

Online Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 586
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2859 dnia: Marca 31, 2015, 17:25:52 »
Na wizualizacji nowa wytwórnia usytuowana jest na obecnych polach uprawnych wzdłuż drogi do pomnika w Trzeszczynie. Zapewne ma to związek z "nową strefą ekonomiczną". Ciekawe czy "Nasz" terminal LPG wybudujemy szybciej niż ten Świnoujski

Offline Borisz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 460
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2860 dnia: Kwietnia 02, 2015, 23:57:36 »
Zakład nazywaja mianem "Police 2". Gwoli ścisłości Police II już były budowane, w latach 70.

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2861 dnia: Kwietnia 03, 2015, 15:01:19 »
Ciekawe, kto za to wszystko zapłaci, podatnicy czy zaklady, bo slyszalem, ze calosc mimo, ze Prezydenta nie bylo kosztowala pół miliona złotych

Całość kosztowała niecałe 120 tysięcy złotych. Wliczając w to wszystkie koszty, nawet kwiatki przed wejściem do biurowca.

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2862 dnia: Kwietnia 03, 2015, 21:38:40 »
Gwoli ścisłości Police II już były budowane, w latach 70.
Nazwę wymyśliła osoba która nie ma żadnej wiedzy historycznej o ZCh. Może jej nawet na świecie nie było, jak budowali Police II. Obecnie zarządzający zakładami odróżniają jednostki biznesowe.
Nieporozumienia wiszą w powietrzu, no chyba że znajdzie się ktoś i skoryguje nazewnictwo.

Całość kosztowała niecałe 120 tysięcy złotych. Wliczając w to wszystkie koszty, nawet kwiatki przed wejściem do biurowca.
Rozumiem że taka kwota jest wykazana w księgowości na specjalnym koncie otwartym na tą okoliczność.
_

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2863 dnia: Kwietnia 03, 2015, 22:35:38 »
Tam gdzie zbudowano pare dni temu budowle dla prezydenta, ktory mial odwiedzic nasz zaklad? :)
Jak szybko ja zbudowano, tak szybko rozebrano, bo prezydent się rozmyslil.
Ciekawe, kto za to wszystko zapłaci, podatnicy czy zaklady, bo slyszalem, ze calosc mimo, ze Prezydenta nie bylo kosztowala pół miliona złotych :)
Nie no pół to nie ale 150 tysiaczków chyba poszłoooo... Co to za pieniądz?
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2015, 22:42:12 wysłana przez fafik »

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #2864 dnia: Kwietnia 04, 2015, 09:33:48 »
Praca ludzi to za darmo. Tyle dni tak dokładnie sprzątano, że aż bombę znaleziono.
Prezydent nie przyjechał się lansować bo może stwierdził, że w mieście Police po kompromitacji poprzednich powiatowych zarządców kandydat PO i tak nie ma szans.