Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6787068 razy)

Offline solar

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 314
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #450 dnia: Marca 28, 2012, 10:21:40 »
Cytat: "cooker"
Jestem inwestorem i kupuję akcje by na nich zarobić, dostając dywidendę z zysku

Wysil się trochę i sprawdż ile firm giełdowych w 2011 r  wypłaciło dywidendę

_

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #451 dnia: Marca 28, 2012, 16:47:55 »
a ja nadal uważam że firma to nie jest instytucja charytatwna. nie rozumiem tutaj tego rozpaczania po tylu miesiącach. Tzn. zrozumiałbym, gdyby ktoś tu napisał zwolnili mnie jest mi żal, jestem wściekły, ale nie chce mi się wierzyć, że tyle czasu rozpaczacie po innych ludziach i tłuczemy ten temat na okrągło. polepszyło się nam po zwolnieniach, nie każdy ma odwagę sie do tego przyznać ale tak jest

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #452 dnia: Marca 28, 2012, 17:17:07 »
Komu i gdzie sie poprawiło, możesz rozwinąć temat?

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #453 dnia: Marca 28, 2012, 19:09:00 »
Tak, ja też nie zauważyłem by mi się polepszyło, pracuję tak samo za pieniądze na razie mniejsze. Bałagan nie ma kogo nawet spytać jakie są wymagania na wyższą kategorię, bo nikt nie wie za co się płaci. Rozrzut pensji z tymi samymi obowiązkami kolosalny.

Offline pachol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #454 dnia: Marca 28, 2012, 20:26:58 »
Cytat: "EVPolice"
Tak, ja też nie zauważyłem by mi się polepszyło, pracuję tak samo za pieniądze na razie mniejsze. Bałagan nie ma kogo nawet spytać jakie są wymagania na wyższą kategorię, bo nikt nie wie za co się płaci. Rozrzut pensji z tymi samymi obowiązkami kolosalny.


najwięcej stracili umysłowi mający duże premie. Ja jako zwykły pracownik dostałem 170 zł. podwyżki a straciłem 120zł. premii czyli jak by nie liczył jestem 50 zł. do przodu no i szansa na premię jest raz na kwartał :rotfl:czyli myślę że większość ,,fizolków" tak jak ja albo nie straciła albo zarobiła  :jupi:  :jupi:

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #455 dnia: Marca 28, 2012, 20:51:18 »
Ja niewiele ale straciłem, chyba nie policzyłeś premi regulaminowej której też nie ma,
no ale także liczę że premia kwartalna będzie i wyjdziemy do przodu.

Offline Konrad

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #456 dnia: Marca 28, 2012, 21:07:01 »
Cytat: "solar"
Cytat: "Konrad"
A ja myślałem że zaszczyt posiadania pracy, która w tych czasach jest przywilejem.

Można i tak. Szeregowy pracownik powinien się cieszyć, że ma prace, a taki zaszczyt jest poważniejszy niż ekscytowanie się wypracowanym zyskiem. Pracownik pracuje zawsze tak samo, a zysk "wypracowyją fachofcy" A jacy są i co potrafią to widzeliśmy i widzimy.
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę, ale takim stwierdzeniem sprowadzasz pracowników do roli przedmiotu a nie podmiotu. Ale co tam. Można i tak patrzeć na życie :ble:  
_

To nie ja podzieliłem pracowników na 'szeregowych' i 'fachofców' tylko Ty. Więc zdaj sobie sprawę, że skutecznie sprowadziłeś pracowników do przedmiotów.
Od prezesa po najniższy stopień zaszeregowania - wszyscy są 'równi' w kontekście przywileju posiadania etatu i wszyscy oni są pracownikami, którzy w mniejszym lub większym stopniu dostali pracę po znajomości, a ich kompetencje w mniejszym lub większym stopniu są do podważenia.
Każdy ma prawo zwolnić się i ubiegać się o etat gdzie indziej. Czemu tego nie robią? Bo nigdzie nie płacą tak dobrze, przy tak względnie niskich kwalifikacjach jak w ZChPolice.

Więc bardzo proszę, BEZ NADUŻYĆ i wkładania innym swoich domysłów.
pozdrowienia

Offline Konrad

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 117
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #457 dnia: Marca 28, 2012, 21:17:43 »
Cytat: "Kamila"
Cytat: "Konrad"
Cytat: "solar"
to szeregowym pracownikom zostanie tylko marna satysakcja że wypracowali zysk.

A ja myślałem że zaszczyt posiadania pracy, która w tych czasach jest przywilejem.


 za chwilę ktoś napisze, że Życie jest przywilejem.. :crazy:

Stopa bezrobocia rejestrowanego w lutym br. wyniosła 18,8% i była wyższa w porównaniu ze styczniem br., ale niższa niż przed rokiem. (dla woj. zachodniopomorskiego).
Co piąty w wieku produkcyjnym jest bezrobotny. Nie co dwudziesty czy czterdziesty. Teraz pracodawcy dyktują warunki gry i tak będzie jeszcze długo.
pozdrowienia

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #458 dnia: Marca 28, 2012, 21:45:44 »
Konrad, wystarczy w ten czy inny sposób podnieść kwalifikacje i już będzie lepiej. A bezrobocie jest jakie jest po części też z powodu dziwnych wymagań pracowników. Bo najlepiej wymagać 2 tysiące na rękę za samo przyjście do pracy + ekstra płatna każda czynność którą się wykona. Nadal stoję na stanowisku, że jak się chce to się pracę znajdzie. I tyle. Więc jaki to przywilej pracować?

Offline tamula82

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 135
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #459 dnia: Marca 28, 2012, 22:58:42 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Konrad, wystarczy w ten czy inny sposób podnieść kwalifikacje i już będzie lepiej. A bezrobocie jest jakie jest po części też z powodu dziwnych wymagań pracowników. Bo najlepiej wymagać 2 tysiące na rękę za samo przyjście do pracy + ekstra płatna każda czynność którą się wykona. Nadal stoję na stanowisku, że jak się chce to się pracę znajdzie. I tyle. Więc jaki to przywilej pracować?

A taki, że ja pracy szukam od grudnia -nie mam wysokich wymagań wystarczy mi najniższa krajowa i umowa o pracę mogę robić wszystko,a pracy nadal nie mam!!

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #460 dnia: Marca 29, 2012, 08:26:26 »
To może zacznij od umowy zlecenia?

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #461 dnia: Marca 29, 2012, 12:23:56 »
Cytat: "Kilofownikownia"
To może zacznij od umowy zlecenia?

Masz na myśli pracę w "POLICACH" ? Bo z tego co wiadomo to wakaty są zaklepane.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #462 dnia: Marca 29, 2012, 12:42:30 »
Ma na myśli zmianę wymagań. W przypadku młodej kobiety żądanie etatu może być dyskwalifikujące, zwłaszcza w małych firmach. Wyrazy wdzięczności należy kierować do socjalistów mieniących się prawicą.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Młoda2.3

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 25
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #463 dnia: Marca 29, 2012, 14:52:23 »
Cytat: "EVPolice"
Tak, ja też nie zauważyłem by mi się polepszyło, pracuję tak samo za pieniądze na razie mniejsze. Bałagan nie ma kogo nawet spytać jakie są wymagania na wyższą kategorię, bo nikt nie wie za co się płaci. Rozrzut pensji z tymi samymi obowiązkami kolosalny.

Mnie bardziej interesuje kiedy będą płacić za to co się potrafi i co się robi a nie  z kim się
kumpluje.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #464 dnia: Marca 29, 2012, 14:54:07 »
Już nie narzekajmy, że za mała stawka, cienka premia a za dużo pracy.
Wiem, że kiedyś na zakładach było super, ale czasami było też śmiesznie.
 Właśnie znalazłem gazetę „Wiadomości Polickie” z 30.10.1979
 :lol2:

Tam w skrócie między innymi MELDUNEK:

„Towarzysze !
Załoga wydziału PWN dla uczczenia VIII zjazdu PZPR zobowiązuje się przepracować społecznie na rzecz poprawy estetyzacji miejsca pracy 300 rbh wykonać w czynie społecznym instalację do mycia dysz.....
........ termin wykonania czynu 31.03 1980”

podobnie inne wydziały:
PWF 600 roboczogodzin
PWS 460
DWS 230
HTW 250
EC 240
RA 540
PWN 600
ZSZ 2000
itd.
 :salut: