Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6865998 razy)

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #390 dnia: Marca 20, 2012, 13:55:27 »
Hocek i jak znam życie znów pójdziesz na te niewolnicze zlecenie i dalej będziesz biadolił jak to ciężko i strasznie i tak słabo płacą. Przecież nikt nie zmusza Cie do tego,zawsze możesz poszukać innego pracodawcy.

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #391 dnia: Marca 20, 2012, 15:05:11 »
Cytat: "The_Bill"
Motyla (jak cały zarząd) dyskwalifikuje za kompletną dezinformację przy zwolnieniach, za zwolnienia zamiast przesunięć, za likwidację wszystkich wakatów, za NIEWOLNICZE umowy zlecenie. ten Zarząd doprowadzi do tego że niedługo w Logistyce będą sami zleceniowcy (lub firmy zewnętrze).

W tym samym czasie obserwowałem sytuację w zakładach i Motyliński będąc w zarządzie reprezentował pracowników, bo umówmy się, ale ograniczenie zatrudnienia nie było takie jak początkowo zakładano. Po drugie było bardzo rozsądne, zwolniono jedynie osoby na umowy czasowe i takie które już osiągnęły wiek emerytalny.

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #392 dnia: Marca 20, 2012, 15:43:53 »
Cytat: "makusz"
było bardzo rozsądne, zwolniono jedynie osoby na umowy czasowe i takie które już osiągnęły wiek emerytalny.



 :rotfl:

Człowieku wyjdź z biura

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #393 dnia: Marca 20, 2012, 15:59:22 »
makusz piszesz takie bzdury mijasz się z prawdą.. zastanawiam się czy Ty w ogóle pracujesz w zakładach.. zwolniono dobrych pracowników a emerytów i układowców przesunięto na produkcje min, gdzie nie ma z nich pożytku..

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #394 dnia: Marca 20, 2012, 16:38:10 »
Cytat: "Karaoke"
Cytat: "KRET"
.. zwolniono dobrych pracowników a emerytów i układowców przesunięto na produkcje min, gdzie nie ma z nich pożytku..

No z ciebie Kret, to  k...a   pożytek jest, jak się patrzy !!!!!


  zwolniono wielu wartościowych pracowników !!  a na dodatek duży odsetek pracujących z wieloletnim stażem w Zakładach, m.in moich przyjaciół,
zwolniono, bo związki na to pozwoliły - podpisując regulamin zwolnień grupowych !!
 
 kto im to kazał podpisywać ??? a może m.in. dlatego - tak jak dotychczas, że 'Ktoś' im coś obiecał..
np.: jakąś umowę zlecenia dla emeryta, albo nie ruszanie posiłków regeneracyjnych, lub nie wywalanie vice prezesa ze spółki zależnej, itd..  
sprzedali Nas !! - zwykłych pracowników, ot cała prawda,

a teraz przyszedł czas weryfikacji, przewodniczących wraz z świtą..

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #395 dnia: Marca 20, 2012, 16:43:54 »
Karaoke, prawda w oczy kole? Takie mamy obecnie realia;/

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #396 dnia: Marca 20, 2012, 16:57:41 »
Ja myślę, Kret, że powinieneś się bardziej zająć tym, co sam robisz, a nie przyglądaniem się innym i ocenianiem ich. Nic mnie nie kole, bo do żadnej z tych grup nie należę, ale wkurzają mnie tacy podjudzacze, jak Ty.... Chcesz się wypromować na czyichś plecach ?!?  


Kamila, masz zupełną rację, popieram Twoję słowa od początku tego wątku, ale ludzie jacyś niemrawi są... Widzą, ze jest źle, psioczą na związki, ale nic nie robią, żeby coś zmienić. Jak stado beczących baranów, prowadzonych na rzeź. Jeden przewodniczący ich krzykiem weźmie, drugi totalną ignorancją, bo najważniejsze to jest bawić się w "układy".   :(  Czy jest chociaż jedna dusza, która w ramach protestu wobec ostatnich poczynań wypisała się ze swojego  związku ?

Karaoke

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #397 dnia: Marca 20, 2012, 17:02:29 »
Cytat: "makusz"
Po drugie było bardzo rozsądne, zwolniono jedynie osoby na umowy czasowe i takie które już osiągnęły wiek emerytalny.



Makusz, a Ty z jakiej choinki się urwałeś , że takie bzdury wypisujesz ?!!! Przeczytaj siebie raz jeszcze, a potem przejdź się do pośredniaka i zweryfikuj te informacje.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #398 dnia: Marca 20, 2012, 17:31:47 »
Jak czytam ten wątek to przypomina mi się cyrk spod Pałacu Prezydenckiego...

Cytat: "Karaoke"
Kamila, masz zupełną rację, popieram Twoję słowa od początku tego wątku

Czyli wszystkie 11 postów. Założyliście konta tylko po to żeby sobie pokrzyczeć. Idźcie pod Zakłady i drzyjcie gęby, o Wielcy, Odważni...

Skończcie tę agitację, bo to nawet nie jest śmieszne. Jednych zachwalacie a innych opluwacie. Jakby to kogoś obchodziło. Jakby to miało jakieś znaczenie. Jakbyście to wy wybierali Zarząd...

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #399 dnia: Marca 20, 2012, 17:41:22 »
Cytat: "cooker"
Jak czytam ten wątek to przypomina mi się cyrk spod Pałacu Prezydenckiego...

Cytat: "Karaoke"
Kamila, masz zupełną rację, popieram Twoję słowa od początku tego wątku

Czyli wszystkie 11 postów. Założyliście konta tylko po to żeby sobie pokrzyczeć. Idźcie pod Zakłady i drzyjcie gęby, o Wielcy, Odważni...

Skończcie tę agitację, bo to nawet nie jest śmieszne. Jednych zachwalacie a innych opluwacie. Jakby to kogoś obchodziło. Jakby to miało jakieś znaczenie. Jakbyście to wy wybierali Zarząd...

 

 cooker,  ja już dzisiaj swoje nie młode, ale całkiem zgrabne 4 litery;-) ruszyłam i  
 zagłosowałam, zachęcam innych do tego, bo zależy mi na Naszym miejscu pracy,
 
 .. a jeśli nie podoba ci się ten wątek, to go po prostu nie czytaj.

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #400 dnia: Marca 20, 2012, 17:42:45 »
Cytat: "Samson"
Hocek i jak znam życie znów pójdziesz na te niewolnicze zlecenie i dalej będziesz biadolił jak to ciężko i strasznie i tak słabo płacą. Przecież nikt nie zmusza Cie do tego,zawsze możesz poszukać innego pracodawcy.


A kto Ci ziomek mówił, że ja pracuje na umowę zlecenie? Przeszkadza Ci, że biadole? Nie chcesz nie czytaj gościu! Acha i nie pracuje już na ZCh, ale pracowałem na tej umowie tam i znam ludzi którzy tam jeszcze niestety pracują, ale widzę że nie wiesz jak jest na rynku pracy u nas. Ach szkoda gadać...
pozdrawiam hocek

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #401 dnia: Marca 20, 2012, 17:54:21 »
Cytat: "Kamila"
cooker, ja już dzisiaj swoje nie młode, ale całkiem zgrabne 4 litery;-) ruszyłam i
zagłosowałam, zachęcam innych do tego, bo zależy mi na Naszym miejscu pracy

Mnie też zależy na tym by Zakłady miały się jak najlepiej, ale żaden przedstawiciel załogi nic w tym nie pomoże, bo pewnie będzie tylko machał szabelką żeby się pokazać i zbierać głosy na następny wybory... Przedstawiciel załogi jest fajny gdy trzeba wołać o podwyżki, ale gdy jest ciężko i trzeba kogoś zwolnić to się robi nieciekawie. Wtedy opcje są dwie: albo będzie przeszkadzał w ratowaniu spółki, albo wystąpi przeciw załodze która go wybrała...
Dlatego jestem przeciwny takim agentom na stanowiskach zarządczych. To już lepiej za tę sama kasę opłacić biegłego rewidenta, który raz na jakiś czas wpadnie do spółki i będzie miał prawo zajrzeć wszędzie i - niczym dziennikarz śledczy - szukać działań na szkodę załogi.

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #402 dnia: Marca 20, 2012, 18:55:01 »
Hocek ziomkami nie jesteśmy,a skoro nie jesteś pracownikiem Zakładów Chemicznych to po co udzielasz się w tym wątku? A jak chcesz sobie popłakać o czymkolwiek to sobie załóż oddzielny temat.

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #403 dnia: Marca 21, 2012, 12:43:13 »
Cytat: "Karaoke"

Makusz, a Ty z jakiej choinki się urwałeś , że takie bzdury wypisujesz ?!!! Przeczytaj siebie raz jeszcze, a potem przejdź się do pośredniaka i zweryfikuj te informacje.

Najłatwiej jest kogoś obrazić. Dużo trudniej podać kontrargumenty i wejść w rzeczową dyskusję. Podałem argumenty za wyborem takiego czy innego kandydata, a w zamian za to otrzymałem kilka komentarzy pod swoim adresem, takich "ostrych" wycieczek personalnych.

Cytat: "KRET"
makusz piszesz takie bzdury mijasz się z prawdą.. zastanawiam się czy Ty w ogóle pracujesz w zakładach.. zwolniono dobrych pracowników a emerytów i układowców przesunięto na produkcje min, gdzie nie ma z nich pożytku..

Uspokoję Cię, pracuję na zakładzie i zależy mi na tym co się tutaj dzieje, dlatego się wypowiadam. Wyszedłem z założenia, że teraz jest czas, żeby o pewnych rzeczach napisać i pewne rzeczy przedstawić wprost. Co do zwolnień mam opinie przeciwną.

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #404 dnia: Marca 21, 2012, 12:47:11 »
ja już kiedyś pisałem, że to trochę płakanie nad rozlanym mlekiem. juz sporo czasu minęło od zwolnień. wiem ze czasem boli, ze nieprzedluzyli niektorych umow znajomym, ale czesc z tych ludzi tez niekoniecznie miala zajecie. nie mówie ze wszyscy ale czesc, a my ich stawiamy w jednym szeregu, jakby im sie tez krzywda dziala. ale tez mysle sobie, ze gdyby zostawili wszystko tak jak jest, to nie wiadomo jak by dziś sytuacja wygladala, zaklad by zle dzialal to by byly wymówki czemu nie ma podwyzki, premii, albo pensji nawet. ja juz bym odpuscil to wspominanie, widocznie tak mialo byc i juz tego nie zmienimy, trzeba patrzec w przyszlość