Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 7726944 razy)

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #375 dnia: Marca 20, 2012, 10:52:19 »
Cytat: "kaskada"
tak samo jak na europosła policzanie wybrali człowieka który w radiu szczecin w rozmowach pod krawatem powiedział, że zniszczy tą firmę. A teraz co i rusz media mają na nim używkę bo samochodem jeżdzić nie umie. Taka to już nasza wioska polifoska :rotfl:

Proszę koronny dowód, jak to jest z naszymi lokalnymi wyborami. Dlatego tak ważne jest głosować i głosować z głową. Bo potem będziemy mieć sami do siebie pretensje żeśmy źle wybrali. To nie jest tak jak z innymi stanowiskami w zakładach, gdzie decyzje zapadają w ministerstwie czy na drodze konkursu. Tutaj liczy się głos załogi i dlatego tak bardzo popieram aktywny udział dziś i jutro w tym głosowaniu.

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #376 dnia: Marca 20, 2012, 11:26:48 »
Cytat: "Ona7718"
A ja powiem tak :) gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.


Tez tak mysle. Motylinski ode mnie otrzymuje karnego k..... za ch..... rządzenie, Markwasowi nie ufam- otrzymał zbyt duże poparcie związków, Kuźmiczonek? Mlody jest niech zbiera na mieszkanie czy auto ;)
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #377 dnia: Marca 20, 2012, 11:35:37 »
Cytat: "The_Bill"
Cytat: "Ona7718"
A ja powiem tak :) gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.


Tez tak mysle. Motylinski ode mnie otrzymuje karnego k..... za ch..... rządzenie, Markwasowi nie ufam- otrzymał zbyt duże poparcie związków, Kuźmiczonek? Mlody jest niech zbiera na mieszkanie czy auto ;)



   ja też już wybrałam, świadomie, po chłodnej całościowej analizie ostatnich lat

   głosujmy !!

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #378 dnia: Marca 20, 2012, 11:49:54 »
Cytat: "makusz"
Cytat: "Ona7718"
A ja powiem tak :) gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

Też tak myślę, że Kuźmiczonek z Markwasem walczą, tam wygrywa Motyliński :)



  Rafał K. został wstawiony przez związki tylko po to, by odebrać głosy Panu Januszowi M.,
 bo Wiesław M. jaki jest każdy widzi..

 większym problemem, niż przedstawiciel załogi są ci, którzy od dawna nie dbają o nas, pracowników ZCh, a od 20 lat zasiadają na swych ciepłych związkowych posadkach,
niektórzy nawet chodzą w kapciach po fabryce

 te wybory to dobry czas, być dać przewodniczącym związków czerwoną kartkę !!

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #379 dnia: Marca 20, 2012, 12:08:15 »
Cytat: "The_Bill"
Tez tak mysle. Motylinski ode mnie otrzymuje karnego k..... za ch..... rządzenie, Markwasowi nie ufam- otrzymał zbyt duże poparcie związków, Kuźmiczonek? Mlody jest niech zbiera na mieszkanie czy auto ;)

Twój wybór. Tylko, żebyś potem nie żałował. Dla mnie Kuźmiczonek nie ma kwalifikacji do pełnienia tej funkcji. Poza tym, jak zakładasz, że idzie tam tylko po to, żeby się dorobić to nie wiem, czy to jest właściwy cel wejścia do zarządu. Motyl to przynajmniej przesiedział w różnych zarządach i we władzach i swoje wie. Jak to mówią nie "z jednego pieca chleb już jadł".

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #380 dnia: Marca 20, 2012, 12:10:21 »
Cytat: "Kamila"

   ja też już wybrałam, świadomie, po chłodnej całościowej analizie ostatnich lat

   głosujmy !!

I to jest dobry przykład. Trzeba brać odpowiedzialność za firmę w której się spędza większą cześć życia. Myślę, że warto namawiać innych ludzi z zakładów, żeby też poszli i swój głos oddali.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #381 dnia: Marca 20, 2012, 12:11:22 »
makusz, ostatni raz ostrzegam - używaj opcji "edytuj"!
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #382 dnia: Marca 20, 2012, 12:12:56 »
Cytat: "Kamila"
Rafał K. został wstawiony przez związki tylko po to, by odebrać głosy Panu Januszowi M., bo Wiesław M. jaki jest każdy widzi. większym problemem, niż przedstawiciel załogi są ci, którzy od dawna nie dbają o nas, pracowników ZCh, a od 20 lat zasiadają na swych ciepłych związkowych posadkach, niektórzy nawet chodzą w kapciach po fabryce te wybory to dobry czas, być dać przewodniczącym związków czerwoną kartkę !!

O postawie związków już kilka razy pisałem. Nie dbają o pracowników i zaprzeczają celom w jakim powstały. Ideał sięgnął bruku - kiedyś należenie do związku było powodem do dumy. Teraz ludzie nie bardzo się lgną, bo jak się wie ile taki przewodniczący zarabia to się odechciewa. Bo zarobki ludzi ze związków niewiele odbiegają od zarobków ludzi z zarządu! Jedni chodzą i agitują, drudzy podejmują decyzje, za które biorą mega odpowiedzialność.

makusz

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #383 dnia: Marca 20, 2012, 12:13:58 »
Cytat: "Kuba"
makusz, ostatni raz ostrzegam - używaj opcji "edytuj"!

OK

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #384 dnia: Marca 20, 2012, 12:15:12 »
Motyla (jak cały zarząd) dyskwalifikuje za kompletną dezinformację przy zwolnieniach, za zwolnienia zamiast przesunięć, za likwidację wszystkich wakatów, za NIEWOLNICZE umowy zlecenie. ten Zarząd doprowadzi do tego że niedługo w Logistyce będą sami zleceniowcy (lub firmy zewnętrze).
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Kamila

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #385 dnia: Marca 20, 2012, 13:07:06 »
Cytat: "The_Bill"
Motyla (jak cały zarząd) dyskwalifikuje za kompletną dezinformację przy zwolnieniach, za zwolnienia zamiast przesunięć, za likwidację wszystkich wakatów, za NIEWOLNICZE umowy zlecenie. ten Zarząd doprowadzi do tego że niedługo w Logistyce będą sami zleceniowcy (lub firmy zewnętrze).


tak..?, to zdyskwalifikuj też np. Waldemara B. który ze strachu przed totalną kompromitacją szefów związków wyjechał do ciepłych krajów - teraz, kiedy fabryka decyduje o tak ważnej sprawie !!
podobnie uciekał z firmy inny wybitny szef związku - człowiek w kapciach, gdy np. w 2008 roku trzeba było pomagać ratować Zakłady,

dlatego oszczędźmy sobie zbędnej demagogii

głosujmy rozumem, nie emocjami !!

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #386 dnia: Marca 20, 2012, 13:14:30 »
dobre wyniki mamy. ja poczytać to wszystkie gazety piszą, że wiedzieli, że będą dobre, ale nie że aż tak. no my się trochę spodziewaliśmy, bo od środka widać te zmiany. dobrze bo jestesmy teraz znowu taką spółką ktrórą się powaznie traktuje. no i mowa była ze pieniądze pojda na inwestycje, moze sie okazac, że jeszcze beda zatrudniać wtedy. w kazdym razie dobra informacja

Offline _garde_

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 249
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #387 dnia: Marca 20, 2012, 13:23:33 »
Cytat: "Kamila"
Rafał K. został wstawiony przez związki tylko po to, by odebrać głosy Panu Januszowi M.,
 


Według mnie to  bardzo naciągana informacja.
Jestem za przedsiębiorczością i  inteligencją młodych ludzi. Nie interesują mnie szczwane lisy, które bardzo dobrze potrafią się poruszać w rzeczywistości decyzyjnej,  głównie dla  zachowania  lub uzyskania własnych przywilejów (heh, co też  oczywiście świadczy o niemałym IQ).   Przedstawiciel  załogi, winien  mieć predyspozycje do  wnikliwej analizy  bieżących  problemów, skoro wiadomo , że siła  jego głosu jest  znikoma ( np. 1:5) powinien  przede wszystkim zadbać o przekazywanie  rzetelnych informacji dotyczących pracowników.  Dezinformacje dotyczące pracowników z jakimi mieliśmy do czynienia w ostatnich  czasach  spowodowały ogromny bałagan i  nikomu niepotrzebne stresy.
Tak też głosuję za Panem R. K.
garde

Offline KRET

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 84
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #388 dnia: Marca 20, 2012, 13:24:22 »

Offline hocek

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 79
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #389 dnia: Marca 20, 2012, 13:26:17 »
Cytat: "The_Bill"
Motyla (jak cały zarząd) dyskwalifikuje za kompletną dezinformację przy zwolnieniach, za zwolnienia zamiast przesunięć, za likwidację wszystkich wakatów, za NIEWOLNICZE umowy zlecenie. ten Zarząd doprowadzi do tego że niedługo w Logistyce będą sami zleceniowcy (lub firmy zewnętrze).



NIEWOLNICZE umowy zlecenia - bardzo dobrze powiedziane!!! A już niedługo kolejne przyjęcia na umowy zlecenie...
pozdrawiam hocek