Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6785728 razy)

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #195 dnia: Lutego 13, 2012, 11:19:50 »
Prezes ma jeszcze Passata,tylko szkoda mu na zakład przyjeżdżać.

Offline pachol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #196 dnia: Lutego 13, 2012, 11:59:39 »
Cytat: "R1cz4rdz00n3"
Za koordynowanie spraw pakowni czyli załatwienie fadromy lub dłużycy. (obsługa papierów, pstrykanie fotek, sraty pierdaty,

nie mów ostatnio na nocce widziałem jak zapitala na łopacie, odśnieżał platformę aż miło. Nie wiem czy inni też jak trzeba to pomagają ale tego z bodajże ze zm.D już kilka razy spotkałem podczas pracy

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #197 dnia: Lutego 13, 2012, 12:11:06 »
Cytat: "EVPolice"
Cytat: "manam"
Cytat: "EVPolice"
manam, Fajne macie te nowe Audi a6 - świetny wybór, porządny zakład porządna flota samochodowa ;D

chyba chciałeś napisać mamy bo może chciałbym kiedyś awansować, ale póki co to jestem szeregowym pracownikiem jak każdy... a to, że zakłady zainwestowały w auta to dla mnie nie jest nic szczególnego, przecież na zachodzie w każdym (prywatnym i państwowym) przedsiębiorstwie prezesi jeżdżą porządnymi autami... ciekawe co ludzie by myśleli o sytuacji firmy, gdyby prezesi jeździli lanosami, albo polonezami? a poza tym to dowód, że zakłady mają się finansowo bardzo dobrze

Nie musisz mi tłumaczyć, że to dobre auta, ja jestem wielkim fanem koncernu VW szkoda tylko, że nie produkowane na terenie Polski.
A wydaje mi się, że nie Jesteś szeregowym pracownikiem chyba, że do zadań PR na forach internetowych.
Ja osobiście proponuję samochody marki Tesla.

to każdy kto pisze dobrze o swojej firmie od razu jest wkładany do jednej szufladki pod tytułem "PR"?
tylko faktem jest, że moja żona na przykład nie miała podwyżki od 3 lat, a pracuje w prywatnej firmie, więc to, że u nas są premie i podwyżki to chyba dowód, że na zakładach nie jest tak, jak niektórzy tutaj przedstawiają...

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2075
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #199 dnia: Lutego 13, 2012, 13:20:54 »
Pamiętam gdy byłam dzieckiem jak zachęcano ludzi do pracy w Z.Ch.Police, w zamian oferowano mieszkania, przedszkola, opiekę zdrowotną. Takie czasy były, pracowników do "chemii ciężkiej" trzeba było ściagać innymi korzyściami. Tak powstało całe nowe osiedle w Policach, Szpital, Przedszkola etc. Ludzie poprzyjeżdżali z całej Polski. W starym układzie zbiorowym był również zapis o tym, iz dzieci pracowników miały pierszeństwo w zatrudnianiu /przy rekrutacji/. Teraz tego nie ma ponieważ byłaby to dyskryminacja przy zatrudnianiu zgodnie z Kodeksem Pracy i  Państwowa Inspekcja Pracy nie zgodziałaby sie na takie zapisy.

Offline R1cz4rdz00n3

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • Przeprowadzki Szczecin R1 Trans
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #200 dnia: Lutego 13, 2012, 13:32:00 »
Cytat: "majk"
Kolego myślisz że to działa tylko w jedną stronę . Twoi koledzy z pakownia mocznika ostatnio też odmówili zejścia do ładowni statku tłumacząc się tym samym , tak że daj se spokój z pisaniem takich paszkwili .
Tego nie wiedziałem kolego ;]

Offline peter

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 395
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #201 dnia: Lutego 13, 2012, 13:38:33 »
Może zapisu nie ma ale 90% przyjęć na zakłady odbywało się na zasadzie rodzinnej. Dla mnie prowadzi to do patologi. Powinna być wolna konkurencja kto lepszy a nie kto gdzie ma ojca wujka.

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #202 dnia: Lutego 13, 2012, 15:04:26 »
Cytat: "R1cz4rdz00n3"
wysłanie człowieka z portu który nie może wejść na pryzmę bo niby nie ma badań wysokościowych

Cytat: "majk"
koledzy z pakownia mocznika ostatnio też odmówili zejścia do ładowni statku tłumacząc się tym samym

ludzie z portu jadąc na pakownię odmawiają wejścia na pryzmę bo nie mają badań wysokościowych, z drugiej strony u siebie w porcie schodzą do ładowni statku bez problemów.
Pracownicy pakowni wchodzą u siebie na pryzmy a jadąc do portu odmawiają zejścia do ładowni bo nie mają badań wysokościowych.
LUDZIE weźcie wy się wszyscy do roboty bo ręce opadają. To jakaś kpina po prostu.

Offline kier

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 215
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #203 dnia: Lutego 13, 2012, 16:26:41 »
Cytuj (zaznaczone)
daje nam 4340 - 4390 brutto od tego odejmiemy około 28% (bo tyle wychodzi na składki)
 to wyjdzie nam około 3125 zł przelewu.
 - nie tyle wyjdzie. na wszystkie skladki luzno trzeba odliczyc 35-36%

Offline Febe

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 132
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #204 dnia: Lutego 13, 2012, 18:38:04 »
Cytat: "kier"
Cytuj (zaznaczone)
daje nam 4340 - 4390 brutto od tego odejmiemy około 28% (bo tyle wychodzi na składki)
 to wyjdzie nam około 3125 zł przelewu.
 - nie tyle wyjdzie. na wszystkie skladki luzno trzeba odliczyc 35-36%

Od 4390 brutto wyjdzie 3125 netto. Można sprawdzić na kalkulatorze wynagrodzeń, np. tu:
http://www.infor.pl/kalkulatory/wynagrodzenia.html

Offline andzeloputi

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 213
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #205 dnia: Lutego 13, 2012, 20:09:12 »
Cytat: "An_na"
Pamiętam gdy byłam dzieckiem jak zachęcano ludzi do pracy w Z.Ch.Police, w zamian oferowano mieszkania, przedszkola, opiekę zdrowotną. Takie czasy były, pracowników do "chemii ciężkiej" trzeba było ściagać innymi korzyściami. Tak powstało całe nowe osiedle w Policach, Szpital, Przedszkola etc. Ludzie poprzyjeżdżali z całej Polski. W starym układzie zbiorowym był również zapis o tym, iz dzieci pracowników miały pierszeństwo w zatrudnianiu /przy rekrutacji/.

To był socjalizm.
Cytat: "An_na"
Teraz tego nie ma ponieważ byłaby to dyskryminacja przy zatrudnianiu zgodnie z Kodeksem Pracy i Państwowa Inspekcja Pracy nie zgodziałaby sie na takie zapisy.

A to kapitalizm jest.

Offline majk

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 21
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #206 dnia: Lutego 14, 2012, 08:49:27 »
Cytat: "Siwy1"
Cytat: "R1cz4rdz00n3"
wysłanie człowieka z portu który nie może wejść na pryzmę bo niby nie ma badań wysokościowych

Cytat: "majk"
koledzy z pakownia mocznika ostatnio też odmówili zejścia do ładowni statku tłumacząc się tym samym

ludzie z portu jadąc na pakownię odmawiają wejścia na pryzmę bo nie mają badań wysokościowych, z drugiej strony u siebie w porcie schodzą do ładowni statku bez problemów.
Pracownicy pakowni wchodzą u siebie na pryzmy a jadąc do portu odmawiają zejścia do ładowni bo nie mają badań wysokościowych.
LUDZIE weźcie wy się wszyscy do roboty bo ręce opadają. To jakaś kpina po prostu.

LUDZIE z portu nie chcieli wchodzić na pryzmy znajdujące się na zewnątrz magazynów które przy obecnej porze roku są pokryte dużą ilością lodu i śniegu  . Po paru odmowach szybko znalazły się drabiny za pomocą których można bezpieczniej wejść na pryzmę BB.

Offline kaskada

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 756
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #207 dnia: Lutego 14, 2012, 09:49:12 »
drabiny owe stanowią zagrożenie dla samych pajaców z portu (dodam, że to barany z jednej tylko zmiany robią awanturę o nie) wyjeżdżając z pryzmy trzeba nie tylko walczyć z lodem bo na piach w tej firmie nie ma pieniędzy ale jeszcze patrzeć na pajaca który stoi na drabinie by go drabiną do worów nie docisnąć. A bhp też sobie jaja robi i popiera takie kretynizmy. Widać że tylko praca czysto teoretyczna opanowała tą firmę.
homoseksualiści nie zapewniają przetrwania gatunku ludzkiego, dlatego nie można ich zrównywać w prawach z heteroseksualnymi-Jorge Fernándeza

Offline andrexx

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #208 dnia: Lutego 14, 2012, 09:56:18 »
Cytat: "An_na"
Teraz tego nie ma ponieważ byłaby to dyskryminacja przy zatrudnianiu zgodnie z Kodeksem Pracy i Państwowa Inspekcja Pracy nie zgodziałaby sie na takie zapisy.

A to kapitalizm jest.[/quote]


zapisów na papierze nie ma, ale praktyka jest stosowana

Offline pachol

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 22
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #209 dnia: Lutego 14, 2012, 10:33:22 »
Cytat: "kaskada"
drabiny owe stanowią zagrożenie dla samych pajaców z portu (dodam, że to barany z jednej tylko zmiany robią awanturę o nie) .

Jak Ci się praca tych ludzi nie podoba to zgłoś przełożonemu a nie obrażaj ich, z twojej wypowiedzi wnioskuję że jesteś tam magazynierką. Weź swoje podwórko pod lupę i przyjrzyj się swojej pracy czy tak wszystko robisz zgodnie z BHP. Jak już napisałem nie obrażaj innych pracowników.
jest źle jak nie ma skąd wziąć ludzi do pomocy a jak już jest możliwość ludzi do pomocy dostać to  też jeszcze źle bo drabinę trzeba wydać?