Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6855022 razy)

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #165 dnia: Lutego 10, 2012, 09:42:49 »
Bez przesady...Nie róbmy z tego zakładu cholera wie jak wspaniałego miejsca zatrudnienia.Jedyne co jest dobre to 8 godzin i do domu.Co mają powiedzieć zleceniowcy?Pracowałem nie raz u prywaciarza i nie było aż tak źle,zależy na kogo się trafi.Pieniądze dużo lepsze,tylko że w domu rzadko i to jedyny minus.

Offline RPDA

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 54
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #166 dnia: Lutego 10, 2012, 09:47:57 »
Chyba już nie tak wiele...

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #167 dnia: Lutego 10, 2012, 10:43:56 »
Rok czasu pracowałem za 1000-1200 złotych maksymalnie 1300.Normalnie chwalmy zakład :) Wystarczyło,żeby pójść i z żalu się napić :P ;)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #168 dnia: Lutego 10, 2012, 11:33:11 »
Cytat: "Policzanin_2"
Bez przesady...Nie róbmy z tego zakładu cholera wie jak wspaniałego miejsca zatrudnienia.Jedyne co jest dobre to 8 godzin i do domu.Co mają powiedzieć zleceniowcy?Pracowałem nie raz u prywaciarza i nie było aż tak źle,zależy na kogo się trafi.Pieniądze dużo lepsze,tylko że w domu rzadko i to jedyny minus.


Co nie zmienia faktu, że Zakład jest pełen ludzi, którzy twierdzą, że IM SIĘ NALEŻY mimo, iż w czasie zmiany łaskę robią, że się od fotela oderwą. I teraz dlaczego on dostał tylko 100zł podwyżki, a MŁODY 300? No jakim prawem, przecież on już tu pracuje 20 lat!!!

Takie dziwne myślenie, że im dłużej pracuję to należy mi się większa kasa, nieważne, że umiem mniej od osoby, która pracuje 2 lata or sth.

A ktoś, kto twierdzi, że w ZCh zarobki są słabe nie wie co mówi. Nie oszukujmy się, gdzie teraz (szczególnie w regionie) znajdzie się pracę za te nawet 2000 PLN netto (co owszem, też jest mizerną kasą jak na obecne ceny i ciągłe podwyższanie podatków) z systemem zmianowym 5BOP, który jest bardzo na ręke pracownikowi?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #169 dnia: Lutego 10, 2012, 11:52:51 »
Cytat: "Ona7718"
Piękne audi A6 :) 3,0 pod biurowcem stoją .
W Leasingu 5000 tys (oferta audi) miesięcznie - masakra. A można było superby wynająć
Cytat: "KrP"
oszczędności idą dalej pełną gębą

Prawo podatkowe nie dopuszcza amortyzowania samochodu osobowego kwotą większą niż 20.000 euro w przeliczeniu na złote (czyli jakieś 80.000). Te samochody są warte >200tys., więc ich kupno byłoby nieopłacalne. Fakturę leasingową w całości wrzucą w koszty, więc w tym przypadku leasing jest jak najbardziej adekwatny.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #170 dnia: Lutego 10, 2012, 12:08:26 »
Wrzucą czy nie wrzucą kasa na to pójdzie.

Tu chodzi o najzwyklejszą, ludzką postawę. Z jednej strony wyrzucamy 100 osób bo nas nie stać na ich utrzymanie, a z drugiej bulimy po 200 tys. za nowe samochody.

No litości.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline smile

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #171 dnia: Lutego 10, 2012, 12:09:07 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Nil"
Powiedzcie czy odczuliście te podwyżki które przyznali nz zakładach.


Zamiast marudzenia polecam miesiąc pracy u prywaciarza, może wtedy docenicie, gdzie pracujecie. Jest wiele osób, które chciałyby pracować w Z.Ch.


Ja pracuję i w pełni Cię popieram... Nie podoba się to WON!! nikt do pracy nie zmusza.

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #172 dnia: Lutego 10, 2012, 12:40:00 »
Smile :) Z tego co dobrze kojarzę po nicku,jesteś starszym mistrzem pakowni.Kasę masz wiadomo jaką,więc proszę nie porównuj się do zleceniowców co zarabiają 7,50 na godzinę.Ja nie wymagam,żeby wszyscy zarabiali taką kasę co mistrz lub kierownik,ale mieli umowę o pracę i te 2000 na rękę.Czy to aż takie wymagania?Gdzie w dzisiejszych czasach paliwo kosztuje sto pięćdziesiąt,dwieście osiemdziesiąt za litr.

Offline cooker

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 862
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #173 dnia: Lutego 10, 2012, 13:12:05 »
Cytat: "Policzanin_2"
nie wymagam,żeby wszyscy zarabiali taką kasę co mistrz lub kierownik,ale mieli umowę o pracę i te 2000 na rękę.Czy to aż takie wymagania?

2000 na rękę? W sytuacji, gdy mnóstwo ludzi pracuje za płacę minimalną brutto to są spore wymagania.
Cytat: "KrP"
Tu chodzi o najzwyklejszą, ludzką postawę

To jest biznes. Tu nie ma miejsca na ludzkie postawy. Zresztą co znaczy ludzkie? Podział zysku miedzy pracowników byłby ludzki? Firma potrzebuje ludzi i płaci ile chce. Nie pasuje? Nikt nie każe ci kisnąć za tak "marne" pieniądze. Idź szukać lepszych.
Cytat: "KrP"
Z jednej strony wyrzucamy 100 osób bo nas nie stać na ich utrzymanie, a z drugiej bulimy po 200 tys. za nowe samochody

To 200k można rozumieć dwojako. Z jednej strony jest to jednorazowa kwota na samochód, z drugiej niecała miesięczna płaca tych 100 ludzi. Kalkulacja co jest bardziej opłacalne należy do Zarządu. To, że mam Maybacha, nie znaczy, że nie mogę się ubierać w second-handzie. Moja sprawa. Im za to płacą, ich z tego rozliczą - udziałowcy, a nie pracownicy czy ludzie z ulicy, którym się wydaje, że oni by lepiej zarządzali firmą...

Offline Policzanin_2

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 203
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #174 dnia: Lutego 10, 2012, 13:16:16 »
Cytat: "cooker"
2000 na rękę? W sytuacji, gdy mnóstwo ludzi pracuje za płacę minimalną brutto to są spore wymagania.
Cooker,to przyznaj się ile Ty zarabiasz.Mam przeczucie,że grubo ponad 2000 złotych.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #175 dnia: Lutego 10, 2012, 14:17:36 »
Cytuj (zaznaczone)
To jest biznes. Tu nie ma miejsca na ludzkie postawy. Zresztą co znaczy ludzkie? Podział zysku miedzy pracowników byłby ludzki? Firma potrzebuje ludzi i płaci ile chce. Nie pasuje? Nikt nie każe ci kisnąć za tak "marne" pieniądze. Idź szukać lepszych.


Oczywiście, że jest miejsce, ale do takich rzeczy trzeba mieć pewne poczucie godności.

Ja, mając firmę i będąc zmuszonym do zwolnienia X liczby osób nigdy w życiu miesiąc później nie kupił bym sobie nowego Audi. Byłoby mi po prostu wstyd przed samym sobą i przed tymi ludźmi.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Nil

  • Gość
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #176 dnia: Lutego 10, 2012, 14:36:03 »
Cytat: "smile"
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Nil"
Powiedzcie czy odczuliście te podwyżki które przyznali nz zakładach.


Zamiast marudzenia polecam miesiąc pracy u prywaciarza, może wtedy docenicie, gdzie pracujecie. Jest wiele osób, które chciałyby pracować w Z.Ch.


Ja pracuję i w pełni Cię popieram... Nie podoba się to WON!! nikt do pracy nie zmusza.


Czy ktoś tu mówi o tym że się nie podoba? Człowiek zapytał o odczucie w portwelu a tu z HUKIEM na niego. Może faktycznie są tu osoby co banknotami NBP podcierają sobie tyłki i laskę wykładają na podwyżki które od dawna się nam należały.
Powinniśmy walczyć o nasze. Tu zwalniają, tu kupują to czemu pracownikowi nie dać?
Co, mamy dążyć do tego by w zakładach płacili tyle co u prywaciarzy.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #177 dnia: Lutego 10, 2012, 14:59:45 »
Cytuj (zaznaczone)
Co, mamy dążyć do tego by w zakładach płacili tyle co u prywaciarzy.


Ale przecież tak będzie i nawet już powoli jest.

Naprawdę nikt nie zauważył, że po zmianie premiowania wypłata netto nie będzie się znacząco różniła od tej przed podwyżką? :}
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline manam

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 202
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #178 dnia: Lutego 10, 2012, 15:03:22 »
Cytat: "EVPolice"
manam, Fajne macie te nowe Audi a6 - świetny wybór, porządny zakład porządna flota samochodowa ;D

chyba chciałeś napisać mamy bo może chciałbym kiedyś awansować, ale póki co to jestem szeregowym pracownikiem jak każdy... a to, że zakłady zainwestowały w auta to dla mnie nie jest nic szczególnego, przecież na zachodzie w każdym (prywatnym i państwowym) przedsiębiorstwie prezesi jeżdżą porządnymi autami... ciekawe co ludzie by myśleli o sytuacji firmy, gdyby prezesi jeździli lanosami, albo polonezami? a poza tym to dowód, że zakłady mają się finansowo bardzo dobrze

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #179 dnia: Lutego 10, 2012, 15:40:11 »
Cytuj (zaznaczone)
to, że zakłady zainwestowały w auta to dla mnie nie jest nic szczególnego, przecież na zachodzie w każdym (prywatnym i państwowym) przedsiębiorstwie prezesi jeżdżą porządnymi autami... ciekawe co ludzie by myśleli o sytuacji firmy, gdyby prezesi jeździli lanosami, albo polonezami? a poza tym to dowód, że zakłady mają się finansowo bardzo dobrze


Więc skoro mają się dobrze finansowo to po jakiego grzyba wyrzucili z końcem roku jakieś 100 osób twierdząc, że to w ramach oszczędności?!
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln