Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6881105 razy)

Offline bosman

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 334
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5445 dnia: Listopada 27, 2016, 10:05:50 »
Panie @bosman jeszcze żeby czasem Pana nie ukarali
Za palenie na pewno nie.

Offline Qba99

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 590
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5446 dnia: Listopada 27, 2016, 10:31:03 »
Solidarność walczy tylko o swoje wysokie stołki. Gotowi są do walki jeżeli zagrożony jest byt kogoś ze stanowiskiem kierownika i wyżej.

Offline Polak

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 504
  • Kto ja jestem ? Polak mały.
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5447 dnia: Listopada 27, 2016, 12:17:33 »

1) Solidarność
2) Ruch Ciągły
3) OPZZ
4) Solidarność'80
5) Inźynierowie i Technicy
6) Kontra

Mam pytanie czym się kierowałeś w tym rankingu ? Na pewno nie kierowało tobą działanie „baronów związkowych „ na rzecz szarych pracowników, jeżeli jest inaczej podaj przykład działania w ostatnim okresie (powiedzmy rok) na rzecz pracowników najniższego strzelba hierarchii zawodowej.   Według mnie i nie tylko mnie na pierwszym miejscu  MZZPRC  potem długo nikt a potem kolejność już jest obojętna bo pozostałe są w jednakowym  stopniu aktywni w sprawach dotyczących zwykłych pracowników. Ktoś może powiedzieć ze tak nie jest ze są aktywni, no tak są bardzo aktywni jak chodzi o pracowników z górnej półki, przykładem może być ostatnie działania w temacie zwolnienia w radzie nadzorczej.   

To ze jesteśmy w dupie,to jasne. Problem w tym, ze zaczynamy się w niej urządzać.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5448 dnia: Listopada 27, 2016, 13:06:59 »
Dokładnie, tylko Mzzprc.com,  reszta związków zbędna dla nas zwykłych szarasow.

Offline Laszlo.Bodi

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 33
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5449 dnia: Listopada 27, 2016, 13:08:49 »

1) Solidarność
2) Ruch Ciągły
3) OPZZ
4) Solidarność'80
5) Inźynierowie i Technicy
6) Kontra

Mam pytanie czym się kierowałeś w tym rankingu ?



Zupełnie nie rozumiem pejoratywnego odwdzięku mojego rankingu: przecieź wyraźnie napisałem źe to jest SUBIEKTYWNY ranking.
Nie chodzi tu o bycie najlepszym dla zwykłego liniowego z umową do końca roku.

Solidarność jest pierwsza, bo najwięcej MOŹE zrobić, wprowadzila swego człowieka do RN, ma swoich radnych i Solidarność ma siłe wpłynąć na to co się dzieje na zakladzie. Przecieź to zakladowa Solidarność postawiła pomnik tablice koło białej szkoły. Związek ten jako jedyny potrafi skutecznie działać poza zakladem

2) Obiektywny ranking związków mój prywatny jest taki:

1) Ruch Ciągły
2) OPZZ
3) Solidarność
4) Solidarność'80
5) Inźynierowie i Technicy
6) Kontra

To jest moje zdanie, wypowiadam sie pojedyńczo.

Natomiast nie zgadzam się z tezą niektórych, źe siła Ruchu Ciągłego równa się sile 5 pozostałych związków.
Tak naprawde siła Ruchu Ciągłego opiera się na liczbie członków i wykształconej Ani, ma charyzme niczym Badełek. A co bedzie gdy Ani zabraknie?
Sami zobaczcie - ilu z Was zna imię i nazwisko przewodniczącego MZZPRC? Czy wiecie źe Arkadiusz Poborski jest przewodniczacym Ruchu Ciągłego? A Anne Tarocinską wszyscy znają, mimo ze jest zastępcą Arka. Badełka teź wszyscy znali.

Warto by zgłosić do Sejmu inicjatywe: aby pracownik mógł BYĆ CZŁONKIEM JEDNEGO TYLKO ZWIĄZKU.

Polak - a jak Twój ranking wygląda.?

Problemem związków jest to źe od lat nie zmieniają sią w nich przewodniczący. Nie będe sypał tu nazwiskami baronów. Wszyscy wiedzą o jakich związkach mówie, baroni siedzą twardo , zmieniają sią prezesi i ludzie są zwalniani. A szefowie związku - NIE Ale mają do tego prawo, trwać latami na straźy praw pracowniczych.


« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2016, 13:27:12 wysłana przez Laszlo.Bodi »
Kołbasklwo-Krosno-Police

Offline Konkret

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 164
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5450 dnia: Listopada 27, 2016, 13:50:36 »
Temat o związkach już był, o tutaj:

http://forum.police.info.pl/index.php?topic=13019.0

Polecam lekturę od początku, dużo tego nie ma :)

Jest poruszony temat nacisków na wykorzystanie urlopów oraz dziwnych awansów pomimo braku wymagań formalnych.

A tak w ogóle to przecież nic nie stoi na przeszkodzie, biorąc pod uwagę stopień niezadowolenia ze związków, żeby pracownicy sami stworzyli nowy ZZ, który będzie ich reprezentował. Nie jest to specjalnie skomplikowane. Wcale nie musicie się ograniczać do już istniejących, zatwardziałych, post PRLowskich organizacji kolesiów, które dzisiaj istnieją. Jedynym minusem jest to, że wymagałoby to faktycznego ruszenia się, a nie tylko ograniczenia się do marudzenia  ::)
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2016, 13:53:58 wysłana przez Konkret »

Offline The_Bill

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 498
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5451 dnia: Listopada 27, 2016, 13:51:49 »
Tyle achów i ochów nad zmianowymi a na moim wydziale mogę ich członków policzyć na palcach jednej ręki. Kilka lat temu wypisywali się masowo z powodu Przewodniczącego - drażnił ich zarozumiały przewodniczący.
Internetowa zmora udowadnia swoje męstwo,
Samemu nie zdołał dokonać jeszcze niczego,
Dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego.

Offline Miszand

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 99
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5452 dnia: Listopada 27, 2016, 18:11:01 »
Tyle achów i ochów nad zmianowymi a na moim wydziale mogę ich członków policzyć na palcach jednej ręki. Kilka lat temu wypisywali się masowo z powodu Przewodniczącego - drażnił ich zarozumiały przewodniczący.
No ale przewidniczacy się zmienil i z tego co wiem to co raz więcej osob zapisuje się do mzzprc (zmianowych). Nie ma się co oszukiwać ale Anię zna duuużo osób bo od lat reprezentuje załoge i ma swoje zasady i kręgoslup moralny. Natomiast Pan Arek Poborski jest dopiero dwa lata przewodniczacym i wydaje mi się że jest to facet uczciwy i z jajami. Na Badełku ne raz słyszałem jak ludzie psy wieszają i wyzywają od różnych. Zresztą nie dziwie się. Ja tam obiektywny nie jestem i moim skromnym zdaniem to mzzprc robią najwiecej a o innych związkach wypowiadać się nie będe bo nie mam ochoty tu bluzgać i ujami rzucać. Zresztą bylem kiedyś w innych i przepisalem się do zmianowych. Skoro chcecie siły to proponuje przepisać się do mzzprc. Wystarczającym powodem są sytuacje z ostatnich dni.

Post Merge: Listopada 27, 2016, 18:13:30
Swoją drogą z tego co wiem to w mzzprc jest okolo 1150 czlonów z czego chyba z innych zwiazkow przepisalo się w tym roku już sporo. Jak tak dalej pojdzie to wzrosną stawki czlonkowskie w innych związkach po to zeby mogly się utrzymać. A co do sily to wiadomo że pracodawaca bedzie brał zawsze pod uwagę silniejszego.
« Ostatnia zmiana: Listopada 27, 2016, 18:13:30 wysłana przez Miszand »

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5453 dnia: Listopada 27, 2016, 19:19:28 »
Jeżeli dostaniemy podwyżki tyle co słyszałem to wypieprzam ze swoich związków. Czekam tylko na śmieszne bony i im dziękuję! Ps. ponoć nie dostaniemy nawet połowy tego co w Puławach.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5454 dnia: Listopada 27, 2016, 19:28:41 »
To się okaże 30 ma być spotkanie i wtedy wiele się wyjaśni. Ale tak jak fafik pisze jak będzie lipa to trzeba się wypisać.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5455 dnia: Listopada 27, 2016, 19:31:19 »
To się okaże 30 ma być spotkanie i wtedy wiele się wyjaśni. Ale tak jak fafik pisze jak będzie lipa to trzeba się wypisać.
Juz się wyjaśniło fafik dobrze słyszał... mozemy się wypisywać

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5456 dnia: Listopada 27, 2016, 19:33:29 »
to co znowu 250 podwyżki ? ;/

Offline pol

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1332
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5457 dnia: Listopada 27, 2016, 19:44:51 »
Chyba 200

Wysłane z SM-G925F przez Tapatalka


Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5458 dnia: Listopada 27, 2016, 19:54:19 »
Ja nie pojmuję tego jak to jest że w Puławach 600 a u nas jak jakimś psą same ochlapy...I każdego roku tak to u nas wygląda...zakład ma zyski ludzie na emerytury odchodzą ,pracodawcy odpada człowiek ze stawką ponad 4tys na jego miejsce maja półtora człowieka ,mało tego te półtora człowieka potrafi dac więcej jak ten co idzie na emeryturę ,a oni nam podwyżki 200zł

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #5459 dnia: Listopada 27, 2016, 20:24:28 »
Szczerze mówiąc bałem się o to czy w ogóle coś będzie. Możemy podziękować poprzedniemu zarządow. Szkoda, zże już na tym forum nie ma ludzi, którzy tak bardzo ich chwalili. Pochowali się jak szczury teraz.