Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6880373 razy)

Offline Siwy1

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 315
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4740 dnia: Sierpnia 30, 2016, 13:43:44 »
Jako pracownik 4 letnim stazem dostaje na reke 2700 wiec szału nie ma
A teraz zrób badanie rynku i zorientuj się gdzie zarobiłbyś przynajmniej taką kasę ( zapewne pracujesz na stanowisku robotniczym więc szukaj w tej samej klasyfikacji ). Oj ciężko ci będzie.... Wiem, wiem... zaraz będzie że ciężka chemia że na zmiany itd... Ale uwierz mi że na przykład na budowie też nie jest lekko... Prawda jest taka że zarobki są na umiarkowanym poziomie adekwatnie do wykonywanej pracy. Chociaż uważam że nowi pracownicy powinni mieć ciut więcej na start. pozdrawiam

Offline Dziki_Gon

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 198
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4741 dnia: Sierpnia 30, 2016, 20:38:07 »
 Nie interesuje mnie badanie rynku, to ze inni chcieli by tyle zarabiać też nie, w normalych krajach ludzie pracujacy na zmiany ( w nocy też) dostaja  dodatek w wysokosci praktycznie całej stawki i sa szanowani, a u nas na zakladzie teksty typu "przecież dostajesz 900 zl dodatku " sa na porządku dziennym, jak by ten dodarek to faktycznie bylo coś wielkiego. Czlowiek chce jedynie dostawac godziwa zaplate za poswiecanie swojego zdrowia.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4742 dnia: Sierpnia 31, 2016, 06:49:52 »
Chłopie te 950 dodatku jak na polskie realia jest spora. Moja żona również pracowała na zmiany od 7:30 do 19:30 i od 19:30 do 7:30 i tego dodatku dostawała różnie od 120 do 180zl. A że żyjemy w Polsce musimy patrzeć na to co w Polsce oferują a nie za granicą.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4743 dnia: Sierpnia 31, 2016, 08:21:55 »
Przecież skoro zakłady tak wyzyskują to możesz się zwolnić i poszukać firmy w której będą cię bardziej szanowali. Co to za problem?

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4744 dnia: Sierpnia 31, 2016, 08:37:08 »
Właśnie tu się utnie rozmowa gdy zaczyna się że może zmienić pracę. Denerwuje mnie takie gadanie, że na zakładach jest źle. Proponuję zawsze takim pójść do prywaciarza i popracować te 2-3 miesiące. Jestem pewny że powrócą na zaklady z pocalowaniem rączki i już na paczki nie będą narzekać bo u prywaciarza po prostu ich nie ma. Ogólnie całe zaplecze socjalne jakie mamy na zakładach jest bardzo dobre.

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4745 dnia: Sierpnia 31, 2016, 16:32:03 »
Gadanie znowu typu zmień pracę czy idź do prywaciarza - wymiotować się chce jak czytam takie teksty. To co dostajemy na ZCh to poprostu się nam należy z prawa pracy i ZUZP, a że prywaciarze kombinują to wie każdy. Wniosek taki, że trzeba się cieszyć z pracy na Zakładach, ale też walczyć o Swoje prawa (paczki, premie itd). To się poprostu należy i na szczęście w tak dużej firmie muszą Nam to zapewnić.
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 31, 2016, 17:05:58 wysłana przez fafik »

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4746 dnia: Sierpnia 31, 2016, 16:40:35 »
Gdzie w prawie pracy masz coś o premiach i paczkach?

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4747 dnia: Sierpnia 31, 2016, 16:44:25 »
Dokładnie. Skoro jest przeznaczone na paczki 12 zł, a to co jest w paczce kosztuje co najwyżej 3zł to mam prawo ubiegać się o zmianę tego czegoś. Zresztą jak ankieta pokazała większości w ZCH to nie pasuje, więc jesteś chyba rodzynkiem.

To samo odnośnie tego dodatku,, 950zł ojej ale dużo co? tylko, że płaca zasadnicza dla nowych stoi od 10 lat tego już nikt nie widzi. Jak ktoś ładnie tu przytoczył w Biedronce nowym lepiej płacą i proszę nie mówcie o tym dodatku, który jest tylko teoretyczny.

Offline dapol

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2269
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4748 dnia: Sierpnia 31, 2016, 16:56:40 »
To idź pracuj do biedronki jak Ci źle na zakładach.
wszelkie błędy stylistyczne ortograficzne oraz interpunkcyjne są zamierzone. jakiekolwiek powielanie ich bez mojej zgody jest zabronione!

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4749 dnia: Sierpnia 31, 2016, 17:17:19 »
Najlepiej się zgadzać na wszystko pewnie. O nic nie walczyć i cicho siedzieć z podkuloną głową.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4750 dnia: Sierpnia 31, 2016, 17:27:37 »
Dyskutować można ale na poważnie. Teksty o tym jak to zakłady was wyzyskują i w ogóle masakra bo ledwo na życie starcza to jednak przesada moim zdaniem. No i zupełnie serio uważam, że skoro pracodawca taki zły i taki wyzyskiwacz to nie ma co siedzieć w tej firmie tylko poszukać sobie lepszej. Sam tak robię i nie mam z tym problemu. Więc i nie mam problemu żeby doradzać to innym :)

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4751 dnia: Sierpnia 31, 2016, 17:42:44 »
To idź do biedronki zobaczysz jak się zapieprza fizycznie. Tam lekko nie ma.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4752 dnia: Sierpnia 31, 2016, 17:56:18 »
Sam sobie idź do Biedronki i skończ w kółko to samo pisać. Po to przyszedłem do zakładu poważnego i wymagam poważnego traktowania. I dalej bredź swoje farmazony, pieniądze są tylko źle wykorzystywane, zrozum nas w końcu.

Offline Beny2002

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 513
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4753 dnia: Sierpnia 31, 2016, 18:10:53 »
Żyj dalej w swojej świadomości, że wszyscy Cie robią w ch.. i uzalaj się nad swoim losem. Z mojej strony koniec rozmowy na ten temat.

Offline policzek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 546
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #4754 dnia: Sierpnia 31, 2016, 18:18:46 »
To ciebie robią, a nie mnie. Myslisz, że jak nie dadzą podwyżki itp. to pieniądze będą zainwestowane? chyba tylko w złote karty ludzi pokroju Jałosińskiego.