Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6873603 razy)


Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15526 dnia: Kwietnia 03, 2023, 11:52:47 »
Ciekawe ile w tym prawdy, gdyż artykuł został wrzucony 1 kwietnia. Jeśli to żart  to bardzo niesmaczny

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15527 dnia: Kwietnia 03, 2023, 12:37:55 »
Heheszki i zartownisie. Wiadomo że to żarcik 💪

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15528 dnia: Kwietnia 03, 2023, 12:40:07 »
No to raczej bardziej na wkurw niż na heheszki

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15529 dnia: Kwietnia 03, 2023, 12:56:49 »
"umiom" w tych związkach się bawić 😂

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15530 dnia: Kwietnia 03, 2023, 13:00:58 »
U nas nie lepiej. Doładowania miały być dzisiaj koło 12. Jest 13:00 a sodexo puste

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15531 dnia: Kwietnia 03, 2023, 13:25:25 »
U nas nie lepiej. Doładowania miały być dzisiaj koło 12. Jest 13:00 a sodexo puste

ale dasz radę? przeżyjesz ?

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15532 dnia: Kwietnia 03, 2023, 13:40:44 »
To czy dam radę czy nie akurat nie ma żadnego znaczenia. Za kilka dni święta. Wypłaty dopiero w piątek, więc fajnie jakby weszło wcześniej, żeby można było chociaż część zakupów zrobić bo za chwilę będą takie tłumy w sklepach, że gowno kupisz bo nic nie będzie na półkach.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15533 dnia: Kwietnia 03, 2023, 13:57:23 »
To czy dam radę czy nie akurat nie ma żadnego znaczenia. Za kilka dni święta. Wypłaty dopiero w piątek, więc fajnie jakby weszło wcześniej, żeby można było chociaż część zakupów zrobić bo za chwilę będą takie tłumy w sklepach, że gowno kupisz bo nic nie będzie na półkach.

To co niewiedziałes ze świeta idą ? nie umiesz budżetu spiąć ? pare godzin zwłoki w zasileniu i taki lament? to pipa jesteś nie facet

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15534 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:07:19 »
Pipa to ci na drugie. Przy naszych zarobkach i cenach wszystkiego to akurat budżet sobie można spinać. Akurat robi mi różnice bo cały tydzień mam napięty jak baranie jaja. Za godzinę zawożę żonę na porodówkę i miałem nadzieje ze zrobię zakupy przed wyjazdem do szpitala. Mam jeszcze dwójkę dzieci do ogarnięcia i cała chatę więc robi mi to różnice. Jutro cały dzień w plecy bo będę przy porodzie. Gdyby nie to różnicy by mi nie robiło 

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15535 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:08:20 »
Pipa to ci na drugie. Przy naszych zarobkach i cenach wszystkiego to akurat budżet sobie można spinać. Akurat robi mi różnice bo cały tydzień mam napięty jak baranie jaja. Za godzinę zawożę żonę na porodówkę i miałem nadzieje ze zrobię zakupy przed wyjazdem do szpitala. Mam jeszcze dwójkę dzieci do ogarnięcia i cała chatę więc robi mi to różnice. Jutro cały dzień w plecy bo będę przy porodzie. Gdyby nie to różnicy by mi nie robiło 

nie płacz... weż sie w garść

Offline Łotr1

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 18
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15536 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:19:25 »
Nie ma się co spinać czy komuś brakuje czy nie. Takie czasy że wielu osobom brakuje. A kolega to nie pipa tylko widać że ma kokones bo otwarcie mówi że mu zbrakło. Lepiej tak niż walić kogoś po głowie a za chwilę samemu łazic po chacie i szukać klepaków i wzdychać do kalendarza kiedy matki pieniężnej.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15537 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:21:10 »
Myślę że to nie kwestia czy starczy czy nie starczy, bo to nie nasza sprawa. Problemem jest niedotrzymywanie umów, bo obietnica była dzisiaj o 12.

Offline Wodnik Szuwarek

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 394
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15538 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:26:16 »
To Alior chyba ogarnia te wszystkie nasze karty co? Nie raz już dali ciała bo o ile mnie pamięć nie myli to i doładowanie LUNCH PASS potrafili spóźnić.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15539 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:32:36 »
oj chłopaki chłopaki  jak wy sobie radzicie w życiu. Jak wy rodziny zakładacie? jak nie umiecie przewidziec pewnych rzeczy ..... no chyba ze żyjecie od pierwszego do pierwszego tfu
niedotyrzymanie umowy przez Sodex ... naprawdę ? a moze system sie zawiesił ..albo cos innego niezaleznie od sodexo ....