Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] ZCH Police  (Przeczytany 6870310 razy)

Offline Czarny

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 41
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15540 dnia: Kwietnia 03, 2023, 14:57:02 »
Polo to taki troszkę biznesmen

Offline PracownikZCh

  • Gadatliwy
  • ****
  • Wiadomości: 90
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15541 dnia: Kwietnia 03, 2023, 15:24:23 »
Typ mówi, że ma dwójkę dzieci, ledwie wiąże koniec z końcem, a kolejne dziecko w drodze..  To się nazywa odpowiedzialność... matko bosko.. Sobie nie potrafi zapewnić bytu i naraża jeszcze kolejne istoty.

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15542 dnia: Kwietnia 03, 2023, 15:46:55 »
Właśnie weszło zasilenie. No niestety takie czasy, że trzeba liczyć każdy grosz.

Post Merge: Kwietnia 03, 2023, 15:55:15
Nie napisałem że ledwo wiąże koniec z końcem. Już niedorabiaj swojej historii. Akurat teraz nieco bardziej potrzebuje kasy, że względu na to że wiele rzeczy nałożyło się w jednym czasie. Gdybym z żoną ledwo dychal to byśmy się niezdecydowali na kolejne dziecko uwierz mi. Nie będę Ci tu tłumaczył się ze swoich prywatnych spraw a ty nie oceniaj nie znając kompletnie sytuacji. W naszym kraju to widzę sport narodowy prawienie dobrych rad innym gdzie samemu próbuje się wyżej srać niż się dupe ma. Druga rzecz to zwyczajne dotrzymywanie terminów, które wcześniej podają. Jeżeli coś się dzieje, że nie mogą tego dokonać to powinna być jakaś informacja o problemach technicznych czy coś. Zawsze to lepiej wygląda niż glucha cisza.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 03, 2023, 15:55:15 wysłana przez cygan_013 »

Offline adik144

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15543 dnia: Kwietnia 03, 2023, 16:11:06 »
Na tym forum sami biznesmeni oligarchowie z różnych wydziałów 😂. Śmiem twierdzić 95% inżynierów z tego forum to 3x w roku na Bali Lata 😂.  Strach o co kolwiek pytać bo zaraz podsumują ze sobie w życiu nie radzisz 😂. Zawiść nie zna granic. Miłego dzionka 💪😎

Offline fafik

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 485
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15544 dnia: Kwietnia 03, 2023, 18:01:43 »
Nie napisałem że ledwo wiąże koniec z końcem. Już niedorabiaj swojej historii. Akurat teraz nieco bardziej potrzebuje kasy, że względu na to że wiele rzeczy nałożyło się w jednym czasie. Gdybym z żoną ledwo dychal to byśmy się niezdecydowali na kolejne dziecko uwierz mi. Nie będę Ci tu tłumaczył się ze swoich prywatnych spraw a ty nie oceniaj nie znając kompletnie sytuacji. W naszym kraju to widzę sport narodowy prawienie dobrych rad innym gdzie samemu próbuje się wyżej srać niż się dupe ma. Druga rzecz to zwyczajne dotrzymywanie terminów, które wcześniej podają. Jeżeli coś się dzieje, że nie mogą tego dokonać to powinna być jakaś informacja o problemach technicznych czy coś. Zawsze to lepiej wygląda niż glucha cisza.
Nie tłumacz się i tak nie zrozumiejo byznesmeny😀
Zdrówka dla kolejnej pociechy i gratulacje🙂

Offline cygan_013

  • Nowicjusz
  • *
  • Wiadomości: 19
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15545 dnia: Kwietnia 03, 2023, 18:07:31 »
Dzięki wielkie. Pozdro

Offline Martin

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 68
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15546 dnia: Kwietnia 03, 2023, 19:00:48 »
Na tym forum sami biznesmeni oligarchowie z różnych wydziałów 😂. Śmiem twierdzić 95% inżynierów z tego forum to 3x w roku na Bali Lata 😂.  Strach o co kolwiek pytać bo zaraz podsumują ze sobie w życiu nie radzisz 😂. Zawiść nie zna granic. Miłego dzionka 💪😎
ja latam 4 :D

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15547 dnia: Kwietnia 04, 2023, 10:46:11 »
Dostałem ręcznik ładnie zapakowany innego koloru niż zawsze i dwa żele Nivea, niczego mi więcej do szczęścia nie trzeba. Cieszmy się z małych rzeczy, Wesołych Świąt 💪

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15548 dnia: Kwietnia 04, 2023, 11:02:56 »
Dostałem ręcznik ładnie zapakowany innego koloru niż zawsze i dwa żele Nivea, niczego mi więcej do szczęścia nie trzeba. Cieszmy się z małych rzeczy, Wesołych Świąt 💪
a brzoskwiniowy plyn? Tylko on mnie trzyma w tej pracy <3

Offline Arkona

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 369
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15549 dnia: Kwietnia 04, 2023, 11:43:03 »
Płynu nie kojarzę, chyba że masz na myśli szampon, ale ja miałem rumiankowy. Ręcznik, który wydaje mi się lepszej jakości niż poprzednie - będzie wycierał już po jednym praniu i żele Nivea to pierwsza klasa, oby tak dalej.


Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15550 dnia: Kwietnia 04, 2023, 12:24:57 »
A mozliwosc doladowania karta revoluta dalej zablokowana!! To pewnie nie od zakladow zalezy ale nie powinno tak byc to nie jest karta zywieniowa przeciez!!

Offline Gapsownik_

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 46
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15551 dnia: Kwietnia 04, 2023, 12:32:11 »
A mozliwosc doladowania karta revoluta dalej zablokowana!! To pewnie nie od zakladow zalezy ale nie powinno tak byc to nie jest karta zywieniowa przeciez!!

Revolut i inne fintechy zostały zablokowane przez operatora, czyli Sodexo. Poszukaj w necie, a znajdziesz kilka wątków w tym temacie. Ktoś gdzieś nawet pisał, że potwierdzenie uzyskał na infolinii.

Offline Kasztan

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 67
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15552 dnia: Kwietnia 04, 2023, 14:03:25 »
Poczytalem mozna doladowac konto w lotto i od razu wyplacic na swoje konto :D :D :D

Offline An_na

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2085
  • Płeć: Kobieta
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15553 dnia: Kwietnia 04, 2023, 14:28:54 »
A mozliwosc doladowania karta revoluta dalej zablokowana!! To pewnie nie od zakladow zalezy ale nie powinno tak byc to nie jest karta zywieniowa przeciez!!
Zostało to zablokowane przez operatora, gdyż pracownicy zgłaszali problemy. Tj. dokonywali przelewu i jednocześnie dokonywali płatności na 2 stronach przez co saldo na kartach było na minusie.

Offline Rasowy_Aparatowy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 836
    • Zobacz profil
Odp: [Police] ZCH Police
« Odpowiedź #15554 dnia: Kwietnia 05, 2023, 16:29:19 »
W Puławach ruszyly negocjacje placowe na ten rok xD

Post Merge: Kwietnia 05, 2023, 18:16:39
http://www.zzprc.pulawy.pl/news.php?readmore=1887
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 05, 2023, 18:16:39 wysłana przez Rasowy_Aparatowy »