Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 154852 razy)

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #180 dnia: Listopada 05, 2011, 11:34:45 »
Cytat: "secha"
Pytanie jak na to wszystko zareaguje Rydzyk

Twój kolega?Nie nauczyli Ciebie form grzecznościowych?

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #181 dnia: Listopada 05, 2011, 11:37:45 »
Cytat: "speedbax"
Dla mnie PiS odchodzi do historii. Nieodwracalnie.

Zdziwisz się ale tak nie będzie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #182 dnia: Listopada 05, 2011, 11:39:11 »
Cytuj (zaznaczone)
Nie nauczyli Ciebie form grzecznościowych?


Racja, powinno być : Wielce Wielebny Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk.

Cytat: "DarekMirror"
Zdziwisz się ale tak nie będzie.


Nie zdziwię się, społeczeństwo ma serdecznie dosyć hipokryzji, szukania haków, tańca na smoleńskich trumnach i innych sensacyjnych niusów pana Macierewicza, pierwszego eksperta lotnictwa RP. W PiS-ie zostaną same klakiery. Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się ugrupowania, które w bardziej korzystny dla Polski sposób, będzie realizowała swoje wyborcze obietnice.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #183 dnia: Listopada 05, 2011, 11:42:36 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
A ja myślę, że to skalkulowane. Jarosław wyliczył, ze po odstrzeleniu tej trójki większośc ziobrystó się wystraszy i złozy lojalki. garstka pozostałych szybko zostanie zmarginalizowana, a ojciec dyrektor podtrzyma swą łaskawość dla Jarosława.

Czyli bardzo źle skalkulował,pod żadnym pozorem nie zagłosuję teraz na Kaczyńskiego,no chyba że zrozumie troskę Pana Ziobry o los prawicy w Polsce.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #184 dnia: Listopada 05, 2011, 11:46:17 »
Ziobro i troska o Polskę, HEHE. Jeszcze stroskanego Jacka Żyję-Z-Głodowej-Pensji-Posła Kurskiego do tego dodaj.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #185 dnia: Listopada 05, 2011, 12:57:16 »
Ktoś fajnie powiedział,że Rydzyk popiera zwycięzców. Wydaje mi się,że w tym momencie protekcja toruńska przestała obejmować Ziobrę,zresztą posłanka Sobecka dość jasno wypowiedziała się w tym temacie. Ojcu dyrektorowi najbliżej jest z Kaczyńskim,obaj wzajemnie nakręcają sobie koniunkturę.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #186 dnia: Listopada 05, 2011, 15:27:24 »
Cytat: "speedbax"
Mam nadzieję, że kiedyś doczekamy się ugrupowania, które w bardziej korzystny dla Polski sposób, będzie realizowała swoje wyborcze obietnice.

Ja też mam taką nadzieję.
Cytat: "speedbax"
Racja, powinno być : Wielce Wielebny Ojciec Dyrektor Tadeusz Rydzyk.

Ten sarkazm i drwina są tutaj niepotrzebne.
Prawidłowa forma brzmi: o.dr.dyrektor Tadeusz Rydzyk CssR

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #187 dnia: Listopada 05, 2011, 15:39:05 »
Cytat: "DarekMirror"
Ten sarkazm i drwina są tutaj niepotrzebne.
Prawidłowa forma brzmi: o.dr.dyrektor Tadeusz Rydzyk CssR


Jaka drwina? Nawet jego współbracia, Redemptoryści, muszą się za niego wszędzie wstydzić. Ojciec Dyrektor musi być Wielce Wielebny, bo nawet upomnienia samego Ojca Świętego ma za nic. Nawet nie chcę się dalej zagłębiać, powiem tyle, że jego działalność nie jest tak kolorowa i wspaniała, jak to się jego zwolennikom wydaje.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #188 dnia: Listopada 05, 2011, 16:10:58 »
Cytat: "speedbax"
Nawet jego współbracia, Redemptoryści, muszą się za niego wszędzie wstydzić

Nie pisz o czymś jeśli nie masz pojęcia,informacji szuka się u źródła - jakbyś chociaż raz pojechał na pielgrzymkę byś miał klarowny obraz a nie czarny PR prowadzony od lat.Ja się nie wtykam w sprawy partii brytyjskich i sytuacji tam panującej bo się nie znam i zastosuj się do tego.
Cytat: "speedbax"
upomnienia samego Ojca Świętego ma za nic.

Tutaj Twoje chamstwo przkroczyło jakiekolwiek granice manipulacji-pominę to milczeniem.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #189 dnia: Listopada 05, 2011, 16:24:20 »
Cytat: "DarekMirror"
Nie pisz o czymś jeśli nie masz pojęcia,informacji szuka się u źródła


Informacja ta pochodzi od samego źródła, wyobraź sobie, że Redemptoryści bywają też na Misjach Świętych, wizytacjach, w zagranicznych polskich parafiach (w Stuttgarcie byli z 3 razy w ciągu ostatnich 5 lat), opowiadają o problemach, także tych dręczących zakon, było widać, że za granicą są bardziej skłonni do dzielenia się takimi informacjami.

Cytat: "DarekMirror"
Tutaj Twoje chamstwo przkroczyło jakiekolwiek granice manipulacji-pominę to milczeniem.


Jakie chamstwo? Wiesz jakie Ojciec Święty zajął stanowisko wobec jego wszechstronnej działalności biznesowej? Jak nie wiesz, to popytaj w zakonie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #190 dnia: Listopada 05, 2011, 16:57:01 »
Cytat: "DarekMirror"
Prawidłowa forma brzmi: o.dr.dyrektor Tadeusz Rydzyk CssR

Zależy dla kogo. Dla mnie np. prawidłowa forma to Tadeusz Rydzyk albo Rydzyk.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #191 dnia: Listopada 05, 2011, 17:23:20 »
Cytat: "Wykidajło"
Zależy dla kogo. Dla mnie np. prawidłowa forma to Tadeusz Rydzyk albo Rydzyk

No to w takim razie proponuję iść na całość i stosować to do wszystkich np.Wojtyła,Teresa z Kalkuty,Komorowski....Godność człowieka przysługuje każdemu bez względu na rangę,zamożność i każdego tytułujemy jesli ktoś ten tytuł posiada.Oczywiście są w polskim wypadku prymitywne odzywki ludzi SLD np: pan ksiądz,czy guru z Lublina : cham Kaczyński itp.
Chcesz być uczniem Pana posła prof. Palikota?lub profesora Niesiołowskiego?

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #192 dnia: Listopada 05, 2011, 17:39:05 »
Cytat: "speedbax"
Informacja ta pochodzi od samego źródła, wyobraź sobie, że Redemptoryści bywają też na Misjach Świętych, wizytacjach, w zagranicznych polskich parafiach (w Stuttgarcie byli z 3 razy w ciągu ostatnich 5 lat), opowiadają o problemach, także tych dręczących zakon, było widać, że za granicą są bardziej skłonni do dzielenia się takimi informacjami

Otóż zapewne ta pseudo-informacja pochodzi od zdesperowanego księdza w stylu takiego jak nam kilka lat temu zaserwowała telewizja pokazując film:IMPERIUM OJCA RYDZYKA.Zapraszam na pielgrzymkę dziękczynną do Torunia 3 grudnia na 20-rocznicę powstania Radia Maryja.Będzie tam mnóstwo zakonników i innych księży diecezjalnych.Wtedy się popytasz .
Cytat: "speedbax"
Jakie chamstwo? Wiesz jakie Ojciec Święty zajął stanowisko wobec jego wszechstronnej działalności biznesowej? Jak nie wiesz, to popytaj w zakonie.

Ojciec święty żadnego stanowiska w tej sprawie nie zajmował.Rodzina Radia Maryja była u Ojca Świętego na Watykanie 5-krotnie.Wszystkie są nagrane.Jedna z najważniejszych wypowiedzi papieża Polaka dotycząca RM brzmi: " ja Panu Bogu codziennie dziękuję że jest takie radio i nazywa się Radio Maryja".

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #193 dnia: Listopada 05, 2011, 19:02:10 »
Cytat: "DarekMirror"
Otóż zapewne ta pseudo-informacja pochodzi od zdesperowanego księdza w stylu takiego jak nam kilka lat temu zaserwowała telewizja pokazując film:IMPERIUM OJCA RYDZYKA.


Informacja jest jak najbardziej pewna, i co ważne, bardzo aktualna, grupy młodych Redemptorystów jeżdżą po Europie i dorabiają na swoją działalność poprzez granie koncertów i sprzedawanie płyt po 5 Euro. Dla mnie ten obraz wydał się nade smutny, szczególnie wtedy, gdy opowiadali, z jakimi problemami finansowymi się borykają. Jak to się ma do olbrzymiego majątku współbrata/magnata medialnego z Torunia?

Cytat: "DarekMirror"
Zapraszam na pielgrzymkę dziękczynną do Torunia 3 grudnia na 20-rocznicę powstania Radia Maryja.Będzie tam mnóstwo zakonników i innych księży diecezjalnych.Wtedy się popytasz .


Ja nie muszę się już niczego dopytywać, sam popytaj, jak nie wierzysz, choć wątpię, czy na tak niewygodne pytania ktoś szczerze Ci odpowie. Poza tym, pomimo że jestem wierzącym katolikiem, staram się unikać brania udziału w takich zlotach, dla mnie rodzina RM bardzo często zachowuje się jak zwykła polityczna sekta.

Cytat: "DarekMirror"
Ojciec święty żadnego stanowiska w tej sprawie nie zajmował.


Zajmował, obecny Ojciec Święty Benedykt XVI.

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #194 dnia: Listopada 05, 2011, 20:25:08 »
Cytat: "speedbax"
jestem wierzącym katolikiem

Skąd my to znamy : jestem wierzący i praktykujący katolik ale: nie podoba mi się to i tamto,niektóre przykazania trzeba zmienić lub wycofać.Za dużo zamieszał u Ciebie "kościół otwarty,postępowy".Naprwdę przedstawiciele tego "nurtu" stanowią w Episkopacie polskim mniejszość ( abp.Gocłowski,bp.Pieronek,abp.Nycz,kard.Dziwisz)już nie będę wymieniał dyżyrnych księży brylujących w mediach,szkoda miejsca i czasu.
Cytat: "speedbax"
staram się unikać brania udziału w takich zlotach, dla mnie rodzina RM bardzo często zachowuje się jak zwykła polityczna sekta.

Obrazić setki tysięcy ludzi jest najłatwiej.Na tym poziomie nie będę dyskutował i dalej wyjaśniał pomówień.Dość tłumaczania się że się nie jest wielbłądem.
Na koniec polecam jedną wypowiedź (mógłbym takich tutaj dziesiątki wstawić)
oto link: