Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 132435 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #495 dnia: Lutego 17, 2012, 23:50:12 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"
P.S. A jak oceniacie wypowiedź wicepremiera Pawlaka, że on nie liczy na emeryturę, tylko na swoje oszczędności? ;D


A tak to oceniamy, że za taką sytuację możemy podziękować wszystkim politycznym karierowiczom i darmozjadom, którzy po 1989 roku ciągnęli z koryta tyle, ile się dało, nie myśląc o tych, którzy ginęli i ciężko tyrali dla wolności Polski i Polaków.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #496 dnia: Lutego 17, 2012, 23:56:29 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Bardziej ogólnie i enigmatycznie już nie mogłeś.

Oczywiście, że mogłem.
Cytat: "TomaszTokarczyk"

 Pytanie jakie pieniądze są płacone za niekompetencje i afery PO. Przykład tylko z bieżącego tygodnia (570 tys. zł dla pana Kaplera) świadczy o tym, że mnóstwo.

Ale masz świadomość, że ten człowiek coś tam jednak robił? Oraz, że udało się dzięki niemu nie zwiększyć budżetu inwestycji o 250mln? Stąd zresztą to opóźnienie w budowie.
Cytat: "TomaszTokarczyk"

 Zresztą w ogóle nie ma skali porównania. Lista afer w wykonaniu PO jest nieporównywalnie długa.

Różnimy się w ocenach. Bo ja uważam, że jest odwrotnie.
Cytat: "TomaszTokarczyk"

P.S. A jak oceniacie wypowiedź wicepremiera Pawlaka, że on nie liczy na emeryturę, tylko na swoje oszczędności? ;D

Ja też liczę na swoje oszczędności a nie na emeryturę państwową. Bez reform ten system się musi sypnąć. A rozwiązania PiS-u były co najmniej tak samo dziwne jak to co teraz PO proponuje. Przy czym ja nie uważam, że propozycje PO są dobre.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #497 dnia: Lutego 17, 2012, 23:59:01 »
Cytat: "sekator"

Nasi wywiadowcy nachodzą chłopaczków zakładających stronki w internecie, a obce wywiady hulają w naszej Ojczyźnie aż miło.

Jakiś przykład tych hulających obcych wywiadów? I zdaje się, że to PiS się zajął rozmontowaniem wywiadu i kontrwywiadu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #498 dnia: Lutego 18, 2012, 00:00:23 »
Cytat: "Kilofownikownia"
Przy czym ja nie uważam, że propozycje PO są dobre.


Kłamiesz, bo nie tańczysz tak, jak zagra prezes. Jesteś wywrotowcem i kłamcą, nie ściemniaj, zostań tam, gdzie jesteś. ;)

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #499 dnia: Lutego 18, 2012, 00:02:58 »
speedbax, mógłbym tu zostać ale niestety bariera językowa. Język szwedzki jest ciężki do nauczenia się dla polaków. Zresztą jak wszystkie skandynawskie. Bo widoki tutaj cudne. I system pracy też ciekawy.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #500 dnia: Lutego 18, 2012, 00:07:02 »
Zajrzałem do tematu po długiej przerwie i widze, że emigracja wiedzie prym :)
Pozdrawiam Panowie:)

Kilofownikownia - to co proponuje PO z emeryturami nie jest do końca dobre ale wydaje mi się, że słuszne.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #501 dnia: Lutego 18, 2012, 08:02:11 »
Cytat: "Kilofownikownia"
mógłbym tu zostać ale niestety bariera językowa. Język szwedzki jest ciężki do nauczenia się dla polaków. Zresztą jak wszystkie skandynawskie. Bo widoki tutaj cudne. I system pracy też ciekawy.


Niestety w każdym obcym kraju trzeba opanować język, by móc swobodnie egzystować. Z tego co słyszałem, to wielu Niemców wyemigrowało do Szwecji w poszukiwaniu lepszego życia. W Niemczech nie już tak kolorowo, pisałem o tym zresztą wielokrotnie. Chcesz mieć dobrą pracę i nieźle zarabiać, musisz bardzo dobrze znać język i mieć bogate doświadczenie zawodowe.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Zajrzałem do tematu po długiej przerwie i widze, że emigracja wiedzie prym :)
Pozdrawiam Panowie:)


Myślę, że Kilofownikowni i mnie bardzo zależy na tym, by Polsce i Polakom wiodło się jak najlepiej. Osobiście jestem zdania, że dla Polski jeszcze długo nie będzie odpowiedniej politycznej alternatywy. Jak widzę tych młodych karierowiczów typu Arłukowicz, Mucha, których przecież można powoli podciągnąć pod następne pokolenie, to z coraz większą obawą patrze na sensowną przyszłość polskiej polityki. Trudno się jednak dziwić młodym, od kogo mają się uczyć? I czego? Bardzo dziękuję za pozdrowienia i oczywiście również serdecznie pozdrawiam.

Offline Kilofownikownia

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1291
  • Kilo Kilofa
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #502 dnia: Lutego 18, 2012, 09:28:12 »
Grzesiek, jak dla mnie to jest plus, że coś się już o tym mówi i zaczyna działać. Natomiast plany są moim zdaniem średnie. Ale zobaczymy co z tego wyjdzie w praniu. A przy okazji to jak sam wiesz ja jestem taka pół emigracja :lol2:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #503 dnia: Lutego 18, 2012, 11:19:10 »
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy