Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 154871 razy)

DarekMirror

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #150 dnia: Października 02, 2011, 11:33:16 »
Cytat: "Kuba"
DarekMirror, korzystaj z funkcji "Edytuj"

Wcześniej już korzystałem z tej funkcji i nie muszę się powtarzać.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #151 dnia: Października 02, 2011, 11:52:34 »
Cytat: "sekator"
Pierwszym , który powinien mieć zakaz stadionowy jest Donald T. za chuligaństwo polityczne polegające na niszczeniu państwa polskiego.


Sekatorze, nie mieszaj chuligaństwa z polityką, dla mnie są to tanie chwyty. Akurat to, że Donald ukrócił patologię na stadionach było dobrym posunięciem. Zero tolerancji dla pseudokibiców. Szkoda tylko, że uczciwi fani musieli ponieść tak wysoką cenę. Sprawa chuligaństwa nie jest jeszcze do końca wyjaśniona, tutaj potrzeba dalszych decyzji, a nie politycznych przepychanek rodem z piaskownicy.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #152 dnia: Października 02, 2011, 12:06:18 »
Cytat: "DarekMirror"
Wcześniej już korzystałem z tej funkcji i nie muszę się powtarzać.


Obowiązek korzystania z funkcji "Edytuj" masz zawsze (tzn. wtedy gdy jest to możliwe - tj. przez godzinę od napisania postu) i w każdym dziale/wątku tu na forum. Niestosowanie się do tego jest złamaniem regulaminu i traktowane jest przez nas jako zwykły spam. Dla mnie EOT.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #153 dnia: Października 02, 2011, 14:20:39 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "Wykidajło"
Nawiązuję do ochoczo wpisywanych na listy PiS kandydatów, których jedyne osiągnięcie to pokrewieństwo lub powinowactwo z ofiarą katastrofy smoleńskiej.

A tajny agent Tomek, tak tajny, że sam nie wiedział co robi. I...jest na liście PIS, już nie tajny. Dlaczego został wpisany? Bo taki duży, bo taki ładny, majętny, bo przyda się do zadań specjalnych?


A 78- letnia tańcująca babcia, która chce by posłom było wesoło, to OK.?
A 92- latek na liście wyborczej bo oceniając swoją drogą życia, poczuł się niespełniony ?
Chore jest wpisywanie na listy wyborcze takich osób, nie ujmując nic z szacunku dla tak pięknego wieku.

Cytat: "sekator"
...ale mówiąc dosadnie Kluzik to rasowe polityczne bydlę...

Cytat: "TrzebierzCITY"
Nie zapominając o naczelnym lizusie w PiS szanownym Czarneckim, który partie zmieniał jak rękawiczki... To dopiero polityczna dama lekkich obyczajów... W sumie ZChN, AWS, Samoobrona, PiS, a wcześniej wyborcza akcja katolicka, to przecież to takie same partie... Czysty ideowiec... Szukają igły, a nie widzą belki w swoim oku... Kluzik Rostkowska be, bo Jaro wyborów nie wygrał, i dlatego wyleciała...


Ta pani brzydko postąpiła, ale ... i tu zgoda jw. Jar wygrywa, a ta sama pani na świeczniku.

Cytat: "zenon"
Jaka jest różnica między PO i PiS, że aż mówisz o zdradzie? Które podlądy trzeba zmienić, żeby przejść z jednej partii do drugiej?


Przypomnę, swego czasu miał być PO-PIS. Dzisiaj politycy kokietują nas wyborców pod różnymi szyldami czymś tam. Jasnych i czytelnych, dla każdego wyborcy, programów nie mają.

Cytat: "Piotrek"
Aktualnie wszystkie partie w sejmie mają mniej więcej takie same programy. Nie trzeba zmieniać poglądów aby zmienić partie.


Scena polityczna zabetonowana. Finansowanie partii z budżetu państwa i to tyko czterech nie da się przebić pozostałym, chcącym wejść do parlamentu.

Cytat: "pol"
Moim zdaniem powinno być zabronione zmienianie partii przed zakończeniem kadencji. Każdy poseł dostał się do sejmu dzięki przynależności do swojej formacji i powinien ją reprezentować do końca lub całkowicie zrezygnować z bycia w parlamencie.


Marzenie. Poseł jak już się dostanie do parlamentu to wszystko zrobi by w nim pozostać. A A jak przydarzy się mu to "nieszczęście " to dostaje odprawę i kontempluje i ...
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #154 dnia: Października 19, 2011, 10:46:20 »
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #155 dnia: Października 21, 2011, 23:39:40 »
PiS: Lemingi? I kto to mówi? Jeżdżąc do pracy, zauważyłem bardzo ciekawy napis nad wjazdem do tunelu: "Dzień dobry lemingi"(Dosłowne tłumaczenie z niemieckiego). Wszędzie, i w każdej partii chodzi o to samo, pozyskać naiwnych jeleni.

http://www.tvn24.pl/-1,1721703,0,1,zajma-sie-cymanskim-decyzja-wkrotce,wiadomosc.html

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #156 dnia: Października 22, 2011, 10:54:10 »
Cztery lata rzadzi PO. Rządzić będzie (przynajmniej teoretycznie ) następne cztery. Mają prezydenta, premiera większość parlamentarną, opanowane  w większości samorządy. Polska i świat stoją w obliczu jednego z największych kryzysów gospodarczych w historii. Rating Polski wkrótce zostanie obcięty. To wszystko nieważne. Najważniejsze newsy to oczywiście : co powiedział Kaczyński, Cymański, Ziobro i Kurski.
 Ludzie, czy jesteście naprawdę tak pozbawieni samodzielnego myślenia (jak lemingi nomen omen)i, że nie zastanawia was ta chamska nagonka na PiS ? Skoro Kaczyński przegrał szóste z rzędu wybory, to nie powienien stanowić dla rządzących rzadnego zagrożenia. Dlaczego cały czas media młócą temat rzekomego rozłamu w PiSie ? Z troski, czy z wyrachowania ?
Jak nie będzie PiS i opozycji zostanie tylko jedna partia władzy pt: PO ze swoimi przybudówkami jak RPP. Chcecie powrotu do PZPR ? Partia bogatych cwaniaków, która okrada Polaków i rujnuje ich portfele, pozwalając tworzyć gigantyczne majątki związanym z nią oligarchom ?
Przeraża mnie proces ogłupienia i upodlenia polskiego społeczeństwa, jego stadnej bezmyślności, zaniku jakichkolwiek oznak protestu przeciwko temu co robią z nim rządzący.
Taki swoisty znak naszych czasów......
Dziwię się Tobie Bartku, bo właśnie tacy jak Ty młodzi ludzie, którzy musieli ,,zagłosować nogami" powinni być najbardziej oburzeni na to co się dzieje w Polsce. Czy miło Ci jest pracować z daleka od domu, rodziny, przyjaciół tylko dlatego, że jakieś palanty nie potrafią rządzić Twoim ojczystym krajem i stworzyć godnych warunków do uczciwej egzystencji ? Pamiętaj, nie ma biednych narodów, są tylko źle rządzone. Jak sobie sięgniesz po podręcznik do historii to przykładów na poparcie tej tezy znajdziesz bez liku.


Poniżej teksty z cyklu ,,mafia nie przebacza":

http://internaut.nowyekran.pl/post/30771,ja-ci-dam-jak-tu-zyc-czyli-powyborcza-zemsta-na-paprykarzach

http://wpolityce.pl/wydarzenia/16800-cba-sprawdza-wnioski-o-odszkodowania-dla-paprykarzy-mazurek-zyc-trzeba-uczciwie-nie-pyskowac

I znamienny fragment z jednego z tekstów:

,,Panie Stanisławie, od dzisiaj trzeba żyć w wielkim strachu, bo co prawda te służby nie sprawdziły się w przypadku Rycha, Zbycha, czy Mira, ale na was z pewnością coś znajdą, a wtedy niech Bóg ma was w swej opiece.

To państwo nie lubi słabych, a już najbardziej nie lubi tych, którzy mają odwagę zadawać pytania.
To kraina dla tych, którzy gotowe odpowiedzi dostają z ekranów telewizorów, aby sami myśleć nie musieli. To państwo myśli za nich. Aby żyło się lepiej (niektórym).

Czekamy teraz na następną akcję.
Po "Paprykarzach" czas teraz na "Kobiety z Kutna"

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #157 dnia: Października 22, 2011, 11:47:52 »
A tuskowe lemingi jak to lemingi ,klapki na oczy i sa szczesliwi ,ze jest papier toaletowy.

http://polifiction.pl/komiksy/najlepsze?s=6
PO,tylko dla idiotów.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #158 dnia: Października 22, 2011, 12:13:26 »
Cytat: "sekator"
Dziwię się Tobie Bartku, bo właśnie tacy jak Ty młodzi ludzie, którzy musieli ,,zagłosować nogami" powinni być najbardziej oburzeni na to co się dzieje w Polsce. Czy miło Ci jest pracować z daleka od domu, rodziny, przyjaciół tylko dlatego, że jakieś palanty nie potrafią rządzić Twoim ojczystym krajem i stworzyć godnych warunków do uczciwej egzystencji ? Pamiętaj, nie ma biednych narodów, są tylko źle rządzone. Jak sobie sięgniesz po podręcznik do historii to przykładów na poparcie tej tezy znajdziesz bez liku.


Sławku, źle mnie zrozumiałeś, oczywiście bardzo mi się nie podoba cała polska polityka, bo zamiast retorycznych dyskusji na temat przyszłości Polski i Polaków, słyszę tylko najazd jednych na drugich. Niestety, to jest oczywiście moje zdanie, za dużo jest z góry płynącej nienawiści w polskim społeczeństwie. Jeżeli rozmawiamy o partiach i opozycji, to się z Tobą zgadzam, że opozycja być musi, pytanie tylko, czy PiS będzie tak naprawdę zdrową opozycją? Moim zdaniem nie, bo do póki szanowny prezes Jarosław Kaczyński będzie trzymał stery, to będziemy mieli obustronne obrzucanie się błotem. Inną sprawą jest to, że PiS bez Kaczyńskiego się nie utrzyma. Sytuacja jest patowa, a dorzucając jeszcze Palikota, można by powiedzieć beznadziejna, zamiast za poważne problemy zabierają się za pierdoły. Nic się nie zmieniło i się nie zmieni, a idą ciężkie czasy, z tego, co tutaj słyszę, sytuacja w Europie z dnia na dzień (już nawet nie z tygodnia na tydzień) się drastycznie pogarsza, to już nie są przelewki. Żyjąc w kraju o silnej gospodarce sam zaczynam się powoli obawiać, ciekawe czy tą świadomość mają polscy politycy? Oczywiście chciałbym kiedyś wrócić do kraju, jednak innego, takiego, gdzie nie rzuca się kłód pod nogi ludziom rokującym, gdzie nie jeździ się na szkolenia własnym samochodem za własne pieniądze w ramach urlopu (!), gdzie nie będzie się wykorzystywanym przez cwaniackich prywaciarzy, i gdzie będzie można zarobić na godne, normalne, spokojne życie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 04, 2011, 20:33:35 »
Jeżeli tak oddani i rzetelni ludzie odchodzą, to można wyciągnąć tylko jeden wniosek, Jarek leży i robi pod siebie. Dorzucam do piekiełka:

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/ziobrysci-wykluczeni-z-pis-kompromis-odrzucony,1,4898962,wiadomosc.html

Offline secha

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 530
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 04, 2011, 20:47:46 »
Autentycznie jestem w szoku. Myślałem, że w PiS-ie nie ma bardziej PiSowskich ludzi niż Kurski i Ziobro. Przecież oni byli głównymi "bulterierami". Jarek chyba totalnie oszalał, albo ma jakiś dziwny plan. Pytanie jak na to wszystko zareaguje Rydzyk. Bo podobno nie ma 100% pewności, że dalej będzie popierał Kaczyńskiego, a jak wiadomo jest to większość elektoratu.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 04, 2011, 20:53:29 »
Cytat: "secha"
Jarek chyba totalnie oszalał, albo ma jakiś dziwny plan.


Oszalał, w "Rzeszy" samej, to mi przypomina działanie impotenta z wąsikiem, śmiesznie uczesanego na drugą stronę... Ten "dziwny plan" jest ostatnim pseudokatolickim tchem żenującej hipokryzji.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 04, 2011, 21:03:47 »
A ja myślę, że to skalkulowane. Jarosław wyliczył, ze po odstrzeleniu tej trójki większośc ziobrystó się wystraszy i złozy lojalki. garstka pozostałych szybko zostanie zmarginalizowana, a ojciec dyrektor podtrzyma swą łaskawość dla Jarosława.
Tak jak wcześniej było z Marcinkiewiczem, PJNem...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 04, 2011, 21:26:31 »
Ja w kwestii formalnej: czy te killka dzisiejszych postów nie powinno być wydzielone do wątku "Chcieliście PiS, to macie"?
 :rotfl:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 04, 2011, 21:26:38 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
A ja myślę, że to skalkulowane.


Bardzo źle myślisz.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Jarosław wyliczył, ze po odstrzeleniu tej trójki większość ziobrystów (nawet poprawiłem) się wystraszy i złozy lojalki.


To tylko zdradza Twój bardzo "elastyczny i dostosowawczy" tryb myślenia.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
garstka pozostałych szybko zostanie zmarginalizowana, a ojciec dyrektor podtrzyma swą łaskawość dla Jarosława.


Ojciec "derektor" prędzej, czy później się w swoim szambie utopi. Widzę, że nie doceniasz inteligencji polskiego społeczeństwa. Jesteście zbyt pewni siebie, i to was zgubi, prędzej niż myślicie.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Tak jak wcześniej było z Marcinkiewiczem, PJNem...


Totalna bzdura, nie wiem, z tego co kojarzę, jesteś po politologii na US, jednak łatwość i nade mierny poziom tego kierunku, wychodzą na każdym kroku podczas Twoich wypowiedzi... (też kończyłem US, jednak znacznie ambitniejszy kierunek). Nie analizujesz niestety. Ziobro, Kurski i Cymański byli ideologicznymi, bardzo oddanymi wojownikami tej partii, a Marcinkiewicz był pionkiem od początku do końca. Fighterzy z PJN-u przeliczyli swoją popularność, to był ich największy błąd. Dla mnie PiS odchodzi do historii. Nieodwracalnie.

P.S. Moich spostrzeżeń nie traktuj jako złośliwych docinek, raczej jako moją osobistą ocenę. Mam prawo myśleć, że na bycie radnym, nie masz odpowiednich kompetencji/kwalifikacji. Pozdrawiam. Bartek.