Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Chcieliście PO, to macie  (Przeczytany 154870 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 04, 2011, 21:34:37 »
Bartek, nie przeginaj.
pozdrawiam sekator

A co do obecnej sytuacji to mam nadzieję, że z czasem wyjdzie ona na zdrowie polskiej prawicy. Słabsi i mniej skuteczni muszą odpaść.
Coś się kończy, coś się zaczyna. Jak to w życiu.....
Dla odprężenia ( :rotfl: )polecam nowy film o polskich, mafijnych realiach. Polecam zwłaszcza tym , którzy chcą założyć własny biznes......

http://www.rp.pl/artykul/426463,747184-Zagraniczni-dystrybutorzy-chca-pokazac-film-o-urzednikach.html

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 04, 2011, 21:39:06 »
Cytat: "sekator"
Bartek, nie przeginaj.
pozdrawiam sekator


Sekator, nie przeginam, wiedz, że bardzo Cię cenię za wierność w poglądach, jednak tym razem się rozczarujesz.

Cytuj (zaznaczone)
A co do obecnej sytuacji to mam nadzieję, że z czasem wyjdzie ona na zdrowie polskiej prawicy. Słabsi i mniej skuteczni muszą odpaść.
Coś się kończy, coś się zaczyna. Jak to w życiu.....


Prezes, "jad" Jarosław to przeszłość, Polsce potrzebna jest prawica, jednak nie tak prymitywna.

Sławku, wiesz, że Cię cenię, wierzę, że kiedyś dojdziesz do tych samych, niezależnych wniosków, co ja. Pozdrawiam Cię serdecznie. Bartek.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 04, 2011, 21:42:45 »
Termin ,,przeginanie " odnosił się do Twojej wypowiedzi na temat Grzegorza. Co do Kaczyńskiego, to życie pokaże. Może to czas na zmianę warty i zmianę oblicza polskiej prawicy. Nowe rodzi się w bólach.....Oby nastąpiło to jak najszybciej zanim rozpasane i zidiociałe do reszty lewactwo pseudopolskie, wsparte przez ekonomicznych geniuszy z UE,  nie zamieniło Europy w kupę gruzów zarządzaną z Pekinu.
pozdrawiam

Offline Validator

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 846
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 04, 2011, 21:46:20 »
[ciach!]
Ad rem: polskiej "Prawicy" na razie nie będzie. Ale będzie w ogóle. Na razie trzeba zniszczyć Jarosława Kaczyńskiego. TRZEBA. To imperatyw dziejowy.
Jak to nastąpi - zacznie się konstruowanie Nowego. Nowe to Ziobro i Kurski. Czy popieram?
Uchowaj Dobry Boże! Ale popieram zmiany, bo Jarosław to przegrana karta. Prywatnie mu współczuję.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 04, 2011, 21:49:21 »
Cytat: "sekator"
Termin ,,przeginanie " odnosił się do Twojej wypowiedzi na temat Grzegorza.


Nie przeginam, mam prawo do własnego zdania i takiej oceny. Pewnie masz interes, by go bronić, ja jednak nie. Zawsze mówię/piszę to co myślę, i wybacz, ale mimo, że Ciebie bardzo szanuję, wpływu na to mieć nie będziesz.

Cytat: "sekator"
Oby nastąpiło to jak najszybciej zanim rozpasane i zidiociałe do reszty lewactwo pseudopolskie, wsparte przez ekonomicznych geniuszy z UE, nie zamieniło Europy w kupę gruzów zarządzaną z Pekinu.


Widzę, że nie śledzisz najnowszych wiadomości, Chińczycy mają daleko gdzieś problemy Europy, bo są pewni, że Niemcy i Francja sobie z tym poradzą, nie doceniasz najsilniejszych państw Europy, trochę więcej zaufania, my jako sąsiad Niemiec w tej walce nie zostaniemy sami, oni zaczynają nas cenić jako uczciwych sąsiadów, nie podkładajmy im nóg pod nogi prymitywnymi teoriami.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 04, 2011, 21:51:19 »
Validator, od dziś masz zakaz wypowiedzi w działach Sprawy bieżące, Polityka, Trudne tematy i Tematy różne. Jesteś tu tylko ze względu na wkład w dział Historia. Bez odbioru.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 04, 2011, 22:02:05 »
Cytat: "speedbax"
Pewnie masz interes, by go bronić, ja jednak nie. Zawsze mówię/piszę to co myślę, i wybacz, ale mimo, że Ciebie bardzo szanuję, wpływu na to mieć nie będziesz.


Wybacz, to kwestia zasad a nie interesu. Grzegorz ma poglądy zupełnie odmienne od moich , ale nigdy nie robił mi zarzutów osobistych dotyczących właściwości mojego wykształcenia, czy działalności społecznej, więc nie widzę powodów abym nie miał zareagować na Twoją ostrą wypowiedź wobec Niego. Ot i wszystko...Tak samo broniłem kiedyś yaka, czy Agnieszki Ł...... Gdybym należał do osób interesownych, to wcale bym się na tym forum nie wypowiadał, bo mogę mieć  z tego tytułu więcej problemów, niż profitów.
pozdrawiam sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 04, 2011, 22:05:26 »
YAK-u, Beobachterze, Validatorze, dlaczego nie masz odwagi przeprosić za swoje dotychczasowe zachowanie? Wiele osób Cię tutaj ceni, szczególnie za wspomnianą przez Kubę wiedzę historyczną. Czy większość starszych, dobrze wykształconych, inteligentnych ludzi jest takimi burakami? Czy nie stać Was na słowa skruchy i pojednania? Czy musicie zachowywać się jak 5-cio letnie dzieci? Dlaczego odbieracie nam możliwość poznania i nauki Waszych wartości w tak prymitywny i niedojrzały sposób? Dlaczego?

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 04, 2011, 22:09:30 »
Cytat: "speedbax"
Widzę, że nie śledzisz najnowszych wiadomości, Chińczycy mają daleko gdzieś problemy Europy, bo są pewni, że Niemcy i Francja sobie z tym poradzą, nie doceniasz najsilniejszych państw Europy, trochę więcej zaufania,


,,Euroland szuka pomocy u krajów rozwijających się, głównie Chin. Perspektywa ta przyprawia o dreszcze wielu Europejczyków. Jednak według oficjalnego dziennika w Pekinie, Global Times, nadchodząca oferta powinna być „cywilizowana”.

Europejscy przywódcy wczoraj osiągnęli porozumienie w sprawie obniżenia zadłużenia Grecji. Oczekują oni, że kraje bogate w gotówkę, a będące poza UE, zapewnią część środków finansowych potrzebnych do realizacji planu ratunkowego. Chiny, które mają największe rezerwy walutowe, stały się głównym celem.

Rozwinięta Europa właśnie tam kieruje prośbę o gotówkę. Brzmi to drażniąco zarówno dla tych, którzy są w potrzebie, jak i dla tych, do których zwraca się o wsparcie. Niektórzy mieszkańcy Starego Kontynentu uważają, że nie upadł on jeszcze tak nisko, żeby błagać o pomoc. Wydaje się, że istnieje dominujący pogląd – UE powinna skłonić Państwo Środka do zapewnienia środków finansowych, przy czym nie powinna dać im nic w zamian
"

http://forum.police.info.pl/viewtopic.php?p=126866#126866

Wybacz, ale na dłuższą metę Niemcy i Francja, oraz reszta eurokołchozu bez chińskiej kasy na śmieciowe obligacje państw EU będzie leżała , kwiczała i robiła pod siebie.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 04, 2011, 22:13:49 »
Cytat: "sekator"
nigdy nie robił mi zarzutów osobistych dotyczących właściwości mojego wykształcenia, czy działalności społecznej, więc nie widzę powodów abym nie miał zareagować na Twoją ostrą wypowiedź wobec Niego.


Ale to są sprawy między Wami, jaki to ma związek, jeśli chodzi o moje zdanie na Jego temat? Nie traktuj mnie, jak głupka, teraz ewidentnie widać interesowne powiązanie między Grześkiem, a Tobą.

Cytat: "sekator"
Gdybym należał do osób interesownych, to wcale bym się na tym forum nie wypowiadał, bo mogę mieć z tego tytułu więcej problemów, niż profitów.


Nie sądzę, myślę, że wiesz jak pływać. ;)

Cytat: "sekator"
Wybacz, ale na dłuższą metę Niemcy i Francja, oraz reszta eurokołchozu bez chińskiej kasy na śmieciowe obligacje państw EU będzie leżała , kwiczała i robiła pod siebie.


Nieskromnie powiem, że Twoje nowości mają datę wydania z połowy października, słyszałeś coś o Super Euro? O powrocie do niezależności i DM? O tworzeniu rdzenia europejskiej gospodarki? Nie, nie słyszałeś, bo skąd.

sekator

  • Gość
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 04, 2011, 22:17:25 »
Cytat: "speedbax"
Nie traktuj mnie, jak głupka, teraz ewidentnie widać interesowne powiązanie między Grześkiem, a Tobą.


Nigdy Cię tak nie traktowałem. Ale mylisz się i to grubo. Wyprowadzać Cię z błędu nie ma zamiaru..chcesz to sobie patrz na świat w taki sposób...

Cytat: "speedbax"
Czy większość starszych, dobrze wykształconych, inteligentnych ludzi jest takimi burakami


Tylko ci o czerwonym kolorze (jak to buraki). My prawicowe selery jesteśmy inne. :faja:
pozdrawiam i życzę dobrej nocy, sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 04, 2011, 22:35:58 »
Cytat: "sekator"
Nigdy Cię tak nie traktowałem. Ale mylisz się i to grubo.


Wcześniej tego nie odczułem, jednak teraz tak, być może się mylę, jak mówisz. Jednak w dzisiejszym świecie, ufności do Twoich słów mieć nie mogę.

Wybacz proszę.

Cytat: "sekator"
chcesz to sobie patrz na świat w taki sposób...


Dobre, chcesz... Nie chcę, ale jak to powiedział nasz znamienity Prezydent: Nie chcem, ale muszem. :) Tutaj miał rację niestety.

Cytat: "sekator"
My prawicowe selery jesteśmy inne. :faja:


Wiem, że jesteście, ale bez Jarka. Dobre selery są białe wewnątrz, a nie brązowe jak qpa. ;) Choć lokalne instrukcje przełożonych również lojalnie wypełniacie.

Cytat: "sekator"
pozdrawiam i życzę dobrej nocy, sekator


Również pozdrawiam i dobrej nocy życzę.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 04, 2011, 23:08:09 »
Cytat: "speedbax"
P.S. Moich spostrzeżeń nie traktuj jako złośliwych docinek, raczej jako moją osobistą ocenę. Mam prawo myśleć, że na bycie radnym, nie masz odpowiednich kompetencji/kwalifikacji. Pozdrawiam. Bartek.


Nieeee. Nie martw się speedbax. Jest oczywiste, ze serię Twoich spostrzeżeń traktuje jako potok komplementów i zachwytów.

W ocenie mojej opinii ograniczyłes się do stwierdzeń typu "źle myslisz", "totalna bzdura", "jestes słabo wykszatłcony", "nie masz kwalifikacji na bycie radnym".
Nie odbieram Ci prawa do takich ocen, miej je sobie, Twoja sprawa.

Ale jakos nie dostrzegłem w Twoich wypowiedziach cienia argumentów. Argumentów wartych rozważenia, a nie inwektyw i surowych wyroków podsumowanych stwierdzeniem "mam prawo tak mysleć".

W tej rozgrywce w PiS nie chodzi o prawicę czy dobro Polski. To klasyczna walka o władzę w dużej partii. Walka jakich wiele można było obserwować w przeszłości i w PiS i w PO i w SLD. A czas po przegranych wyborach zawsze wywołuje takie ruchy w partiach.

W przytoczonym przez Ciebie artykule z Onetu Ziobro mówi jaka to straszna tragedia dla Polski, ze dostał kopa z partii.
To ja zapytam - co do pioruna Polskę i inteligentne społeczeństwo obchodzi to, że w partii politycznej robi sie czystki i ruchawki kadrowe?
Ziobro zbawcą polskiej prawicy? - jedyne co facet mówi, to że prawica w jego wydaniu wygra wybory. To jest program? Na takich deklaracjach ludzie mają opierać nadzieję na lepszą prawicę??? Czy w tym kraju zawsze lepszą prawice trzeba budowac na krytyce gorszej prawicy? W 1993 roku efekt takiej postawy był widoczny, w 2001 również.

Lepsza prawica ma być zamiana Jarosława na Zbigniewa?
"Zamienił stryjek siekierke na... Tyłek."
Jeden i drugi lata truchtem do toruńskiej rozgłośni. Mogą sobie Panowie budowac prawicę, tak jak to już kiedyś uczyniono. Ze zwartych szeregów PiS oscylujacych woków 30% powstanie kilka prawicowych kanap o sumie poparcia max10%. Resztę zagarnie PO i powracające orły Giertycha.

Jarosław to stary lis. Robił partie polityczne jak Ziobro sie bawił w piaskownicy. Rękę sobie dam uciąć, że tysiąc razy przeliczył, sprawdził jakie będą nastroje w partyjnych dołach, skalkulował jaka decyzje podjąć w sprawie Ziobry. Poszedł na wycinkę bo uznał to za lesze rozwiązanie, niz trzymac pod bokiem potencjalnego rywala. Ma sprawną partię z dużą subwencją wyborczą i spokojne 3 lata do nastepnych wyborów. Mnóstwo czasu na wykoszenie Ziobrów i innych Cymańskich i przy okazji na kilkanaście zmian twarzy i oblicza.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4695
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 04, 2011, 23:26:47 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
serię Twoich spostrzeżeń traktuje jako potok komplementów i zachwytów.


Gregory o co Ci come on, WTF?  Big error, czy Fehler, jak kto woli,  ja Ci niczego nie zazdroszczę (na prawdę, nie mam czego), uchowaj Boże! Wręcz przeciwnie, jestem zażenowany Twoją obecnością w tamtym składzie.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
W ocenie mojej opinii ograniczyłes się do stwierdzeń typu "źle myslisz", "totalna bzdura", "jestes słabo wykszatłcony", "nie masz kwalifikacji na bycie radnym".
Nie odbieram Ci prawa do takich ocen, miej je sobie, Twoja sprawa.


Nieeeee. Nie matrw się, dla mnie Twoja psychoterapeutka wzięła zbyt duże pieniądze za Twoją płytką naiwność. Po Twoich wyjaśnieniach ewidentnie widać, że korzystałeś z tanich, wyklepanych instrukcji obrony. Trzeba było bardziej zaufać Panu Bogu i szczerej modlitwie, niż psychopatom pokroju Jackowskiego.

Cytat: "grzegorz.ufniarz"
W przytoczonym przez Ciebie artykule z Onetu Ziobro mówi jaka to straszna tragedia dla Polski, ze dostał kopa z partii.
To ja zapytam - co do pioruna Polskę i inteligentne społeczeństwo obchodzi to, że w partii politycznej robi sie czystki i ruchawki kadrowe?
Ziobro zbawcą polskiej prawicy? - jedyne co facet mówi, to że prawica w jego wydaniu wygra wybory. To jest program? Na takich deklaracjach ludzie mają opierać nadzieję na lepszą prawicę??? Czy w tym kraju zawsze lepszą prawice trzeba budowac na krytyce gorszej prawicy? W 1993 roku efekt takiej postawy był widoczny, w 2001 również.


Grzegorz, widzę, że jesteś w sumie na dobrej drodze, jednak nie rozumiesz idei indywiduum, bo niby dlaczego miałbyś to zrozumieć?

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Chcieliście PO, to macie
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 05, 2011, 10:29:43 »
Cytat: "Validator"
polskiej "Prawicy" na razie nie będzie. Ale będzie w ogóle.

Eee, "Prawica" jest. To ta antypolska mieszanka lewaków i faszystów, wrzeszczących "Ja-ro-sław! Pol-skę zbaw!", według których demokratycznie wybrany prezydent naszego kraju to bydlę i pajac. Trudno nie zauważyć, że nadreprezentowana na tym forum.
Prawicy nie ma. Korwin-Mikke i pochodne to folklor.
Ale też wierzę, że prawica będzie. Mam nadzieję, że znajdzie się w niej miejsce dla normalnych ludzi z PiS, ale już nie dla brunatno-czerwonych zgniłków.
Cytat: "Validator"
Na razie trzeba zniszczyć Jarosława Kaczyńskiego. TRZEBA. To imperatyw dziejowy.

Mylisz się. NIE WOLNO go niszczyć. To droga do wyprodukowania męczennika. Facet bez niczyjej pomocy bardzo skutecznie marginalizuje się sam, a w roli filtra zbierającego różne ścieki może być nawet dla Polski przydatny.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.