Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?

Tak
21 (38.9%)
Nie
33 (61.1%)

Głosów w sumie: 40

Głosowanie skończone: Grudnia 15, 2010, 20:20:24

Autor Wątek: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa  (Przeczytany 30193 razy)

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #60 dnia: Lutego 19, 2011, 20:27:19 »
Wszystko zostało napisane, więc kolejny niepotrzebny post - nagradzamy.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #61 dnia: Lutego 19, 2011, 20:29:22 »
Cytat: "KrP"
Zajmij sie swoimi problemami, ja zajme sie swoimi i wszyscy beda szczesliwi, k?


Póki co, dzięki Bogu nie mam problemów, a Ty swoje ogarniaj, lecz w bardziej dojrzały sposób. Życzę powodzenia w ich pokonywaniu. Pozdrawiam.

Rbk: Post pisałem równolegle z Tobą.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #62 dnia: Lutego 19, 2011, 20:31:06 »
Jak wyzej.

Rbk: wybacz za posta ale speed napisal gdy edytowalem, a na komorce wolno sie pisze. :p
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #63 dnia: Lutego 19, 2011, 20:38:48 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Daria"
Cytat: "KrP"
Drugi raz już raportuję administracji posty jezata, w którym dalej używa określeń "kaczysta". Dlaczego nie ma reakcji i jak to się ma do wyżej cytowanych postów, w którym moderatorzy zapewniają konsekwentne działanie w związku z takowymi wypowiedziami?

Określenie, które raportujesz jest w obiegu kilka lat. Żaden publicysta nie został za nie upomniany. A domaganie się stosowania nierównej miary wobec siebie i wobec innych jest nie na miejscu. Żeby była jasność, ostatnie zdanie tylko do tych co wiecznie smarkają administracji w rękaw a zaglądających na forum zniechęcają do pisania. Naraziłam się, trudno.


Wulgaryzmy tez sa w powszechnym uzyciu od ladnych kilkuset lat.

Rbk: chodzi o dzial polityka, nie wiem kto tam moderuje, ja tylko klikam raport. A ze zapowiedzieliscie konsekwentne karanie za tego typu wystepki to oczekuje reakcji. Tym bardziej, ze takie slowa w postach jezata pojawiaja sie praktycznie zawsze. Rozumiem, ze w ten sposob przedluza sobie penisa, ale chyba troche przesadza.

Speedbax: jak nie masz nic madrego do powiedzenia to stfu.


Co ma piernik do wiatraka? Chodzi o jeden, konkretny wyraz. Trzeba jednak przyznać, że jesteś uparty, słownictwo...No tak, co wolno wojewodzie...
 A może to nie Twoja wina?
Posta pisałam, gdy stronie był tylko post Speedbaxa.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

sekator

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #64 dnia: Lutego 19, 2011, 23:10:00 »
Cytuj (zaznaczone)
Ależ mam. Zachowujesz się jak rozbeczany gówniarz w piaskownicy. Łeeeeee Jezat też narozrabiał, łeeeeee, jego też ukarajcie, łeeeeeee!!!
_________________


Bartek, stałeś się zwolennikiem jezata i jego chamskich wyzwisk ? Czy ja dla Ciebie też jestem narodowym socjalistą ? Jeżeli tak, to niezmiernie mi przykro......

Offline macieksoad

  • Bywalec
  • **
  • Wiadomości: 47
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #65 dnia: Lutego 20, 2011, 01:46:23 »
Cytat: "Daria"

Określenie, które raportujesz jest w obiegu kilka lat. Żaden publicysta nie został za nie upomniany. A domaganie się stosowania nierównej miary wobec siebie i wobec innych jest nie na miejscu. Żeby była jasność, ostatnie zdanie tylko do tych co wiecznie smarkają administracji w rękaw a zaglądających na forum zniechęcają do pisania. Naraziłam się, trudno


Jest takze znane inne okreslenie, ktore bylo ''popularne'' w obiegu do 10 kwietnia
ex prezydenta ps.Bolek ktory nazwal S.P Pana Prezydenta Lecha Kaczynskiego
cytat MAMY DURNIA ZA PREZYDENTA.
I tu mnie za ten cytat jeden z moderatorow ukaral  ostrzezeniem.Z tym ze cytat ten odnioslem do Bronka.K.
Widac wiernych czcicieli wybiorczej, wprost czy polityki  mamy wsrod moderatorow polickiego forum.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4658
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #66 dnia: Lutego 20, 2011, 09:17:36 »
Cytat: "sekator"
Bartek, stałeś się zwolennikiem jezata i jego chamskich wyzwisk ? Czy ja dla Ciebie też jestem narodowym socjalistą ? Jeżeli tak, to niezmiernie mi przykro......


Nie Sekatorze, nie chodziło mi o Jezata, źle zrozumiałeś kontekst mojej wypowiedzi, chodziło o coś zupełnie innego.

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #67 dnia: Lutego 20, 2011, 11:21:24 »
Cytat: "macieksoad"
I tu mnie za ten cytat jeden z moderatorow ukaral ostrzezeniem.Z tym ze cytat ten odnioslem do Bronka.K.
Chcesz mi powiedzieć, że nie widzisz różnicy między określeniem kogoś durniem (i nie był to cytat-ponieważ te słowa wypowiedział Lech Wałęsa o Lechu Kaczyńskim, a nie o Bronisławie Komorowskim), a kaczystą?
Cytat: "macieksoad"
Widac wiernych czcicieli wybiorczej, wprost czy polityki mamy wsrod moderatorow polickiego forum.
Nie trafiłeś, nie czytam żadnej z tych gazet. No może czasami (ale bardzo rzadko) wyborczą, jednak nie zaglądam do działu polityki. Kwestię Jezata zostawcie administratorowi, który zadeklarował, że zajmie się to sprawą.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #68 dnia: Lutego 20, 2011, 11:35:04 »
Wystarczy.

jezat

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #69 dnia: Lutego 23, 2011, 12:53:34 »
Cytat: "rbk"
Wystarczy.

Ponieważ zostałem wywołany do tablicy zacytuję "kulturalny język" zwolenników a może nawet wyznawców PiSu, udających ,że nie wiedzą iż kaczyzm to określenie polityki PiSu.
Do dzieła panie jezat;
17.02 g.12:06 sekator "powtarzanie słowa "kaczysta"kończy się u ciebie erekcją......
17.02 g.13:30 sekator "na zakończenie tej bezprzedmiotowej dyskusji pozostaje mi
                                 zadedykować ci najbardziej trafne słowa...........spieprzaj dziadu
19.02 g.22:16 sekator "jezat jestes chory"
20.02 g.17:18 Piotrek  "jezat jesteś jak ślepiec prowadzony na śmierć"
21.02 g. 12:21 sekator  "walcz dalej dzielny hunwejbinie"
To tylko wybrane fragmenty w temacie "Kłamstwa Tuska" kulturalnego języka używanego zgodnie.....czyżby? z regulaminem.Oceńcie to sami.
PS.czy, w związku z używaniem wobec mnie określenia "spieprzaj dziadu",mogę tej samej pieszczoty używać wobec wszystkich wyznawców PiSu,czy jest to zabronione regulaminem?

sekator

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #70 dnia: Lutego 23, 2011, 13:59:48 »
Cytat: "jezat"
17.02 g.13:30 sekator "na zakończenie tej bezprzedmiotowej dyskusji pozostaje mi
zadedykować ci najbardziej trafne słowa...........spieprzaj dziadu


Naucz się cytować dokładnie, nie manipuluj.

[ciach!]

Jak długo mam czekać na obiecaną reakcję admina ? Ile razy powtórzysz słowo ,,kaczysta" i wyzwiesz nas od narodowych socjalisów, abym miał nie zainteresować się twoją skłonnością do nadużywania tych słów ?

[ciach!]

To naprawdę było napisane z troską.......

[ciach!]

Podkreśliłem twoją wierność i determinację, to źle ?

Cytuj (zaznaczone)
"spieprzaj dziadu",mogę tej samej pieszczoty używać wobec wszystkich wyznawców PiSu,czy jest to zabronione regulaminem?
_________________
1.Nikt nam nie wmówi,że białe jest białe.J.Kaczyński.
2.Spieprzaj dziadu.L.Kaczyński


Sam sobie odpowiadasz w każdym napisanym poście na to pytanie. Co zabolało ? Nas też czasami boli, więc przynajmniej jesteśmy kwita.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #71 dnia: Lutego 23, 2011, 18:45:37 »
Ja tylko w sprawie czysto technicznej. Nie wiem jak innym, ale mi przeszkadzają "przeciągi " w postach. Źle się czyta i post zajmuje dużo miejsca.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -