Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?

Tak
21 (38.9%)
Nie
33 (61.1%)

Głosów w sumie: 40

Głosowanie skończone: Grudnia 15, 2010, 20:20:24

Autor Wątek: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa  (Przeczytany 31949 razy)

TW_LITWIN

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #30 dnia: Grudnia 12, 2010, 15:46:18 »
Witam. W związku z brakiem reakcji ze strony administracji postanowiłem zarejestrować się na nowym koncie pod innym pseudonimem. AGENT_OLIN to teraz TW_LITWIN. Jednocześnie na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż moje wypowiedzi bedą miały bardziej merytoryczny, mniej agresywny lecz tak samo wyrazisty ton. Na wstępie skomentuję ostatnią wypowiedź @Kuby. Panie Kubo nie werbuję ludzi po to, żeby tylko oddali głos w mało znaczącej ankiecie, lecz po to aby większa liczba ludzi z zewnątrz przekonała się o obecnej sytuacji w życiu politycznym Polic, a także zwyjczajach oraz poziome dyskusji panującej na tym forum.
PS. Uprzedzając pewne przyszłe ataki, nie zamierzam oddać głosu w tej ankiecie. W pytaniu możecie już zmienić ksywy.

syn_ciesli

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #31 dnia: Grudnia 12, 2010, 16:10:38 »
Cytat: "Kuba"

Nie ma to jak ściąganie na forum ludzi, żeby mogli oni zagłosować w sposób jedynie słuszny, gdy wynik ankiety robi się coraz bardziej niekorzystny :faja:


po co miałby to robić?? czy od wyników ankiety zależy los obu użytkowników na forum?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #32 dnia: Grudnia 12, 2010, 17:04:30 »
Cytat: "syn_ciesli"
po co miałby to robić?? czy od wyników ankiety zależy los obu użytkowników na forum?


Dla połechtania własnego ego? ;)
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #33 dnia: Grudnia 12, 2010, 17:15:54 »
Kuba daj szansę człowiekowi...Może być ciekawie.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #34 dnia: Grudnia 12, 2010, 17:22:50 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Jestem zażenowany stylem w jakim włożono mi knebel w pysk oraz pozbawiono jakiejkolwiek możliwości obrony. Proszę o odblokowanie mojego konta oraz zamieszczenie sprostowania aby reszta użytkowników mogła przekonać się o waszej niekompetencji.


Za takie teksty nie mam zamiaru odpuścić. Gdyby agenci zrozumieli co robią źle, przyznali się i przeprosili za swoje postępowanie - sytuacja byłaby całkiem inna. Poza tym kazus Zdanowicza do dzisiaj mi się czkawką odbija i nie chcę mieć powtórki z rozrywki.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #35 dnia: Grudnia 12, 2010, 20:26:19 »
Cytat: "TW_LITWIN"
Jednocześnie na wstępie chciałbym zaznaczyć, iż moje wypowiedzi bedą miały bardziej merytoryczny, mniej agresywny lecz tak samo wyrazisty ton.


No i nie dostał towarzysz szansy,może i szkoda.Byłem ciekaw,czy dalej by tak jechali...
Na razie nie ma podpisu......

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #36 dnia: Grudnia 13, 2010, 02:41:36 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Swoją drogą ciekawi mnie co teraz robi yak..


Przygotowuje się do procesu :'(

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #37 dnia: Grudnia 13, 2010, 08:26:40 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Kiedyś posty były doklejane automatycznie. Teraz nie. Kiedyś nie można było własnych postów kasować, później dla czyjejś wygody pozwolono. Teraz znowu NIE. A gdzie jest opcja łączenia postów?


Nie ma. Jedynie przez godzinę od wysłania posta jest możliwość jego edycji ;).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #38 dnia: Grudnia 13, 2010, 16:38:26 »
Cytat: Kuba
Cytat: "Zdanowicz.J"
Kiedyś posty były doklejane automatycznie. Teraz nie. Kiedyś nie można było własnych postów kasować, później dla czyjejś wygody pozwolono. Teraz znowu NIE. A gdzie jest opcja łączenia postów?


Cytuj (zaznaczone)
Nie ma. Jedynie przez godzinę od wysłania posta jest możliwość jego edycji ;).


Nic nie zrozumiałeś, Kuba. Kiedyś automatycznie łączyło posty bez żadnej opcji. Teraz nie łączy
A opcji połącz lub nie też nie ma. Popatrz na moje ostatnie posty. WYKASOWAC ani połączyć się nie daje.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #39 dnia: Grudnia 13, 2010, 17:48:10 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Nic nie zrozumiałeś, Kuba. Kiedyś automatycznie łączyło posty bez żadnej opcji. Teraz nie łączy
A opcji połącz lub nie też nie ma. Popatrz na moje ostatnie posty. WYKASOWAC ani połączyć się nie daje.


Łączenia postów w ogóle nie ma w tej wersji skryptu forum. Kasować od samego początku u nas nie można, aby nie było z tego powodu nadużyć. O edycji pisałem, dlatego że czepiamy się tylko wtedy gdy post pod postem został napisany w ciągu godziny, kiedy była edycja dostępna. W innych przypadkach nie zwracamy na to uwagi.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #40 dnia: Grudnia 13, 2010, 19:05:40 »
Panie Administratorze wysłałem do pana PW. Nawet jeżeli nie zgadza się pan na anulowanie ostrzeżenia to wypadałoby chociaż wysłać wiadomość odmowną.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #41 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:20:32 »
Cytat: "Kuba"
Kasować od samego początku u nas nie można, aby nie było z tego powodu nadużyć.


Z tym się zgodzić nie mogę. W końcowej fazie Yak'a, przez dłuższy okres, można było kasować swoje posty. Zastanawiało mnie to z jakiego powodu. No ale "redaktora" już niema i wszystko wróciło do normy.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #42 dnia: Grudnia 13, 2010, 21:25:01 »
Cytat: "Zdanowicz.J"
Z tym się zgodzić nie mogę. W końcowej fazie Yak'a, przez dłuższy okres, można było kasować swoje posty. Zastanawiało mnie to z jakiego powodu. No ale "redaktora" już niema i wszystko wróciło do normy.


Nic mnie o tym niewiadomo.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #43 dnia: Grudnia 14, 2010, 21:58:25 »
Myślę, że wynik ankiety jasno pokazuje, że z Olinem wykonujemy dobrą robotę, 40% poparcia po kilku dniach działalności mówi samo za siebie. Zwłaszcza, że zadane pytanie było jasno sugerujące odpowiedź na "nie". Dlatego z jeszcze większą starannością niż do tej pory będziemy wytykać włodarzom miasta ich błędy oraz zaniechania by w Policach żyło się lepiej.

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #44 dnia: Grudnia 14, 2010, 23:36:29 »
Marcin069, kolejny post typu "komuchy, POwcy" itp. będzie nagradzany ostrzeżeniem. Na razie Twój nic nie znaczący post został usunięty.