Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?

Tak
21 (38.9%)
Nie
33 (61.1%)

Głosów w sumie: 40

Głosowanie skończone: Grudnia 15, 2010, 20:20:24

Autor Wątek: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa  (Przeczytany 31958 razy)

AGENT_OLIN

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #15 dnia: Grudnia 10, 2010, 22:46:27 »
TrzebiezCITY- napisał pan, a właściwie oskarżył nas o sianie populizmów, otóż szanowny panie jesteśmy chyba największymi naiwnymi ideowcami na tym forum. Nie boimy się mówić tego co inni boją się pomyśleć. Gdyby to były populizmy to w sondzie powyżej mielibyśmy 90% poparcia. Pozwolę sobie być tutaj pana nauczycielem, ludzie mają swoje wartości i ideały za które walczą i są gotowi zginąć! Właśnie my jesteśmy takimi ludźmi a wy... A wy chcecie tylko żyć, żreć i przeżyć TFU!

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #16 dnia: Grudnia 10, 2010, 22:51:17 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
TrzebiezCITY- napisał pan, a właściwie oskarżył nas o sianie populizmów, otóż szanowny panie jesteśmy chyba największymi naiwnymi ideowcami na tym forum. Nie boimy się mówić tego co inni boją się pomyśleć. Gdyby to były populizmy to w sondzie powyżej mielibyśmy 90% poparcia. Pozwolę sobie być tutaj pana nauczycielem, ludzie mają swoje wartości i ideały za które walczą i są gotowi zginąć! Właśnie my jesteśmy takimi ludźmi a wy... A wy chcecie tylko żyć, żreć i przeżyć TFU!


Chcesz zyskać poparcie obrażając wszystkich wokół siebie. Właśnie "strzeliłeś samobója", bo nazwałeś wszystkich - delikatnie ujmując - przedstawicielami populacji konsumpcyjnej, niewyznających jakichkolwiek wartości.
Chcesz walczyć i masz odwagę zginąć za swoje ideały? Super - czemu nie masz odwagi walczyć jawnie - nie anonimowo?

AGENT_OLIN

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #17 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:04:54 »
Denver nie nazwałem tak wszystkim, jedynie wąską, prawdopodobnie opłacaną grupę wojującą o... no właśnie o co? O to, żeby zniszczyć, opluć i zrobić wariatów z tych którzy chcą prawdy i sprawiedliwości? Ujawnimy się, tak jak obiecaliśmy w odpowiednim momencie. Na razie tworzymy fundamenty pod pewien projekt który powinien zburzyć pewną hierarchię obowiązującą od wielu lat.. Jak widać niektórzy boją się tego podejrzanie mocno.

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #18 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:25:34 »
Cytat: "splinter"
KOLEDZY nie idźcie tą drogą!

Zapłaćcie najpierw za te drzewa za tą wodę zasilcie miejską kasę a potem róbcie sobie co chcecie!

WALCZYCIE Z UKŁADEM!
...Dopiero od 22 listopada 2010 jak Krystianek sromotnie dostał w d...
Jak już mówiliśmy wcześniej klan K. uważamy za takie samo zło jak ludzi spod znaku Gryfa więc proszę nie insynuować tutaj jakichś powiązań z tym państwem.

AGENT_OLIN

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #19 dnia: Grudnia 10, 2010, 23:40:48 »
Wiedziałem, że prędzej czy później takie oskarżenia się pojawią. To, że zaczęliśmy swego rodzaju misję tuż po wyborach przypadkiem nie jest i chyba tylko zwyczajny debil (szanując swoich rozmówców szczerze powątpiewam, że ktoś taki w danej dyskusji uczestniczy) mógłby do takich wniosków nie dojść. Jednak łączenie nasz z rodziną K. czy Kowalewskim to cios zdecydowanie poniżej pasa. Do wzmożonego działania zmotywowały nas wyniki wyborów do rady miasta i powiatu. Andreas Odyseusz, Chmielewski, Ufniarz, Nowak i długo mógłbym wymieniać. Ci ludzie dostali od was kredyt zaufania(w niektórych przypadkach któryś już raz z rzędu). Nie mogliśmy przejść obok tego obojętnie, tego jak tak niekompetentni ludzi niszczą niegdyś drugą najbogatszą gminę w Polsce.

Offline billkronos

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 287
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #20 dnia: Grudnia 11, 2010, 00:12:57 »
Drodzy forumowicze,
Nie dajcie sie tak latwo podpuszczac ! Przeciez ta jaczejka juz osiagnela pewien sukce,
bo raczycie odpowiadac na Ich posty !
W krotkim czasie zaczeli wystepowac w dwoch watkach ! Proponuje, aby ignorowac
te dwa typy kompletnie.
Mozemy nadal wymieniac korespodencje w tym watku, ale miedzy soba. Tylko zupelny
bojkot i obojetnosc na prowokacje, moga przyniesc rezultat.
Jezeli Kuba, czy Denver chca odpowiadac, niejako "z urzedu" - to Ich sprawa.
A my mozemy sobie napisac np: "Gdyby Jankiej zyl do dzisiaj, mialby dwa wyjatkowo
kiepskie instrumenty !"Itd.
Pozdrawiam - Bill

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #21 dnia: Grudnia 11, 2010, 01:53:50 »
Mowia o sobie My. Niczym Borg. Pewno chca nas zasymilowac. Walcza o prawo i sprawiedliwosc. Niczym Robin K. z szeryfem ZWiK. I z pewnoscia czyszcza historie w przegladarce zeby glosowac w sondzie 'za'. Droga spolecznosci. Kto przeciw wkleja fotke kota. Zabijmy trolle smiechem!
SPZP "Skarb"

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #22 dnia: Grudnia 11, 2010, 17:57:20 »
Może nie trolle..Możliwe, że ideowcy, ale walący na oślep we wszystkich jak leci.Nie wydaje mi się, że to policka rodzina Soprano, pytanie więc KTO?Kto nie może znieść zwycięstwa Gryfa i niecierpi rodziny K.?Są jakieś pomysły?Z tych ludzi może czasem staliby się spokojniejsi forumowicze i troszkę szkoda,ze tak szybko odpaleni w kosmos.Swoją drogą ciekawi mnie co teraz robi yak..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #23 dnia: Grudnia 11, 2010, 18:13:43 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
policka rodzina Soprano


Dobre, naprawde dobre.  :thumright:

Cytat: "TrzebieżCITY"
Swoją drogą ciekawi mnie co teraz robi yak..


Jak to co, obserwuje.  :wink:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #24 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:00:06 »
Rodzina Soprano oczywiście w sensie wielkości, a nie interesów niezgodnych z prawem :rabbit:  ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

syn_ciesli

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #25 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:13:15 »
czy kłamią??jeśli tak to czy da się udowodnić ze kłamią?? A jeśli kłamią to rzeczywiście nie potrzebujemy ich... Ale jeśli nie to przecież jest wolność słowa i można mówić nawet najgorsza ale zawsze prawdę:)

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 290
    • Zobacz profil
Re: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych prz
« Odpowiedź #26 dnia: Grudnia 11, 2010, 20:53:07 »
Cytat: "Medyk"
Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?
Czy nie potrafimy sami walczyć o swoje sprawy?
Potrzebni nam Tchórze, którzy oczerniają innych z imienia i nazwiska, a sami ukrywają się pod pseudonimami?


Chcieli zwrócić na siebie uwagę to i zwrócili

TW_BOLEK

  • Gość
Re: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych prz
« Odpowiedź #27 dnia: Grudnia 12, 2010, 13:34:14 »
Cytat: "polo"
Cytat: "Medyk"
Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?
Czy nie potrafimy sami walczyć o swoje sprawy?
Potrzebni nam Tchórze, którzy oczerniają innych z imienia i nazwiska, a sami ukrywają się pod pseudonimami?


Chcieli zwrócić na siebie uwagę to i zwrócili
Zwrócenie uwagi było naszym celem nie zaprzeczam, ale nie na siebie, a na ludzi którzy decydują o jakości naszego życia w Policach. Chcemy pokazać jacy są nieudolni, leniwi i nieumiejący walczyć o sprawy na prawdę potrzebne Policom. Przykłady można mnożyć jak choćby ścieżki rowerowe z polbruku. Choć praktycznie wszyscy obeznani w temacie twierdzą, że jest to nie dość, że niewygodna nawierzchnia do poruszania się po niej rowerem to do tego droższa metoda wykonania niż ścieżka z asfaltu... Należy w tym momencie zapytać. Czy władze wiedzą lepiej, czy są głuche na argumenty bo komuś na tym bardzo zależy...? W Policach buduje się dziwne obiekty takie jak skate park tylko dlatego, że syn pomysłodawczyni pani Jaźwińskiej jest członkiem subkultury skate'ów. Czy na prawdę ci ludzie nie mogą zrobić tego czego chcą mieszkańcy? Przecież pani Jaźwińskiej nie wybrał tylko jej syn, może zajęłaby się tak ochoczo również postulatami pozostałych swoich wyborców.

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #28 dnia: Grudnia 12, 2010, 14:44:49 »
Nie zdążyłem niestety w ciągu jednej godziny zmienić poprzedniego postu dlatego wiadomośc od AGENTA_OLIN-a zamieszczam w nowym

AGENT_OLIN
Cytuj (zaznaczone)
Mocno się zdziwiłem w momencie gdy zalogowałem się na swoje konto i okazało się, że została odebrana mi możliwość pisanie komentarzy, a nawet wymiana prywatnej wiadomości do administracji. Otóż postaram wyjaśnić teraz zaistniałą sytuację. Jeden z użytkowników korzystający z tego samego numeru IP co ja, po otrzymaniu ode mnie linka do powyższej dyskusji oraz ankiety, w trybie natychmiastowym zarejestrował się i założył konto. Przypuszczam, a nawet jestem tego pewny, że zagłosował na tak (wnioskuję po obelgach jakie poszłu w kierunku niektórych użytkowników). Jestem zażenowany stylem w jakim włożono mi knebel w pysk oraz pozbawiono jakiejkolwiek możliwości obrony. Proszę o odblokowanie mojego konta oraz zamieszczenie sprostowania aby reszta użytkowników mogła przekonać się o waszej niekompetencji.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #29 dnia: Grudnia 12, 2010, 14:59:07 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Jeden z użytkowników korzystający z tego samego numeru IP co ja, po otrzymaniu ode mnie linka do powyższej dyskusji oraz ankiety, w trybie natychmiastowym zarejestrował się i założył konto. Przypuszczam, a nawet jestem tego pewny, że zagłosował na tak (wnioskuję po obelgach jakie poszłu w kierunku niektórych użytkowników).


Nie ma to jak ściąganie na forum ludzi, żeby mogli oni zagłosować w sposób jedynie słuszny, gdy wynik ankiety robi się coraz bardziej niekorzystny  :faja:
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy