Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?

Tak
21 (38.9%)
Nie
33 (61.1%)

Głosów w sumie: 40

Głosowanie skończone: Grudnia 15, 2010, 20:20:24

Autor Wątek: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa  (Przeczytany 31935 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #45 dnia: Grudnia 15, 2010, 11:41:25 »
Cytat: "rbk"
Marcin069, kolejny post typu "komuchy, POwcy" itp. będzie nagradzany ostrzeżeniem


Super. Rozumiem, że to samo dotyczy terminów: kaczysta, jarkacz, watykański okupant.....jeżeli tak, to świetnie!
pzdr sekator

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #46 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:21:36 »
Tak, to znaczy, że będziesz zgłaszał jak coś zauważysz (raportowanie), a ja będę dodawał ostrzeżenia, idę na taką ugodę ;)
Będę miał mniej pracy - dzięki

Tak ode mnie, wkurza mnie ta "złośliwość, nienawiść" ze strony zwolenników PO/PIS/SLD itp.
Postanowiłem więc, że będę karał :P

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #47 dnia: Grudnia 15, 2010, 14:24:50 »
Masz moje wsparcie  :devil:
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #48 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:00:10 »
Cytat: "rbk"
Tak, to znaczy, że będziesz zgłaszał jak coś zauważysz (raportowanie), a ja będę dodawał ostrzeżenia, idę na taką ugodę  
Będę miał mniej pracy - dzięki


Proszę bardzo. Dla mnie ,,cywilizowanie" dyskusji jest jak najbardziej ok. Mam nadzieję, że moi adwersarze polityczni także zachowaja umiar.
Osobiście wystarcza mi przytaczanie dowodów i argumentów na prawdziwość prezentowanych przeze mnie racji i poglądów, niestety ich częsty brak po stronie przeciwnej kończy się często stosowaniem inwektyw.
Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce.
pozdrawiam sekator

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #49 dnia: Grudnia 15, 2010, 15:30:56 »
Cytat: "rbk"
Tak ode mnie, wkurza mnie ta "złośliwość, nienawiść" ze strony zwolenników PO/PIS/SLD itp.
Postanowiłem więc, że będę karał :P


Cytat: "kubapolice"
Masz moje wsparcie :devil:


W końcu jakiś konkretny ruch. Brawo.

sekator

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #50 dnia: Lutego 16, 2011, 14:44:55 »
Cytat: "rbk"
Marcin069, kolejny post typu "komuchy, POwcy" itp. będzie nagradzany ostrzeżeniem. Na razie Twój nic nie znaczący post został usunięty


Cytat: "sekator"
Super. Rozumiem, że to samo dotyczy terminów: kaczysta, jarkacz, watykański okupant.....jeżeli tak, to świetnie!
pzdr sekator


Cytat: "rbk"
Tak ode mnie, wkurza mnie ta "złośliwość, nienawiść" ze strony zwolenników PO/PIS/SLD itp.
Postanowiłem więc, że będę karał  


Cytat: "kubapolice"
Masz moje wsparcie  


,,PiS i będzie to robił w ramach patriotyzmu gospodarczego.Mówiąc wprost, władza w rękach narodowych socjalistów, zwanych kaczystami ,gwarantuje raj na ziemi. "(16.02.2011)

,,Jezat, dzieła wybrane"   fragment dyskusji Na temat likwidacji powiatów.

_________________

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #51 dnia: Lutego 19, 2011, 17:11:54 »
Drugi raz już raportuję administracji posty jezata, w którym dalej używa określeń "kaczysta". Dlaczego nie ma reakcji i jak to się ma do wyżej cytowanych postów, w którym moderatorzy zapewniają konsekwentne działanie w związku z takowymi wypowiedziami?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #52 dnia: Lutego 19, 2011, 17:17:49 »
Każdy moderator ma swój dział, jak raportujesz w polityce, to JA nie widzę Twojego raportu, więc pytanie do kogo on trafił. Jak faktycznie to polityka, to zgłoszenia dostają administratorzy, a oni mają swój czas na reakcję.
Dobrze przy takim poście jaki teraz stworzyłeś podać dokładny link do "zbrodni", jak nie administracja, to moderacja podejmie działania. Na ile mogę, na tyle pomogę ;]
Miłego weekendu.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #53 dnia: Lutego 19, 2011, 17:44:03 »
Cytat: "KrP"
Drugi raz już raportuję administracji posty jezata, w którym dalej używa określeń "kaczysta". Dlaczego nie ma reakcji i jak to się ma do wyżej cytowanych postów, w którym moderatorzy zapewniają konsekwentne działanie w związku z takowymi wypowiedziami?

Określenie, które raportujesz jest w obiegu kilka lat. Żaden publicysta nie został za nie upomniany. A domaganie się stosowania nierównej miary wobec siebie i wobec innych jest nie na miejscu. Żeby była jasność, ostatnie zdanie tylko do tych co wiecznie smarkają administracji w rękaw a zaglądających na forum zniechęcają do pisania. Naraziłam się, trudno.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #54 dnia: Lutego 19, 2011, 18:04:22 »
Cytat: "KrP"
Drugi raz już raportuję administracji posty jezata, w którym dalej używa określeń "kaczysta". Dlaczego nie ma reakcji


Być może składasz raporty bez odpowiedniego salutowania.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #55 dnia: Lutego 19, 2011, 19:34:28 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "KrP"
Drugi raz już raportuję administracji posty jezata, w którym dalej używa określeń "kaczysta". Dlaczego nie ma reakcji i jak to się ma do wyżej cytowanych postów, w którym moderatorzy zapewniają konsekwentne działanie w związku z takowymi wypowiedziami?

Określenie, które raportujesz jest w obiegu kilka lat. Żaden publicysta nie został za nie upomniany. A domaganie się stosowania nierównej miary wobec siebie i wobec innych jest nie na miejscu. Żeby była jasność, ostatnie zdanie tylko do tych co wiecznie smarkają administracji w rękaw a zaglądających na forum zniechęcają do pisania. Naraziłam się, trudno.


Wulgaryzmy tez sa w powszechnym uzyciu od ladnych kilkuset lat.

Rbk: chodzi o dzial polityka, nie wiem kto tam moderuje, ja tylko klikam raport. A ze zapowiedzieliscie konsekwentne karanie za tego typu wystepki to oczekuje reakcji. Tym bardziej, ze takie slowa w postach jezata pojawiaja sie praktycznie zawsze. Rozumiem, ze w ten sposob przedluza sobie penisa, ale chyba troche przesadza.

Speedbax: jak nie masz nic madrego do powiedzenia to stfu.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3867
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #56 dnia: Lutego 19, 2011, 19:49:58 »
Dział polityka leży w rękach administracji.
W przypadku dwóch ostrzeżeń, decyzja należy do administracji,
tak więc jak administracja "wróci" na pewno rozpatrzy Twoje zgłoszenie.

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #57 dnia: Lutego 19, 2011, 19:50:22 »
Już ferii sobie zrobić nie można? ;) Jak będę na swoim kompie i będę miał czas to ogarnę na raz wszystkie raporty (prawdopodobnie nastąpi to jutro wieczorem).
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #58 dnia: Lutego 19, 2011, 20:12:21 »
Cytat: "KrP"
Speedbax: jak nie masz nic madrego do powiedzenia to stfu.


Ależ mam. Zachowujesz się jak rozbeczany gówniarz w piaskownicy. Łeeeeee Jezat też narozrabiał, łeeeeee, jego też ukarajcie, łeeeeeee!!!

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #59 dnia: Lutego 19, 2011, 20:24:16 »
Zajmij sie swoimi problemami, ja zajme sie swoimi i wszyscy beda szczesliwi, k?

Skoro admini sami deklaruja, ze za takie (nagminne w tym przypadku) zachowanie beda karac i sami prosza by wszelkie naruszenia regulaminu raportowac to ja nie  rozumiem w czym widzisz problem. Dlatego zastosuj sie do pierwszego zdania.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln