Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Sekator vs jezat  (Przeczytany 14935 razy)

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 01, 2011, 17:32:53 »
Wydzieliłem posty dot. miłości sekatora i jezata.

Cytat: "jezat"
eśli Kuba nie jest stronniczy to odpowiedz sam sobie na pytanie:dlaczego nikt z administracji nie reaguje na zgłoszone przeze mnie zastrzeżenia, w książce skarg i zażaleń -temat "Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych ....dotyczące "literackiego"języka sekatora,z dn.23.02.2011 godz.12:53.Do dzisiaj brak reakcji.


Przeczytaj raz jeszcze to (ze zrozumieniem):

Cytat: "Kuba"
Prosiłbym o konkretne linki do poszczególnych tematów

i
Cytat: "Kuba"
W takim razie zajmę się tym, jak będę miał odpowiednio dużo czasu na przekopanie forum w poszukiwaniu cyferek, które podałeś.


Cytat: "jezat"
Czy mam rozumieć,że taki język jest dopuszczalny na forum?Jeśli tak, to rozumiem ,że ja również mogę nazywać sekatora hunwejbinem


Dla mnie określenie to zwykły termin historyczny/historiograficzny.

Cytat: "jezat"
spieprzaj dziadu


To już zależy od kontekstu.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 01, 2011, 18:04:00 »
Dla mnie temat wątku wygrywa. :) Brawo Kuba!

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 01, 2011, 18:56:42 »
Doczekać się swojego wątku na tym forum... Jaaaaaaaa  ;D  Marzenie  :faja:

Beobachter

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 01, 2011, 19:03:46 »
Niekoniecznie. ja już mam takie doświadczenie. Potem ten "rożek od frędzli przy pasie kontuszowym" (czasy Andrzeja Morsztyna), czyli niejaki "szkutnik51", zaczął mnie atakować. Personalnie, bezpośrednio i poza nickiem. Wg właściwych namiarów. Czy jest to przyjemne z racji "swojego wątku" na forum? Nie jest. Zatem nie ma czego zazdrościć. Nie sądzę Mariuszu, abyś marzył o rozstawianiu "po kątach" Ciebie i całej Twojej rodziny z Przęsocina...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 01, 2011, 19:05:41 »
To się czasem odbywa drogi Beobachterze nawet bez posiadania własnego wątku na forum :) Niestety... Uroki małych miejscowości :) Jeśli chodzi o możliwość doczekania się swojego wątku na forum to to była ironia :)

Pozdrawiam. Mariusz

Beobachter

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 01, 2011, 19:59:01 »
Jasne! Tak to zrozumiałem. A napisałem dla uściślenia.

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 01, 2011, 21:29:52 »
Cytat: "jezat"
hunwejbinem


To było w odwecie za narodowego socjalistę i za kilkakrotnego kaczystę.

Cytat: "jezat"
mówić mu spieprzaj dziadu


A tutaj użyłem cytatu z twojego podpisu. Zaznaczyłem i wkleiłem, nic więcej. Nawet nie napisałem tych słów. Powinieneś cieszyć się, że jesteś cytowany...

Cytat: "jezat"
oszustwo sekatora przypisujące mi swoje wypowiedzi


Zobaczyłem fragment twojej wypowiedzi, zaznaczyłęm i zacytowałem. Myślałem, że po prostu się ze mną zgodziłeś. Byłby to cud, ale jako Polak i katolik jestem wyjątkowo podatny na wiarę w cuda, więc powinieneś mnie zrozumieć.

Cytat: "jezat"
oszustwo sekatora


Cytat: "jezat"
sekator dopuszcza się manipulacji


Po raz kolejny ci wybaczam, aby pokazać swoją dobra wolę. Może nawet nadstawię drugi policzek :ble:

jezat

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #22 dnia: Marca 01, 2011, 21:53:30 »
Cytat: Kuba
Wydzieliłem posty dot. miłości sekatora i jezata.

Cytat: "jezat"
eśli Kuba nie jest stronniczy to odpowiedz sam sobie na pytanie:dlaczego nikt z administracji nie reaguje na zgłoszone przeze mnie zastrzeżenia, w książce skarg i zażaleń -temat "Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych ....dotyczące "literackiego"języka sekatora,z dn.23.02.2011 godz.12:53.Do dzisiaj brak reakcji.


Cytat: "Kuba"
Przeczytaj raz jeszcze to (ze zrozumieniem):

Cytat: "Kuba"
Prosiłbym o konkretne linki do poszczególnych tematów

informację podałem w poście z 26.lutego 2011(dwa tysiące jedenastego roku) o godz 15:37
i
Cytat: "Kuba"
W takim razie zajmę się tym, jak będę miał odpowiednio dużo czasu na przekopanie forum w poszukiwaniu cyferek, które podałeś.

Nie musiałeś nic przekopywać.Miałeś wszystko podane na tacy z datami i godzinami

Cytat: "jezat"
Czy mam rozumieć,że taki język jest dopuszczalny na forum?Jeśli tak, to rozumiem ,że ja również mogę nazywać sekatora hunwejbinem


Cytat: "Kuba"
Dla mnie określenie to zwykły termin historyczny/historiograficzny.

O,key!Polubiłem ten tytuł.Będę go w sensie historyczno/historiograficznym używał wobec sekatora.
Cytat: "jezat"
spieprzaj dziadu


Cytat: "Kuba"
To już zależy od kontekstu.
To też będę kontekstował wobec sekatora.Jednak można było ocenić "literackość" sekatora.Szkoda ,że musiałem o to dopominać się od 26.02. A oszustwo sekatora o którego likwidację wnioskuję również od 26.02.2011   dalej wisi w książce skargi zażaleń,więc jaką mam gwarancję,że twoje postępowanie nie jest stronnicze.I wciąganie w to innych forumowiczów tego nie zmieni,bo musieliby po kolei analizować moje i sekatora posty,przy okazji wyżywając się na mnie,o czym wspomina YAK.

sekator

  • Gość
Sekator vs jezat
« Odpowiedź #23 dnia: Marca 01, 2011, 22:03:03 »
Cytat: "jezat"
A oszustwo sekatora o którego likwidację wnioskuję również od 26.02.2011


Dlaczego chcesz mnie zlikwidować ? Nie będzie ci beze mnie smutno ? Ja rozumiem, że nie zgadzasz się z moimi poglądami, ale zaraz unicestwiać ? Fe...i pisze to osoba, która uważa się za wolnomyśliciela i liberała. Zawiodłem się na tobie jezacie...

Cytat: "jezat"
Nie musiałeś nic przekopywać.Miałeś wszystko podane na tacy z datami i godzinami



Skąd posiadasz taką skrupulatność w przekazywaniu dokładnych informacji właściwym czynnikom ? Wrodzony talent, czy wyuczona do perfekcji cecha pozwalająca przeżyć w trudnych czasach minionego systemu ?