Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Ankieta

Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?

Tak
21 (38.9%)
Nie
33 (61.1%)

Głosów w sumie: 40

Głosowanie skończone: Grudnia 15, 2010, 20:20:24

Autor Wątek: [Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa  (Przeczytany 30085 razy)

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedstawicieli (Agent_Olin oraz Tw_Bolek)?
Czy nie potrafimy sami walczyć o swoje sprawy?
Potrzebni nam Tchórze, którzy oczerniają innych z imienia i nazwiska, a sami ukrywają się pod pseudonimami?

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:33:47 »
Mnie to wygląda na jedną i tą samą osobę.Prowokator i mąciwoda mienący się wybrańcem narodu polickiego :crazy: Skoro jest tak beznadziejnie, to niech startują w wyborach i pokażą na co ich stać, bo w sianiu populizmów są niedoścignieni...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 10, 2010, 20:38:30 »
TrzebieżCITY zgadzam się z Tobą. Nic tu nie wnoszą, tylko zamieszaniem robią.

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:05:33 »
Kolejne wyzwiska i insynuacje, a to podobno my tu forum zaśmiecamy jak widać po wynikach część forumowiczów nas popiera. Stara prawda mówi też o tym iż większośc nigdy nie ma racji... PS Nie głosowałem za nami

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:15:29 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Kolejne wyzwiska i insynuacje, a to podobno my tu forum zaśmiecamy jak widać po wynikach część forumowiczów nas popiera. Stara prawda mówi też o tym iż większośc nigdy nie ma racji... PS Nie głosowałem za nami
Proszę wskazac w jakim miejscu zostało powiedziane obrźliwe stwierdzenie?Bolku Olinie kreujcie sobie rzeczywistośc dla własnych potrzeb.Klepiecie jedno i to samo, to już nudne się robi.Zamiast gadać, działajcie i tyle w temacie.I nie atakujcie anonimowo.miejcie cywilną odwagę pokazać twarz.Bohaterowie, bo anonimowo.Też mi coś :crazy:
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:18:18 »
"Potrzebni nam Tchórze, którzy oczerniają innych z imienia i nazwiska, a sami ukrywają się pod pseudonimami?"

"Prowokator i mąciwoda mienący się wybrańcem narodu polickiego"

"W w sianiu populizmów są niedoścignieni."


Bez komentarza panie Trzebież

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:23:38 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Cytat: "TW_BOLEK"
Kolejne wyzwiska i insynuacje, a to podobno my tu forum zaśmiecamy jak widać po wynikach część forumowiczów nas popiera. Stara prawda mówi też o tym iż większośc nigdy nie ma racji... PS Nie głosowałem za nami
Proszę wskazac w jakim miejscu zostało powiedziane obrźliwe stwierdzenie?Bolku Olinie kreujcie sobie rzeczywistośc dla własnych potrzeb.Klepiecie jedno i to samo, to już nudne się robi.Zamiast gadać, działajcie i tyle w temacie.I nie atakujcie anonimowo.miejcie cywilną odwagę pokazać twarz.Bohaterowie, bo anonimowo.Też mi coś :crazy:
Co do działania to pismo do ITD w sprawie SPPK jest już przygotowane efekty zobaczy pan na ulicach w przeciągu kilku dni/tygodni. Szczerze mam nadzieję, że zdążą usunąć usterki przed kontrolą bo w przeciwnym wypadku wpłynie to niekorzystnie na komunikacje Polic ze Szczecinem. Piszemy również do prezydenta Szczecina i burmistrza Polic, aby zbadali w jakim celu pan prezes Trzciński zakupił samochód służbowy który wykorzystuje poza godzinami pracy w spółce.

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:26:58 »
Ale co do tchórzostwa to prawda. Twierdzicie, że znacie ludzi których obrażacie układy, które ich chronią, wymieniacie nazwiska. Sami cały czas jesteście anonimowi.
Może jest tak, że nie udało się dopchać do koryta i teraz żalicie się na forum i obrażacie osoby, z którymi do niedawna wspólnie działaliście na rzecz Policzan?


Co do auta to Pan Prezydent i jego świta też korzystają z samochodów służbowych do celów prywatnych, więc może tego oburzenia nie zrozumieć.
To napiszcie o ZCH Police bo tam też używają samochodów służbowych, w prywatnych celach.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:28:00 »
Panie Bolku, jeśli zdziała Pan coś dobrego dla mieszkańców Polic, to pierwszy pogratuluję.Dlaczego jest w Panu tyle złości.Sam się Pan oglościł przedstawicielem polickiej społeczności?Myle się?I mówi Pan oklepane banały.Nie obrażam Pana, bo Pana nie znam.Widzę tylko, że strasznie Pan nerwowy.Jeśli jest Pan ideowcem oddanym sprawie ,to zdecydowanie szacunek.Mniej nerwów polecam i przepraszam, jeśli czymś uraziłem.Na ironię i złośliwość zawsze odpowiem tym samym..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:32:24 »
Cytat: "Medyk"
Ale co do tchórzostwa to prawda. Twierdzicie, że znacie ludzi których obrażacie układy, które ich chronią, wymieniacie nazwiska. Sami cały czas jesteście anonimowi.
Może jest tak, że nie udało się dopchać do koryta i teraz żalicie się na forum i obrażacie osoby, z którymi do niedawna wspólnie działaliście na rzecz Policzan?


Co do auta to Pan Prezydent i jego świta też korzystają z samochodów służbowych do celów prywatnych, więc może tego oburzenia nie zrozumieć.
To napiszcie o ZCH Police bo tam też używają samochodów służbowych, w prywatnych celach.
ZCH jak pan zapewne wie są spółką akcyjną z udziałem SP i to czy prezes używa samochodu służbowego powinno interesować akcjonariuszy ww spółki. Natomiast SPPK jest spółką komunalną na którą pieniądze łożą gmina Police i gmina Szczecin

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:35:24 »
Co do oczerniania nikogo nie oczerniam staram się zadawać pytania, a że nie wygodne? Kto powiedział, że będzie łatwo. Proszę przytoczyć chociaż jedno zdanie w którym oczerniam użytkownika forum zapewne wielu myśli tu o panu Grzegorzu U. Proszę znaleźć chociaż jedno zdanie w którym go obrażam, bo to, że piszę,że uchyla się od odpowiedzi to chyba prawdai żadne oszczerstwo.

Offline Medyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:55:32 »
TW_BOLEK, przepraszam pomyliłem Panów. To Agent w co drugim poście w temacie SPPK docina Panu Ufniarzowi. Żeby nie było to nie znam Pana Ufniarza.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 10, 2010, 21:58:11 »
Kto łóży na skarb państwa?Ufoludki?Zasady powinny tyczyć się wszystkich!Tutaj nie obowiązuje filozofia Kalego.Piętnować, piętnować, nie patrząc nastołek.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

TW_BOLEK

  • Gość
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 10, 2010, 22:01:55 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Kto łóży na skarb państwa?Ufoludki?Zasady powinny tyczyć się wszystkich!Tutaj nie obowiązuje filozofia Kalego.Piętnować, piętnować, nie patrząc nastołek.
Nie rozumie pan, żebym mógł się czepiać prezesa ZCH musiałbym być akcjonariuszem tej spółki, a nie jestem więc nie mam prawa głosu. Jeżeli prezes działa na szkodę spółki w ten sposób to każdy akcjonariusz ma prawo zgłosić ten fakt do prokuratury w celu zbadania ww procederu. Natomiast SPPK jest spółką komunalną i tutaj mam prawo pytać na co przeznaczane są pieniądze z mojego podatku dochodowego

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Police] Czy mieszkańcy Polic potrzebują anonimowych przedsa
« Odpowiedź #14 dnia: Grudnia 10, 2010, 22:10:19 »
Jak dla mnie chore...Niestety nie my ustalaliśmy te zasady.Co do SPPK, trafniejsze byłoby spotkanie z Panem Ufniarzem w siedzibie jego pracodawcy i wyjaśnienie wszystkich spraw.Tak zdziała Pan zdecydowanie więcej.Forum to niezbyt dobre miejsce.
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...