Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Wyniki wyborów do RM  (Przeczytany 82510 razy)

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #150 dnia: Listopada 24, 2010, 22:01:54 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
MrW- Ta obecna władza "pracuje" już dobre kilkanaście lat, a zmieniają się jedynie pojedyncze puzzle tej politycznej układanki.
PS. Co do wypowiedzi TW_BOLKA to dopisałbym również cały klan Kardziejonków oraz Panią Kłys która Bogu dzięki nie dostała się do rady miasta.

Panowie.
Zdobądźcie się na odrobinę obiektywizmu i zdroworozsądkowego podejścia.
Jeśli potraficie wymienić nie tylko negatywy, lecz również pozytywy dotychczasowej władzy (nawet gdby była opanowana przez te same osoby)  to moglibyście być partnerami do kontynuacji dyskucji, a kto wie, czy nie zdobylibyście zwoleników.
Lecz jeśli Wasze działania oparte zostanie wyłacznie na nienawiści do dotychczasowej władzy- to będziecie powtórką Pana J. Kardziejonka. A czy to się podobać może? Sami ocencie to.
Pozdrawiam

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #151 dnia: Listopada 24, 2010, 22:05:56 »
Cytat: "sekator"
Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim wyborcom którzy głosowali na popieraną przeze mnie grupę www.mlodzidlapolic.pl. Pomimo trudnych uwarunkowań i faktu, że wszyscy startowali z drugiej pozycji, uważam za sukces że dwie osoby z sześciu otrzymały mandat radnego (Bartek i Paweł), Tomek Tokarczyk uzyskał ok 150 głósów , a Grażynie i Sławkowi zabrakło ok. 30 głosów, aby uzyskać mandat.
Jeszcze raz wielkie dzięki za poparcie, oraz zapewnienie z mojej strony, że dwójka nowych radnych na pewno Państwa nie zawiedzie !

Bardzo ładnie i kulturalnie z Twojej strony.
I wiesz sekator- chociaż ideowo, jestem całkowicie w opozycji do Was, to jednak szkoda mi Pana Tomasza Tokarczyka i jego będzie mi najbardziej brakować w obecnym skladzie RM
Pozdrawiam
PS. Przepraszam za brak edycji. Wyrażam czynny żal i proszę o niski wymiar kary.

TW_BOLEK

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #152 dnia: Listopada 24, 2010, 22:11:37 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Panie Mariuszu zapraszam na PW :)

Panie TW BOLKU
Niech czas i konkretne sytuacje pokażą wartośc tej Pani. Nie znam jej i nie zaryzykuję jakichkolwiek opinii na podstawie zdjęcia z plakatu czy szyldu nad głową.

O Januszu...
Wierzcie mi Panstwo Janusz potrafił skuteczniej niz jego kolega klubowy Jerzy wytrącić mnie z równowagi. Ale bardzo go cenię za buntownicza naturę i bezkompromisowośc w kwestiach sportu.
Poza tym startując w tych wyborach bardzo chciał cos udowodnić i wygrywając mandat zrobił to bezapelacyjnie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz


Panie Grzegorzu moim zdaniem do rady nie startuje się po to żeby coś komuś udowadniać tylko po to żeby służyć mieszkańcom, a jak wiemy pan Janusz niestety nie wsławił się niczym szczególnym poza wspomnianym wcześniej opychaniem się słodkościami podczas sesji. Dlatego dla takich ludzi nie powinno być miejsca w tej szczególnej sferze życia publicznego bo po prostu marnują lata które ktoś bardziej kreatywny mógłby spożytkować na rzecz dobra wspólnego i to tylko z powodu własnych chorych ambicji.

Powód edycji podał poniżej Grzegorz Ufniarz. Pozdrawiam - Kuba

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #153 dnia: Listopada 24, 2010, 22:11:48 »
Dzięki Mariusz za miłe słowa. Ja też bardzo żałuję , że Tomkowi się nie udało, ale cóż takie są prawa demokracji. Inicjatywę tych sześciu osób z PiS  tym bardziej można nazwać  sukcesem, że uzyskali tyle samo mandatów, ile całe SLD, więcej niż PSL I Police XXI.
pozdrawiam sekator

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #154 dnia: Listopada 24, 2010, 22:13:35 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Dopiero o 22:00 pojawił się sondaż wyborów na Burmistrza na portalu, którego nazwy nie można tutaj wymawiać. Od 20:00 śledziłem wszystkie polickie portale i na żadnych nie ukazała się tego typu informacja, która łamałaby ciszę wyborczą. Więc nie wypisujcie bzdur a Denverowi z racji konkurencji do tego portalu, którego nazwy nie wolno tutaj wymawiać i xP radzę zachować większy dystans w krytykowaniu owej strony, zwłaszcza jeśli wasza wiedza na ten temat jest prawie żadna :)


Wspominany portal konkurencją dla mnie nie jest - ot inna branża. Nie masz pełnej wiedzy to nie wypowiadaj się, że inni nie mają racji. Chcesz screna z godziny 19.00? Informacja była podana po 18 i usunięta przed 20. Po 22 nieco zmieniona znów trafiła na portal. Także wchodząc po 20 już nic nie widziałeś.
Cytując bohaterkę pewnego filmu: szczena opadła?

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #155 dnia: Listopada 24, 2010, 22:22:19 »
Był, był, bo nie tylko Wy to widzieliście ;>
Jaka kara ich spotka/ła ?

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #156 dnia: Listopada 24, 2010, 22:26:48 »
Cytat: "Denver"
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Dopiero o 22:00 pojawił się sondaż wyborów na Burmistrza na portalu, którego nazwy nie można tutaj wymawiać. Od 20:00 śledziłem wszystkie polickie portale i na żadnych nie ukazała się tego typu informacja, która łamałaby ciszę wyborczą. Więc nie wypisujcie bzdur a Denverowi z racji konkurencji do tego portalu, którego nazwy nie wolno tutaj wymawiać i xP radzę zachować większy dystans w krytykowaniu owej strony, zwłaszcza jeśli wasza wiedza na ten temat jest prawie żadna :)


Wspominany portal konkurencją dla mnie nie jest - ot inna branża. Nie masz pełnej wiedzy to nie wypowiadaj się, że inni nie mają racji. Chcesz screna z godziny 19.00? Informacja była podana po 18 i usunięta przed 20. Po 22 nieco zmieniona znów trafiła na portal. Także wchodząc po 20 już nic nie widziałeś.
Cytując bohaterkę pewnego filmu: szczena opadła?


Szczerze ? To nie opadła... Dla mnie akurat ten problem to mało istotny jest... To chociaż przyłóżcie się do rzetelności swoich informacji, bo ktoś na forum napisał, że po godz. 20 ukazał się sondaż. Poza tym... Żeby to tylko u nich była zakłócona cisza wyborcza.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #157 dnia: Listopada 24, 2010, 22:28:32 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Panie Grzegorzu moim zdaniem do rady nie startuje się po to żeby coś komuś udowadniać tylko po to żeby służyć mieszkańcom,


Zaraz sie admin do Pana dobierze za czerwony kolor ;)
Prosze uważać na obowiązujące tu reguły.

Co do Janusza...
W sumie nic mi po jego obronie bo to przeciez konkurencja ale i znajomy. Prosze kiedys w wolnej chwili przejrzeć archiwalne relacje z sesji RM. Zawsze pod koniec sesji jest punkt "interpelacje i zapytania radnych". Praktycznie nie było takiej sesji, na której Janusz by nie zgłaszał swoich uwag i wniosków.
Od marca tego roku, gdy wybrano mnie wiceprzewodniczacym Rady regularnie dyzurowałem co poniedziałek wraż z Januszem i Panem Królem. Janusz zawsze zaczynał od wizyty w  Wydziale Oświaty gdzie konsultował bieżące sprawy związane z tematyką. Pamietam tez że bezkompromisowo stawiał swoje wnioski do budżetu na ostrzu noża... i zwykle przechodziły.

Jest to oczywiście tylko wycinek, kadr z jego działalności w RM, to co ja mogłem dostrzec nie wchodząc w szczegóły.

Czy to duzo, czy mało? Prosze ocenić osobiście.
Ja zaryzykuję twierdzenie, ze nazywanie Janusza jedynie "ciastkożercą" jest chyba nie do konca sprawidliwe.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #158 dnia: Listopada 24, 2010, 22:30:10 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Janusza jedynie "ciastkożercą" jest chyba nie do konca sprawidliwe


Fakt, nie tylko w słodkich ciastkach gustuje Januszek...... :devil:

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #159 dnia: Listopada 24, 2010, 22:30:13 »
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Żeby to tylko u nich była zakłócona cisza wyborcza.


A to już jakaś ciekawostka, rozwiń proszę tę myśl.

Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
o chociaż przyłóżcie się do rzetelności swoich informacji, bo ktoś na forum napisał, że po godz. 20 ukazał się sondaż.


Ani ja, ani Denver nie należymy do redakcji Wirtualnych Polic. Ot, tak gwoli ścisłości.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #160 dnia: Listopada 24, 2010, 22:34:40 »
Cytat: "Kuba"
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Żeby to tylko u nich była zakłócona cisza wyborcza.


A to już jakaś ciekawostka, rozwiń proszę tę myśl.

Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
o chociaż przyłóżcie się do rzetelności swoich informacji, bo ktoś na forum napisał, że po godz. 20 ukazał się sondaż.


Ani ja, ani Denver nie należymy do redakcji Wirtualnych Polic. Ot, tak gwoli ścisłości.


No chyba wiesz o co mi chodzi. Autobusy z reklamą kandydatów, plakaty pojawiające się po północy. Agitacja po sąsiadach niektórych kandydatów. Prawdopodobnie także na stronie jednego z kandydatów pojawiła się w sobotę rano nowa notka o wyborach. Trochę tego było. Z tym mamy zawsze do czynienia. Nie tłumaczę tamtego portalu, ale być może mieli wypadek przy pracy. Nie wiem. Nie obchodzi mnie to. Chodzi mi tylko o to, że nie jesteście obiektywni.

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #161 dnia: Listopada 24, 2010, 22:35:22 »
Cytat: "rbk"
Był, był, bo nie tylko Wy to widzieliście ;>
Jaka kara ich spotka/ła ?


Tylko grzywna. Od pół do jednego miliona złotych.

Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
Cytat: "Denver"
Cytat: "Mariusz_Niedźwiecki"
[...]


Wspominany portal konkurencją dla mnie nie jest - ot inna branża. Nie masz pełnej wiedzy to nie wypowiadaj się, że inni nie mają racji. Chcesz screna z godziny 19.00? Informacja była podana po 18 i usunięta przed 20. Po 22 nieco zmieniona znów trafiła na portal. Także wchodząc po 20 już nic nie widziałeś.
Cytując bohaterkę pewnego filmu: szczena opadła?


Szczerze ? To nie opadła... Dla mnie akurat ten problem to mało istotny jest... To chociaż przyłóżcie się do rzetelności swoich informacji, bo ktoś na forum napisał, że po godz. 20 ukazał się sondaż. Poza tym... Żeby to tylko u nich była zakłócona cisza wyborcza.


Nie jesteśmy obiektywni? Nie odpowiadamy za wpisy użytkowników w tym zakresie. Tak samo nie mam żadnego wpływu na newsy podawane na polickich portalach, także Wirtualnych Polic.

Dziwne podejście do prawa... żeby tylko on kradł, jak kradną wszyscy to tego konkretnego złapanego nie warto karać.
Nie chodzi o to aby komuś przywalić karę po której się nie pozbiera. Chodzi o uczciwość w ogóle, o rzetelność i dobry poziom dziennikarstwa, które szanuje pewne zasady. Po trochu chodzi także o to, że takie złamanie prawa mogło lekko wpłynąć na wyniki (niekoniecznie zmieniło cokolwiek, ale jednak), ale co jest ważniejsze może być podstawą do składania protestów wyborczych. Protestów, które mogą być uznane za słuszne.
Niech ktoś mądrzejszy się wypowie, czy po takim złamaniu ciszy wyborczej jakiś komitet może ubiegać się o powtórzenie głosowania?

Offline samo zło

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 171
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #162 dnia: Listopada 24, 2010, 22:45:33 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Dodam tylko, że aby nie wzbudzać kontrowersji, pojawiłem się w komisji juz po zakończeniu głosowania. Moim zadaniem było dopilnowanie prawidłowej realizacji procedur przy liczeniu głosów.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Nooooo i to się wam chyba  udało  co widać po ilości unieważnionych głosów , ciekawe ile głosów przetrąciliście Jerzemu.  :rotfl:
Nieco mnie zdziwiły składy  komisji wyborczych  jakie widziałem z jednej strony  syna działacza gryfu  a z drugiej  łyskającego  pana  Koźlarka  który sam startował do Rady Powiatu. Odnoszę wrażenie iż największym błędem Platformy było niedopilnowani liczenia głosów :lol2:

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #163 dnia: Listopada 24, 2010, 22:47:56 »
Cytat: "samo zło"
Cytat: "grzegorz.ufniarz"
Dodam tylko, że aby nie wzbudzać kontrowersji, pojawiłem się w komisji juz po zakończeniu głosowania. Moim zadaniem było dopilnowanie prawidłowej realizacji procedur przy liczeniu głosów.
Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Nooooo i to się wam chyba  udało  co widać po ilości unieważnionych głosów , ciekawe ile głosów przetrąciliście Jerzemu.  :rotfl:
Nieco mnie zdziwiły składy  komisji wyborczych  jakie widziałem z jednej strony  syna działacza gryfu  a z drugiej  łyskającego  pana  Koźlarka  który sam startował do Rady Powiatu. Odnoszę wrażenie iż największym błędem Platformy było niedopilnowani liczenia głosów :lol2:


Faktycznie złamano ustawę desygnując kandydatów na radnych jako "mężów zaufania" w komisjach wyborczych.

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #164 dnia: Listopada 24, 2010, 23:01:58 »
Cytuj (zaznaczone)
Faktycznie złamano ustawę desygnując kandydatów na radnych jako "mężów zaufania" w komisjach wyborczych.


,,Zwycięzców się nie sądzi, ale tylko tych, co ponoszą klęskę. "
,,Cel uświęca środki".....