Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Wyniki wyborów do RM  (Przeczytany 82509 razy)

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #165 dnia: Listopada 24, 2010, 23:10:44 »
Cytat: "samo zło"
Nooooo i to się wam chyba  udało  co widać po ilości unieważnionych głosów , ciekawe ile głosów przetrąciliście Jerzemu.  


Przez cały czas jaki spędziłem w siedzibie komisji obwodowej, nie dotknąłem ani jednej karty do głosowania, nie skomentowałem ani jednej karty oddanej jako głos nieważny. nawet specjalnie nie zabrałem z domu nic do pisania.
Może to potwierdzić każdy z siedmiu członków komisji oraz Pani z innego komitetu, która przybyła do tej komisji równiez w roli męża zaufania.
Żaden z mężów zaufania nie ma dostepu do kart z głosami. Każda komisja, przy liczeniu głosów, pracuje ołówkami, a nie długopisami, aby wykluczyc możliwość dokonania fałszerstwa. Członnków do komisji zgłaszają wszystkie komitety startujące w wyborach.

Mechanizmy zabezpieczania sie przed dokonywaniem fałszerstw są zatem dosyć mocne.


Samo zło - zakładam, ze tego nie wiedziałeś. Inaczej bys pewnie tak swobodnie nie pomawiał o fałszowanie wyników wyborów.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #166 dnia: Listopada 24, 2010, 23:16:04 »
Proszę się powstrzymywać o publikowanie spekulacji czy informacji o charakterze pomówień, jeśli nie jesteśmy w stanie udowodnić, że faktycznie zainstalował fakt, o którym była mowa.

Sądy przyjmują skargi wyborcze bodajże 14 dni od zakończenia wyborów, także tam proszę kierować swoje uzasadnione obawy.

Mówię to nie dlatego, że popieram tą czy inną partię. Mówię to dla naszego wspólnego dobra. Lepiej będziemy się czuć dyskutując w świetle kulturalnej wymiany opinii, a nie pomówień.

Zdanowicz.J

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #167 dnia: Listopada 25, 2010, 01:56:08 »
Cytat: "TW_BOLEK"
Jego jedyna aktywność przejawia się tym, że od czasu do czasu widać w kadrze pana Janusza pochłaniającego kolejne ciastka notabene finansowane z miejskiej kasy

... no to musiało pomylić Ci się z "Redaktorem"

kresowiak

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #168 dnia: Listopada 25, 2010, 07:17:01 »
Ma rację TW Bolek co do osoby Janusza Ch. Choć dla mnie nie ma znaczenia ilość zjedzonych przez niego ciastek (wszak jest sportowcem i potrzebuje "koksu"). Rzecz w tym, że Janusz ma klapki na oczach. Tylko sport. a w sporcie tylko lekkoatletyka. A gdzie inne dyscypliny sportu, kultura? Poza tym ma naturę skłucającą środowisko dzialaczy w Policach. Ostatnio miał perturbacje z przynależnością...Zatem Johny winien odpocząć. Czyni to skutecznie Władek od sztangi.

Offline mateusz12

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 71
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #169 dnia: Listopada 25, 2010, 08:28:57 »
Na konkurencyjnym portalu internetowym została podana informacja jakoby sondaże przez inny portal internetowy zostały przeprowadzone nielegalnie. Autor tego artykułu powołuje się na nieznaną osobę z Państwowej Komisji Wyborczej, która twierdzi, że PKW musi wyrazić zgodę na przeprowadzenie takowych sondaży. Jest to całkowitą nieprawdą. Sondaże wyborcze przed lokalami wyborczymi mogą być przeprowadzane bez zgody PKW, a informację tę uzyskałem dzwoniąc do Państowoej Komisji Wyborczej.
To by było na tyle.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #170 dnia: Listopada 25, 2010, 08:53:08 »
Cytat: "TW_BOLEK"
aby niektóre indywidua jakie znalazły się w jej obecnym składzie nie zajmowały więcej tak zaszczytnych stanowisk

Niestety, takie indywidua widocznie podobają się mieszkańcom naszego miasta, może dlatego, że są tacy swojscy...

Ale, cieszmy się. Najważniejsze, że po raz kolejny wygrał wybory w naszej szacownej gminie burmistrz obrany na obraz i podobieństwo zakompleksionych mieszkańców tego miasta – kandydat mądry, elokwentny, przystojny, kreatywny, wykształcony, znający języki obce, spoza ukłdów, z wyobraźnią i wizją przyszłości dla Polic.
 
Wrocław ma swojego Dutkiewicza, my mamy poczciwego „księcia Barnima wiecznie żywego” rządzącego dozgonnie swoim ludkiem.
millena

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #171 dnia: Listopada 25, 2010, 09:25:16 »
Jeżeli chodzi o szanownego pana Janusza Chmielewskiego to chciałbym poruszyć pewną kwestę która z pewnością zainteresuje wielu. Chodzi o budowę kompleksu sportowego przy polickim Zespole Szkół. Mianowicie mam na myśli pseudo kort tenisowy, a dokładniej po co i dla kogo został on wybudowany za nasze pieniądze. Otóż przypuszczam, że głównym celem  była satysfakcja brata- Mirosława, wielkiego miłośnika paletek zamieszkującego tenże zespół szkół (tu należy się również zastanowić w jakim stopniu jest to przysługa partnerki życiowej Mirosława Pani Golisowicz, ok zboczyłem z tematu...). Pamiętam dobrze upór i walkę Chmielewskiego o ten potrzebny tylko kilku dobrze znanym osobom kort. To jest właśnie prawdziwa twarz bezkompromisowego "Pana Janusza" nad którym piał z zachwytu radny Ufniarz.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #172 dnia: Listopada 25, 2010, 09:34:23 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Jeżeli chodzi o szanownego pana Janusza Chmielewskiego to chciałbym poruszyć pewną kwestę która z pewnością zainteresuje wielu. Chodzi o budowę kompleksu sportowego przy polickim Zespole Szkół. Mianowicie mam na myśli pseudo kort tenisowy, a dokładniej po co i dla kogo został on wybudowany za nasze pieniądze. Otóż przypuszczam, że głównym celem  była satysfakcja brata- Mirosława, wielkiego miłośnika paletek zamieszkującego tenże zespół szkół (tu należy się również zastanowić w jakim stopniu jest to przysługa partnerki życiowej Mirosława Pani Golisowicz, ok zboczyłem z tematu...). Pamiętam dobrze upór i walkę Chmielewskiego o ten potrzebny tylko kilku dobrze znanym osobom kort. To jest właśnie prawdziwa twarz bezkompromisowego "Pana Janusza" nad którym piał z zachwytu radny Ufniarz.


Absolutnie się z tobą nie zgodzę ! W Policach mamy tylko korty osoby prywatnej za które trzeba płacić. Za kort przy Zespole Szkół nie. Korzysta z niego więcej osób niż Ci się wydaje (w tym ja).

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #173 dnia: Listopada 25, 2010, 09:42:12 »
Ok, zgodzę się z Tobą, że TERAZ wiele osób z niego korzysta lecz nie o tym tu jest mowa. Proszę nie zmieniać tutaj sensu mojej wypowiedzi... Chodzi mi o pobudki z jakich został ów kort wybudowany, moim skromnym zdaniem jest to najzwyklejsza prywata państwa Chmielewski-Golisowicz finansowana z naszych kieszeni. Nie można kupować "zabawek" własnym konkubentom za publicznie pieniądze, tak się nie robi. Przecież pieniądze te mogły pójść na rozbudowę basenu który jest w opłakanym stanie, ale przecież więcej policzan gra w tenisa niż pływa...

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #174 dnia: Listopada 25, 2010, 09:50:29 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Ok, zgodzę się z Tobą, że TERAZ wiele osób z niego korzysta lecz nie o tym tu jest mowa. Proszę nie zmieniać tutaj sensu mojej wypowiedzi... Chodzi mi o pobudki z jakich został ów kort wybudowany, moim skromnym zdaniem jest to najzwyklejsza prywata państwa Chmielewski-Golisowicz finansowana z naszych kieszeni. Nie można kupować "zabawek" własnym konkubentom za publicznie pieniądze, tak się nie robi. Przecież pieniądze te mogły pójść na rozbudowę basenu który jest w opłakanym stanie, ale przecież więcej policzan gra w tenisa niż pływa...


Bzdury opowiadasz. Kort jeżeli powstał z pobudek innych niż to, że ma służyć mieszkańcom to ja się nawet ciesze. Bo jest i obecnie mieszkańcy z niego korzystają. Basen prędzej czy później doczeka się modernizacji, jednak gdybyś zorientował się w kosztach budowy takiego kortu to zamiast niego te same pieniądze, które zostały na jego powstanie wydane utonęły by w morzu potrzeb polickiego basenu. Jeżeli go modernizować lub przebudowywać to tylko za jednym razem, porządnie. Rozdrabnianie tego nic nie da i koszty będą większe.

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #175 dnia: Listopada 25, 2010, 10:05:22 »
Po raz kolejny próbuje Pan zmienić sens mojej wypowiedzi... Nie napisałem, że takie obiekty nie są potrzebne i nikt z nich nie korzysta bo bym skłamał. Po raz kolejny próbuję Panu wytłumaczyć, że chodzi mi o pobudki z których kort powstał. Najbardziej zaangażowanymi osobami w ten projekt byli: Janusz Chmielewski oraz Beata Golisowicz czyli (zapewne zbieg okoliczności) najbliższa rodzina Mirosława Chmielewskiego- znanego amatora i chyba największego entuzjastę tenisa w naszym mieście, który o dziwo (też zbieg okoliczności) mieszka 20 metrów od owego kortu. Właśnie po to wraz z TW_BOLKIEM założyliśmy konta. Aby żaden z polityków oraz osób mających wpływ na wydawanie publicznych pieniędzy w naszym mieście nie czuł się bezpiecznie. Każdemu będziemy patrzeć na ręce, a następną sprawą którą poruszymy jest budowa skateparku z bodaj 2004 roku.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #176 dnia: Listopada 25, 2010, 10:22:08 »
Cytat: "NICE"
Cytat: "MrW"
Cytat: "NICE"
Wyraźnie napisałem że to program rządowy wsparty przez ministerstwo sportu itd. Za itd.miałem na myśli sejmik i gminę.Ale jak widzę tu na forum trzeba się nieźle napocić wyłożyć kawę na ławę bo zostaje wszystko inaczej zrozumiane.Czy ja twierdziłem że boiska powstały bez udziału gminy?

Czy można się do Pana zapisać na kurs czytania "między wierszami"?:)

Myślę ,że lepszym rozwiązaniem będzie jak pomodlę się do Pana Boga o Jasność Umysłu dla niektórych forumowiczów i przyszłych wyborców za 4 lata:))))))   :lol:

Lepiej zacznij od modłów o dar interpunkcji. Jak go dostaniesz, to pomódl się o dar języka. Polskiego. Jak już będziesz miał oba, będziesz mógł pójść między Forumowiczów głosić Słowo. Bez nich tylko się spocisz.
Cytat: "AGENT_OLIN"
W gwoli ścisłości uprzedzając prawdopodobne insynuacje jakoby Ja i TW_BOLEK to jedna i ta sama osoba oświadczam, że jesteśmy dobrymi znajomymi z polickiego podziemia i zamierzmy utworzyć nowe kontr-ugrupowanie dla obecnej gnuśnej władzy i nieudolnej opozycji.

Oczywiście jak już zdacie maturę?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #177 dnia: Listopada 25, 2010, 10:41:16 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
Po raz kolejny próbuje Pan zmienić sens mojej wypowiedzi... Nie napisałem, że takie obiekty nie są potrzebne i nikt z nich nie korzysta bo bym skłamał. Po raz kolejny próbuję Panu wytłumaczyć, że chodzi mi o pobudki z których kort powstał. Najbardziej zaangażowanymi osobami w ten projekt byli: Janusz Chmielewski oraz Beata Golisowicz czyli (zapewne zbieg okoliczności) najbliższa rodzina Mirosława Chmielewskiego- znanego amatora i chyba największego entuzjastę tenisa w naszym mieście, który o dziwo (też zbieg okoliczności) mieszka 20 metrów od owego kortu. Właśnie po to wraz z TW_BOLKIEM założyliśmy konta. Aby żaden z polityków oraz osób mających wpływ na wydawanie publicznych pieniędzy w naszym mieście nie czuł się bezpiecznie. Każdemu będziemy patrzeć na ręce, a następną sprawą którą poruszymy jest budowa skateparku z bodaj 2004 roku.


Wątpię, by pisanie na forum było jakimkolwiek przejawem patrzenia władzy na rękę. Proszę się ujawnić. Chodzić na sesje. Komentować na bieżąco. To może władza odczuje waszą obecność. Na forum ? Mało skuteczne.

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #178 dnia: Listopada 25, 2010, 11:52:31 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "NICE"
Cytat: "MrW"
Cytat: "NICE"
Wyraźnie napisałem że to program rządowy wsparty przez ministerstwo sportu itd. Za itd.miałem na myśli sejmik i gminę.Ale jak widzę tu na forum trzeba się nieźle napocić wyłożyć kawę na ławę bo zostaje wszystko inaczej zrozumiane.Czy ja twierdziłem że boiska powstały bez udziału gminy?

Czy można się do Pana zapisać na kurs czytania "między wierszami"?:)

Myślę ,że lepszym rozwiązaniem będzie jak pomodlę się do Pana Boga o Jasność Umysłu dla niektórych forumowiczów i przyszłych wyborców za 4 lata:))))))   :lol:

Lepiej zacznij od modłów o dar interpunkcji. Jak go dostaniesz, to pomódl się o dar języka. Polskiego. Jak już będziesz miał oba, będziesz mógł pójść między Forumowiczów głosić Słowo. Bez nich tylko się spocisz.
Cytat: "AGENT_OLIN"
W gwoli ścisłości uprzedzając prawdopodobne insynuacje jakoby Ja i TW_BOLEK to jedna i ta sama osoba oświadczam, że jesteśmy dobrymi znajomymi z polickiego podziemia i zamierzmy utworzyć nowe kontr-ugrupowanie dla obecnej gnuśnej władzy i nieudolnej opozycji.

Oczywiście jak już zdacie maturę?
Super prof.Miodek się odezwał :lol2: Jak chcesz zrobić wgląd w papiery odnośnie mojej edukacji, nie tylko z matury ;D to śmiało  :rotfl: Jeśli w moich postach widzisz błędy, to zapewniam Cię, że nie jest to efekt niedouczenia tylko pośpiechu .Miej na względzie,że forumowicz to nie istota ludzka buszująca tylko na tym forum z braku zajęcia ,ale wykonująca jeszcze dużo poważniejsze prace :ble:Ale  zawsze jest mi bardzo miło jak ktoś ujmuje mi lat :rotfl:  :rotfl: czy to na forum ,czy w realu :rotfl:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #179 dnia: Listopada 25, 2010, 13:22:43 »
Cytat: "NICE"
Miej na względzie,że forumowicz to nie istota ludzka buszująca tylko na tym forum z braku zajęcia ,ale wykonująca jeszcze dużo poważniejsze prace :ble:Ale  zawsze jest mi bardzo miło jak ktoś ujmuje mi lat :rotfl:  :rotfl: czy to na forum ,czy w realu :rotfl:

Mam nadzieję, że te dużo poważniejsze prace wykonujesz w mniejszym pośpiechu, za to dokładniej.
Uwaga o maturze była do tajniaków. Do Ciebie było o modłach.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.