Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Wyniki wyborów do RM  (Przeczytany 82625 razy)

zatroskany

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #135 dnia: Listopada 24, 2010, 20:56:35 »
TW_BOLEK - wynik p. Nowak to 223 - potrafiła dotrzeć do tych wyborców, oni jej zaufali.
Dlaczego sam nie wystartowałeś - chyba że jesteś tym przegranym?

TW_BOLEK

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #136 dnia: Listopada 24, 2010, 21:00:41 »
Cytat: "zatroskany"
TW_BOLEK - wynik p. Nowak to 223 - potrafiła dotrzeć do tych wyborców, oni jej zaufali.
Dlaczego sam nie wystartowałeś - chyba że jesteś tym przegranym?
Nie żartujmy ludzie zaufali twarzy zrobionej w photoshopie, a nie tej pani. Czy ta pani zorganizowała chociaż jedno spotkanie z wyborcami? Co do drugiej części to nie starowałem w tych wyborach, ale zamierzam to zrobić za 4 lata przede wszystkim po to, aby niektóre indywidua jakie znalazły się w jej obecnym składzie nie zajmowały więcej tak zaszczytnych stanowisk

zatroskany

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #137 dnia: Listopada 24, 2010, 21:03:41 »
TW_BOLEK - jesteś pewny, że za 4 lata wygrasz?

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #138 dnia: Listopada 24, 2010, 21:06:38 »
No to w takim razie ja będę następny i na ruszt wezmę panów: Andreasa Kardziejonka oraz Grzegorza Ufniarza. Pan Kardziejonek Junior poza dobrą prezencją nie ma miastu nic do zaoferowania. Na sesjach siedzi potulny jak baranek przytakując tylko swojemu wszechwładnemu ojcu. Człowiek ten nie złożył żadnej interpelacji a Pan Grzegorz "pierdzę w stołek" Ufniarz chce z niego robić wicestarostę. Ludzie zastanówcie się następnym razem na kogo głosujecie bo duży plakat i nazwisko to nie wszystko, o czym się boleśnie przekonał Pan Jerzy K.

TW_BOLEK

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #139 dnia: Listopada 24, 2010, 21:07:46 »
Cytat: "zatroskany"
TW_BOLEK - jesteś pewny, że za 4 lata wygrasz?
Nie mogę powiedzieć, że jestem pewny, ale widząc jakich mam rywali oceniam swoje szanse w miarę wysoko. Czas skończyć w tym mieście z nierobami których jedynym celem jest przebimbanie kolejnej kadencji, a jedynymi efektami ich pracy jest kolejna ścieżka rowerowa z polbruku czy wyremontowanie paru chodników. Bo z takim budżetem jakim Police dysponują można zrobić o wiele wiele więcej

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #140 dnia: Listopada 24, 2010, 21:15:19 »
Panie Mariuszu zapraszam na PW :)

Panie TW BOLKU
Niech czas i konkretne sytuacje pokażą wartośc tej Pani. Nie znam jej i nie zaryzykuję jakichkolwiek opinii na podstawie zdjęcia z plakatu czy szyldu nad głową.

O Januszu...
Wierzcie mi Panstwo Janusz potrafił skuteczniej niz jego kolega klubowy Jerzy wytrącić mnie z równowagi. Ale bardzo go cenię za buntownicza naturę i bezkompromisowośc w kwestiach sportu.
Poza tym startując w tych wyborach bardzo chciał cos udowodnić i wygrywając mandat zrobił to bezapelacyjnie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #141 dnia: Listopada 24, 2010, 21:16:03 »
zatroskany- Pisząc o Pannie Nowak nie ma Pan chyba pojęcia o kim pisze. Znam tego człowieka osobiście i wiem, że jest to karierowiczka pozbawiona własnego zdania, oraz umiejętności samodzielnego myślenia. Taki Pawlak, tylko w ładniejszym wydaniu. Panna Nowak nie miała żadnego programu wyborczego, nie zorganizowała żadnego spotkania z wyborcami, ale w tym wypadku się jej nie dziwie bo już w swojej pierwszej wypowiedzi skompromitowałaby się i pogrzebała swoje szanse. Z pewnością taką taktykę doradził jej, jej mocodawca, podrzędny "politykier" w którego biurze w Szczecinie Panna Nowak spędzała większość czasu podczas kampanii.

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #142 dnia: Listopada 24, 2010, 21:32:02 »
W gwoli ścisłości uprzedzając prawdopodobne insynuacje jakoby Ja i TW_BOLEK to jedna i ta sama osoba oświadczam, że jesteśmy dobrymi znajomymi z polickiego podziemia i zamierzmy utworzyć nowe kontr-ugrupowanie dla obecnej gnuśnej władzy i nieudolnej opozycji. Do nas dołączą następni zdegustowani postępowaniem polickich "elit".

Offline rbk

  • Moderator
  • Stara Gwardia
  • *****
  • Wiadomości: 3868
  • Płeć: Mężczyzna
  • wiecznie głodny króliczek
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #143 dnia: Listopada 24, 2010, 21:38:49 »
Proszę edytować posty, ma Pan na to godzinę - prawa strona postu "edytuj".

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #144 dnia: Listopada 24, 2010, 21:43:25 »
Cytat: "AGENT_OLIN"
W gwoli ścisłości uprzedzając prawdopodobne insynuacje jakoby Ja i TW_BOLEK to jedna i ta sama osoba oświadczam, że jesteśmy dobrymi znajomymi z polickiego podziemia i zamierzmy utworzyć nowe kontr-ugrupowanie dla obecnej gnuśnej władzy i nieudolnej opozycji. A do Nas dołączą następni zdegustowani postępowaniem polickich "elit".

No, fajnie, tlko obecna władza jeszcze nie zaczęła pracować, tym bardziej gnuśnieć, natomiast opozycja jeszcze nie miała co oponować :rotfl:
Może należycie do PPP?
Polska Partia Protstująca... protestuje zawsze do końca...tlalala

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #145 dnia: Listopada 24, 2010, 21:44:58 »
Każda władza powinna być kontrolowana i rozliczana przez opozycję, kto tego nie rozumie, nie rozumie dobrodziejstwa demokracji. Niestety część społeczeństwa wychowywana jeszcze w systemie totalitarnym, uważa że krytyka władzy jest czymś niewłaściwym i niewskazanym. Monopol jednej partii, czy ugrupowania jest szkodliwy dla obywatela, prowadzi do zastoju, korupcji, nepotyzmu i niezdrowych układów. Dotyczy to zarówno polityki na poziomie krajowym jak i lokalnym. Tylko głupiec domaga się spokoju za wszelką cenę, bo cenę tę zazwyczaj płaci w ostateczności każdy obywatel i podatnik, a tego chyba nikt z nas nie chce.
Patrzmy władzy na ręce i rozliczajmy ją na każdym kroku, niezależnie z której opcji politycznej się ona wywodzi.
pozdrawiam sekator

TW_BOLEK

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #146 dnia: Listopada 24, 2010, 21:48:43 »
Cytat: "MrW"
Cytat: "AGENT_OLIN"
W gwoli ścisłości uprzedzając prawdopodobne insynuacje jakoby Ja i TW_BOLEK to jedna i ta sama osoba oświadczam, że jesteśmy dobrymi znajomymi z polickiego podziemia i zamierzmy utworzyć nowe kontr-ugrupowanie dla obecnej gnuśnej władzy i nieudolnej opozycji. A do Nas dołączą następni zdegustowani postępowaniem polickich "elit".

No, fajnie, tlko obecna władza jeszcze nie zaczęła pracować, tym bardziej gnuśnieć, natomiast opozycja jeszcze nie miała co oponować :rotfl:
Może należycie do PPP?
Polska Partia Protstująca... protestuje zawsze do końca...tlalala
Nie wiem czy zdążył/a pan/i zauważyć, ale w Policach od 20 lat przewijają się te same nazwiska. Czasami wejdzie ktoś nowy, ale zaczyna się tutaj również kumoterstwo jak w rodzinie państwa Echaustów gdzie były piłkarz pan Artur startował w obecnych wyborach "jadąc" na nazwisku ojca, że o rodzinie Kardziejonków nie wspomnę... bo chyba wszyscy wiedzą o co chodzi... Jak widać nie zależy to od opcji jaką reprezentują wymienione klany Jedno jest pewne chcieli sobie zrobić z gminy prywatny folwark i my postaramy się aby wreszcie to się skończyło!

Offline MrW

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 443
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #147 dnia: Listopada 24, 2010, 21:49:13 »
Cytat: "sekator"
Każda władza powinna być kontrolowana i rozliczana przez opozycję, kto tego nie rozumie, nie rozumie dobrodziejstwa demokracji. Niestety część społeczeństwa wychowywana jeszcze w systemie totalitarnym, uważa że krytyka władzy jest czymś niewłaściwym i niewskazanym. Monopol jednej partii, czy ugrupowania jest szkodliwy dla obywatela, prowadzi do zastoju, korupcji, nepotyzmu i niezdrowych układów. Dotyczy to zarówno polityki na poziomie krajowym jak i lokalnym. Tylko głupiec domaga się spokoju za wszelką cenę, bo cenę tę zazwyczaj płaci w ostateczności każdy obywatel i podatnik, a tego chyba nikt z nas nie chce.
Patrzmy władzy na ręce i rozliczajmy ją na każdym kroku, niezależnie z której opcji politycznej się ona wywodzi.

Witaj sekator:)
Masz rację.
Lecz oceniajmy działania lub wskazujmy zaniechania. Lecz najpierw ta wladza musi zacząć działać. A koledzy tworzący kontr-ugrupowanie chyba zaliczyli falstart z tą krytyką.

AGENT_OLIN

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #148 dnia: Listopada 24, 2010, 21:50:32 »
MrW- Ta obecna władza "pracuje" już dobre kilkanaście lat, a zmieniają się jedynie pojedyncze puzzle tej politycznej układanki.
PS. Co do wypowiedzi TW_BOLKA to dopisałbym również cały klan Kardziejonków oraz Panią Kłys która Bogu dzięki nie dostała się do rady miasta.

sekator

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #149 dnia: Listopada 24, 2010, 21:58:43 »
Ja ze swojej strony chciałem podziękować wszystkim wyborcom którzy głosowali na popieraną przeze mnie grupę www.mlodzidlapolic.pl. Pomimo trudnych uwarunkowań i faktu, że wszyscy startowali z drugiej pozycji, uważam za sukces że dwie osoby z sześciu otrzymały mandat radnego (Bartek i Paweł), Tomek Tokarczyk uzyskał ok 150 głósów , a Grażynie i Sławkowi zabrakło ok. 30 głosów, aby uzyskać mandat.
Jeszcze raz wielkie dzięki za poparcie, oraz zapewnienie z mojej strony, że dwójka nowych radnych na pewno Państwa nie zawiedzie !
pozdrawiam sekator