Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Gmina Police] Wyniki wyborów do RM  (Przeczytany 82708 razy)

Offline czolgu0

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 59
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #105 dnia: Listopada 24, 2010, 07:56:50 »
Patrycja Nowak miala wedlug mnie jeden z ciekawszych materialow wyborczych i pisze to mimo iz nie jestem jej ulubiencem:) ale taka prawda...a co do portalu tu powiat... sie wykazal brakiem podstawowej wiedzy niestety:/

Offline EVPolice

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 338
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #106 dnia: Listopada 24, 2010, 09:00:28 »
wydaje mi się że radny w Policach otrzymuje 800 zł diety - jeżeli się mylę proszę poprawić, kampanie wyborcze niektórych kandydatów kosztowały przynajmniej kilkanaście tys. zł,
wynika z tego że wybrani radni to prawdziwi społecznicy, jeżeli wyłożyli takie pieniądze z własnej kieszeni

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #107 dnia: Listopada 24, 2010, 10:33:39 »
Cytat: "T.Zakrzewski"
@denver
Głupiś, ale to już jest reguła.


Możesz rozwinąć swoją myśl? Po czym to stwierdziłeś?

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #108 dnia: Listopada 24, 2010, 10:37:03 »
Dopiero o 22:00 pojawił się sondaż wyborów na Burmistrza na portalu, którego nazwy nie można tutaj wymawiać. Od 20:00 śledziłem wszystkie polickie portale i na żadnych nie ukazała się tego typu informacja, która łamałaby ciszę wyborczą. Więc nie wypisujcie bzdur a Denverowi z racji konkurencji do tego portalu, którego nazwy nie wolno tutaj wymawiać i xP radzę zachować większy dystans w krytykowaniu owej strony, zwłaszcza jeśli wasza wiedza na ten temat jest prawie żadna :)

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #109 dnia: Listopada 24, 2010, 10:44:52 »
Cytat: "Denver"
Możesz rozwinąć swoją myśl? Po czym to stwierdziłeś?

Nie akceptujesz reinkarnacji ;-)
Cytat: "Denver"
"Kto yak kto", ale ktoś to cierpi, cierpi okrutnie i z każdą reinkarnacją jest coraz bardziej...

........sfrustrowany tym że demaskowany jest równie często jak często obnażane były wątpliwej jakości polityczne wywody.Taki klasyczny przerost formy nad treścią.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #110 dnia: Listopada 24, 2010, 10:45:37 »
Cytat: "czolgu0"
Patrycja Nowak miala wedlug mnie jeden z ciekawszych materialow wyborczych i pisze to mimo iz nie jestem jej ulubiencem:) ale taka prawda...a co do portalu tu powiat... sie wykazal brakiem podstawowej wiedzy niestety:/
Właśnie takie podejście ujmuje powagi wszystkich wyborców Pani Patrycji, gdyż dużo obiecanek cacanek jak wiadomo papier i lud  wybierający jak widać wszystko przyjmie.No ale skoro została poparta prze swoich wyborców to szanuję ten wybór mimo iż nie dotyczy mojego okręgu wyborczego nr.1 i życzę Wam żebyście patrzyli na jej poczynania z takim samym entuzjazmem z jakim ją wybraliście.A wracając do składu już oficjalnego w okręgu nr. 1 to też nie rozumiem wyborców , którzy wybrali Pana Karpiszyna i Panią Helek . Nie widzę znaczącego udziału tych radnych w poprzedniej kadencji,Jednymi rzeczami na które w wypadku tych  osób zwróciłem uwagę podczas sesji z obrad RM jest przystojna buzia Pana Karpiszyna no a Pani Hlek siedzi w stołku radnej i na sesjach coś tam bąknie przez nos [ciach!] więc też gratuluję Przęsocinianom wyboru.Pozdrawiam

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #111 dnia: Listopada 24, 2010, 10:58:38 »
Wystarczyło wejść na portal i sprawdzić, że news został dodany o 22:05, jeżeli nie śledziliście tego na bieżąco... Ale nie... Lepiej gadać bzdury :) Przecież to konkurencja...

A co do wyboru p. Hlek... Bez komentarza. Czekają Nas kolejne 4 lata marazmu i braku dobrej reprezentacji Przęsocina.

Offline polo

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 300
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #112 dnia: Listopada 24, 2010, 10:58:46 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Mnie zaskakuje obecność Patrycji Nowak. Pracowałem z jej ojcem kilka lat.Dziewczyna ze zwykłego domu.Własną pracą i uporem doszła daleko i osobiście jej wróżę karierę zdecydowanie wyżej niż gmina Police.W sumie ś.p. Sebastian Karpiniuk nie brałby do porwadzenia swojej kampanii do europalramentu byle kogo...


Dziwią mnie takie wybory. Nigdy nie działała na rzecz lokalnej społeczności. Osoba mało znana dla większości. Gdzie ta pani była przed wyborami? Czym się zajmowała w Policach. Co zrobiła dal Polic? A to ze obiecuje hm…….. to każdy potrafi

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #113 dnia: Listopada 24, 2010, 11:06:17 »
Cytat: "polo"
Dziwią mnie takie wybory.

no cóż-jaka frekwencja takie "wybory" Nie dziwmy się zatem,oraz nie oczekujmy że cokolwiek w Policach się zmieni na lepsze.
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

T.Zakrzewski

  • Gość
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #114 dnia: Listopada 24, 2010, 11:08:27 »
@denver
@król podziemia

Uzasadnienie? Widzę, że macie obsesję na punkcie faceta o nicku "yak", którego "zlikwidowaliście". Aborcji dokonał "denver" z nieskrywaną satysfakcją. I teraz, jak tylko ktokolwiek wyrazi bardziej radykalne zdania - wietrzycie reinkarnację "yaka".
A coście do "yaka" mieli? Gość walczył o swoją grupę polityczną, punktował przeciwników i na dokładkę miał rację, co widać po wynikach wyborów. Dobrą robotę robił w wątkach historycznych, pewnie tam był prawdziwy.
"yaka" nie ma, ze szkodą dla dyskusji, Wy macie obsesję na jego punkcie i - może - wyrzuty sumienia. Warto było krępować swobodę wypowiedzi? I pokazywać "władzę"? Nie moje forum, ale mam swoje zdanie.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #115 dnia: Listopada 24, 2010, 11:20:22 »
Cytat: "grzegorz.ufniarz"

Gryf - 9 radnych, PiS - 4 radnych

Według moich obliczeń PiS - 3 radnych: Koźluk, Przybył, Różycki. PKW świadkiem :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #116 dnia: Listopada 24, 2010, 11:22:15 »
Cytat: "NICE"
(...) a Pani Hlek siedzi w stołku radnej i na sesjach coś tam bąknie przez nos



Znam Panią Zosię od wielu lat. Wydaje mi sie, że powyższa opinia jest zbyt surowa. Nie jest do końca trafna i dokładna opinia na podstawie jedynie obejrzenia filmów w TV Kab. Pani Zosia nie zabiera często głosu to fakt ale wykonuje ogromna pracę dla swojej miejscowości. Tylko jest to praca mozolna, "wychodzona" w róznych miejscach administracji. Pani Zosia załatwia sprawy dla mieszkańców, dba o miejsca małe, drobne ale wazne i potrzebne dla swoich mieszkańców. Budowa Orlika w Przęsocinie to tylko i wyłącznie jej zasługa. Zas ilośc głosów jakie zdobyła w Przęsocinie potwierdza zadowolenie mieszkańców z jej działań.
Dlatego sugeruję większą wstrzemięźliwość w formułowaniu opinii jedynie na podstawie telewizyjnych relacji z sesji Rady MIejskiej.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline NICE

  • Stały bywalec
  • ***
  • Wiadomości: 56
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #117 dnia: Listopada 24, 2010, 11:23:13 »
Cytat: "Król podziemia"
Cytat: "polo"
Dziwią mnie takie wybory.

no cóż-jaka frekwencja takie "wybory" Nie dziwmy się zatem,oraz nie oczekujmy że cokolwiek w Policach się zmieni na lepsze.


Również tak sądzę a cała odpowiedź zawarta jest w moim poście wyżej

czolgu0 napisał/a:
Patrycja Nowak miala wedlug mnie jeden z ciekawszych materialow wyborczych i pisze to mimo iz nie jestem jej ulubiencem:) ale taka prawda...a co do portalu tu powiat... sie wykazal brakiem podstawowej wiedzy niestety:/


Właśnie takie podejście ujmuje powagi wszystkich wyborców Pani Patrycji, gdyż dużo obiecanek cacanek jak wiadomo papier i lud wybierający jak widać wszystko przyjmie.No ale skoro została poparta prze swoich wyborców to szanuję ten wybór mimo iż nie dotyczy mojego okręgu wyborczego nr.1 i życzę Wam żebyście patrzyli na jej poczynania z takim samym entuzjazmem z jakim ją wybraliście.A wracając do składu już oficjalnego w okręgu nr. 1 to też nie rozumiem wyborców , którzy wybrali Pana Karpiszyna i Panią Helek . Nie widzę znaczącego udziału tych radnych w poprzedniej kadencji,Jednymi rzeczami na które w wypadku tych osób zwróciłem uwagę podczas sesji z obrad RM jest przystojna buzia Pana Karpiszyna no a Pani Hlek siedzi w stołku radnej i na sesjach coś tam bąknie przez nos [ciach!] więc też gratuluję Przęsocinianom wyboru.Pozdrawiam

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #118 dnia: Listopada 24, 2010, 11:26:03 »
Cytat: "mariusz88887"
Ale dzięki panu Kardziejonkowi rządzący w gminie, czuli że jest opozycja i te władze kontroluje.

Wręcz przeciwnie. Czuli, że wystarczy tej opozycji specjalnie nie przeszkadzać, bo załatwi się sama. Co też się stało.
Cytuj (zaznaczone)
I teraz program gryfa do ręki i co miesiąc rozliczenie z obietnic wyborczych takie prawo demokracji i mieszkanców Polic.

Słusznie, chociaż co miesiąc to gruba przesada.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Gmina Police] Wyniki wyborów do RM
« Odpowiedź #119 dnia: Listopada 24, 2010, 11:49:52 »
Cytuj (zaznaczone)
@denver
@król podziemia

Uzasadnienie? Widzę, że macie obsesję na punkcie faceta o nicku "yak", którego "zlikwidowaliście". Aborcji dokonał "denver" z nieskrywaną satysfakcją. I teraz, jak tylko ktokolwiek wyrazi bardziej radykalne zdania - wietrzycie reinkarnację "yaka".
A coście do "yaka" mieli? Gość walczył o swoją grupę polityczną, punktował przeciwników i na dokładkę miał rację, co widać po wynikach wyborów. Dobrą robotę robił w wątkach historycznych, pewnie tam był prawdziwy.
"yaka" nie ma, ze szkodą dla dyskusji, Wy macie obsesję na jego punkcie i - może - wyrzuty sumienia. Warto było krępować swobodę wypowiedzi? I pokazywać "władzę"? Nie moje forum, ale mam swoje zdanie.

Masz chyba dalej administrację i forumowiczów za niezrównoważonych-żyjesz w swoim wyimaginowanym świecie licząc na to,że jesteś  "objawieniem fatimskim".Pozostawiłeś na forum tyle swoich "kupek" że z dziecinną łatwością można identyfikować Twoje wcielenia-te polityczne też.A nie prościej jest po prostu "przeprosić się z administracją" i dostosować się do reguł gry i podawać się za tego kim się jest-a nie kim się nie jest lub co jeszcze gorsze kim by się chciało np-Burmistrzem.Yak to jakoś wszyscy wszystko wiedzą-wszak to tylko "polityka lokalna" a jednak....proszę bądź poważny.Pozdrawiam
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-