Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.  (Przeczytany 57388 razy)

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #135 dnia: Września 14, 2010, 14:14:23 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Jaka cisza i nuda?! Wystarczy się rozejrzeć. Police XXI już wystawiły na swojej stronie www program wyborczy (roboczą wersję


A to miło, bo już obawiałem się, że większość ugrupowań ograniczy się do wystawienia swoich ,,czarnych koni" na czołówkach list wyborczych. Swoją drogą z niecierpliwością czekam na te zestawienia. Jako, że ,,mój kandydat świadczy o mnie"i ,,jaka partia, taki kandydat" :faja:
A co do strony, zajrzę na nią i podyskutujemy.
pzdr sekator

[ Dodano: 2010-09-14, 14:19 ]
Mam nadzieję, że PiS którego, jak każdy wie jestem zwolennikiem, wystawi w czołówkach list naprawdę godnych kandydatów, za których nie przyjdzie mi się wstydzić przed kolegami z forum i których będę mógł wspierać tutaj w kampanii samorządowej.

traffic

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #136 dnia: Września 14, 2010, 16:26:24 »
PiS sam sobie strzelił w kolano dużo wcześniej, typując tego żelka na wiceburmistrza, gdyby był on choć trochę przygotowany merytorycznie do stanowiska, dziś byłby lokomotywą pisowców w wyborach do rady powiatu lub gminy a tak to raczej wywołuje u wyborców uśmiech politowania  :lol2: niż zachwytu, z czego z pewnością cieszą się konkurenci  ;D, ważne aby na wszystkich listach czołowe miejsca zajmowali ludzie mający jakieś pomysły, kreatywni, otwarci na współpracę, i którym po prostu chce się pracować, a nie karne maszynki do głosowania typu radny bezradny.

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #137 dnia: Września 14, 2010, 16:37:54 »
Mówisz o p. Mirowskim ? Faktycznie przy okazji kilku wizyt w Urzędzie Miejskim nie potrafiłem się do niego przekonać jako zastępcy. Ale tłumaczyłem to tym, że jest zastępcą od niedawna, więc może jeszcze wielu rzeczy nie wiedzieć.

suszek

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #138 dnia: Września 14, 2010, 21:36:05 »
Trzymam za Was, Police XXI, ale wystawcie kogoś na burmistrza. Myślę, że są tacy, którzy Was wzmocnią.

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #139 dnia: Września 14, 2010, 22:39:10 »
Czy ktoś wie ile ugrupowań, partii i stowarzyszeń będzie startowało w naszym regionie w wyborach samorządowych ? Pewniaki to : Gryf, PO PiS, Police XXI....SLD - nie wiem, kto jeszcze ?

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #140 dnia: Września 15, 2010, 21:21:28 »
No i koniec sprawy. Rozprawa przełożona, więc już nic nie przeszkodzi Diakunowi wygrać.
Może odwołajmy wybory. Szkoda kasy i nerwów na inne haki już dziś trudno przełykających porażkę konkurentów [:

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #141 dnia: Września 15, 2010, 21:40:08 »
W sumie patrząc obiektywnie-zrobiono tym Diakunowi więcej złego ( odraczając sprawę) jak dobrego.Większość będzie to interpretowała jako przedwyborczą "walkę" i brak woli wyjaśnienia stawianych przez IPN poważnych zarzutów jakimi bez wątpienia jest zarzut współpracy z komunistycznym aparatem ucisku.Z drugiej jednak strony dla samego zainteresowanego obecny stan "zawieszenia" jest najgorszy z możliwych.Jeżeli po wyborach orzeczenie Sądu będzie dla niego niekorzystne-zostanie pogrążony podwójnie.Nie wykluczone,że jest to część  "taktyki" którą ktoś przyjął wierząc głęboko w to,że materiał dowodowy jest na tyle mocny iż Sąd może wydać tylko jeden wyrok.................
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #142 dnia: Września 15, 2010, 22:58:08 »
Jak to ktoś kiedyś mądrze powiedzial ,, W polityce nie ma przypadków, są tylko dobrze wyreżyserowane scenariusze". :faja:

N'est-ce pas ?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #143 dnia: Września 16, 2010, 12:04:38 »
Cytat: "Król podziemia"
i brak woli wyjaśnienia stawianych przez IPN poważnych zarzutów

Mógłby wydać odpowiednie oświadczenie lub w jakikolwiek sposób ustosunkować się nie tyle do ulotki, która jest oczywiscie elementem walki przedwyborczej, ale do samych zarzutów. Jako osoba publiczna wybierana przez społeczność lokalną jest chyba to winny swoim wyborcom. Pewnie też byłyby różne interpretacje, ale tak pozostaje nieciekawe uczucie ignorowania wyborców i ,ogólnie mówiąc, "smrodek" nieczystej sytuacji prawnej i moralnej.
millena

yak

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #144 dnia: Września 16, 2010, 12:13:41 »
Przecież W. Diakun już raz oświadczył (na konferencji prasowej), że nie współpracował i nie skłamał. Bodaj rok temu. Ile razy ma powtarzać to samo?

Offline grzegorz.ufniarz

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 1734
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
    • http://www.grzegorzufniarz.pl
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #145 dnia: Września 16, 2010, 12:16:19 »
Cytat: "millena"
Mógłby wydać odpowiednie oświadczenie lub w jakikolwiek sposób ustosunkować się nie tyle do ulotki, która jest oczywiscie elementem walki przedwyborczej, ale do samych zarzutów. Jako osoba publiczna wybierana przez społeczność lokalną jest chyba to winny swoim wyborcom. Pewnie też byłyby różne interpretacje, ale tak pozostaje nieciekawe uczucie ignorowania wyborców i ,ogólnie mówiąc, "smrodek" nieczystej sytuacji prawnej i moralnej.


Proszę sobie przypomnieć, że zaraz po "ujawnieniu" tej sprawy, zorganizowana została konferencja prasowa, na której Burmistrz zaprzeczył rewelacjom IPN i oswiadczył, ze do czasu rozstrzygnięć sądowych, nie zabierze głosu w tej sprawie.

Pozdrawiam
Grzegorz Ufniarz

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #146 dnia: Września 16, 2010, 13:05:33 »
Cytat: "yak"
Ile razy ma powtarzać to samo?

Dziwne pytanie. Tyle, ile razy nakazuje mu to interes prywatny i publiczny, jako osobie sprawującej najważniejszą funkcję w gminie.
Ale dzięki za próbę wyjaśnienia.
millena

Offline Król podziemia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 899
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #147 dnia: Września 16, 2010, 13:26:53 »
To,że milczy-ma do tego prawo.To wyborcy ocenią i wystawią mu laurkę.Ma po prostu złych doradców zarówno tych zajmujących się stroną "prawną" jak też tych od kreowania wizerunku.............jeżeli w ogóle tacy na rzecz Burmistrza pracują.Cała ta sytuacja z IPN i zarzutami niektórych z obozu Diakuna przerasta-można odnieść wrażenie jakby nie wierzyli w Burmistrza i jego zapewnienia.Jak na razie mamy tylko słowo przeciwko słowu a IPN najwyraźniej gra mocnymi kartami-inną sprawą jest to-jak to oceni Sąd-jaka to będzie ocena bowiem wyrok wyrokowi nie zawsze jest "równy"
" Puste worki nadyma wiatr, bezmyślnych ludzi - próżność " 

         -Sokrates-

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #148 dnia: Września 16, 2010, 14:02:02 »
Królu, doradcy burmistrza nie biorą się na takie cienkie teksty :)
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Jan Szczerbicki

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #149 dnia: Września 16, 2010, 15:04:30 »
Mam powody mysleć, ze Burmistrz W. Diakun, jest juz skończony!
A o reszcie Towarzystwa - czas pokaże. pozdrawienia dla Yaka i jego wysilku.