Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.  (Przeczytany 58859 razy)

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #105 dnia: Września 11, 2010, 20:37:59 »
Cytat: "Mariusz1989"
Pachis. Człowiek z pewnością wykształcony i kompetentny, ale zbyt podatny na wpływy otoczenia jakim jest p. Kardziejonek.


Chłopie! Zastanów się co piszesz... Przecież jedno przeczy drugiemu. Musisz jeszcze trochę mleka z termosu wypić, by to zrozumieć. Pozdrawiam. :wink:

Offline ak

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1211
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #106 dnia: Września 11, 2010, 20:48:21 »
Cytat: "mariusz88887"
osoba mloda dynamiczna ,przedsiębiorcza rozwojowa i nie mająca za sobą niejasnej przeszłości.Osoba ktora przyciągnie do Polic inwestycje i inwestorów żeby Police nie były uzależnione tylko od ZCH Police.


taka, to tylko w "Erze" ; )
<*)))))>{

pac

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #107 dnia: Września 11, 2010, 21:36:15 »
Pachis jest za bardzo "przyrośnięty" do Kardziejonka, to go dyskfalifikuje w roli burmistrza, nie ma szans

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #108 dnia: Września 11, 2010, 21:39:55 »
Cytat: "speedbax"
Cytat: "Mariusz1989"
Pachis. Człowiek z pewnością wykształcony i kompetentny, ale zbyt podatny na wpływy otoczenia jakim jest p. Kardziejonek.


Chłopie! Zastanów się co piszesz... Przecież jedno przeczy drugiemu. Musisz jeszcze trochę mleka z termosu wypić, by to zrozumieć. Pozdrawiam. :wink:


Ale co tu jest nie tak ? wykształcony, ma wiedzę ale nie potrafi samemu jej wykorzystać... ma kompetencje - czyli wiedze teoretyczną... ty chyba z kolei już za stary jesteś i za dużo tego mleka wypiłeś skoro mnie nie zrozumiałeś, jeżeli już prawimy złośliwości przy okazji co do naszego wieku :P

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #109 dnia: Września 11, 2010, 21:56:54 »
Każdy tylko nie ,,młode wilki" z PO. Mało wam afery z Atamańczukiem i Łuczakiem, rozwalaniem Szczecina przez Krzystka i jego ekipę, skutecznym wykończeniem Z.CH.Police, nieudolnym zarządzaniem Infraparkiem etc ? PO ze wstydu nie powinno wystawiać żadnego kandydata na burmistrza w naszym mieście. Strach pomyśleć co będzie się tu wyrabiało gdyby wygrali wybory.

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4672
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #110 dnia: Września 12, 2010, 09:16:02 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ale co tu jest nie tak ? wykształcony, ma wiedzę ale nie potrafi samemu jej wykorzystać... ma kompetencje - czyli wiedze teoretyczną... ty chyba z kolei już za stary jesteś i za dużo tego mleka wypiłeś skoro mnie nie zrozumiałeś, jeżeli już prawimy złośliwości przy okazji co do naszego wieku :P


Osoba wpływowa nie może być kompetentna, to miałem na myśli. Wykształcenie również nie jest wyznacznikiem kompetencji, można zrobić sobie wiele papierków, czysta teoria z książek raczej w życiu się nie sprawdza. Należę jeszcze do młodego pokolenia, choć pewnie jestem trochę starszy od Ciebie, piję dalej mleko i ze zrozumieniem nie mam jeszcze problemów ;D . Sekator ma rację pisząc o "młodych wilkach" z PO, młodzi ludzie nastawieni na sukces za wszelką cenę, takich niestety nie brakuję, podane przykłady są bardzo trafne. Pan Pachis do tej pory nie powalił nikogo na kolana swoimi osiągnięciami, jedyne co pokazał, to brak szacunku dla starszych osób. Sposób w jaki zwracał się do burmistrza i innych radnych pokazał jakim człowiekiem jest na prawdę, kandydatura tego zarozumiałego i chamskiego pana na burmistrza jest dla mnie nieporozumieniem i totalną kompromitacją PO.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #111 dnia: Września 12, 2010, 11:21:21 »
Jeżei kandydatem na burmistrza będzie pan Pachis ,i będzie w stanie przyciągnąć do Polic inwestorów zewnętrznych ,i jeszcze raz pwtarzam nie będacych uzależnionych od ZCH Police to dlaczego miałbym nie być za .Po za tym słuchając sesji rady gminy radny Pachis jako  nieliczny ma pytania i odpowiedzi wyważone i mertoryczne ,czego nie można powiedzieć o osobach siedzących na przeciwko oczywiście nie wszystkich.
Mariusz

Offline Denver

  • Administrator
  • VIP
  • *****
  • Wiadomości: 1121
  • ostatni dinozaur
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #112 dnia: Września 12, 2010, 11:34:52 »
Tylko te odpowiedzi to pewnie dyktuje mu jego "przełożony"...

W jaki sposób Pachis mógłby ściągnąć do Polic inwestorów? I czy ten sposób jest zarezerwowany tylko dla niego?

Nie musisz odpowiadać w tym temacie, bo tutaj mowa o pewnym paszkwilu, a temat o kandydatach na burmistrza jest niżej...

dnfan1

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #113 dnia: Września 12, 2010, 11:37:27 »
Cytat: "mariusz88887"
Jeżei kandydatem na burmistrza będzie pan Pachis ,i będzie w stanie przyciągnąć do Polic inwestorów zewnętrznych ,i jeszcze raz pwtarzam nie będacych uzależnionych od ZCH Police to dlaczego miałbym nie być za .Po za tym słuchając sesji rady gminy radny Pachis jako  nieliczny ma pytania i odpowiedzi wyważone i mertoryczne ,czego nie można powiedzieć o osobach siedzących na przeciwko oczywiście nie wszystkich.


Ty tak na poważnie??  :rotfl:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #114 dnia: Września 12, 2010, 12:43:48 »
Po pierwsze nikt mi nic nie kazał ,po drugie prowadzimy na tym forum kostruktywną i spokojną rozmowę o przyszłości Polic , bądzimy otwarci na rożne rozwiązania bo żyjemy w kraju demokratycznym i dla mnie nie ma znaczenia czy burmistrzem będzie pan X czy Y ale to co będzie miał do zaoferowania mieszkańcom Polic.
Mariusz

yak

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #115 dnia: Września 12, 2010, 13:18:40 »
To nie jest Mariuszu wątek o kandydatach na burmistrzów, co już wskazał Denver. Ale jeśli już chcesz o tym mówić, to zapomnij o Panu Pachisie. Raz, że nie ma żadnych doświadczeń w zarządzaniu samorządowym. Dwa, że to co potrafią "młode wilki" z PO - widać w Infraparku (roi się tam od inwestorów, prawda?) oraz w zarządzie ZCh (właśnie odchodzi T. Zieliński, kolejny "odprawowicz"). Trzy, że żaden rozsądny policzanin nie zamieni swego miasta w "Kardziejonkowo". Daj zatem spokój agitce na rzecz Bartłomieja.

sekator

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #116 dnia: Września 12, 2010, 13:38:09 »
Cytat: "yak"
Trzy, że żaden rozsądny policzanin nie zamieni swego miasta w "Kardziejonkowo". Daj zatem spokój agitce na rzecz Bartłomieja.


A jeżeli dalej chcesz ,,dilować wirtualnie" na jego korzyść, opowiedz dokładnie historię jego ,,błyskotliwej" kariery. Może urzeknie nas Twoja historia.
W przeciwnym razie może okazać się że to nie nadprzyrodzone zdolności i osiągnięcia wyniosły tego Pana na zajmowane dzisiaj stanowiska. A może się mylę, jeśli tak wyprowadź mnie z błędu, będę wdzięczny. :faja:

Offline Mariusz_Niedźwiecki

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 283
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #117 dnia: Września 12, 2010, 16:42:04 »
Mnie się wydaję, że wasza ignorancja zaślepiła Was już całkiem :) Pokażcie mi, w którym momencie waszym zdaniem Mariusz agituje wyłącznie Pachisa ? Bo albo ja jestem ślepy... Albo wy widzicie rzeczy, których zwykły człowiek nie widzi :P Wydawało mi się, że on wspomina że każdy ma szansę, jeżeli będzie rozwijał Police... Nawet Pachis... Nie powiedział, że w 100% on bez znaczenia co zrobi. Ale ma szansę, jeżeli ponad wszystko postawi dobro mieszkańców (inna sprawa, że nikłe na to szanse)... Ale chyba o to Ci Mariusz chodziło ? A wy już najeżdżacie...

Offline Mickd

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 469
    • Zobacz profil
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #118 dnia: Września 12, 2010, 18:48:50 »
Jeśli już mówicie o nowym Burmistrzu To ja dalej upieram sie nad najlepsza kandydaturą w osobie Pana Krystiana Kowalewskiego.
Pozdrawiam i radzę na poważnie  przemyśleć tą kandydaturę.Myślę że on jest w stanie zjednoczyć Rade co będzie korzystne dla naszego miasta POLICE
Pozdrawiam
Głupich nie sieją ,sami rosną
Nadgorliwość jest gorsza od głupoty.

wtrych

  • Gość
[Police] Ulotka o Diakunie - początek kampanii.
« Odpowiedź #119 dnia: Września 12, 2010, 20:34:50 »
zwłaszcza że wie kto z kim śpi i kto komu dzieci robi. A swą wiedzą ochoczo dzieli się na spotkaniach z mieszkańcami. Takie polickie prześcieradło ot co...