Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.  (Przeczytany 102023 razy)

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #255 dnia: Lutego 24, 2011, 18:03:48 »
Cytat: "Kuba"
Panowie, uspokójcie się obaj wreszcie - koniec tej komedii. Chyba, że ja mam ją zakończyć - zapewniam, że zrobię to stanowczo i obaj to odczujecie na własnej skórze.

Czy mam rozumieć,że ostatni post sekatora ma walor merytoryczny?A może wcześniejsze jego zdanie "pisałem już,poszukaj głupszych od siebie,może uda ci się wciskać te lewackie dyrdymały".Te lewackie dyrdymały to akurat informacje,(a nie insynuacje,)dotyczące wysokości obciążeń kosztów pracy w różnych krajach UE.Nic na to nie poradze,że sekator traktuje UE jak lewacką organizację,ale powinien,czego nie robi pokazac jakis kontrargument.Zamiast niego jest bluzg.Nie jestem ,może to zle,płaczkiem,który z byle powodu się skarży.Ale na chamstwo tego pana zacznę reagować tak jak on,czyli zacznę donosić,mimo braku zaufania do administracji -oczywiscie nie całej.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #256 dnia: Lutego 24, 2011, 21:47:38 »
Cytat: "Kuba"
Panowie, uspokójcie się obaj wreszcie - koniec tej komedii. Chyba, że ja mam ją zakończyć - zapewniam, że zrobię to stanowczo i obaj to odczujecie na własnej skórze.



Cytat: "jezat"
Ale na chamstwo tego pana


Miało być spokojnie. Ok, nie dam się sprowokować. Nie odpowiem.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #257 dnia: Lutego 25, 2011, 16:21:30 »
Cytat: "Daria"


Tylko pozazdrościć trwałości uczucia, nie jakości.
Jest przy tym inspirujące. A więc Panowie piszcie nadal. :)

No to pokaż ,które z przedstawionych przeze mnie informacji są demagogią.Jak do tej pory nikt ze zwolenników przymusowego utrzymywania całej armi darmozjadów w PTE nie wskazał rewelacyjności, w osiąganiu dodatnich wyników finansowych przez PTE.Nie pokazał również z czego mają być finansowane bieżące świadczenia ZUSu, w sytuacji obniżenia jego wpływów o wpłaty do OFE -7,3% oraz składki rentowej o kolejne 7%.W budżecie państwa "cuda" zdarzają się tylko jak rządzi PiS.Jak obniżą podatki to rosną wpływy do budżetu,jak obniżą składkę rentową również.Ci cudotwórcy potrafią nawet zwiększać dług publiczny jak obniżają podatki i składki.Wykazałem to może niezgrabnie,ale jeszcze nikt tego, jak powiedziałem wcześniej, nie zakwestionował.

Offline Daria

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 933
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #258 dnia: Lutego 25, 2011, 18:22:28 »
Cytat: "Daria"
Cytat: "speedbax"
Ależ Wy się pięknie "kochacie".

Tylko pozazdrościć trwałości uczucia, nie jakości.
Jest przy tym inspirujące. A więc Panowie piszcie nadal. :)


Cytat: "jezat"
No to pokaż ,które z przedstawionych przeze mnie informacji są demagogią...
Wykazałem to może niezgrabnie,ale jeszcze nikt tego, jak powiedziałem wcześniej, nie zakwestionował.


Nie mam czasu, żeby się rozpisywać. Twoja interpretacja mojego postu...Przeczytaj jeszcze raz. Informacje, które tu przedstawiasz, pokrywają się z moimi.
- Znaj i uwzględniaj zdanie innych -

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #259 dnia: Lutego 26, 2011, 15:47:21 »
Cytat: "speedbax"
Ależ Wy się pięknie "kochacie".

Cytat: "Daria"
Tylko pozazdrościć trwałości uczucia, nie jakości.
Jest przy tym inspirujące. A więc Panowie piszcie nadal. :)

Cytat: "jezat"
No to pokaż ,które z przedstawionych przeze mnie informacji są demagogią...
Wykazałem to może niezgrabnie,ale jeszcze nikt tego, jak powiedziałem wcześniej, nie zakwestionował.


Cytat: "Daria"
Nie mam czasu, żeby się rozpisywać. Twoja interpretacja mojego postu...Przeczytaj jeszcze raz. Informacje, które tu przedstawiasz, pokrywają się z moimi.
Dzięki.Możliwe,że w trosce o prawdziwość faktów przygotowywanych dla demagogów i populistów
 z wiadomej organizacji, niezbyt dokladnie odczytałem twoje intencje.Choć w dalszym ciągu nie mam pewności czy chodziło ci o uczucie czy o jego jakość w wymianie argumentów z sekatorem.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #260 dnia: Lutego 26, 2011, 21:29:15 »
Cytat: "jezat"
demagogów i populistów
z wiadomej organizacji


Kuba, miało być spokojnie. Dlaczego jezat nadal atakuje PiS i obraża. Ja się wyłączyłem, ale chyba mieliśmy zrobić to obaj ?

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #261 dnia: Lutego 26, 2011, 22:00:31 »
Cytat: "sekator"
Kuba, miało być spokojnie. Dlaczego jezat nadal atakuje PiS i obraża. Ja się wyłączyłem, ale chyba mieliśmy zrobić to obaj ?


Otóż uważam, że po każdej ze stron takie osobniki istnieją i nie jest to obraźliwe.
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #262 dnia: Lutego 27, 2011, 11:53:16 »
Sekator niestety ale Jezat ma rację. Ale ja mam do ciebie pytanie o koalicję wstydu PIS z SLD w radzie miasta Szczecina,i jak to się ma do wypowiedzi twojego wodza Jarka Kaczyńskiego , nigdy z SLD.
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #263 dnia: Lutego 27, 2011, 13:28:40 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator niestety ale Jezat ma rację


Znalazł się sędzia sprawiedliwy :rotfl:  :lol2:

Cytat: "mariusz88887"
Ale ja mam do ciebie pytanie o koalicję wstydu


Ja się wstydzisz, to po prostu nie pisz......

Cytat: "mariusz88887"
twojego wodza Jarka Kaczyńskiego ,


Jedynym wodzem sekatora jest....sam sekator :devil:

Cytat: "mariusz88887"
PIS z SLD w radzie miasta Szczecina


http://pis.szczecin.pl/


Zadzwoń, lub napisz dlaczego zawiedli Twoje oczekiwania. Może odpowiedzą. Mnie to lotto.... :faja:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #264 dnia: Lutego 27, 2011, 15:36:54 »
Sekator dlaczego tak się irytujesz,wstyd ci się przyznać o układzie PIS z Sld w Szczecinie, w zamian za co.Sekator wiem że to dla PIS wstydliwy temat czekam dalej na twoją opinie.Bo mnie się wydaje że dla władzy niektórzy są wstanie zawrzeć pakt z diabłem
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #265 dnia: Lutego 27, 2011, 18:11:49 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator dlaczego tak się irytujesz,wstyd ci się przyznać o układzie PIS z Sld w Szczecinie, w zamian za co


Drogi Mariuszu. Obiecuję,że jak tylko popracujesz nad stylistyką pisowni i logiką wypowiedzi, natychmiast zacznę Cię traktować jak poważnego kontrdyskutanta. Kryptologia nie należy do moich ulubionych dziedzin wiedzy.
Zanim zaczniesz rozstrząsać i wyjaśniać meandry wielkiej polityki, zacznij od pracy u podstaw. Potem możemy przejść do bardziej partnerskich układów.
Pozdrawiam i życzę dużo wytwałości, sekator.

Offline Wojtek Dudek

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1120
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #266 dnia: Lutego 27, 2011, 20:10:32 »
Cytat: "mariusz88887"
Sekator wiem że to dla PIS wstydliwy temat czekam dalej na twoją opinie.Bo mnie się wydaje że dla władzy niektórzy są wstanie zawrzeć pakt z diabłem

Cytat: "sekator"
Zanim zaczniesz rozstrząsać i wyjaśniać meandry wielkiej polityki, zacznij od pracy u podstaw.

Chcesz powiedzieć, że ten haniebny układ koalicyjny (bardziej zmotywowany korzyściami materialnymi niż zakłamaną ideologią PiSu) zasługuje na miano wielkiej polityki? Coś mi się wydaje, że to nie mariusza88887 czeka praca u podstaw. Dlaczego? Dlatego, że ja go zrozumiałem a Ty, chodząca „doskonałość polityczna”, nie jesteś w stanie zrozumieć tak prostego pytania? Czy po prostu strzał mariusza88887 był zbyt celny i wprawił Cię w takie zakłopotanie, że zamiast w prosty sposób odpowiedzieć jako zagorzały miłośnik PiS-u, wolałeś wybrać to, w czym jesteś znakomity - czyli inwektywy! Bo chyba nie powiesz mi, że Twoja odpowiedź zasługuje na miano odpowiedzi merytorycznej? – czego tak często dopominasz się od innych rozmówców.

Cytat:
"Już w listopadzie ub.r. Kaczyński, mówiąc o koalicjach zawieranych przez jego partię po wyborach samorządowych, podkreślił, że obowiązuje zakaz tworzenia koalicji z Sojuszem. - Jeżeli chodzi o koalicje z innymi partiami, to tutaj zakazów nie ma - oświadczył wówczas lider PiS."
Źródło: Gazeta.pl

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #267 dnia: Lutego 27, 2011, 20:51:40 »
Cytat: "Wojtek Dudek"
Dlatego, że ja go zrozumiałem a Ty


No to sobie pogadajcie, jak się tak świetnie rozumiecie. Ja dla odmiany sobie poczytam, bo nie chce mi się z wami gadać, cytując klasyka filmu polskiego. :faja:

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #268 dnia: Lutego 27, 2011, 21:09:06 »
Sekator niczego mądrzejszego po tobie się nie spodziewałem,fakty cię w oczy kolą więc panicznie boisz się odpowiadać na zadane pytanie.
Mariusz

Offline Piotrek

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 735
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #269 dnia: Marca 01, 2011, 21:59:58 »
Może trochę nie na temat, ale popatrzcie do czego doprowadza wolny rynek: http://acidcow.com/pics/17761-usa-86-pics.html
Mineło 100 lat a jeszcze w Polsce nie mamy takiego poziomu. Szkoda.
Jedyną partie/ruchy które idą w tym kierunku to WiP, UPR i...Ruch Poparcia Palikota. Reszta to jakieś zapyziałe partie, które czekają żeby tylko okraść Polaków.