Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?  (Przeczytany 31691 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #60 dnia: Grudnia 28, 2010, 10:44:00 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Mamabije"
A Wy dalej mozecie sobie bezkarnie blablać w granicach tolerancji Administracji.

Gdy patrzę, jak się chłopcy w sąsiednim wątku nabuzowali rzekomym obowiązkiem zgłaszania wszystkich wyjazdów zagranicznych, to Twój pomysł pozostawienia ich, aby się sami gotowali we własnej żółci, coraz bardziej mi się podoba :D


Szczególik: nie rzekomym. Nie manipuluj.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #61 dnia: Grudnia 28, 2010, 11:09:20 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "Mamabije"
A Wy dalej mozecie sobie bezkarnie blablać w granicach tolerancji Administracji.

Gdy patrzę, jak się chłopcy w sąsiednim wątku nabuzowali rzekomym obowiązkiem zgłaszania wszystkich wyjazdów zagranicznych, to Twój pomysł pozostawienia ich, aby się sami gotowali we własnej żółci, coraz bardziej mi się podoba :D


Szczególik: nie rzekomym. Nie manipuluj.

Szczególik: "rzekomym obowiązkiem zgłaszania wszystkich wyjazdów zagranicznych". Manipuluje kto inny. Nie wierzysz, to sobie poszukaj, jakie wyjazdy mają być zgłaszane. Albo buzuj się dalej, mnie to nie przeszkadza.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #62 dnia: Grudnia 28, 2010, 11:38:06 »
Tak, wszystkich. Oczywiście nie mówię tu o wypadach na zakupy czy do rodziny na święta or sth bo to uznałem za oczywiste. Link był podawany na forum.

Zresztą tu nie chodzi o czas jaki podlega meldunkowi, ale o sam fakt, że rząd o zapędach komunistycznych takie coś uchwala.

Dodatkowo w kraju również, właściwie nadal, każdy będzie musiał dokonywać zameldowania i wymeldowania mimo, iż kochany Tusku obiecał, że tak nie będzie.

Skończy się to dopiero w 2014 i to nie dlatego, że Tusku tak chce tylko dlatego, że UE tak każe.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #63 dnia: Grudnia 28, 2010, 12:36:52 »
Cytat: "KrP"
Tak, wszystkich. Oczywiście nie mówię tu o wypadach na zakupy czy do rodziny na święta or sth bo to uznałem za oczywiste. Link był podawany na forum.

Czyli nie czytałeś i dałeś się zrobić w ciemnego luda. Brawo.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #64 dnia: Grudnia 28, 2010, 12:48:50 »
Czytałem, nie dałem się w nic zrobić. Więc proszę, bez insynuacji panie Wszechwiedzący.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #65 dnia: Grudnia 28, 2010, 15:06:45 »
Cytat: "KrP"
Czytałem, nie dałem się w nic zrobić. Więc proszę, bez insynuacji panie Wszechwiedzący.

Skoro czytałeś, to na pewno przeczytałeś, jakich wyjazdów za granicę ma dotyczyć obowiązek zgłaszania (nawiasem - wystarczy przez Internet), i że do "wszystkich" jest bardzo daleko, nawet jeśli pominąć odwiedziny cioci. A skoro mimo to dołączasz do chóru beczącego o inwigilacji i oddawaniu paszportów na komendzie, to albo manipulujesz, albo dałeś się zrobić w ciemnego luda, albo nie rozumiesz tego co czytasz. Pominąłem jakąś możliwość?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #66 dnia: Grudnia 28, 2010, 15:17:52 »
Pominąłeś to, że sam fakt jakiegokolwiek zgłaszania państwu wyjazdów za granicę jest formą inwigilacji, która nie powinna mieć miejsca w demokratycznym kraju. Nie ważne czy jest to pół roku (a takiego okresu dotyczy ustawa), kilka lat czy kilka tygodni. Czas jest nie istotny, istotny jest fakt.

Ale widać ciemnemu ludowi się to podoba bo coś protestów nie słychać.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

DIAKUN ODEJDZ

  • Gość
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #67 dnia: Grudnia 28, 2010, 17:10:35 »
Chyba tym że nie muszę iść do urzędu po paszport na kilka dni ( nie wspominam o krajach kapitalistycznych) i mogę pojechał gdzie, mam ochotę.
Brawo dla tego co myli totalitaryzm lewicowy od demokracji centro-prawicowej <brawo>

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #68 dnia: Grudnia 28, 2010, 19:27:45 »
Cytat: "KrP"
Pominąłeś to, że sam fakt jakiegokolwiek zgłaszania państwu wyjazdów za granicę jest formą inwigilacji, która nie powinna mieć miejsca w demokratycznym kraju. Nie ważne czy jest to pół roku (a takiego okresu dotyczy ustawa), kilka lat czy kilka tygodni. Czas jest nie istotny, istotny jest fakt.

Skoro nie jest istotny, to ciekawe, dlaczego tak długo trzeba było z Ciebie wyduszać, że chodzi o wyjazdy na co najmniej pół roku (albo z zamiarem oddalenia się na stałe - co też raczyłeś skwapliwie pominąć)?
Tak czy inaczej temat tej potwornej inwigilacji opłakuj sobie z kim innym. Mnie to biadolenie zwyczajnie śmieszy.
Cytuj (zaznaczone)
Ale widać ciemnemu ludowi się to podoba bo coś protestów nie słychać.

Jako ciemny lud zapewniam, że mi to lata kalafiorem. Nie zamierzam wyjeżdżać na dłużej niż miesiąc, więc kwestia straszliwej inwigilacji pozostaje dla mnie w kategorii rozważań akademickich. A wolnościowe problemy cwaniaków, którzy chcieliby siedzieć na saksach i jednocześnie w Polsce kasować zasiłki oraz mieć ubezpieczenie, mam w głębokim poważaniu.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #69 dnia: Grudnia 28, 2010, 19:53:19 »
Cytuj (zaznaczone)
Skoro nie jest istotny, to ciekawe, dlaczego tak długo trzeba było z Ciebie wyduszać, że chodzi o wyjazdy na co najmniej pół roku (albo z zamiarem oddalenia się na stałe - co też raczyłeś skwapliwie pominąć)?
Tak czy inaczej temat tej potwornej inwigilacji opłakuj sobie z kim innym. Mnie to biadolenie zwyczajnie śmieszy.


Napisałem dlaczego nie jest istotny i bynajmniej nie ma to powiązania z tym co piszesz. :)

Ciebie może to śmieszyć, mnie martwi, że Polska staje się drugą Białorusią.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #70 dnia: Grudnia 28, 2010, 20:00:28 »
Cytat: "KrP"
Ciebie może to śmieszyć, mnie martwi, że Polska staje się drugą Białorusią


Nowe przepisy powstały zapewne w ramach zapowiadanej przez Tuska walki z biurokracją, taniego państwa i eliminowania barier administracyjnych. Tak właśnie wygląda liberalizacja przepisów, mająca usprawnić funkcjonowanie państwa i ułatwić życie jego obywatelom.

Offline gigus 36

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 120
    • Zobacz profil
Czym się różni rząd Tuska od rządów komuny w grudniu 70?
« Odpowiedź #71 dnia: Marca 09, 2011, 20:29:46 »
Koledzy i koleżanki po co się kłócić sami widzicie ceny paliwa ,cukru i innych artykułów ,wracając do cukru to nie długo będzie na kartki,a za 30 lat za błędy premiera-oszusta zostaniemy bez emerytur i co wtedy .