Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.  (Przeczytany 103311 razy)

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #270 dnia: Marca 02, 2011, 12:13:50 »
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/rzad;zabiera;kolejna;ulge;zobacz;co;stracisz,29,0,786461.html

Pozwolę sobie zacytować jeden komentarz z Wykopu idealnie opisujący sytuację:

"W wielkim uproszczeniu: socjalizm to wysokie podatki i mnóstwo ulg, kapitalizm to bardzo niskie podatki, zero ulg. Nasi idą osławioną "trzecią drogą": wysokie podatki i zero ulg."
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #271 dnia: Marca 02, 2011, 13:43:58 »
Cytat: "KrP"
http://www.money.pl/gospodarka/raporty/artykul/rzad;zabiera;kolejna;ulge;zobacz;co;stracisz,29,0,786461.html

Pozwolę sobie zacytować jeden komentarz z Wykopu idealnie opisujący sytuację:

"W wielkim uproszczeniu: socjalizm to wysokie podatki i mnóstwo ulg, kapitalizm to bardzo niskie podatki, zero ulg. Nasi idą osławioną "trzecią drogą": wysokie podatki i zero ulg."

Ty zawsze masz mądre wypowiedzi.Masz rację!Światowy kryzys to zasługa socjalistycznych amerykańskich banków z Lehman Brathers na czele,w wielkim uproszczeniu oczywiście..Trzeba koniecznie wykopać socjalizm z USA i od razu świat będzie szczęśliwy.Prawda, że proste?
No i nie należy zapominać o kroplówce dla OFE.Będziesz mógł na starość wykupić "swoje "pieniądze ulokowane w obligacjach Skarbu Państwa.Będziesz mógł również skorzystać z "dobrobytu" otrzymania "emerytury" z OFE (PTE)podczas bessy na giełdzie.Nie wiem jak długo z niej przeżyjesz,płacąc wysokie podatki ,również na potrzebną - do wykupu "twoich" pieniędzy ulokowanych w obligacjach SP - kasę.Musisz mieć końskie zdrowie ,żeby to wytrzymać.Gratulacje proszę składać na ręce L.Balcerowicza.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #272 dnia: Marca 02, 2011, 14:17:13 »
Cytat: "KrP"
"W wielkim uproszczeniu: socjalizm to wysokie podatki i mnóstwo ulg, kapitalizm to bardzo niskie podatki, zero ulg. Nasi idą osławioną "trzecią drogą": wysokie podatki i zero ulg."


Wyjątkowo trafne! Efekty widzimy na każdym kroku. 300 mld zadłużenia w 3 lata i 500 000 urzędników. Po prostu tanie państwo, tanie jak cholera.....

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #273 dnia: Marca 02, 2011, 14:38:22 »
A jezat jak zwykle wszystko tylko nie na temat. :d Wysililbys sie chociaz i przeczytal (ze zrozumieniem) newsa.

Zadziwiaja mnie ludzie, ktorzy nie dostrzegaja destrukcyjnych pomyslow tego rzadu. Chociaz z drugiej strony to musi byc fajne zyc sobie w takim wyimaginowanym swiecie, w ktorym wszystko idzie pomyslnie, zazdroszcze.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #274 dnia: Marca 02, 2011, 15:08:44 »
Cytat: "KrP"
A jezat jak zwykle wszystko tylko nie na temat. :d Wysililbys sie chociaz i przeczytal (ze zrozumieniem) newsa.

Zadziwiaja mnie ludzie, ktorzy nie dostrzegaja destrukcyjnych pomyslow tego rzadu. Chociaz z drugiej strony to musi byc fajne zyc sobie w takim wyimaginowanym swiecie, w ktorym wszystko idzie pomyslnie, zazdroszcze.

Ile trzeba mieć klas,żeby zrozumieć,że nie jesteśmy otoczeni chińskim murem?Można oczywiście
zamknąć oczy i modlić się o bankructwo finansów publicznych, w ramach nowego ekonomicznego patriotyzmu serwowanego przez "uczonych"demagogów z pisu.Po przejęciu władzy przez tych "uczonych"wrócą wszystkie ulgi a dług publiczny generowany w dużej części przez OFE(poczytaj sobie wszystkie moje posty wyżej)natychmiast spadnie o 300 mld a akcjom na akcje nie będzie końca.Nie wykluczam,że PTE będą musiały stać po nie w kolejkach.Jak dożyję tego raju zabawię się w stacza.Już dziś mogę przyjąć zamówienie na miejsce do kolejki.
Na razie!Idę posłuchać Antka Maciory,który smuci o bohaterstwie polskich pilotów,szkolonych w lataniu we mgle, przez najwybitniejszego pilota Układu Słonecznego,ciągle trzezwego Błasika.

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #275 dnia: Marca 02, 2011, 15:17:21 »
Dasz namiary na swojego dilera?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #276 dnia: Marca 02, 2011, 16:05:32 »
Cytat: "KrP"
Dasz namiary na swojego dilera?

Kolejny pisowski mądrala ignorujący rzeczywistość.Rzeczywiście trudno jest wam wmówić ,że białe jest białe.Goebels w grobie się przewraca z zazdrości.
PS.w czasach pisu wydano ~10 mld zł na kupno zaopatrywanej -w tak znienawidzoną przez was rosyjską ropę -rafinerię Możejki.Dzisiaj  to g...no ciąży na kondycji finansowej kupca.Czy potrafisz policzyć o ile mógłby być wyższy podatek CIT i dywidenda, gdyby nie protegowany Chalupec i jego bezmyślny zakup?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #277 dnia: Marca 02, 2011, 16:32:23 »
Mozejki to cos wiecej niz Ci sie wydaje, doczytaj.

Eh, trzeci post i nadal zero odpowiedzi na przytoczony link, normalka.

P.S. Nie jestem zwolennikiem PiS wiec Twoje gowniarskie teksty nie robia na mnie wrazenia. :)
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #278 dnia: Marca 02, 2011, 18:21:22 »
Cytat: "jezat"
"uczonych"demagogów z pisu


Cytat: "jezat"
Idę posłuchać Antka Maciory



Cytat: "jezat"
Kolejny pisowski mądrala


Cytat: "jezat"
czasach pisu wydano ~10 mld zł


Wyluzuj, bo jak tak dalej pójdzie zaczniesz latać po Piaskowej z maczetą. Odstaw prochy, bo to naprawdę zaczyna być niepokojące.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #279 dnia: Marca 02, 2011, 20:39:09 »
ProPISowi forumowicze nadal nie potrafią wyjaśnić egzotycznej koalicji w radzie miejskiej Szczecina... Głowa w piasek to najlepsza metoda i teksty typu; nie chce mi się z wami gadać. Znajdzie się ktoś mądry, kto wyjaśni mi o co w tym chodzi?Koalicja prawicowo- lewicowa? ;D Nie, normalnie Jaro z Grzegorzem plastusiem dla władzy zrobią WSZYSTKO...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #280 dnia: Marca 02, 2011, 20:50:32 »
Mozesz wymienic kilku forumowych pro pisowcow?
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #281 dnia: Marca 02, 2011, 21:41:03 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
ProPISowi forumowicze nadal nie potrafią wyjaśnić egzotycznej koalicji w radzie miejskiej Szczecina


Dlaczego ktoś na Forum Police ma tłumaczyć powody szczecińskich koalicji ? Podawałem już link do szczecińskiego PiSu i proponuję zapytać ,,u źródła". O ile wiem to na forum nie pisze nikt z Zarządu PiS w Szczecinie, a nawet z Zarządu Polickiego, więc nie rozumiem dlaczego mamy odpowiadać na pytania na które nie znamy odpowiedzi ? Czy dlatego, że jestem zwolennikiem PiSu i prawicy, nie mogę współpracować i przyjaźnić się z ludzmi o lewicowych poglądach ? Tak jak wszędzie, są tam koniunkturalne szuje i cwaniaki, ale jest wielu wspaniałych i mądrych ludzi, których bardzo cenię.
Tak jest w każdej partii. W PiSie też, niestety. A, że w PO jest ich wyjątkowo dużo, a ponadto partia ta szkodzi Polsce i Polakom jestem przede wszystkim przeciwnikiem tego ugrupowania i gdyby PiS wszedł w koalicję z Tuskiem, byłby to dla mnie prawdziwy problem.
pzdr sekator

Cytat: "TrzebieżCITY"
nie chce mi się z wami gadać.


Tobie odpowiedziałem, bo Cię szanuję i wiem że postarasz się zrozumieć. Chyba mogę decydować o tym z kim będę sobie dyskutował na forum, a kogo mogę po prostu ,,mieć w głębokim poważaniu" ? I wcale nie chodzi tu o rodzaj zadanego pytania, ale o to kto zadaje to pytanie.

Cytat: "TrzebieżCITY"
Nie, normalnie Jaro z Grzegorzem plastusiem dla władzy zrobią WSZYSTKO...


Zapewniam Cię, że Donald Tusk zrobi dla władzy dużo więcej. Bo tylko władza, pozwala jemu i jego kolegom funkcjonować w myśl ulubionej lektury :,, Teoria klasy próżniaczej".

Jak widzę nasi lyberałowie,też nie stronią od koalicyjnych pokus z lewicą:

,,Czyżby Grzegorz Schetyna dopuścił się wpadki i zdradził, że PO prowadzi rozmowy z SLD na temat ewentualnej koalicji? W rozmowie w Polsat News na pytanie o jego dobre kontakty z Grzegorzem Napieralskim, marszałek Sejmu odparł, że ma dobre relacje ze wszystkimi szefami partii i klubów, a następnie dodał, że to normalne, że "trzeba rozmawiać i szykować porozumienie".

źródło : http://wiadomosci.onet.pl/kraj/trzeba-rozmawiac-i-szykowac-porozumienie-wpadka-sc,1,4199652,wiadomosc.html

No ale wiadomo, że im wolno wszystko.

Offline Afgan2402

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 481
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #282 dnia: Marca 03, 2011, 01:20:03 »
Cytat: "KrP"
Mozesz wymienic kilku forumowych pro pisowcow?


Glosowalem na PiS ,glosuje na PiS i  na100% bede glosowl na PiS.
PO,tylko dla idiotów.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #283 dnia: Marca 03, 2011, 09:38:11 »
Cytat: "Wojtek Dudek"

Chcesz powiedzieć, że ten haniebny układ koalicyjny (bardziej zmotywowany korzyściami materialnymi niż zakłamaną ideologią PiSu) zasługuje na miano wielkiej polityki?

Oczywiście. A Ty po prostu się na tej wielkiej polityce nie znasz ;)
Haniebny to byłby układ PO-SLD. Układ PiS-SLD to po prostu normalna współpraca ugrupowań pokrewnych ideowo.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #284 dnia: Marca 04, 2011, 11:26:00 »
Cytat: "Dr.Kafar"
Cytat: "jezat"
Goebels w grobie się przewraca z zazdrości.


Jak chcesz już tak pokazać swoją erudycję i odnosić się w swoich aluzjach do postaci historycznych, to chociaż pisz ich nazwiska poprawnie:  Goebbels


Nie chcę uchodzić za doktora tak jak ty.Wolę leczyć się sam,niż korzystać z rad takich dochtorów,co to nigdy się nie mylą i nie mogą przekroczyć minimum przyzwoitości w wyborach parlamentarnych.Polityke się uprawia dla zdobycia władzy a nie czczego gadania.Odpowiedz sobie sam ile wasze "mądrości"są warte.Ja wiem.