Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.  (Przeczytany 103184 razy)

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #135 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:28:35 »
Cytat: "mariusz88887"
Nieporozumieniem jest to co ty wypisujesz krp ,widać czarno na bialym jakie masz pojęcie o otaczjacych nas realiach.
 Znowu to samo, zero argumentów. Może podaj jakiś kolego na przeciw temu co pan KRP napisał? Tylko nie mów,że Jarek sypia z kotem, nie ma konta w banku czy prawa jazdy. Coś inteligentnego poproszę z palikotem mi tu proszę nie wyjeżdżać. Lepiej powiedz nam za jakie zasługi synalek tuska pojechał do Chin za pieniądze PKP i z jakiej racji żonka tego pseudopremiera pojechała do Peru na nasz koszt w sytuacji gdy nie miała do tego żadnego prawa? Jak wytłumaczysz defraudację publicznych pieniędzy bez żadnego zażenowania, ani choćby odrobiny wstydu?

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #136 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:49:07 »
Bolek poczytaj prasę branżową ,poczytaj niektóre książki a może coś zrozumiesz,i przestań pisać nieprawdę .Powiem krotko nie jesteś przygotowany do zajęć.
Mariusz

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #137 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:50:19 »
Cytat: "mariusz88887"
,widać czarno na bialym jakie masz pojęcie o otaczjacych nas realiach


Ja osobiście wnioskuję z wypowiedźi KrP, że ma bardzo duże pojęcie o otaczającej nas rzeczywistości, a ponadto potrafi wyciągać wnioski i umiejętnie argumentować trafność swoich spostrzeżeń. Jednocześnie wielowątkowość jego wypowiedzi, świadczy o posiadanej wiedzy, znajomości faktów i umiejętności formułowania swoich przemyśleń.
Niestety z przykrością muszę stwierdzić, że tych wszystkich elementów brak w Twojej wypowiedzi. Może rozwiń nieco swoją myśl, aby można było choćby podyskutować, na temat Twoich zastrzeżeń do tej wypowiedzi.
pozdrawiam sekator

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #138 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:56:16 »
Cytat: "mariusz88887"
Bolek poczytaj prasę branżową ,poczytaj niektóre książki a może coś zrozumiesz,i przestań pisać nieprawdę .Powiem krotko nie jesteś przygotowany do zajęć.


Prase branżową GW czy Politykę? Jaką nieprawdę nie rozumiem o co Ci chodzi... Synuś tuska pojechał do Chin za pieniądze PKP, a jego żona która nie jest przedstawicielem państwa polskiego rozbija się po świecie za nasze pieniądze... Gdzie tu jest nieprawda? Facet po prostu nie masz żadnych argumentów naprzeciw PiS poza tym, że jest beeee... Trochę to dziecinne...

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #139 dnia: Grudnia 23, 2010, 21:58:14 »
Cytuj (zaznaczone)
Bolek poczytaj prasę branżową ,poczytaj niektóre książki a może coś zrozumiesz,i przestań pisać nieprawdę .Powiem krotko nie jesteś przygotowany do zajęć.
_________________


Powyższy mój komentarz, dotyczy również tej wypowiedzi. Proszę pisać śmiało, chętnie podejmiemy dykusję w oparciu o branżową prasę, jedynie powiedz proszę  o jaki zakres wiedzy Ci chodzi: ekonomiczny, historyczny, prawny, politologiczny  żebyśmy mogli sprostać Twoim wymaganiom ?

Offline KrP

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 3520
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #140 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:04:51 »
Cytat: "mariusz88887"
Nieporozumieniem jest to co ty wypisujesz krp ,widać czarno na bialym jakie masz pojęcie o otaczjacych nas realiach.


Aua, czekaj, daj mi chwilke, musze sie podniesc bo sila Twojego argumentu mnie powalila.
"Problem z cytatami w internecie jest taki, że każdy od razu automatycznie wierzy w ich prawdziwość" - Abraham Lincoln

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #141 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:09:22 »
Bolek ,młody Tusk pracuje 6 lat w GW to po pierwsze ,po drugie wyjechała cał,a grupa dziennikarzy , po trzecie pobyt na miejscu finansowala strona Chińska ,po czwarte PKP tylko dorzucila się do przelotu ,a pobyt dotczył pracy kolei Chińskich .
Mariusz

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #142 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:11:43 »
Cytat: "KrP"
Cytat: "mariusz88887"
Nieporozumieniem jest to co ty wypisujesz krp ,widać czarno na bialym jakie masz pojęcie o otaczjacych nas realiach.


Aua, czekaj, daj mi chwilke, musze sie podniesc bo sila Twojego argumentu mnie powalila.


Do Twojego postu na temat dokonań rządu naszego najjaśniejszego Cudaka dodałbym jeszcze marginalizacje Polskich portów Szczecin i Świnoujście poprzez zgodę na zbyt płytkie położenie gazociągu Nord Stream, oraz to, że jako jedyne państwo powtarzam jedyne Polska nie wystąpiła o odszkodowania dla rybaków za to że nie będą mogli łowić ryb w pobliżu gazociągu. To jest dopiero skandal. Zajmują się nieroby kopaniem piłki i zwiedzaniem świata zamiast dbać o interesy ludzi którzy powierzyli im władzę.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #143 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:13:13 »
,,Serwis internetowy tvp.info dotarł do listy przedstawicieli mediów, którzy również byli członkami polskiej delegacji. Znajdują się na niej tylko trzy nazwiska, w tym Michała Tuska, syna premiera, który pracuje jako dziennikarz w trójmiejskim dodatku „Gazety Wyborczej”. W programie wizyty dziennikarzy znalazło się m.in. zwiedzanie chińskiego Wielkiego Muru oraz stadionu tzw. ptasiego gniazda wybudowanego z okazji igrzysk olimpijskich.

Z ustaleń serwisu tvp.info wynika, że za podróż zapłaciły Polskie Koleje Państwowe. ''

 źródło : Oprac. Grzegorz Wierzchołowski / Źródło: Niezależna.pl, TVP Info

Proszę bardzo.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #144 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:15:03 »
Bolek czy ty masz jakiś uraz do wszystkich po tych wyborach , taką postawą nic nie osiągniesz .
Mariusz

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #145 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:16:50 »
Cytat: "mariusz88887"
Bolek ,młody Tusk pracuje 6 lat w GW to po pierwsze ,po drugie wyjechała cał,a grupa dziennikarzy , po trzecie pobyt na miejscu finansowala strona Chińska ,po czwarte PKP tylko dorzucila się do przelotu ,a pobyt dotczył pracy kolei Chińskich .
Co to ma do rzeczy gdzie pracuje synuś premiera to tylko świadczy o tym jak taka gazeta może być obiektywna skoro pracuje w niej syn premiera. Skoro syn tuska tak chciał jechać do Chin to mogła mu ten wyjazd w całości sfinansować GW. Poza tym głównym celem tej wycieczki miało być zwiedzanie muru chińskiego. Powiedz lepiej dlaczego jakiś babsztyl jeździ po Indiach czy Peru za moje pieniądze czy ona pełni jakąś funkcje publiczną? To może ja pojadę następnym razem skoro byle babsko może sobie pojechać pozwiedzać za totalną darmochę to ja też chcę, a co ja gorszy jestem?



Nie rozumem dlaczego miałbym akceptować defraudację publicznych pieniędzy? Możesz mi to wytłumaczyć? Nie interesuje mnie gdzie ma to miejsce Czy w Policach, Koziej Wólce czy na najwyższym szczeblu to są między innymi moje ciężko zarobione pieniądze i nie zgadzam się na ich marnowanie.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #146 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:20:30 »
Cytat: "mariusz88887"
Bolek czy ty masz jakiś uraz do wszystkich po tych wyborach , taką postawą nic nie osiągniesz


Ale to nie jest argument. Prosimy o fakty i kontargumenty. To jest temat o nieudolnych rządach Platformy, a nie o postawie poszczególnych forumowiczów. Oceną wypowiedzi niech zajmuje się administracja forum.
Revenons a nos moutons.

Offline mariusz88887

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 206
    • Zobacz profil
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #147 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:32:13 »
Bolek nie obrażaj kobiet ,ale wiesz coś ci powiem oglądalem film FUKS i tam pod koniec filmu młody Stuchr mówi Cien..Bolek jesteś i to pasuje mi do twoich wypocin ,nie obrażj kobiet nie ważne kim są i skąd pochodzą i nie przynoś wstydu  noszącym imię Boleslaw .
Mariusz

TW_BOLEK

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #148 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:33:52 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "mariusz88887"
Bolek czy ty masz jakiś uraz do wszystkich po tych wyborach , taką postawą nic nie osiągniesz


Ale to nie jest argument. Prosimy o fakty i kontargumenty. To jest temat o nieudolnych rządach Platformy, a nie o postawie poszczególnych forumowiczów. Oceną wypowiedzi niech zajmuje się administracja forum.
Revenons a nos moutons.
Niestety, ale spodziewałem się tego zawsze kiedy prowadzę dyskusję w sprawie tego nie-rządu kończy się tym, że dany adwersarz toczy pianę z ust, dodając, że PiS jest beee a to, że PO w biały dzień nas okrada, grabi nas jak szeryf z Robin Hooda nie ma znaczenia najważniejsze, że ten "wariat" Kaczyński już nie rządzi. Swoją drogą nie jestem wstanie pojąć jak można, aż tak ogłupić społeczeństwo jak zrobił to tusk i jego świta. W takich chwilach nabierają wartości słowa Kurskiego o "ciemnym ludzie". NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ.

PO-wyższy post kolegi Mariusza jasno pokazuje, że nie potrafi on dyskutować na argumenty. Skoro tak to pana boli to dobrze nie nazwę tej pani babsztylem nazwę ją zwykłym perfidnym złodziejem. Pasuje? Po drugie kto to jest ten StuChr?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Chcieliście PO, to macie. Część druga.
« Odpowiedź #149 dnia: Grudnia 23, 2010, 22:42:24 »
Szkoda, myślałem że sobie podyskutujemy z Mariuszem Niestety nasz forumowy kolega nie chce zwalić nas z nóg siłą swoich argumentów, ograniczając się jedynie do jednozdaniowych wypowiedzi nie mających nic wspólnego z tematem dyskusji. Swoją drogą współczuję mu, bo obrona rządu Tuska jest doprawdy trudnym zajęciem.
pozdrawiam sekator
PS Jeżeli do do źródeł branżowych Mariusz pragnie zaliczać polskie filmy fabularne, to faktycznie będzie dosyć trudno rozmawiać.