Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87250 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #135 dnia: Lipca 08, 2010, 08:30:20 »
Prawda jest taka, że wyborcy PiSu dzielą się na takich samych. I wyborcy SLD i PSL... Każdej partii. Więc żadna rewelacja w przypadku PO.

[ Dodano: 2010-07-08, 08:32 ]
A sam artykuł to żadna analiza tylko próba obelgi, obrażenia mnóstwa Polaków.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #136 dnia: Lipca 08, 2010, 08:48:49 »
Reprezentujesz relatywizm w każdej postaci (jesli chodzi o poglądy) - tak ulubioną cechę marksistiwskiej filozofii. Tak naprawde podejrzewam, że twój pogląd to po prostu brak poglądów, zwyczajna populistyczna papka.

„Niegdysiejsi piewcy komunizmu, jego wierni słudzy, ludzie skompromitowani, naukowcy, artyści, dziennikarze — stają na czele budowniczych nowych czasów, wracają (w przebraniu socjaldemokratów, liberałów, europejeżyków) na pierwsze strony gazet, gorliwie naród pouczając, radząc mu itp. Zdrajcy sugerują, że należą się im pomniki. W najwyższej cenie są konwertyci — ludzie, którzy odeszli od komunizmu. Prawdziwi patrioci, spychani na margines, są bezradni” (W. Łysiak)
millena

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #137 dnia: Lipca 08, 2010, 09:36:47 »
Oj wodę z mózgów zrobiła Wam pewna rozgłośnia. Nie macie monopolu na wskazywanie kto jest prawdziwym patriotą,kto mężem stanu a kto szują.Cholera mnie bierze jak czytam millenę.Pewnie nadal nie możesz spać w nocy bo Kaczyński przegrał wybory.Hubalczyk jak to tam było z tym jadem? Pewnie teraz klapy na oczach utrudniają dostrzec to u milleny? Oj ludzie,ludzie.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #138 dnia: Lipca 08, 2010, 10:31:30 »
Cytat: "Mamabije"
A ja proponuję bojkot postów hubalczyka, z takich samych powodów.
Jako 100% PiSowiec nawet opcję wyrzucenia Palikota z PO widzi tylko i wyłącznie jako zagrywkę.Gdzie mu tam przyjdzie do głowy że może być inaczej.Za ciasny PiSowski rozumek^^


Dobrze. Więc pójdźmy na taki układ. Jeśli Palikota wyrzucą, przyznam tu na forum, że mam "ciasny PiSowski rozumek".
Natomiast jeśli Palikot nie zostanie wyrzucony z PO, to wówczas Ty przeprosisz mnie za ten "ciasny PiSowski rozumek". Zgoda?

Cytat: "Mamabije"
A imbecyli,drogi hubalczyku,poszukaj w bliższym sobie gronie.Własnie "dzięki" takim jak Ty ludziom głosuję i nadal będę głosowała na PO.Chyba ostatnim postem trochę przegiąłeś.
Ja swoje twierdzenie o imbecylach odniosłem tylko do Palikota, jezata i im podobnych.  
Cytat: "hubalczyk"
To dzięki takiemu łobuzowi jak ten imbecyl Palikot, inne imbecyle (których w kraju nie brakuje, żeby nie wymieniać jednego takiego jezata) głosują na PO. Nie uważam, że wszyscy głosujący na PO to imbecyle.

Dlatego przykro mi i dziwię się, że odbierasz to tak jak gdybym pisał to o Tobie. Nie takie były moje intencje. Po słowach jakie zamieszcza tu jezat, mam prawo do unoszenia się, do wyrażenia negatywnych emocji jakie ten człowiek we mnie wywołuje. Jeśli używa tak ciężkich słów wobec zmarłych, to źle świadczy o nim. Jeśli bronisz go i przyzwalasz mu na takie gesty, to nie może to świadczyć dobrze o Tobie. Znowu wyraźnie widać jak reagujesz natychmiast na ostry język z mojej strony, a nie dostrzegasz tego u jezata, jeszcze go bronisz. Jesteś niesprawiedliwa. Ale zauważ, że między jezatem a mną jest taka różnica, że on ten ciętego języka używa odnosząc się do każdego na forum, kto się z nim nie zgadza. Natomiast ja używam takiego języka wyłącznie jako ripostę na jego prowokację i w odniesieniu tylko do niego.

Cytat: "Samson"
Oj wodę z mózgów zrobiła Wam pewna rozgłośnia.

I po co wychodzisz z takim zarzutem? Chyba nie bardzo ma to przełożenie do hasła "Zgoda buduje". Ja równie dobrze mógłbym w odpowiedzi stwierdzić, że Tobie wodę z mózgu robi pewna stacja o nazwie tvn24. Ale po co tak robić?
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #139 dnia: Lipca 08, 2010, 10:49:11 »
A że niby kim ty jesteś, żeby na podstawie forum wnioskować czy mam poglądy czy nie :) Ty jak narazie nie przedstawiłaś na forum żadnych poglądów. Umieszczasz tylko linki jak ten powyżej to ludzi sympatyzującyh PiSowi. Równie dobrze mogę umieścić link do artykułu sympatyka PO. Na to samo wyjdzie. Ty nie pojmujesz istoty tego, że zarzucasz nam kłótnie i wypowiedzi pełne jadu a sama używasz tego jako swojej broni.
A wytłumacz mi w takim razie, co autor miał na myśli ? To są jego interpetacje a nie fakty. Niczym nie udokumentowane. Więc co innego ten atykuł nie czyni jak obrażanie wyborców ?

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #140 dnia: Lipca 08, 2010, 10:51:03 »
Szkoda czasu na racjonalne tłumaczenie co niektórym ,,oczywistych oczywistości" jak to zwykł mawiać niezwyciężony marszałek Komorowski. Z częścią forumowiczów jak Mariusz i Trzebież można calkiem fajnie pogadać, ale grupa zatwardziałych lewaków będzie zawsze operowała wyzwiskami, opluwała Kościół, zmarłych etc...zawsze najlepszym argumentem chłopców Budionnego był nagan za pasem, palenie kościołów, gwałty i grabieże w imię władzy ludowej.....70 lat indoktrynacji kilku pokoleń nie zostaje bez śladu....pozdrawiam, wyrażając jednocześnie wielki żal, ze nie przyłączyliście sę do bojkotu jezata, ale widocznie jesteście tacy sami jak on...pogratulować wzorców ideowych.....

[ Dodano: 2010-07-08, 10:52 ]
wieczorem pogadamy, ochłońcie trochę do tego czasu.. :faja:

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #141 dnia: Lipca 08, 2010, 10:55:11 »
Po co wychodzę? Bo jestem uważnym obserwatorem.Mnie też denerwuje to że już zaczynają robić to co chcą (patrz np-Schetyna na marszałka sejmu) ale nie lubię kiedy każdego kto ma inne poglądy wyzywacie od kameleonów,desperatów czy innych jak to w tym felietonie Warzechy.Millena zręcznie sypie różnymi cytatami,język w nich może gładki ale treść nienawistna.Tym się różnicie od jezata że on poprostu nazywa to dobitniejszymi słowami.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #142 dnia: Lipca 08, 2010, 10:56:34 »
Cytat: "Samson"
Cholera mnie bierze jak czytam millenę.Pewnie nadal nie możesz spać w nocy bo Kaczyński przegrał wybory.Hubalczyk jak to tam było z tym jadem? Pewnie teraz klapy na oczach utrudniają dostrzec to u milleny?


Uprzejmie informuje, że nie wiem jak się to leczy (cholerę),ale trzeba uważać. Śpię b. dobrze, a wymienionego elementu urody, tzw.klap nie posiadam, ale może ty coś więcej powiesz o ich skuteczności w dostrzeganiu swiata.
Cytat: "Samson"
Oj wodę z mózgów zrobiła Wam pewna rozgłośnia.

Jaka? Bo nie rozumiem. Może bliżej.

"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności (…)kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb." ( W. Łysiak)
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #143 dnia: Lipca 08, 2010, 11:02:41 »
Cytat: "sekator"
pozdrawiam, wyrażając jednocześnie wielki żal, ze nie przyłączyliście sę do bojkotu jezata, ale widocznie jesteście tacy sami jak on


Nie posuwałbym się aż do tak daleko idących wniosków. Mimo wszystko uważam, że nie powinniśmy przyrównywać innych do jezata. Tutaj każdy, bez względu na poglądy, posiada o wiele wyższy poziom niż jezat. Jednak przykre jest, że niektórzy nie dostrzegają, nawet jeśli czasem emocje po obu stronach nieco się unoszą, że każda rozmowa dobrze się układa, dopóki jednak nie wkroczy w nią jezat. Potem już tylko się kłócimy :<
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #144 dnia: Lipca 08, 2010, 11:15:31 »
Ale hubalczyk... z całym szacunkiem. przanalizuj moje posty i zwróć uwagę czy kiedykolwiek sam nie w żartach rozpoczynałem kłótnię. Millena zarzuca mi coś, czego nie potrafi chyba nawet sama zrozumieć. No to jak tu się nie zdenerwować ? Jezat używa trafnych argumentów, ale źle dobiera słowa. Taki Palikot. Za ostrych zwrotów używa, ale przekaz jak najbardziej prawdziwy. Niestety... Nie dziwmy się, ale to normalne i nigdy nie będzie między nami zgody co do Kaczyńskiego, czy Komorowskiego. To naturalne. Cieszę się jednak, że w niektórych poglądach się zgadzamy.

Apel do Milleny i innych przypuszczalskich...

Oświadczam, że jako wyborca PO mam w dup** artykuły takich ludzi jak Pan Warzecha. Ja jestem pełni świadomy poglądów pana Komorowskiego. Bo ja nie głosuję tylko na osobę, ale także na jej poglądy i pomysł na Polskę. Więc po tym oświadczeniu oczekuję, że nie zobaczę więcej treści typu: nie masz poglądów, kryminalista itp. Dziękuję za uwagę  ;D

Offline Samson

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 140
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #145 dnia: Lipca 08, 2010, 11:20:16 »
Millena a ja uważam że jednak powinnaś była przytoczyć cały cytat Łysiaka :rotfl:  jakże innego znaczenia zaczyna nabierać .

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #146 dnia: Lipca 08, 2010, 11:23:05 »
Cytat: "Mariusz1989"
Jezat używa trafnych argumentów, ale źle dobiera słowa.


Zlituj sie, stary!
Nie chce juz mi się nawet na to odpowiadać...
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #147 dnia: Lipca 08, 2010, 11:28:23 »
No ale przeanalizuj dokładnie treści Jezata... Nie mówię, że wszystkie. Sekator używał swego czasu podobnej reotryki. Ostrej i wulgarnej. Ale przesłanie miał dobre. Argumenty trafne.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #148 dnia: Lipca 08, 2010, 11:48:04 »
Cytat: "Mariusz1989"
Sekator używał swego czasu podobnej reotryki. Ostrej i wulgarnej. Ale przesłanie miał dobre. Argumenty trafne.


Z pewnością Sekator się ucieszy, że jego argumenty do Ciebie trafiły;> Jednak, wybacz - ale "argumenty" jezata do mnie nie docierają. Przykro mi tylko, że Ty uznajesz  argumenty jezata za trafne, choć ubrane w nieodpowiedni język. Jeśli uważasz, gdzieś to zauważyłem wcześniej, że Jarkacz (jak go się tu określa) wsadził brata do samolotu, by wysłać go na sesję zdjęciową do Katynia, że tym samym pośrednio odpowiada za śmierć tych ludzi. Albo, że Lech Kaczyński zabił tych ludzi, bo powsadzał ich na pokład samolotu itd. Jeśli Ty się podpisujesz pod takimi naciąganymi twierdzeniami, to wybacz, ale nie świadczy to, delikatnie mówiąc o jakimkolwiek profesjonalnym podejściu do sprawy, a o uczciwości to już nie wspomnę.
I widzisz. Napisałem językiem wyważonym, mimo że się z Tobą nie zgadzam, ponieważ prowadzisz dyskusję na pewnym poziomie kultury, kultury, która jezatowi jest obca.
hubalczyk

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #149 dnia: Lipca 08, 2010, 11:51:33 »
Cytat: "Samson"
Millena a ja uważam że jednak powinnaś była przytoczyć cały cytat Łysiaka :rotfl:  jakże innego znaczenia zaczyna nabierać .

Nie chcąc być posądzona o zabieranie miejsca na forum i plucie nienawiścią oraz reklamę katolicyzmu ograniczyłam cytat ultraprawicowego katolika W. Łysiaka.

[ Dodano: 2010-07-08, 11:57 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Bo ja nie głosuję tylko na osobę, ale także na jej poglądy i pomysł na Polskę.


Bardzo chwalebne, ale jakie poglądy? Bo np. ws. tak głośno podnoszonej w debacie rewaloryzacji emerytur, nie sprawdziły sie słowa przedwyborcze hrabiego: Będzie gorzej! Tak stwierdziła dzisiejsza "GW", którą trudno posądzać o nienawiść do PO.
millena