Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87445 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #150 dnia: Lipca 08, 2010, 12:02:25 »
Jak też pewnie zauważyłeś napisałem w poście powyżej, że nie wsyztskie jego argumenty są trafne. To o winie Kaczyńkiego za jego śmierć już skomentowałem ironią i sarkazmem. Niektórzy jednak i tak tego nie zrozumieli. Nie ważne... Będzie, że się użalam nad sobą. Sztandar niektórych forumowiczów to wysoka kultura wypowiedzi a niektórych wręcz jej zupełny brak. Niesety... A za Palikota jest mi wstyd ! Owszem. Wstyd ! Naszczęście PO mam nadzieję już teraz na poważnie się za niego weźmie.

Fundacja Batorego opublikowała wyniki monitoringu czterech serwisów informacyjnych telewizji publicznej z ostatniego tygodnia kampanii prezydenckiej.

Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński mieli mniej więcej tyle samo czasu antenowego (Komorowski - 58 minut 53 sekundy, Kaczyński - 57 minut 20 sekund). Ale na tym podobieństwa się kończą.

Kandydat PiS był przedstawiany w pozytywnym świetle przez 57 proc. tego czasu, negatywnie - przez 1 proc. Kandydat Platformy - przez 18 proc. pozytywnie, a niemal dwukrotnie częściej - negatywnie.

Teraz też powiecie, że TVP to ostoja PO ? Fundacja Batorego jest dla mnie wiarygodnym źródłem, co udowodniła już nie raz w przeszłości. Nawet jeśli było to krytyczne wobec PO.

[ Dodano: 2010-07-08, 12:03 ]
Cytat: "millena"
Bardzo chwalebne, ale jakie poglądy? Bo np. ws. tak głośno podnoszonej w debacie rewaloryzacji emerytur, nie sprawdziły sie słowa przedwyborcze hrabiego: Będzie gorzej! Tak stwierdziła dzisiejsza "GW", którą trudno posądzać o nienawiść do PO.


A czy ty zgadzasz się w 100% ze wszystkimi poglądami Kaczyńskiego ? Wątpie. Bo np. spora część także wyborców PiSu opowiedziała się za in vitro.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #151 dnia: Lipca 08, 2010, 12:36:14 »
Cytat: "Mariusz1989"
To o winie Kaczyńkiego za jego śmierć już skomentowałem ironią i sarkazmem.

Zauważyłam i doceniłam, ale nie zawsze wszystko da się skomentować.
Cytat: "Mariusz1989"
Kandydat PiS był przedstawiany w pozytywnym świetle przez 57 proc. tego czasu, negatywnie - przez 1 proc. Kandydat Platformy - przez 18 proc. pozytywnie, a niemal dwukrotnie częściej - negatywnie.

Zmiłuj się. Tych gaf nie sposób było przeoczyć (Światowid o pięciu twarzach) jeśli już nie brać pod uwagę tych powiedzmy "poglądów" wygłaszanych w jakiejś kaznodziejczej manierze z miną dobrego ojca i rozłożonymi rękami, jak na podniesieniu w kościele.
A tu artykulik o ustawach autorstwa PiSu, żeby POlandy miały z czego ściągać. O in vitro też.:
http://prawo.money.pl/aktualnosci/wiadomosci/artykul/schetyna;przejmie;po;komorowskim;89;ustaw;w;zamrazarce,20,0,641044.html#utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=rss
millena

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #152 dnia: Lipca 08, 2010, 12:44:56 »
Już czytałem ten artykuł dzisiaj.  Dlaczego PiS o zamrożonych projektach mówi dopiero teraz po wyborach ? Sami są sobie winni. Gdyby nagłośnili to odpowiednio wcześniej a nie teraz (od 2008 roku minęło sporo czasu) to PO było by zmuszone podjąć to pod uwagę.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #153 dnia: Lipca 08, 2010, 13:10:20 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "sekator"
pozdrawiam, wyrażając jednocześnie wielki żal, ze nie przyłączyliście sę do bojkotu jezata, ale widocznie jesteście tacy sami jak on


Nie posuwałbym się aż do tak daleko idących wniosków. Mimo wszystko uważam, że nie powinniśmy przyrównywać innych do jezata. Tutaj każdy, bez względu na poglądy, posiada o wiele wyższy poziom niż jezat.

Niezupełnie. Sekator regularnie ma niższy. Ty bywasz raz bliżej, raz dalej (z obu stron), podobnie jak millena i paru innych. Przyrównywanie jest więc jak najbardziej uzasadnione.

Ps. Ja tam lubię Palikota i mam nadzieję, że nie wyleci z PO wcześniej, niż Kurski z PiS.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #154 dnia: Lipca 08, 2010, 13:52:42 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "sekator"
pozdrawiam, wyrażając jednocześnie wielki żal, ze nie przyłączyliście sę do bojkotu jezata, ale widocznie jesteście tacy sami jak on


Nie posuwałbym się aż do tak daleko idących wniosków. Mimo wszystko uważam, że nie powinniśmy przyrównywać innych do jezata. Tutaj każdy, bez względu na poglądy, posiada o wiele wyższy poziom niż jezat. Jednak przykre jest, że niektórzy nie dostrzegają, nawet jeśli czasem emocje po obu stronach nieco się unoszą, że każda rozmowa dobrze się układa, dopóki jednak nie wkroczy w nią jezat. Potem już tylko się kłócimy :<

Twój poziom jest tak wysoki ,że nawet przez lornetkę trudno go dostrzec.Trzebież City nie potrafi wskazać kłamstw Palikota.Może ty uczony w pismie to potrafisz,spróbuj razem z sekatorem może coś upichcicie.A może stwierdzenie ; "Lech Kaczyński ma na rękach krew wszystkich którzy zginęli w Smoleńsku".Dasz radę to przetrawić,czy ci twój wysoki poziom nie pozwala?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #155 dnia: Lipca 08, 2010, 14:06:57 »
Cytat: "Mariusz1989"
Już czytałem ten artykuł dzisiaj.  Dlaczego PiS o zamrożonych projektach mówi dopiero teraz po wyborach ? Sami są sobie winni. Gdyby nagłośnili to odpowiednio wcześniej a nie teraz (od 2008 roku minęło sporo czasu) to PO było by zmuszone podjąć to pod uwagę.


Tu masz link do "starego" artykuły na ten ten temat:
http://powatch.salon24.pl/
Są i inne np. projekcie przeciwpowodziwym: http://www.blogpress.pl/node/4268

Nie pamiętasz szumu medialnego przeciwko PiS, np. w TVNowej szczekaczce?
Może tam mieli to nagłośniać? Faktem jest, że PO przez 3 lata nie zrobiło nic.Dlaczego tak Tusk wzywa, zeby kolesiostwo wzięło się do roboty?To chyba o czyms świadczy.

[ Dodano: 2010-07-08, 14:23 ]
Cytat: "jezat"
A może stwierdzenie ; "Lech Kaczyński ma na rękach krew wszystkich którzy zginęli w Smoleńsku".Dasz radę to przetrawić,czy ci twój wysoki poziom nie pozwala?

W jednym się z tobą zgadzam jezat. Mój poziom i ,jak myślę, wielu nie pozwala mi odnieść się do obrzydliwych słów opętanego Palikota. Podobnie, jak nie pozwala mi odnieść się do słów, że np.Polacy mordowali Żydów, bo w Polsce znajdowały się obozy koncentracyjne. Wg mnie są to twierdzenia tej samej kategorii, które każdy szanujący swoje emocje człowiek musi pominąc milczeniem. ŻENADA.
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #156 dnia: Lipca 08, 2010, 15:33:45 »
Cytat: "Wykidajło"
Sekator regularnie ma niższy.


Sekator bywa ostry, ale mimo to, nie ponosi go tak, jak jezata. I już naprawdę, pomijając poglądy, sekator, mimo ostrzejszych niektórych wypowiedzi, sprawia wrażenie człowieka inteligentnego, bo jego twierdzenia, nawet jeśli ostre, zwykle mają oparcie w faktach, a nie wyssanych z palca pierdół... byle ostrzej, byle mocniej - jak u jezata.

Cytat: "Wykidajło"
Ty bywasz raz bliżej, raz dalej (z obu stron),

Zgoda. Bywam raz dalej, raz bliżej... ale ta gorsza strona pojawia się u mnie tylko kiedy wypowiadam się o jezacie lub do niego. Jak przestanę o nim wreszcie gadać, zobaczysz, że będę łagodny jak baranek :)
hubalczyk

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #157 dnia: Lipca 08, 2010, 15:44:01 »
Cytat: "jezat"
A może stwierdzenie ; "Lech Kaczyński ma na rękach krew wszystkich którzy zginęli w Smoleńsku".Dasz radę to przetrawić,czy ci twój wysoki poziom nie pozwala?

Cytat: "millena"
W jednym się z tobą zgadzam jezat. Mój poziom i ,jak myślę, wielu nie pozwala mi odnieść się do obrzydliwych słów opętanego Palikota.

Dopóki nie zacytujecie precyzyjnie "kłamstw"Palikota będę wasz poziom traktował tak samo jak wy mój.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #158 dnia: Lipca 08, 2010, 15:56:11 »
Cytat: "jezat"
Dopóki nie zacytujecie precyzyjnie "kłamstw"Palikota


Chłopie! Tu nie tyle idzie o jego kłamstwa (nie w cudzysłowie), co o jego poziom kultury. Kultury zachowania, wypowiedzi, braku szacunku do drugiego człowieka, nawet braku szacunku do samego siebie. O zniesmaczenie społeczeństwa do polityki w ogóle, nieparlamentarne zachowania, heppeningi nie przystające posłowi... jak można tego nie dostrzegać? Mniej sobie swój światopogląd jezat. Ale nie broń chamstwa i nie powielaj go. Wtedy sobie pogadamy jak dziś chętnie rozmawiam z Mariuszem1989 na przykład. Spieramy się, ścieramy nie raz, ale zawsze na argumenty. A co do Palikota, jesteśmy w miarę zgodni... do wywalenia i spokój!
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #159 dnia: Lipca 08, 2010, 16:02:34 »
O tyle zgodni, co uważam, że trzeba go ukarać, ale po pewnym okresie karencji pozwolić wrócić do PO, do polityki. Pod warunkiem, że się utemperuje. Ale pewności, że się zmieni nie mam i jakoś nie widzę narazie sygnałów do zmiany...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #160 dnia: Lipca 08, 2010, 16:26:06 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "jezat"
Dopóki nie zacytujecie precyzyjnie "kłamstw"Palikota


Chłopie! Tu nie tyle idzie o jego kłamstwa (nie w cudzysłowie), co o jego poziom kultury. Kultury zachowania, wypowiedzi, braku szacunku do drugiego człowieka, nawet braku szacunku do samego siebie. O zniesmaczenie społeczeństwa do polityki w ogóle, nieparlamentarne zachowania, heppeningi nie przystające posłowi... jak można tego nie dostrzegać? Mniej sobie swój światopogląd jezat. Ale nie broń chamstwa i nie powielaj go. Wtedy sobie pogadamy jak dziś chętnie rozmawiam z Mariuszem1989 na przykład. Spieramy się, ścieramy nie raz, ale zawsze na argumenty. A co do Palikota, jesteśmy w miarę zgodni... do wywalenia i spokój!

O!! hubalczyk zaczął myśleć,mimo bojkotu jezata.Czyżbyś wzorem Kłamczyńskiego zamierzał założyć okulary, do czytania orędzia skierowanego do braci Rosjan?????????
Jedno już ustaliłeś;Palikot nie kłamie.To krok w dobra stronę.Jeszcze jak mocniej pomyślisz to przyznasz Palikotowi rację, w przeciwieństwie do członków PO, którzy po każdym jego wystąpieniu dostają sondażowej sraczki.A wystarczyło poprosić pisiorów o skierowanie pozwu przeciwko Palikotowi do sądu, jeśli naruszył prawo.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #161 dnia: Lipca 08, 2010, 16:32:59 »
Jeśli nie naruszył prawa, to często naruszał prawa etyki i zasady moralne. A to czasami gorzej świadczy o osobie, niż łamanie prawa. Niestety...

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #162 dnia: Lipca 08, 2010, 16:39:49 »
Cytat: "jezat"
Jedno już ustaliłeś;Palikot nie kłamie.


Jakbyś się przyjrzał, to zauważyłbyś, że ze słowa - kłamie - usunąłem cudzysłów. Więc nic nie ustaliłem, co sugerujesz.

A w ogóle, jezat! Próbowałem normalnie z Tobą pogadać... ale sie nie da. Heh... głupi jestem, że próbowałem. Wiesz co. Zróbmy tak - nie odzywaj się do mnie, ja przestanę do ciebie i chyba będziemy mieli spokój. Przynajmniej ja z Tobą, a Ty ze mną. Tylko pytanie czy dasz radę? Nie musisz mi odpowiadać. Po prostu się do mnie nie odzywaj. Ty nie lubisz mnie, ja nie lubię Ciebie. To po co się szarpać? Wydaje mi się, że tak będzie uczciwie i dla obu stron korzystne...
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #163 dnia: Lipca 08, 2010, 16:46:44 »
Faktycznie to sytuacja, w której nie znosicie się na forum. Ale śmieszne, że można się nie lubić nawet siebie na wzajem nie znając  ;D

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #164 dnia: Lipca 08, 2010, 16:50:15 »
Cytat: "Mariusz1989"
Faktycznie to sytuacja, w której nie znosicie się na forum. Ale śmieszne, że można się nie lubić nawet siebie na wzajem nie znając ;D


Hahahaha  :rotfl: Rzeczywiście... Ty! A może ja go znam, ale nawet o tym nie wiem?! Może go znam i mało tego, może nawet go lubię... tyle, że nie wiem, że to ten jezat z forum  :devil:
hubalczyk