Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87622 razy)

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #180 dnia: Lipca 08, 2010, 19:50:42 »
Cytat: "Wykidajło"
Według mnie to on moralnie odpowiada za śmierć 96 osób. Wystarczy?


Tak samo odpowiada, jak gen. Sikorski za wymordowanie polskich oficerów w Katyniu. Jesteś nie tylko bezzczelny, ale po prostu głupi i zadufany w sobie. Może byś poczekał na wyniki sledztwa, zanim zaczniesz krynico mądrości ferować swoje żałosne wyroki ? Piszesz tak, bo forum gwarantuje ci pewną bezkarność, może napiszesz to samo w Kurierze cwaniaczku ?

[ Dodano: 2010-07-08, 19:58 ]
Cytat: "Wykidajło"
A świadectwo poziomu sekatora


A jaki ty poziom reprezentujsz z jezatem obarczając winą tragicznie zmarłego prezydenta winą za śmierć wielu ludzi ? Dlaczego ferujesz wyroki przed orzeczeniem niezależnej komisji, sądu i innych czynników ? Robisz to bo jest to element wysmiewania i wyszydzania preydenta Kaczyńskiego, który może nie był twoim prezydentem, ale na pewno był moim, hubalczyka , milleny i wielu innych Polaków. Robisz to świadomie forumowy prowokatorze, więc nie dziw się że będę cię nazywał po imieniu, tak jak na to zasługujesz.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #181 dnia: Lipca 08, 2010, 20:05:48 »
Cytat: "sekator"
Cytat: "Wykidajło"
Według mnie to on moralnie odpowiada za śmierć 96 osób.

Piszesz tak, bo forum gwarantuje ci pewną bezkarność,

Wiesz, podobnie jak większość udzielających się w tym dziale (o ile nie wszyscy), kim jestem i gdzie mnie szukać. Sam boisz się nawet przyznać, w jakiej komisji pracowałeś, bo ktoś mógłby twoją twarz pamiętać. Uważasz, że ktoś może się pomylić w ocenie, który z nas dwóch liczy na bezkarność dzięki anonimowości?
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #182 dnia: Lipca 08, 2010, 20:07:51 »
Z tą krwią to już przeginka...Ś.P. Prezydent jaki był taki był,ale na miły Bóg czy On na siłę wsadził te 95 osób do samolotu?NIE!!!!Polecieli tam z własnej woli oddać hołd pomordowanym Polakom..I mówię to jako zwolennik PO a nie PIS...Poczekajmy z ferowaniem wyroków...Nikt z forumowiczów nie ma kryształowej kuli.Mniej nerwów PAnie i Panowie...Mnie wkurzają upały,bo w pracy do bani w takiej atmosferze..Tutaj jeszcze goręcej jak widzę...Zimny prysznic by się przydał ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #183 dnia: Lipca 08, 2010, 20:09:29 »
Panowie ! Spokój... Bo zaraz ban będzie !  ;D  Trochę kultury... I nie ma, że to ten czy tamten zaczął. Opanujcie się.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #184 dnia: Lipca 08, 2010, 20:10:36 »
Wykidajło ja nie wiem kim jesteś..Poważnie.Pozdrawiam.Waleczny masz nick musze przyznać hahahhaa.Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #185 dnia: Lipca 08, 2010, 20:20:51 »
Ja miałem spięcie z Wykidajło w innym temacie. Nie wiem... Może dlatego teraz kiedy wysyłamy do Kuriera informacje z naszego stowarzyszenia to są pomijane i nikt nawet się nie odzywa z redakcji. Szkoda... Wielka szkoda...

[ Dodano: 2010-07-08, 20:28 ]
Trzebież :D Graty 300 posta  :jupi:

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #186 dnia: Lipca 08, 2010, 20:28:59 »
Cytat: "Wykidajło"
Przytocz, skoro masz. W sieci trudno znaleźć, a czytanie Łysiaka już od dłuższego czasu jest równie przykre jak oglądanie Stanisława Skalskiego u boku Leppera, więc po bibliotekach szukać nie będę...

Posiadający elementarną umiejętnośc czytania przeczyta moją odpowiedź w tym temacie, a jak nie potrafi, znajdzie sobie pachołka do szukania. Nie bedę zamulać forum powtarzając się, co ty nieustannie czynisz swoimi inwektywami, nieudolnymi opiniami, także na mój temat. Znalazł się Czerwony Sędzia Mao albo Feliks Dzierżyński Sprawiedliwy.
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #187 dnia: Lipca 08, 2010, 20:31:55 »
Cytat: "Wykidajło"
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Wykidajło"
On tylko stosuje inwektywy, gdy brakuje argumentów. To samo robi millena. Tobie też się zdarza.


Zatem proszę o cytat moich inwektyw. Tylko nie cytuj moich odpowiedzi do jezata. Bo akurat w jego przypadku i moim nie jest tak jak napisałeś, że on stosuje inwektywy tylko w odpowiedzi. Jestem tu od niedawna. Pierwszy, który mnie zaatakował (tylko za moje poglądy, które mu nie odpowiadają) był jezat. Dlatego go nie lubię. Proszę o cytaty. Nie wyrywaj też cytatów z kontekstu.

Nie ma tak dobrze. Będzie do jezata, z dwóch powodów.
Cytat, z tego wątku:
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "jezat"

"wyleciał z Polski słaby polityk,nielubiany prezydent,katonacjonalista itp.itd etc.



Wszystkie inwektywy, które tu przytoczył ten [cenzura] przyklejone zostały śp. L.Kaczyńskiemu przez takich [cenzura] jak ten [cenzura] jezat. Proponuję, tego polickiego Palikota zwyczajnie olać. Nikt tutaj nie wyzwala tak negatywnych emocji jak ten [cenzura] jezat [cenzura].

Pierwszy powód jest taki, że obrzucasz kogoś obelgami, bo nie podoba Ci się jego ocena byłego prezydenta. Czyli obelga zamiast argumentu.
Drugi jest taki, że nie tylko jego. Ja np. również uważam, że śp. Lech Kaczyński był złym politykiem i kiepsko służył Polsce. Był to również prezydent, którego nie lubiłem, moim zdaniem nacjonalista i rusofob. Według mnie to on moralnie odpowiada za śmierć 96 osób. Wystarczy?

Ps. A świadectwo poziomu sekatora masz w ostatnim poście na poprzedniej stronie. Jak na gwizdek  :rotfl:


Po pierwsze słowo, którego użyłem: [cenzura] nie jest inwektywą. No chłopie!
Choć miało wskazywać co myślę, a myśleć to sobie mogę co chcę. To, że kogoś proponuję olać, nadal nie jest inwektywą czy obelgą, tylko odzwierciedla to co myślę o nim. Co do oceny prezydenta, jak to nazwałeś. To nie byłego, lecz zmarłego, jeśli nie widzisz różnicy to co ja mogę na to? Dalej. Jeśli nawet oceniasz go (L.K.), jako nacjonalistę (nacjonalistą jest ten, dla którego jego naród jest na pierwszym miejscu - przyp.) czy rusofoba, to czy wg Ciebie z tego powodu zginęli ludzie pod Smoleńskiem? Nie mogę nadążyć za Waszym tokiem rozumowania!

Nie wywiązałeś się z mojej prośby. Po prostu dla Ciebie wystarczy, że popieram PiS.

[ Dodano: 2010-07-08, 20:33 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Z tą krwią to już przeginka...Ś.P. Prezydent jaki był taki był,ale na miły Bóg czy On na siłę wsadził te 95 osób do samolotu?NIE!!!!Polecieli tam z własnej woli oddać hołd pomordowanym Polakom..I mówię to jako zwolennik PO a nie PIS...


Dzięki za mądrą opinię :)
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #188 dnia: Lipca 08, 2010, 20:35:39 »
Cytat: "millena"
Posiadający elementarną umiejętnośc czytania przeczyta moją odpowiedź w tym temacie, a jak nie potrafi, znajdzie sobie pachołka do szukania. Nie bedę zamulać forum powtarzając się, co ty nieustannie czynisz swoimi inwektywami, nieudolnymi opiniami, także na mój temat. Znalazł się Czerwony Sędzia Mao albo Feliks Dzierżyński Sprawiedliwy.


Dziękuj Milleno za nazwanie mnie pachołkiem... I jak tu nie wkurzać się na chamstwo niektórych wyborców PiSu. Poza tym jemu chodziło o przytoczenie całego cytatu a nie twojego fragmentu.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #189 dnia: Lipca 08, 2010, 20:38:24 »
Cytat: "Wykidajło"
Wiesz, podobnie jak większość udzielających się w tym dziale (o ile nie wszyscy), kim jestem i gdzie mnie szukać. Sam boisz się nawet przyznać, w jakiej komisji pracowałeś, bo ktoś mógłby twoją twarz pamiętać. Uważasz, że ktoś może się pomylić w ocenie, który z nas dwóch liczy na bezkarność dzięki anonimowości?


Nie wiem kim jesteś, ale po tak bezczelnym poście, nawet nie chce wiedzieć. Za to po tych słowach na swój temat, można Cię ocenić, że wyżej s*asz niż głowę masz. I Ty sie zabierasz za pouczanie innych. O jakiej bezkarności tu nadajesz? I po co? Próbujesz kogoś nastraszyć? Co za prymitywny koleś, no ludzie!
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #190 dnia: Lipca 08, 2010, 20:39:50 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Z tą krwią to już przeginka...Ś.P. Prezydent jaki był taki był,ale na miły Bóg czy On na siłę wsadził te 95 osób do samolotu?NIE!!!!Polecieli tam z własnej woli oddać hołd pomordowanym Polakom..I mówię to jako zwolennik PO a nie PIS...Poczekajmy z ferowaniem wyroków...

Paweł, ja napisałem wyraźnie: moralną odpowiedzialność. I potrafię swoje zdanie uzasadnić. O innej się nie wypowiadam, bo dowodów nie ma, a nie jestem specem od szukania właściwych odpowiedzi.

[ Dodano: 2010-07-08, 20:41 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Wykidajło ja nie wiem kim jesteś..Poważnie.

A chcesz wiedzieć? To PW, przedstawisz się, przedstawię się i ja.
Pozdrawiam
Jarek
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #191 dnia: Lipca 08, 2010, 20:43:15 »
Cytuj (zaznaczone)
Pozdrawiam
Jarek


Proszę, proszę... no podaj jeszcze chociaż pierwszą literkę nazwiska  :lol2:
hubalczyk

Offline DEtonator

  • Stara Gwardia
  • **********
  • Wiadomości: 4691
  • Płeć: Mężczyzna
  • Senatorze, Stanisławie, Staszku...
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #192 dnia: Lipca 08, 2010, 20:46:42 »
Tak czytam Was, czytam i stwierdzam, że każda dyskusja sprowadza się do mielenia jednego tematu. Miało być o Komorowskim... Naszym nowym prezydencie, co Polskę zamieni w kraj miodem i mlekiem płynący. ;D

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #193 dnia: Lipca 08, 2010, 20:55:50 »
Ja kojarzę tylko dwóch Jarków z Kuriera... Z redakcji sportowej i z działu informacji z regionu. Ciekawe który to z nich :D Nazwiska znam, ale nie podam. Wykidajło będzie chciał podać to sam poda.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #194 dnia: Lipca 08, 2010, 20:55:51 »
Żeby oceniać prezydenta elekta potrzeba czasu...Proszę o danie mu szansy..Naobiecywał duużo...Rzeczywistość zweryfikuje kazde słowo wypowiedziane w kampanii,tak jednej jak i drugiej strony.PO czeka ciężki bój w przyszłorocznych wyborach parlamentarnych.Przecierka na jesień Nas czeka.Będzie ciekawie i to bardzo coś czuję...Polecam więcej wyrozumiałości tak jednej jak i drugiej stronie...Jedni drugich nie przekonają,a tylko nerwy zszarpane.Czy naprawdę nie macie kochani większych zmartwień?Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...