Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87725 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #210 dnia: Lipca 08, 2010, 21:42:11 »
Hehe... Dziękuje bardzo za słowa otuchy :P Ja nie boje się Wykidajło i nie mam nic w sumie do niego. To on powinien bardziej szanować czytelników i ludzi o których może pisać, bo na rynku coraz większa konkurencja ze strony innych gazet.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #211 dnia: Lipca 08, 2010, 21:44:08 »
A tymczasem Wańka z Saszką, koledzy jezata i wikidajły zajumali telefon satelitarny ś.p.Lecha Kaczyńskiego:

http://wiadomosci.onet.pl/2195526,11,rosjanie_nie_oddali_telefonu_satelitarnego_lecha_kaczynskiego,item.html

POproście towarzyszy, żeby oddali co do nich nie należy i przypomnijcie że czasy trofiejszczyków już bezpowrotnie przeminęły na zachód od Buga.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #212 dnia: Lipca 08, 2010, 21:46:36 »
Cytat: "sekator"
Dlaczego ferujesz wyroki przed orzeczeniem niezależnej komisji,


Przeoczyłem to wcześniej.
Sekatorze. Czy na prawdę uważasz, że ta komisja jest niezależna? :>
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #213 dnia: Lipca 08, 2010, 21:46:44 »
W myśl radzieckiej doktryny prawnej ,,znalezione nie kradzione"
POsłuchajcie:


Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #214 dnia: Lipca 08, 2010, 21:46:56 »
...
hubalczyk

Offline Kuba

  • Administrator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 2248
  • Płeć: Mężczyzna
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #215 dnia: Lipca 08, 2010, 21:47:20 »
Cytat: "Mariusz1989"
- Co pan zrobi jako marszałek z problemem posła Palikota, który nagminnie narusza art. 6. zasad etyki poselskiej. Jego ciągłe zachowania, nie licujące z postawą posła, prowokujące, odwracają uwagę od spraw niezmiernie istotnych dla narodu i Polski. Są gotową propozycją tematów do mediów, ale też degradują morale obywateli – stwierdziła posłanka. - Co konkretnie jako marszałek zamierza pan uczynić w sprawie, z którą nie umiał sobie poradzić marszałek Komorowski? - pytała posłanka Anna Sobecka z PiSu, które było przeciwko kandydaturze Schetyny na marszałka Sejmu.


Cytat: "Mariusz1989"
Posłowie PiS powołali zespół parlamentarny do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej.

- Zawiadomienie o powstaniu zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej zostało złożone dzisiaj marszałkowi Sejmu. Pod informacją o powołaniu zespołu podpisało się ponad 60 posłów - powiedział Antoni Macierewicz (PiS).

Chwali się determinacja posłów PiSu w celu wyjaśnienia katastrofy. Ale ja obawiam się, że to zostanie wykorzystane raczej w następnej kampanii i to jej ma służyć ten zespół.
Cel szczytny, ale chyba lepiej jakby tym zajęła się jedna grupa sejmowa, jakaś speckomisja składająca się z posłów parlamentarnych, także z PiSu, z ekspertów i prokuratury.


A źródło tych informacji gdzie?
Jeśli jesteś nowym użytkownikiem, zapoznaj się z REGULAMINEM FORUM.

Zachęcam do obserwowania mojego bloga -
Chmielnik Jakubowy

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #216 dnia: Lipca 08, 2010, 21:48:04 »
Cytuj (zaznaczone)
Sekatorze. Czy na prawdę uważasz, że ta komisja jest niezależna?  
_________________


Jasne, posłuchaj tego:


Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #217 dnia: Lipca 08, 2010, 21:50:31 »

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #218 dnia: Lipca 08, 2010, 21:53:51 »
Cytat: "sekator"
W myśl radzieckiej doktryny prawnej ,,znalezione nie kradzione"
POsłuchajcie:

http://www.youtube.com/wa...feature=related


A czy to nie jest czasem głos kowboja WC?
hubalczyk

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #219 dnia: Lipca 08, 2010, 21:56:28 »
No dobra...Wykidajło jest dziennikarzem Kuriera,no a kim jest sekator? ;D mała komisja śledcza...Pozdrawiam..ALe największy hit to byłby Jezat właściciel tego Nicka...Pozdrawiam
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #220 dnia: Lipca 08, 2010, 21:58:47 »
Cytat: "Mariusz1989"
Druga sprawa, że ja nie wiem za bardzo co ty chcesz sobie tu wyjaśniać. Nie kumam, więc i wyzwania nie przyjmuję. Nie jestem zawodowym pięściarzem i na ringu nie występuje, żeby się z tobą konfrontować.

Nie ma tu żadnego wyzwania i pięści nie będą potrzebne. Rzuciłeś publicznie konkretnym oskarżeniem na podstawie swoich odczuć. Ewentualne wyjaśnienie dotyczy przyczyn takiego a nie innego potraktowania tego, co do nas wysłałeś. Możesz je dostać na priva - może się obrazisz, a może będzie to początek owocnej dla obu stron współpracy. Możesz też je dostać publicznie, z komentarzem - wtedy się obrazisz prawie na pewno, bo miłe to nie będzie.
Przemyśl to i zdecyduj.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #221 dnia: Lipca 08, 2010, 21:59:21 »
Dobra dobra... Ty kim jesteś ? Agentem jakich specsłużb ? xD Czytałem dzisiaj na pierwszej stronie Faktu w kiosku, że agent Tomek wrócił i kusi swoim urokiem ? To ty ? :P Kiedy grilla robisz ?  :lol2:

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #222 dnia: Lipca 08, 2010, 22:03:00 »
Cytat: "hubalczyk"
A czy to nie jest czasem głos kowboja WC?


Nie sądze, choć podobieństwo jest spore. Jestem pod wrażeniem doskonałego uchwycenia socrealistycznej mowy ze starych kronik filmowych. Ktokolwiek to nie jest robi to wyśmienicie.

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #223 dnia: Lipca 08, 2010, 22:04:26 »
Co do grillowania u mnie to zasmucę Ciebie Mariusz...nie mieszkam już niestety w Trzebieży od ponad roku...Ale grilla nad wodą jak najbardziej można skręcić hahahhaah a pobilibyśmy się po paru piwach prędzej ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #224 dnia: Lipca 08, 2010, 22:05:44 »
Wyślij na priva ! Zmiękłem...  :lol2: Jestem ciekaw co nie spodobało się Kurierowi a nie przeszkadzało innym...