Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87625 razy)

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #195 dnia: Lipca 08, 2010, 20:57:12 »
Nie możemy rozmawiać  o Komorowskim, ponieważ mamy złe zdanie o nim. Jak tylko coś napiszemy, to od razu zarzucają nam, że jesteśmy pełni złości, nienawiści, że jesteśmy kłótliwi itd  :ble:
hubalczyk

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #196 dnia: Lipca 08, 2010, 21:00:26 »
Hubalczyk a ja nie mam dobrego zdania o Jarosławie,ale to nie powód żeby się drapac.Co to daje komu?Szkoda newrów...A nad wodę,popluskać się,nabiał pomoczyć,grilla rozpalić ;D
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #197 dnia: Lipca 08, 2010, 21:04:32 »
Cytat: "Mariusz1989"
Dziękuj Milleno za nazwanie mnie pachołkiem...


To było do wykidajły, nie do ciebie oczywiście. Nie wiem czemu tak to odebrałeś.

Cytat: "speedbax"
Tak czytam Was, czytam i stwierdzam, że każda dyskusja sprowadza się do mielenia jednego tematu. Miało być o Komorowskim... Naszym nowym prezydencie, co Polskę zamieni w kraj miodem i mlekiem płynący.

Trudno odmówić komuś racji,jeśli ją ma, jak w tym wypadku speedbax. ;D
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #198 dnia: Lipca 08, 2010, 21:05:05 »
A zapraszasz mnie, czy tylko tak mi się wydaje :>
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #199 dnia: Lipca 08, 2010, 21:07:48 »
Cytat: "millena"
To było do wykidajły, nie do ciebie oczywiście. Nie wiem czemu tak to odebrałeś.


Bo ja mu znalazłem ten cytat :P

To może jakaś forumowa imprezka - grill w Trzebieży na działce u Trzebież City  ;D
Już to widzę... Pozabijalibyśmy się po paru zdaniach o polityce  :lol2:

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #200 dnia: Lipca 08, 2010, 21:07:53 »
Cytat: "Mariusz1989"
Ja miałem spięcie z Wykidajło w innym temacie. Nie wiem... Może dlatego teraz kiedy wysyłamy do Kuriera informacje z naszego stowarzyszenia to są pomijane i nikt nawet się nie odzywa z redakcji. Szkoda... Wielka szkoda...

Wiesz co? Mam propozycję. Odwołasz i przeprosisz za pomówienie redakcję i mnie (w tej kolejnoścci), a resztę wyjaśnimy sobie na priva i być może zyskamy na tym obaj. Albo nie przeprosisz i wyjaśnimy to sobie tutaj publicznie, na czym być może stracimy obaj. Ty wybierasz. Termin upływa jutro w południe.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #201 dnia: Lipca 08, 2010, 21:08:32 »
Cytat: "hubalczyk"
Nie możemy rozmawiać  o Komorowskim, ponieważ mamy złe zdanie o nim. Jak tylko coś napiszemy, to od razu zarzucają nam, że jesteśmy pełni złości, nienawiści, że jesteśmy kłótliwi itd  :ble:

Przejrzyj się w lustrze a zobaczysz ,że to prawda.Komorusek to chyba wynalazek sekatora
jest!

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #202 dnia: Lipca 08, 2010, 21:13:35 »
Cytat: "Wykidajło"
Odwołasz i przeprosisz za pomówienie redakcję i mnie (w tej kolejnoścci

Chyba cierpisz na megalomanię i brak elementarnej wiedzy prawnej. Gdzie tu pomówienie?
millena

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #203 dnia: Lipca 08, 2010, 21:14:01 »
Cytat: "jezat"
Cytat: "hubalczyk"
Nie możemy rozmawiać  o Komorowskim, ponieważ mamy złe zdanie o nim. Jak tylko coś napiszemy, to od razu zarzucają nam, że jesteśmy pełni złości, nienawiści, że jesteśmy kłótliwi itd  :ble:

Przejrzyj się w lustrze a zobaczysz ,że to prawda.Komorusek to chyba wynalazek sekatora
jest!


A czy my czasem nie mieliśmy się do siebie odzywać?   :]

[ Dodano: 2010-07-08, 21:16 ]
Cytat: "Wykidajło"
Termin upływa jutro w południe.

Szeryf wyznaczył termin - w samo południe! No Mariusz1989, ale masz  p o j e c h a n e. Nie proś mnie o pomoc  :rotfl:
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #204 dnia: Lipca 08, 2010, 21:19:34 »
- Co pan zrobi jako marszałek z problemem posła Palikota, który nagminnie narusza art. 6. zasad etyki poselskiej. Jego ciągłe zachowania, nie licujące z postawą posła, prowokujące, odwracają uwagę od spraw niezmiernie istotnych dla narodu i Polski. Są gotową propozycją tematów do mediów, ale też degradują morale obywateli – stwierdziła posłanka. - Co konkretnie jako marszałek zamierza pan uczynić w sprawie, z którą nie umiał sobie poradzić marszałek Komorowski? - pytała posłanka Anna Sobecka z PiSu, które było przeciwko kandydaturze Schetyny na marszałka Sejmu.

http://www.tvn24.pl/-1,1664172,0,1,schetyna-marszalkiem-tusk-to-gladiator-i-shrek,wiadomosc.html

Jeżeli PiS bierze przy wyborze marszałka takie kryteria pod uwagę jak pytanie Sobeckiej to ja nie widzę szansy dla Polski...

A gdzie tu pomówienie ? Wręcz przeciwnie. Ja czytam Kurier od dawna i to z większą ochotą niż Głos, bo wydaje mi się bardziej wyważony. Nie ma w nim przejawu osobistych poglądów dziennikarzy. Co nie oznacza, że mogę mieć urazę czy niechęć do Ciebie. A nie mam mimo wszystko. Tak akurat sobie skojarzyłem te dwa fakty... Że mieliśmy spięcie i że Kurier jako jedyny nie odezwał się do Nas po wysłanym e-mailu w sprawie naszego stowarzyszenia, więc pozwoliłem sobie na taką dygresję na forum. Miałem do tego prawo. To są moje odczucia. Druga sprawa, że ja nie wiem za bardzo co ty chcesz sobie tu wyjaśniać. Nie kumam, więc i wyzwania nie przyjmuję. Nie jestem zawodowym pięściarzem i na ringu nie występuje, żeby się z tobą konfrontować.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #205 dnia: Lipca 08, 2010, 21:26:26 »
Nie przejmuj się Mariusz, niektórzy mają  różne metody leczenia kompleksów ;)
Odnosi się to do drugiej części Twojego posta :)
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #206 dnia: Lipca 08, 2010, 21:28:03 »
Cytat: "Wykidajło"
Wiesz co? Mam propozycję. Odwołasz i przeprosisz za pomówienie redakcję i mnie (w tej kolejnoścci), a resztę wyjaśnimy sobie na priva i być może zyskamy na tym obaj. Albo nie przeprosisz i wyjaśnimy to sobie tutaj publicznie, na czym być może stracimy obaj. Ty wybierasz. Termin upływa jutro w południe


Wyluzuj koleś, bo naprawdę cię ponosi. Proponuję ci abyś wziął przykład i wzorował się na moim koledze Tomku K., a twoim prezesie i redaktorze naczelnym...facet jest wyważony w osądach i zawsze na poziomie i za to go cenię od wielu, wielu lat......Mariusz nie pękaj, jak coś to jestem z Tobą, chce się pobawić w niuanse prawne to możemy się popróbować........

[ Dodano: 2010-07-08, 21:29 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Nie jestem zawodowym pięściarzem i na ringu nie występuje, żeby się z tobą konfrontować


Ja cie chętnie zastąpię :rotfl:

[ Dodano: 2010-07-08, 21:33 ]
Cytat: "jezat"
to chyba wynalazek sekatora
jest!


Przeceniasz chyba moja kreatywność i możliwości słowotwórcze, ale dzięki za uznanie. Moim wynalazkiem jest cytuję,,niezwyciężony marszałek Rokos...o sorry Komorowski"...tylu ich było , że mi się mylą czasami :devil:

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #207 dnia: Lipca 08, 2010, 21:35:48 »
Posłowie PiS powołali zespół parlamentarny do spraw zbadania katastrofy smoleńskiej.

- Zawiadomienie o powstaniu zespołu parlamentarnego ds. wyjaśnienia katastrofy smoleńskiej zostało złożone dzisiaj marszałkowi Sejmu. Pod informacją o powołaniu zespołu podpisało się ponad 60 posłów - powiedział Antoni Macierewicz (PiS).

Chwali się determinacja posłów PiSu w celu wyjaśnienia katastrofy. Ale ja obawiam się, że to zostanie wykorzystane raczej w następnej kampanii i to jej ma służyć ten zespół.
Cel szczytny, ale chyba lepiej jakby tym zajęła się jedna grupa sejmowa, jakaś speckomisja składająca się z posłów parlamentarnych, także z PiSu, z ekspertów i prokuratury.

Źródło: http://www.newsweek.pl/artykuly/sekcje/polska/sejmowy-zespol-pis-do-spraw-katastrofy-smolenskiej,61648,1

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #208 dnia: Lipca 08, 2010, 21:38:46 »
Cytuj (zaznaczone)
Cel szczytny, ale chyba lepiej jakby tym zajęła się jedna grupa sejmowa, jakaś speckomisja składająca się z posłów parlamentarnych, także z PiSu, z ekspertów i prokuratury.


To też posłowie PiS zabiegali o taką, ale za przyczyną PO zostało to w Sejmie odrzucone. Nie pamiętasz? Było o tym trochę.
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #209 dnia: Lipca 08, 2010, 21:39:06 »
Widzisz Mariusz sam jakiego pokroju to są ludzie. Jesteś młodym człowiekiem, ale fajnie się z Tobą gada i widać , że jesteś poukładany. Wyciągnij wnioski z tej, smutnej swoją drogą, lekcji. Niemniej na nas, możesz liczyć, bo dzięki temu że mamy swoje zasady i ideały (które niektórych może śmieszą ) nie zostawiamy ludzi w potrzebie. Jakby dalej huczał to pisz do mnie na priva. Pozdrawiam sekator