Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87448 razy)

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #165 dnia: Lipca 08, 2010, 17:06:02 »
A może tak być xD Poczekaj jak Ci kolega napisze na gadu... "Ty stary... Jakiego debila poznałem na forum... Ciągle się z nim kłócę... Pseudonim ma Hubalczyk... Tak jak ty na nazwisko xD"  :rotfl:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #166 dnia: Lipca 08, 2010, 17:41:38 »
Hubalczyk to akurat nie nazwisko. A ty Mariuszku się tak nie rozpędzaj, z tym debilem to przegiąłeś ;)
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #167 dnia: Lipca 08, 2010, 17:43:55 »
Wiedziałem, że to nie nazwisko xD Tak czułem... Oj to żart był :P Wiedziałem, że tak zareagujesz :P Ale skąd możesz wiedzieć jak tam na Ciebie Jezat mówi poza forum ?  ;D

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #168 dnia: Lipca 08, 2010, 17:47:02 »
Poza forum... wolę nie myśleć jak. To stąd pewnie ostatnio w ciągu dnia miałem taką czkawkę, że hej  :lol2:
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #169 dnia: Lipca 08, 2010, 18:01:51 »
Hehe :P A wiesz może kiedy są wybory samorządowe ? Zastanawiam się co z kandydatami na burmistrza. Chciałem startować na radnego, ale jak widzę co się dzieje w naszej Radzie to mi się odechciało...

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #170 dnia: Lipca 08, 2010, 18:09:52 »
To umówmy się tak. Niech każdy z tej politycznej części forum kandyduje. Może uda nam się przenieść nasze dyskusje na posiedzenia rady miasta  :D Wyobrażasz sobie? Sytuacja po wyborach: My chłopaki-pisiaki wygrywamy z niewielką różnicą i potrzebujemy koalicjanta. Do wyboru mamy Ciebie i Twoich kolegów z PO, albo jezata i jego kolegów z Lewicy :rotfl:
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #171 dnia: Lipca 08, 2010, 18:18:39 »
Hm... Ostatecznie jednak jezat i jego koledzy zawiązują opozycję ze mną i kolegami z PO xD Problem w tym, że ja bezpartyjny jestem w tej chwili  :lol2:  Bezpartyjni to chyba mają w Radzie przekichane... O jaaaaaaa... O Gryfie zapomnieliśmy   :devil:

P.S. I kogo w końcu do koalicji byś wybrał ?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #172 dnia: Lipca 08, 2010, 18:30:11 »
Cytat: "Mariusz1989"
O jaaaaaaa... O Gryfie zapomnieliśmy :devil:

No. Dostaniemy za to bana na forum ;>

[ Dodano: 2010-07-08, 18:32 ]
Cytat: "Mariusz1989"
P.S. I kogo w końcu do koalicji byś wybrał ?


Ja jestem paskudny. Chyba bym wolał siedzieć w opozycji, niż tworzyć koalicję.
A mówiąc poważnie, to uważam, że można się dogadać prawie z każdym, ale na odpowiednich i uczciwych warunkach.
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #173 dnia: Lipca 08, 2010, 18:39:58 »
Cytat: "Samson"
Millena a ja uważam że jednak powinnaś była przytoczyć cały cytat Łysiaka :rotfl:  jakże innego znaczenia zaczyna nabierać .

Przytocz, skoro masz. W sieci trudno znaleźć, a czytanie Łysiaka już od dłuższego czasu jest równie przykre jak oglądanie Stanisława Skalskiego u boku Leppera, więc po bibliotekach szukać nie będę...

[ Dodano: 2010-07-08, 18:47 ]
Cytat: "hubalczyk"
To umówmy się tak. Niech każdy z tej politycznej części forum kandyduje.

Ze mną się tak nie umówisz.
Cytat: "hubalczyk"
Sytuacja po wyborach: My chłopaki-pisiaki wygrywamy z niewielką różnicą i potrzebujemy koalicjanta.

Uważasz, że 26 proc. to wygrana z niewielką przewagą? :D
Przypominam też, że te 26 proc. Kaczyński dostał w sytuacji, gdy wciąż jeszcze grało współczucie. Jesienią raczej już go nie będzie. A swoją drogą przynajmniej niektórych powinno zastanawiać, jak to się dzieje, że w Policach przedstawiciel partii, za której podobno w ZCh był raj, dostaje 26 proc., a przedstawiciel partii, która ZCh rujnuje - o 20 oczek więcej.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #174 dnia: Lipca 08, 2010, 18:49:46 »
"Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności- to znaleźć skarb."

[ Dodano: 2010-07-08, 18:51 ]
Wykidajło nie startuje :( Dobrze  :devil:  Będzie więcej koryta dla Nas !

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #175 dnia: Lipca 08, 2010, 18:55:54 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Wykidajło"
Sekator regularnie ma niższy.


Sekator bywa ostry, ale mimo to, nie ponosi go tak, jak jezata.

Nie, sekator nie bywa ostry. On tylko stosuje inwektywy, gdy brakuje argumentów. To samo robi millena. Tobie też się zdarza. Jezat zaś robi to samo dopiero w odpowiedzi. Dlatego stawiam go wyżej niż takiego sekatora czy millenę, i mniej więcej na równi z Toba.
W Twoim przypadku natomiast najbardziej bawią mnie próby ustawienia reguł dyskusji na poziomie "zwolennikom PiS wolno wszystko, inni mają używać tylko argumentów" :)

[ Dodano: 2010-07-08, 18:57 ]
Cytat: "Mariusz1989"
Wykidajło nie startuje :( Dobrze  :devil:  Będzie więcej koryta dla Nas !

Błąd logiczny. Drugie nie wynika z pierwszego :D
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #176 dnia: Lipca 08, 2010, 18:58:57 »
Cholera... A już miałem nadzieję  :money:

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #177 dnia: Lipca 08, 2010, 19:15:39 »
Cytat: "Wykidajło"
On tylko stosuje inwektywy, gdy brakuje argumentów. To samo robi millena. Tobie też się zdarza.


Zatem proszę o cytat moich inwektyw. Tylko nie cytuj moich odpowiedzi do jezata. Bo akurat w jego przypadku i moim nie jest tak jak napisałeś, że on stosuje inwektywy tylko w odpowiedzi. Jestem tu od niedawna. Pierwszy, który mnie zaatakował (tylko za moje poglądy, które mu nie odpowiadają) był jezat. Dlatego go nie lubię. Proszę o cytaty. Nie wyrywaj też cytatów z kontekstu.

[ Dodano: 2010-07-08, 19:17 ]
Cytat: "Wykidajło"
jak to się dzieje, że w Policach przedstawiciel partii, za której podobno w ZCh był raj, dostaje 26 proc., a przedstawiciel partii, która ZCh rujnuje - o 20 oczek więcej.


Nad tym to ja sam się zastanawiam i uwierzyć nie mogę.
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #178 dnia: Lipca 08, 2010, 19:40:14 »
Cytat: "Wykidajło"
Nie, sekator nie bywa ostry. On tylko stosuje inwektywy, gdy brakuje argumentów. To samo robi millena. Tobie też się zdarza. Jezat zaś robi to samo dopiero w odpowiedzi


 :rotfl:  :rotfl: ubawiłeś mnie kolo po raz kolejny do łez...nie kreuj się na bezstronnego sędziego, bo to jest żałosne...dla ciebie każdy lewak, nawet najbardziej chamski i zajadły będzie bliższy, niż najinteligentniejszy i wyważony przedstawiciel prawicy, więc odpuść sobie swoje oceny, które możesz sobie w buty włożyć (może będziesz wyższy)...
Jeżeli twoim idolem jest Palikot i jezat to wszystko w tym temacie. Ktoś kto ma takie wzorce osobowościowe źle się o innych wyrażajac, robi im największy komplement i dowodzi jednoczesie, że są wartościowymi jednostkami.
Q...a q....e łba nie urwie.
Nie liczyłem na jakikolwiek sprawiedliwy osąd z twojej strony, więc czkają mnie twoje żałosne wypociny pod moim adresem.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #179 dnia: Lipca 08, 2010, 19:43:50 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "Wykidajło"
On tylko stosuje inwektywy, gdy brakuje argumentów. To samo robi millena. Tobie też się zdarza.


Zatem proszę o cytat moich inwektyw. Tylko nie cytuj moich odpowiedzi do jezata. Bo akurat w jego przypadku i moim nie jest tak jak napisałeś, że on stosuje inwektywy tylko w odpowiedzi. Jestem tu od niedawna. Pierwszy, który mnie zaatakował (tylko za moje poglądy, które mu nie odpowiadają) był jezat. Dlatego go nie lubię. Proszę o cytaty. Nie wyrywaj też cytatów z kontekstu.

Nie ma tak dobrze. Będzie do jezata, z dwóch powodów.
Cytat, z tego wątku:
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "jezat"

"wyleciał z Polski słaby polityk,nielubiany prezydent,katonacjonalista itp.itd etc.



Wszystkie inwektywy, które tu przytoczył ten [cenzura] przyklejone zostały śp. L.Kaczyńskiemu przez takich [cenzura] jak ten [cenzura] jezat. Proponuję, tego polickiego Palikota zwyczajnie olać. Nikt tutaj nie wyzwala tak negatywnych emocji jak ten [cenzura] jezat [cenzura].

Pierwszy powód jest taki, że obrzucasz kogoś obelgami, bo nie podoba Ci się jego ocena byłego prezydenta. Czyli obelga zamiast argumentu.
Drugi jest taki, że nie tylko jego. Ja np. również uważam, że śp. Lech Kaczyński był złym politykiem i kiepsko służył Polsce. Był to również prezydent, którego nie lubiłem, moim zdaniem nacjonalista i rusofob. Według mnie to on moralnie odpowiada za śmierć 96 osób. Wystarczy?

Ps. A świadectwo poziomu sekatora masz w ostatnim poście na poprzedniej stronie. Jak na gwizdek  :rotfl:
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.