Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Komorowski prezydentem...?  (Przeczytany 87446 razy)

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #120 dnia: Lipca 06, 2010, 23:56:13 »
To są raczej uniwersalne zasady sekator,a kto ich nie pojmuje ten kiep...Żeby ostrzej nie powiedzieć...Karierowiczów niestety nie brakuje i aż się scyzor otwiera jak się ich słucha...Mają rok...Zobaczymy...Jak dadzą ciała to ludzie powiozą rządzących jak baranów a PIS będzie tryumfował w wyborach...Tak jak mówiłem,szkoda,ze razem nie rządzą...Urażona duma,ambicje...Zobaczmy ile były warte hasła wyborcze..
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #121 dnia: Lipca 07, 2010, 07:34:10 »
Cytat: "TomaszTokarczyk"

Raczej nie będę musiał, bo rezydenci szpitali również nie są zwartą, jednolitą grupą. A to z tego powodu, że rotacja w szpitalach jest nieporównywalnie większa niż w więzieniach. Poza tym choroba nie wybiera, a do więzień trafiają ludzie o określonej moralności. Na tej samej zasadzie nie można powiedzieć, żeby osobną grupę stanowili na przykład plażowicze.
Ale rozumiem, że dla Was wyniki głosowania w więzieniach to kompletny zbieg okoliczności. OK, ale ja myślę inaczej.


Nie mówię, że to przypadek, ale też nie mam powodów do tego, by dorabiać sobie tutaj jakieś specjalne ideologie. Nie rozmawiał nikt z Nas z więźniami. Nie wiemy jaki naprawdę mieli powód, czym się kierowali głosując na Komorowskiego.
Jeszcze raz apeluję. Załóżmy nowy temat, lub w tym temacie porozmawiajmy o ideologiach, poglądach, konkretnych rozwiązaniach. A z krytyką osoby prezydenta, Kaczyńskiego, czy krytyką ich działań poczekajmy na pierwsze ich ruchy. Nie zbudujemy Polski na ciągłym licytowaniu się. Wytykamy to politykom ale robimy w sumie tak samo. Owszem. Możemy tak trochę POkrytykować, POlicytować się ale nie non stop :) Jeśli każdy z Nas tak "świetnie" zna się na polityce  :devil: to może znajdziemy jakieś rozwiązania. Ale jeżeli drugi z Nas znajdzie argumenty przeciwko takiemu rozwiązaniu i będą one logiczne, to nie wyzywajmy i nie kłóćmy się z nim tak jak to bywa na forum, ale czym bardziej jest mi przykro, także w polityce. Trzeba zawsze brać jakieś za i przeciw. Ktoś zaraz powie, że teraz tak gadam a wcześniej sam wytykałem PiSowi i krytykowałem nie przyjmując zdania drugiej strony. To ja powiem, że nie prawda. Ale jeżeli już ktoś się uprze to vice versa :)

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #122 dnia: Lipca 07, 2010, 09:23:08 »
Cytat: "Mariusz1989"
Nie rozmawiał nikt z Nas z więźniami. Nie wiemy jaki naprawdę mieli powód, czym się kierowali głosując na Komorowskiego.


No chyba naprawdę odrobina zdrowego rozsądku wystarczy, żeby domyślać się dlaczego przestępca głosuje tak a nie inaczej. Pewnie nie chodzi mu o korzystanie z biblioteki penitencjarnej.
Tak jak inne grupy społeczne oczekuje przynajmniej nie zaostrzenia, jeśli nie zliberalizowania prawa.Przestępcy mogą czuć się bezkarni w liberalnej atmosferze rządzacych kolesi z  PO.
Poza tym partia ta wysłała juz pewne sygnały, że przestępczością nie będzie się specjalnie zajmować:
1. Zabrała z budżetu policji 800 mln zł
2. Wybrała na marszałka sejmu aferzystę Schetynę (bliskiego przyjaciela Sobiesiaka - bohatera afery hazardowej), który jest również"umoczony" w ww. aferę.

"Nic tak jak bezkarność nie zachęca przestępców do kolejnych zbrodni."(Z. Ziobro)
millena

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipca 07, 2010, 09:59:22 »
Swój głosuje na swego. Kogo mają popierać, Ziobrę i Korwina żeby im się do d....y dobrali ? Wiadomo że PO ich nie skrzywdzi, bo zaostrzając kurs na eliminację przestępców i łapówkarzy przetrzebiliby własne szeregi i zdziesiątkowaki swój elektorat. Szemrani biznesmeni wspierający PO, nie po to wywalają swoją kasę na wybory, żeby ich później CBA, CBŚ i skarbówka w kręceniu lodów przeszkadzała.
Miro, Zbychu, Misiak, Sawicka, Drzewiecki i inni pilnują żeby ,,nie wylądować na dołku" tylko nabijać frajerów emerytów, rencistów i innych gołodupców w butelkę. Może jest inaczej, co ? :devil:

[ Dodano: 2010-07-07, 10:11 ]
Dzisiaj, dzięki radosnej twórczości nieuków z PO, mamy takie prawo, że POsła nie można aresztować nawet jeśli złapią go z dymiącym pistoletem nad ciałem ofiary :

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/434378,parlamentarzysta_calkiem_bezkarny.html

Tylko, że większość elektoratu PO nie orientuje się nawet na jakich ludzi głosuje i czym to grozi. Chłopaki ,,pod celą" czytają prasę prawniczą, więc są bardziej oblatani w temacie niż reszta elektoratu platfuuuooormy.. :rotfl:  :rotfl:  :rotfl:
Ich wybór jest przynajmniej w pełni świadomy. :devil:

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipca 07, 2010, 18:06:25 »
Cytat: "jezat"
Żeby ci hubalczyk było jeszcze weselej w wybiórczym cytowaniu moich postów przypomnę ,że twój charyzmatyczny wódz oddał nieważny głos.Art.53 ustawy o wyborze Prezydenta RP stanowi-"wyborca wrzuca kartkę do urny wyborczej znajdującej się w dostępnym i widocznym miejscu lokalu wyborczego".Jeśli miałeś akurat ciemne okulary na oczach to ci powiem ,co zresztą widziała cała oświecona Polska,że kartę do urny wrzuciła córka jego bratanicy.


Cytat: "hubalczyk"
Ło matko! Pewnie żeś sie chłopaku spocił na myśl o tym jak ja - hubalczyk - zareaguje na twego posta. Otóż, ku Twojej satysfakcji przyznam Ci się, że przeczytawszy go, mało się nie pos...ałem w gacie. Trudno będzie mi to znieść. To pierwszy argument, który do mnie dotarł! Mój wódz oddał głos nieważny, jak zauważyłeś! A wiesz co? Jak zatem oddał głos, skoro zrobiła to córka jego bratanicy? Może go jednak w ogóle nie oddał?  Heh. Nie wpadłeś na to, co? Bo dowaliłbyś mi jeszcze bardziej... błaźnie! Poza tym, możemy zawsze unieważnić wybory, bo połowa tatusiów których dzieci poszły z nimi na wybory, wrzuciała za nich karty do urn. Np. mój synek, mało! Nawet krzyżyk postawił!

Jak PiS kradnie to dobrze jak Jarkacz oddał głos nieważny to od razu dowiadujemy się ,że w NY murzynów biją"bo połowa tatusiów  których dzieci poszły z nimi na wybory,wrzuciałaza nich karty do urn".Hubalczyk był w każdym lokalu wyborczym i to widział.To kolejny argument,że PRAWO  w nazwie partii to zwyczajna ściema,skoro sam prezes nie stosuje sie do prawa wyborczego.To że w wielu przypadkach doszło do takich samych naruszeń nie jest żadnym wytłumaczeniem.Świadczy tylko o niskiej wiedzy członków komisji wyborczych.A usprawiedliwianie łamania prawa na oczach kamer telewizyjnych świadczy tylko o braku szacunku dla prawa również przez ciebie.Żałosny jesteś w  obronie czegoś czego obronić się nie da.ale mnie to nie dziwi,przecież zasada Kalego nie jest ci obca.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #125 dnia: Lipca 07, 2010, 19:14:44 »
Aha.
hubalczyk

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #126 dnia: Lipca 07, 2010, 19:41:49 »
Nie no bez przesady... Dziecko wrzuciło za Kaczyńskiego głos... Straszne  :crazy:

Offline TrzebieżCITY

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1113
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #127 dnia: Lipca 07, 2010, 20:22:39 »
Poza tematem..Piąta kolumna PO PAlikot może wkońcu poleci na zbity ryj z PO...Ten szkodnik tyle złego robi...Nareszcie ktoś powiedział dośc...Brawo dla europosła...Oby tylko PO mówiło tak jak PAn Gowin..Palikotowi Kutzowi stanowcze NIE!!!!Niesiołowski także pasuje jak wól do karety...
Oddaj cząstkę siebie innym...To nie boli,a może uratować komuś życie...DKMS przeciwko białaczce... Paweł, żeby było prościej...

jezat

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #128 dnia: Lipca 07, 2010, 20:54:42 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Poza tematem..Piąta kolumna PO PAlikot może wkońcu poleci na zbity ryj z PO...Ten szkodnik tyle złego robi...Nareszcie ktoś powiedział dośc...Brawo dla europosła...Oby tylko PO mówiło tak jak PAn Gowin..Palikotowi Kutzowi stanowcze NIE!!!!Niesiołowski także pasuje jak wól do karety...

To może z łaski swojej wymienisz kłamstwa Palikota.
Ponieważ ze strony wielbicieli charyzmatycznego przegranego pojawiaja się  wierszyki pozwolę sobie i ja coś  zacytować "wyleciał z Polski słaby polityk,nielubiany prezydent,katonacjonalista itp.itd etc.a wrócił mąż stanu,wielki polityk,ukochany prezydent,mąż opatrznosciowy itp.to znaczy ,że chyba ktoś po katastrofie zamienił trumny

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #129 dnia: Lipca 07, 2010, 23:29:56 »
Cytat: "Mariusz1989"
Dziecko wrzuciło za Kaczyńskiego głos... Straszne  


Podczas pracy w komisji praktycznie za każdym razem byłem świadkiem, że wiele osób przychodzi z dziećmi (zarówno dziadkowie, jak i sami rodzice), w 99% na 100% głosy do urny wrzucają dzieci, co sprawia im niesamowitą frajdę. Jest to bardzo miłe, a jednoczesnie uczy patriotycznego poczucia obowiązku. Trzeba naprawdę być chorym, żeby to krytykować, natomiast kwestii unieważniania z tego powodu wyborów nawet nie mam zamiaru poruszać.......

[ Dodano: 2010-07-07, 23:34 ]
Cytat: "TrzebieżCITY"
Poza tematem..Piąta kolumna PO PAlikot może wkońcu poleci na zbity ryj z PO...Ten szkodnik tyle złego robi...Nareszcie ktoś powiedział dośc...Brawo dla europosła...Oby tylko PO mówiło tak jak PAn Gowin..Palikotowi Kutzowi stanowcze NIE!!!!Niesiołowski także pasuje jak wól do karety...


Trzebież całkowicie się z Tobą zgadzam....Pora na ucywillizowanie naszej polityki.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #130 dnia: Lipca 07, 2010, 23:58:23 »
Cytat: "TrzebieżCITY"
Piąta kolumna PO PAlikot może wkońcu poleci na zbity ryj z PO...


Nie łudził bym się...
Już nieraz bywały podobne głosy, co do Palikota, w szeregach PO. To jest tylko taka zagrywka, ażeby publika odebrała sygnał, że w PO też się krytykuje Palikota. Jednak Palikot jest im bardzo przydatny. Politykom PO z pierwszych rzędów nie wypada powiedzieć tego, na co sobie pozwala Palikot. To dzięki takiemu łobuzowi jak ten imbecyl Palikot, inne imbecyle (których w kraju nie brakuje, żeby nie wymieniać jednego takiego jezata) głosują na PO. Nie uważam, że wszyscy głosujący na PO to imbecyle. Ale dzięki takiej metodzie, imbecyle odnajdują się w niektórych twarzach PO, czy raczej utożsamiają się z nimi. Mówię Wam. To jest fałszywa zagrywka PO i Palikot jak był i jest, tak pozostanie w szeregach. Co najwyżej otrzyma jakieś upomnienie. I tyle. A nawet więcej! Założę się o skrzynkę oranżady, że dostanie fuchę w kancelarii prezia. W końcu nie daleko pada jabłko... Aaaa zresztą!

Cytat: "jezat"
"wyleciał z Polski słaby polityk,nielubiany prezydent,katonacjonalista itp.itd etc.


Wszystkie inwektywy, które tu przytoczył ten [cenzura] przyklejone zostały śp. L.Kaczyńskiemu przez takich [cenzura] jak ten [cenzura] jezat. Proponuję, tego polickiego Palikota zwyczajnie olać. Nikt tutaj nie wyzwala tak negatywnych emocji jak ten [cenzura] jezat [cenzura]. Niech sobie bełkocze, a my traktujmy jego posty, jakby ich nie było. Apeluję do wszystkich, zarówno po jednej jak i po tej drugiej stronie. Darujmy sobie dyskusję z tym [cenzura]! A zobaczycie, że natychmiast poziom naszych dyskusji wzrośnie, co wyjdzie nam wszystkim na dobre. Jeśli podejmiecie ten apel, to zapewniam, że ja się nie wyłamię. Pozdrawiam!
hubalczyk

sekator

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #131 dnia: Lipca 08, 2010, 00:22:57 »
Cytat: "hubalczyk"
Jeśli podejmiecie ten apel, to zapewniam, że ja się nie wyłamię


Szkoda emocji na tego tchórza. To nieszczęśliwy człowiek, którego bardzo skrzywdziło życie, internet i to forum jest jedyną formą kompensacji jego życiowych porażek i wynikających z nich kompleksów. Dziwię się, że administracja tego forum cały czas go toleruje. Przyłączam się do Twojego apelu i mam nadzieję, ze reszta forumowiczów postąpi podobnie. Pozdrawiam sekator.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #132 dnia: Lipca 08, 2010, 00:28:36 »
A ja proponuję bojkot postów hubalczyka, z takich samych powodów.
Jako 100% PiSowiec nawet opcję wyrzucenia Palikota z PO widzi tylko i wyłącznie jako zagrywkę.Gdzie mu tam przyjdzie do głowy że może być inaczej.Za ciasny PiSowski rozumek^^



A imbecyli,drogi hubalczyku,poszukaj w bliższym sobie gronie.Własnie "dzięki" takim jak Ty ludziom głosuję i nadal będę głosowała na PO.Chyba ostatnim postem trochę przegiąłeś.
A dzięki temu,że pokazałeś wreszcie prawdziwą, PiSowską twarz wiem, że dobrze głosowałam w drugiej turze.

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #133 dnia: Lipca 08, 2010, 07:50:41 »
Cytat: "Mariusz1989"
Gdzie tu łączenie ?  Napisałem, że już by musiał spytać tych głosujących w zakładach karnych... Chyba nie zrozumiales.

Zrozumiał doskonale. Szlachetnie urodzony sekator von Koben po prostu twierdzi, że skoro ktoś głosował na Komorowskiego, to jest albo kryminalistą, albo kumplem lub krewnym kryminalisty. A inni chłopcy pisowcy mu wtórują. Cóż, jak widać porażka wodza bardzo ich boli.
Inna sprawa, że o ile zachowanie tego tchórza wcale mnie nie dziwi, o tyle zastanawia to, że w tę samą stronę zdaje się podążać Tomasz Tokarczyk. A to już jest smutne.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Komorowski prezydentem...?
« Odpowiedź #134 dnia: Lipca 08, 2010, 08:01:56 »
Bardzo jasna klasyfikacja socjologicza wyborców Komoruska. Każdy entuzjasta PO  znajdzie tam miejsce dla siebie:
http://lukaszwarzecha.salon24.pl/
millena