Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 62853 razy)

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #90 dnia: Lipca 01, 2010, 12:21:56 »
A ja powiem,że oboje są tyle samo warci.I którego byście nie wybrali będzie źle w taki czy inny sposób.To,że Kaczyński pięknie mówi nie znaczy,że będzie pięknie rządził.Pamiętacie piramidy finansowe i oszukanych ludzi?Też słuchali pięknych słowek,operowania liczbami i przykładami a jak przyszło co do czego zostali na lodzie.
Wybierzecie J.K. to będziemy mieli kościelną dyktaturę i ustawy pod dyktando KK.
Wybierzecie Bronka-nie będzie spięć między prezydentem i premierem ale cholera wie co nam wspólnie wyszykują.
Tak czy tak nie można powiedzieć,że któryś kandydat jest lepszy bo ma lepiej gadane.
Poza tym,skoro J.K. jest taki wspaniały jak niektórzy tu piszą to dlaczego przegrał wybory z Tuskiem i nie został nadal premierem?Wyborcy z PiS zawalili czy kandydat ich rozczarował?

Offline millena

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 332
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #91 dnia: Lipca 01, 2010, 12:25:14 »
Cytat: "Mamabije"
Ciekawa jestem, który z kandydatów zaproponuje wreszcie poprawę bezpieczeństwa w kraju zamiast mydlić oczy pitoleniem o gospodarce itd.I tak zrobią coś innego niż mówią.Lepiej zabraliby się za zaostrzenie przepisów,ograniczenie praw przestępców,doprowadzenie młodzieży do porządku.Ze młodzież jest rozwydrzona bo rodzice na to pozwalają?To niech dadzą rodzicom prawo wychować dzieci jak należy, zamiast próbować metod "wychowania bezstresowego".O ile nie wprowadzono mnie w błąd taka metoda nie powiodła się bodajże w Szwecji i tam ją zarzucono jako bezefektywną.
Nam nie jest potrzebny kłaniający się w pas prezydent ale prawdziwy,twardoręki lider.Dlaczego ofiara napadu we własnym domu ma odpowiadać a ew.uszkodzenie ciała napastnika?Komu chcą się na siłę podlizać politycy,stawiający wszystko na głowie.
Nie dalej jak dziś na wysuniętą przeze mnie propozycję grilla na polanie za ósemką mój nastoletni syn odpowiedział:ja tam nie pójdę bo nie chcę dostać po łbie za to,że nie mam fajek bo nie palę.O czym to świadczy?O tym, że w naszym kochanym kraju nic już nie jest takie jak być powinno.Polityków bardziej zajmuje walka o koryto, niż poprawa warunków życia przeciętnego Polaka.Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście rodzic nie będzie mógł uderzyć dziecka inaczej, jak tylko w obronie własnej a w razie napaści ofiara bedzie błagać napastnika,żeby na nią na policję nie doniósł bo miała czelność się bronić.

A co do debat...Kaczyński jest u mnie przekreślony z jednego powodu:jestem niewierząca i chcę,żeby prawo w Polsce nie było dyktowane doktrynami KK.Niech sobie w/w kandydat wiarę trzyma w domu ale niech nie wciska jej w ustawy.


1.Właśnie w swoim poście opisałaś program Prawa i Sprawiedliwości.
2.To właśnie miłościwie nam panujący rząd PO pod przewodnictwem Cudotwórcy Tuska jest za wychowaniem bezstresowym(żenująca dyskusja o karaniu rodziców za klapsa), czego skutki są i będą odczuwane w przyszłości.
3.Co do bezpieczeństwa to właśnie ten sam rząd Doniego obciął 800 mln na policję, a więc z bezpieczeńswem będzie na pewno gorzej.
4.Prezydent nie posiada władzy ustawodawczej, ale piszesz, że powinien byc twardy, posiadać własną osobowośc. Czy gwarantuje to Komorowski, uległy wobec Tuska i sejmu z większością PO, który uchwali każdą bzdurę bez słowa sprzeciwu? Przecież chyba za tym nie jesteś.
5.Prezydent, jak każdy obywatel, posiada konstytucyjne prawo do swojego wyznania. J. Kaczyński nie ukrywa swoich poglądów i nie uzależnia ich od wyborczych nastrojów.A czy Koścół tak naprawdę codziennie ingeruje w Twoje życie i tak ci przeszkadza i utrudnia przeżycie każdego dnia?
6.A dyskusja o in - vitro (i finansowanie)w kraju, gdzie nie ma pieniędzy na leczenie poważnych schorzeń i ratowanie ludziom życia nie jest tematem zastępczym i nie na teraz?




"Wady wielkich ludzi są pociechą matołów" (W. Łysiak)
millena

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #92 dnia: Lipca 01, 2010, 12:33:07 »
Fakt,nie jestem za tym, żeby prezydent był figurantem jednego ugrupowania politycznego.
W pierwszej turze głosowałam na kogoś zupełnie innego a ponieważ obecni kandydaci nie spełniają moich oczekiwań zdecydowałam się nie iść na głosowanie.Nię będę wybierała "mniejszego zła" i nie przyłożę ręki do wygranej któregoś z nich.

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #93 dnia: Lipca 01, 2010, 12:50:25 »
Cytat: "millena"

6.A dyskusja o in - vitro (i finansowanie)w kraju, gdzie nie ma pieniędzy na leczenie poważnych schorzeń i ratowanie ludziom życia nie jest tematem zastępczym i nie na teraz?


Wlasnie na teraz, kazde dziecko ktore przychodzi na swiat zwieksza konsumpcje, a jak dorosnie odda w postaci podatkow pieniadze ktore trzeba bylo na nie wydac (w tym takze zabieg sztucznego zaplodnienia).

W debacie politycznej w Polsce smieszy mnie jedno "my damy tym tym tym..." ok fajnie ale trzeba powiedziec tez komu sie zabierze. Komorowski wczoraj dobrze powiedzial: "jednemu dziecki buty na zime, drugiemu rower na wiosne" dlatego Polska nie moze pozwolic sobie (na razie) na bycie panstwem socjalnym i porownywanie nas do Niemiec czy Francji (a to robil JK) to debilizm, nie mamy na to pieniedzy.

Nie jestem za panstwem socjalnym, nie chce placic za kogos, chce pracowac na siebie i swoja rodzine, a jesli serce mi podpowie ze musze komus pomoc to znajde organizacje pozarzadowa ktora przekaze moje pieniadze potrzebujacym. Jesli mam na to pieniadze chce w szpitalu lezec w klimatyzowanej sali. Chce odkladac na emeryture pieniadze tylko dla siebie a nie dla wszystkich. Jestem egoista? Nie, chce tylko sam za siebie odpowiadac i samostanowic o swoim majatku, a moja moralnosc ma nie byc bombardowana ustawami ala dekret papieski

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #94 dnia: Lipca 01, 2010, 13:12:30 »
Możesz nie przykładać ręki, żeby prezydentem został Kaczor czy Broneczek. Ale faktem jest, że któryś z nich zostanie prezydentem na pewno. Jeżeli zabierasz głos w tej sprawie, to znaczy, że nie są Ci te sprawy obojętne. A jeśli nie są, to przemyśl sobie jaki wybór będzie dla nas korzystniejszy, dla Polski. Wyobraź sobie prezydenta Komorowskiego. Chociaż nie musisz się wysilać, wystarczy że zwrócisz uwagę, jak pełni funkcję p.o. prezydenta obecnie. Jeśli podoba Ci się - głosuj na Bronka. Co do Kaczora - to jest typ człowieka, który swoim charakterem, swoją osobowością (a przynajmniej wizerunkiem jaki przykleiły mu mass media) nie przyciągnie ludzi do siebie. Jest po prostu człowiekiem, którego trudno jest po ludzku polubić. Jeśli rozumiesz co mam na myśli. Ale przecież nie to jest istotne. Pewnie, że chciałbym aby reprezentował Naród facet wysoki, wyprostowany, reprezentatywny, niemlaskający. Jednak to są sprawy nawet nie drugorzędne, a pięciorzędne! Najważniejsze jest czy jako prezydent będzie skuteczny. A ten facet będzie skuteczny. I uwierzcie mi. Ten facet nie dostanie odznaczenia od Anieli Merkel, jak taki jeden Donek, który to na pewno nie dostał za to, że jest skuteczny dla Polaków. Za to Niemcy nie odznaczają. I zagraniczna prasa nie będzie pisała dobrze o prezydencie Kaczyńskim, jak pisze o obecnym rządzie. Stosunki międzynarodowe to nic innego jak robienie interesów. Kraje mają swoje budżety, jak firmy. Jeśli przedstawiciele konkurencyjnych firm (innych państw) mają nieciekawe miny po negocjacjach, a potem krytykują nas w swoich gazetach, to oznacza, że mniej ugrali w interesach dla siebie i są źli. A jeśli piszą dobrze i odznaczają, to za co? Oczywista oczywistość no nie?

[ Dodano: 2010-07-01, 13:13 ]
Cytat: "gzzz"
Nie jestem za panstwem socjalnym, nie chce placic za kogos,


Dlatego tym bardziej elektorat lewicy bliższy jest programowo Kaczyńskiemu.
hubalczyk

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #95 dnia: Lipca 01, 2010, 13:14:35 »
Cytat: "hubalczyk"
A gdzie się podziali zwolennicy Bronka? Przepraszam koledzy, ale takiego obciachu Wam Bronek narobił, że aż mi jest Was żal. Zero merytorycznych konkretów, zero argumentów, wymachiwanie książeczką, ciągłe powtarzanie haseł z kampanii...

Jeśli twój fuhrer taki przygotowany to po co taszczył całe segregatory kwitów???
Cytat: "hubalczyk"
Można było go tak podsumować - kłębek nerwów wiercący się bez przerwy w fotelu. Ta debata + jego poprzednie wpadki z niewiedzy... No Panie i Panowie... Jeśli takiego prezydenta chcecie, to przepraszam, ale dobrze to o Was świadczyć nie może. 75% kryminalistów poparło Komorowskiego w I turze.

I to ma być rzeczowy argument?A swoją drogą ciekawe są twoje informacje o kryminalistach.Pewnie się wsród nich obracasz.
Cytat: "hubalczyk"
Aż chce się powiedzieć, parafrazując Komorowskiego - Jaki kandydat, taki elektorat! Więc śmiało! Głosujcie na Bronka! Tylko nie mówcie o tym nikomu. Większym obciachem wydaje się popierać Komorowskiego niż kiedyś Samooborę :> Przepraszam, że tak ostro, ale tu idzie o sprawy ważne.

Nie będzie koalicji z "samooborą". Cieszę się ,że będę na pierwszej lini walki z "samooborą".My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu "samoobory" drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy.Autor owych wypowiedzi rżnie dzisiaj głupa,by za wszelką cenę dorwać się do koryta.Moja żona jak go widzi na ekranie zwraca uwagę,że ten geniusz destrukcji jak otwiera otwór gębowy, to słychać syk jadowitej żmiji.
 
Cytat: "hubalczyk"
To nie są mistrzostwa piłki nożnej. Tu chodzi o przyszłość naszą, naszych dzieci. Może górnolotnie, ale to jest fakt.

Na wasze nieszczęście zwolenników państwa kaczystowskiego jest dużo mniej niz wam sie wydaje.Jeśli nie wierzysz polecam wyniki z gminy Police.
Ps.samoobora to twój patent.Ale to nie dziwi.Obora może kojarzyć się z szambem,a idąc dalej z PiSuarem

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #96 dnia: Lipca 01, 2010, 13:30:17 »
Cytat: "hubalczyk"


[ Dodano: 2010-07-01, 13:13 ]
Cytat: "gzzz"
Nie jestem za panstwem socjalnym, nie chce placic za kogos,


Dlatego tym bardziej elektorat lewicy bliższy jest programowo Kaczyńskiemu.


Tylko rownoczesnie jestem za:
- zwiazkami partnerskimi, dodam ze bez mozliowsci adopcji
- finansowaniu in vitro
- aborcja na zadanie
- calkowitym i 100% rozdzialem kosciola od panstwa

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #97 dnia: Lipca 01, 2010, 13:40:37 »
Cytat: "gzzz"
Tylko rownoczesnie jestem za:
- zwiazkami partnerskimi, dodam ze bez mozliowsci adopcji


Do "jezata" odnosił się nie będę. Niech sobie "jezgocze". To nie ten poziom i tyle.
Natomiast "gzzz" możesz sobie być za "związkami partnerskimi", czy jakby pięknie je nie nazwać. Twoja sprawa. Ja się na tym nie znam i znać się nie chcę. Mam piękna żonę i nie wyobrażam sobie "inaczej". (Trochę dużo cudzysłowów jak na jeden post :))
hubalczyk

Offline Ciekawy

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 607
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #98 dnia: Lipca 01, 2010, 13:41:31 »
A ja Wam powiem tak:   to ten sam ch.. tylko w innym opakowaniu!!
Dlatego nie idę głosować w drugiej turze.  (w I byłem)
Na razie nie ma podpisu......

Offline gzzz

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 351
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #99 dnia: Lipca 01, 2010, 13:43:40 »
Cytat: "hubalczyk"
Cytat: "gzzz"
Tylko rownoczesnie jestem za:
- zwiazkami partnerskimi, dodam ze bez mozliowsci adopcji


Do "jezata" odnosił się nie będę. Niech sobie "jezgocze". To nie ten poziom i tyle.
Natomiast "gzzz" możesz sobie być za "związkami partnerskimi", czy jakby pięknie je nie nazwać. Twoja sprawa. Ja się na tym nie znam i znać się nie chcę. Mam piękna żonę i nie wyobrażam sobie "inaczej". (Trochę dużo cudzysłowów jak na jeden post :))


Wlasnie o to mi chodzi w rzeczywistosci ludzi w Polsce malo co interesuje czy ktos jest odmiennej orientacji to tak samo powinno ich nie interesowac czy jest prawo ulatwiajace im zycie.

hubalczyk, ja niestety zony nie mam, chyba jeszcze nie czas dla mnie;] ale jak juz znajde wybranke serca pochwale Ci sie;]

pozdrawiam

jezat

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #100 dnia: Lipca 01, 2010, 13:48:20 »
Cytat: "hubalczyk"

Do "jezata" odnosił się nie będę. Niech sobie "jezgocze". To nie ten poziom i tyle.

Takiś pewny siebie pisior a zabrakło ci argumentów.Poproś małego wodza,żeby podrzucił ci kwity.Może jeszcze ma czarną teczkę po Tyminskim.Aktualnie przygotowuję rodowód Kaczyńskich ze strony mamusi(o tatusiowym już pisałem).Na pewno ciebie zainteresuje.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #101 dnia: Lipca 01, 2010, 14:01:17 »
Cytat: "gzzz"
ale jak juz znajde wybranke serca pochwale Ci sie;]


No to życzę powodzenia w poszukiwaniach. A tak na marginesie - wiedziałem, że Ty też "inny" nie jesteś ;)
hubalczyk

Offline Wykidajło

  • Weteran
  • *********
  • Wiadomości: 2610
    • Zobacz profil
    • http://www.naszepolice.pl
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #102 dnia: Lipca 01, 2010, 14:07:42 »
Cytat: "hubalczyk"
A gdzie się podziali zwolennicy Bronka? Przepraszam koledzy, ale takiego obciachu Wam Bronek narobił, że aż mi jest Was żal. Zero merytorycznych konkretów, zero argumentów, wymachiwanie książeczką, ciągłe powtarzanie haseł z kampanii... Można było go tak podsumować - kłębek nerwów wiercący się bez przerwy w fotelu. Ta debata + jego poprzednie wpadki z niewiedzy... No Panie i Panowie... Jeśli takiego prezydenta chcecie, to przepraszam, ale dobrze to o Was świadczyć nie może. 75% kryminalistów poparło Komorowskiego w I turze. Aż chce się powiedzieć, parafrazując Komorowskiego - Jaki kandydat, taki elektorat! Więc śmiało! Głosujcie na Bronka! Tylko nie mówcie o tym nikomu. Większym obciachem wydaje się popierać Komorowskiego niż kiedyś Samooborę :>

Widzę, że niektórym puszczają nerwy. Widmo porażki zobaczyłeś i dlatego się tak trzęsiesz?
Cytat: "hubalczyk"
Przepraszam, że tak ostro, ale tu idzie o sprawy ważne. To nie są mistrzostwa piłki nożnej. Tu chodzi o przyszłość naszą, naszych dzieci. Może górnolotnie, ale to jest fakt. I nie mówcie, że "wybieram mniejsze zło i głosuje na Bronka".

Ja tam mówię, że głosuję na Bronka, bo nie chcę prezydenta, który na słowo "Wałęsa" dostaje szczękościsku. Nie chcę prezydenta, który "miał przyjemność być na terenach dotkniętych powodzią". Nie chcę prezydenta, który zasłania się trumną, i który żyje nienawiścią.
Cytat: "hubalczyk"
Bo wczoraj już naprawdę było widać kto z tych dwóch jest na serio przygotowany do objęcia tak ważnej funkcji, do której trzeba przygotowywać się całe życie, aby wykazać się wiedzą. Kaczorowi wiedzy odmówić nie można, co udowodnił wczoraj. Kaczyński operował argumentami, liczbami, odnosił się do konkretnych przykładów. Komorowski tylko wykuł coś na pamięć i powtarzał to co już słyszeliśmy w tej kampanii. Zgoda buduje. Ojciec pięciorga dzieci i td i tak do znudzenia...

Wczoraj było widać, że Kaczyński do tej debaty przygotował się lepiej niż do poprzedniej. Ale do wygrania jeszcze mu trochę zabrakło, nawet jeśli skupimy się tylko na słowach. A trzeba pamiętać, że w tv ważniejszy jest obraz. I nie pomoże powtarzanie, że Kaczyński wygrał debatę. Ludziom i tak zostanie w pamięci sympatyczny, otwarty Bronek oraz antypatyczny Jarek z zaciśniętymi ustami.
Co do ojca pięciorga dzieci: stwierdzenie, że głosuję na Komorowskiego, bo nie chcę, żeby podczas dyplomatycznych spotkań na najwyższym szczeblu nasza pierwsza dama sikała do kuwety, to nie jest tylko niezbyt wyszukany dowcip.
Kłamstwo obiegnie świat nim prawda założy buty.

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #103 dnia: Lipca 01, 2010, 14:26:21 »
Cytat: "Storczyk"
Nie dla Kaczyńskiego,chcesz spokoju głosuj na Bronka .Dość już szukania haków na wszystkich i na każdego, chciałabym aby epoka teczek skończyła się bezpowrotnie.A jak do władzy dojdzie Kaczyński to się zacznie na nowo.Zaszczuli  Barbarę Blidę ,Ziobro wiele ludzi zaszczuł za przyzwoleniem PIS ,lekarza którego niewinnie oskarżył.Polityka Kaczyńskiego to Polityka nienawiści nie wiem dlaczego ale kojarzył mi się z innym politykiem którego poznał cały Świat obaj nienawidzili Żydów .



Czyli rozumiem, że przyzwalasz na korupcje, i akceptujesz taki stan rzeczy?

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #104 dnia: Lipca 01, 2010, 14:29:24 »
Cytat: "Wykidajło"
Widzę, że niektórym puszczają nerwy. Widmo porażki zobaczyłeś i dlatego się tak trzęsiesz?


Nie wiem po czym oceniłeś, że jestem zdenerwowany :)

Cytat: "Wykidajło"
Nie chcę prezydenta, który "miał przyjemność być na terenach dotkniętych powodzią".


Coś Ci się poprzestawiało! To Twój Bronek miał przyjemność wizytowania powodzian... No stary! Masz kłopoty z uczciwością?

Cytuj (zaznaczone)
Co do ojca pięciorga dzieci: stwierdzenie, że głosuję na Komorowskiego, bo nie chcę, żeby podczas dyplomatycznych spotkań na najwyższym szczeblu nasza pierwsza dama sikała do kuwety, to nie jest tylko niezbyt wyszukany dowcip.


Już na prawdę nie mogłeś się powstrzymać? Nie wiem dlaczego, tak bardzo trudno, niektórym na tym forum zrozumieć, że jak zniżą się do takiego poziomu dyskusji, to tym samym potwierdzą swoją słabość. No po co przedstawiasz mi się jako koleś z niskim poziomem inteligencji. Przecież taki nie jesteś! Rozmawiajmy na poziomie. Na argumenty. Nie było by Ci przyjemniej dołożyć mi konkretem, a nie takimi pierdołami o kocie? Jak chcesz tak rozmawiać Ty, czy jakiś inny "jezot", to weźcie sie umówcie gdzieś gdzie sprzedają tanie wino i tam idźcie tworzyć coś na rodzaj dyskusji.
hubalczyk