Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Ogólne] Co sądzicie o debacie  (Przeczytany 62865 razy)

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwca 30, 2010, 19:41:09 »
Dlatego w Niemczech czy Czechach mają wybory pośrednie...Ale czy to coś zmienia, że parlamentarzyści wybierają głowę państwa? Przecież tych  posłów wybiera się w wyborach powszechnych a i głosują często wg interesów partyjnych...
SPZP "Skarb"

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwca 30, 2010, 21:48:08 »
Cytat: "sekator"


dobre, jestem pod wrażeniem!!!zwłaszcza sondaże na zlecenie TVN są baaardzo miarodajne.....


Właściciel TVN-u to GRUPA ITI, której to założycielme jest Mariusz Walter, wieloletni członek PZPR, silnie powiązany z ludźmi stojącymi u władzy w czasach PRL, więc miarodajność tvn-owskich "sondaży" nie dziwi mnie, słowo sondaże celowo w cydzysłowie...

Offline Ważniak

  • Moderator
  • Weteran
  • *****
  • Wiadomości: 1676
  • Płeć: Mężczyzna
  • Subiektywnie obiektywny
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwca 30, 2010, 22:51:02 »
Cytat: "gzzz"
Aby zostac sternikiem trzeba miec patent
Pozwolę sobie się czepić. Mając patent jest się sternikiem, tak jak mając prawo jazdy - kierowcą.
Ale to tak na marginesie.
Cytat: "Marcin069"
więc miarodajność tvn-owskich "sondaży" nie dziwi mnie, słowo sondaże celowo w cydzysłowie...
Jaki cel mógłby mieć Walter w fałszowaniu sondaży, które (o czym każdy wiedział) były zweryfikowane kilka godzin później? Wg mnie różnica między sondażem, a wynikami może wynikać z tego, że ludzie słysząc z jakiej stacji dzwoni ankieter, po prostu nie chcieli mówić prawdy, bo albo chcieli właśnie podłożyć TVN-owi świnię, albo wstydzili przyznać się, że głosowali na Kaczyńskiego.
Kto kijem walczy, ten wpada w mrowisko.

sekator

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwca 30, 2010, 23:16:00 »
Wracając do tematu, co sądzicie o dzisiejszej debacie ? Moim zdaniem (nie tylko dlatego, że jest moim kandydatem) zwyciężył w niej Kaczyński, co zostało potwierdzone nawet w TVN owskich komentarzach po programie. Ostre pytania dziennikarzy i przejście Kaczyńskiego do kontrataku, po pierwszej debacie, obnażyło słabość Komorowskiego, który w sytuacjach stresowych i niezaplanowanych po prostu się gubił i był nieprzekonywujący.

TomaszTokarczyk

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwca 30, 2010, 23:20:02 »
Oj, niewyraźną miał minę pan Komorowski po dzisiejszej debacie. Widać było, że nie czuje się zwycięzcą... A to machanie książeczką do kamer-tak bezsensowne, że aż śmieszne... Tak samo jak doradzone przez speców od PR i powtórzone przez niego chyba po raz czwarty: "jako ojciec pięciorga dzieci..." - co zostało pięknie zripostowane przez Kaczyńskiego.

Ogółem moim zdaniem Jarosław był dzisiaj precyzyjniejszy, bardziej konkretny i lepiej przygotowany.

pac

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwca 30, 2010, 23:55:39 »
Konkretów brak ze strony Komorowskiego, za to powtarzanie o dzieciach,  o ponadpartyjności, o Belce i tak w kółko :)
Kaczyński wypadł zaskakująco dobrze

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #81 dnia: Lipca 01, 2010, 00:05:15 »
Szkoda, że dzisiaj miałam druga zmiane w parcy i ...nie widzialam, ani nie słyszałam debaty.
Czytam, że Jaroslaw dzisiaj był bardziej przygotowany... to wcale nie znacvzy , że jest lepszym kandydatem na prezydenta...., po prostu odrobil lekcję.
Jednak nie poskromi swojego charakteru... gdy juz prezydentem zostanie... wtedy te jego rogi wszyscy zobaczą....

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #82 dnia: Lipca 01, 2010, 00:13:59 »
Cytat: "jasia"

Jednak nie poskromi swojego charakteru... gdy juz prezydentem zostanie... wtedy te jego rogi wszyscy zobaczą....


Charakteru wykreowanego przez środki masowej przekazu? charakteru, który nie musi być prawdziwym obliczej JK, myślę, że by ocenić kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego, należałoby prześledzić jego całą kariere polityczną, a nie wyrabiać sobie opinie na podstawie wycinków serwowanych przez mass media, poodobnie jak było to w przypadku jego brata.

Mamabije

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #83 dnia: Lipca 01, 2010, 00:19:50 »
Ciekawa jestem, który z kandydatów zaproponuje wreszcie poprawę bezpieczeństwa w kraju zamiast mydlić oczy pitoleniem o gospodarce itd.I tak zrobią coś innego niż mówią.Lepiej zabraliby się za zaostrzenie przepisów,ograniczenie praw przestępców,doprowadzenie młodzieży do porządku.Ze młodzież jest rozwydrzona bo rodzice na to pozwalają?To niech dadzą rodzicom prawo wychować dzieci jak należy, zamiast próbować metod "wychowania bezstresowego".O ile nie wprowadzono mnie w błąd taka metoda nie powiodła się bodajże w Szwecji i tam ją zarzucono jako bezefektywną.
Nam nie jest potrzebny kłaniający się w pas prezydent ale prawdziwy,twardoręki lider.Dlaczego ofiara napadu we własnym domu ma odpowiadać a ew.uszkodzenie ciała napastnika?Komu chcą się na siłę podlizać politycy,stawiający wszystko na głowie.
Nie dalej jak dziś na wysuniętą przeze mnie propozycję grilla na polanie za ósemką mój nastoletni syn odpowiedział:ja tam nie pójdę bo nie chcę dostać po łbie za to,że nie mam fajek bo nie palę.O czym to świadczy?O tym, że w naszym kochanym kraju nic już nie jest takie jak być powinno.Polityków bardziej zajmuje walka o koryto, niż poprawa warunków życia przeciętnego Polaka.Jak tak dalej pójdzie to rzeczywiście rodzic nie będzie mógł uderzyć dziecka inaczej, jak tylko w obronie własnej a w razie napaści ofiara bedzie błagać napastnika,żeby na nią na policję nie doniósł bo miała czelność się bronić.

A co do debat...Kaczyński jest u mnie przekreślony z jednego powodu:jestem niewierząca i chcę,żeby prawo w Polsce nie było dyktowane doktrynami KK.Niech sobie w/w kandydat wiarę trzyma w domu ale niech nie wciska jej w ustawy.

Offline jasia

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 556
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #84 dnia: Lipca 01, 2010, 00:22:32 »
Cytuj (zaznaczone)
Charakteru wykreowanego przez środki masowej przekazu? charakteru, który nie musi być prawdziwym obliczej JK, myślę, że by ocenić kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego, należałoby prześledzić jego całą kariere polityczną, a nie wyrabiać sobie opinie na podstawie wycinków serwowanych przez mass media, poodobnie jak było to w przypadku jego brata.[/guote]

 I tutaj jest pies pogrzebany, bo Lech realizował pomysły i idee swojego brata, czyli Jaroslawa, dlatego tak do konca nie znalismy Lecha...
ale przez to dobrze poznaliśmy Jarosława...

Offline Marcin069

  • Gaduła
  • ******
  • Wiadomości: 243
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #85 dnia: Lipca 01, 2010, 00:48:38 »
Mamabije wszystko pięknie, ale to cały taki rząd by nam był potrzebny, z przysłowiowymi jajami, a dopóki nie pojawią się jednomandatowe okręgi wyborcze, nie znikną immunitety oraz inne parasole ochronne, i posłowie nie zaczną ponosić personalnej odpowiedzialności, za swoje czyny, nic się nie zmieni...

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #86 dnia: Lipca 01, 2010, 07:26:15 »
Kaczyński wygrał bezapelacyjnie. Był bardziej rozluźniony, z inteligentnym dowcipem, merytoryczny. Przedstawił spójną wizję Polski. Tylko że ja się z nią nie zgadzam!
SPZP "Skarb"

Offline Storczyk

  • Wielka Gaduła
  • *******
  • Wiadomości: 689
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #87 dnia: Lipca 01, 2010, 10:20:37 »
Nie dla Kaczyńskiego,chcesz spokoju głosuj na Bronka .Dość już szukania haków na wszystkich i na każdego, chciałabym aby epoka teczek skończyła się bezpowrotnie.A jak do władzy dojdzie Kaczyński to się zacznie na nowo.Zaszczuli  Barbarę Blidę ,Ziobro wiele ludzi zaszczuł za przyzwoleniem PIS ,lekarza którego niewinnie oskarżył.Polityka Kaczyńskiego to Polityka nienawiści nie wiem dlaczego ale kojarzył mi się z innym politykiem którego poznał cały Świat obaj nienawidzili Żydów .

Mariusz1989

  • Gość
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #88 dnia: Lipca 01, 2010, 10:26:37 »
Gdzie on był dowcipny ?

[ Dodano: 2010-07-01, 10:28 ]
Cytat: "Marcin069"
Charakteru wykreowanego przez środki masowej przekazu? charakteru, który nie musi być prawdziwym obliczej JK, myślę, że by ocenić kandydaturę Jarosława Kaczyńskiego, należałoby prześledzić jego całą kariere polityczną, a nie wyrabiać sobie opinie na podstawie wycinków serwowanych przez mass media, poodobnie jak było to w przypadku jego


ja prześledziłem... i zachwycająca ona nie jest.

Offline hubalczyk

  • Rozpisuje się
  • *****
  • Wiadomości: 173
    • Zobacz profil
[Ogólne] Co sądzicie o debacie
« Odpowiedź #89 dnia: Lipca 01, 2010, 10:36:32 »
A gdzie się podziali zwolennicy Bronka? Przepraszam koledzy, ale takiego obciachu Wam Bronek narobił, że aż mi jest Was żal. Zero merytorycznych konkretów, zero argumentów, wymachiwanie książeczką, ciągłe powtarzanie haseł z kampanii... Można było go tak podsumować - kłębek nerwów wiercący się bez przerwy w fotelu. Ta debata + jego poprzednie wpadki z niewiedzy... No Panie i Panowie... Jeśli takiego prezydenta chcecie, to przepraszam, ale dobrze to o Was świadczyć nie może. 75% kryminalistów poparło Komorowskiego w I turze. Aż chce się powiedzieć, parafrazując Komorowskiego - Jaki kandydat, taki elektorat! Więc śmiało! Głosujcie na Bronka! Tylko nie mówcie o tym nikomu. Większym obciachem wydaje się popierać Komorowskiego niż kiedyś Samooborę :> Przepraszam, że tak ostro, ale tu idzie o sprawy ważne. To nie są mistrzostwa piłki nożnej. Tu chodzi o przyszłość naszą, naszych dzieci. Może górnolotnie, ale to jest fakt. I nie mówcie, że "wybieram mniejsze zło i głosuje na Bronka". Bo wczoraj już naprawdę było widać kto z tych dwóch jest na serio przygotowany do objęcia tak ważnej funkcji, do której trzeba przygotowywać się całe życie, aby wykazać się wiedzą. Kaczorowi wiedzy odmówić nie można, co udowodnił wczoraj. Kaczyński operował argumentami, liczbami, odnosił się do konkretnych przykładów. Komorowski tylko wykuł coś na pamięć i powtarzał to co już słyszeliśmy w tej kampanii. Zgoda buduje. Ojciec pięciorga dzieci i td i tak do znudzenia...
hubalczyk