Notice: Undefined index: tapatalk_body_hook in /home/klient.dhosting.pl/wipmedia2/forum/Sources/Load.php(2501) : eval()'d code on line 199
  • Strona główna
  • Szukaj
    •  
  • Zaloguj się
    • Nazwa użytkownika: Hasło:
      Czy dotarł do Ciebie email aktywacyjny?

Autor Wątek: [Police] Wybory  (Przeczytany 77534 razy)

Mamabije

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:13:11 »
A tak szczerze mówiąc nie jesteście lepsi od tych,których cytujecie.Inaczej nie pitolilibyście w kółko o tym samym :my jesteśmy naj a tamci to shit.JAK CHCECIE BUDOWAĆ LEPSZĄ PRZYSZŁOŚC POLSKI jeśli cały Wasz czas zabierają konflikty?Zakład,że jeśli spytałabym o to,co zrobiłby każdy z Was,będąc prezydentem/premierem to odpowiedzielibyście:pozbycie się z rządu/parlamentu/itd TYCH DRUGICH.I na tym ma polegać w Polsce walka o poprawę gospodarki i ogólnie naszego życia?Na Waszych wzajemnych walkach o to,kto dorwie się do koryta?Jaki przykład dajecie młodszym pokoleniom?Co w naszym kraju może się zmienić na lepsze,jeśli jedynym Waszym problemem jest to,żeby opozycja nie dorwała się do władzy.Gdzie tu miejsce na wypełnienie obietnic wyborczych.

Offline lukasz_s

  • VIP
  • ********
  • Wiadomości: 1386
    • Zobacz profil
[Police] Wybory
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:14:16 »
łahahahah buta i kłamstwa POwskich Polityków, łezkę uroniłem ukradkiem  ;)

http://dobrepanstwo.pl/
SPZP "Skarb"

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:14:44 »
ja nie licytowałem się z tobą o ile wogóle się licytowałem... widać nie czytasz ze zrozumieniem forum. hubalczyk zaproponował mi merytoryczną rozmowę i swego rodzaju zakład. ja się zgodziłem. nie chodziło o licytację. ale ty widać lubisz rywalizacje, tyle tylko że niezdrową jak PiSaki. Arogancji i chamstwa to ja dużo widzę w twoich postach. A rozjechać to ty możesz sobie PiSowskiego kota Kaczyńskiego a nie mnie. Pozdrawiam

Mamabije

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:20:07 »
Ups....widzę,że szanowni panowie nie potrafia lub nie chcą odpowiedzieć na proste pytania kobiety w średnim wieku.Cóż,może za wysokie mam wymagania i cytowanie Wam wychodzi lepiej niż myślenie   ;D

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:24:39 »
Cytat: "Mariusz1989"
A rozjechać to ty możesz sobie PiSowskiego kota Kaczyńskiego a nie mnie.


,,Rozjechany" zostałeś w walce na chamskie cytaty polityków z obu obozów, więc nie bierz wszystkiego tak dosłownie....taka zabawa...skromni licząc na jedną chamską wypowiedz członka PiS przypada lekko licząc 20 wypowiedzi POwców. Skończmy temat, bo faktycznie zrobiło się nudno.

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:26:06 »
Przepraszam, ale widzę, że nie przeczytałaś postów od początku. Przynajmniej moich. Wdałem się w kulturalną i spokojną dyskusję a to sekator atakuje nie wiem w jakim celu.
My zdajemy sobie sprawę z tego, że kłótnią i arogancją niczego nie wskóramy. Dlatego w moich postach nie ma arogancji i ataków. A jeżeli ktoś mi złośliwie napisze to nie przejdę obok tego obojętnie i też swoje trzy grosze wtrącę. A ty również jesteś nie uprzejma.
Cytat: "Mamabije"
Cóż,może za wysokie mam wymagania i cytowanie Wam wychodzi lepiej niż myślenie ;D

Jeżeli to zdanie miało na celu wywołanie nas do odpowiedzi na twoje bądź co bądź pytanie jak twierdzisz to średnio udany zabieg. Nas krytykujesz i nam wytykasz kłótnie i złośliwości a sama do takich metod się uciekasz ;) I jaki tu przykład od prostej kobiety w średnim wieku ?

[ Dodano: 2010-06-29, 23:28 ]
Cytat: "sekator"
,,Rozjechany" zostałeś w walce na chamskie cytaty polityków z obu obozów, więc nie bierz wszystkiego tak dosłownie....taka zabawa...skromni licząc na jedną chamską wypowiedz członka PiS przypada lekko licząc 20 wypowiedzi POwców. Skończmy temat, bo faktycznie zrobiło się nudno.


I znowu się mylisz... Bo moje początkowe cytaty nie miały pokazać chamstwa polityków PiSu, tylko zaprzeczenia obecnych strategii politycznych tej partii... zaprzeczenia ich hasła, że Polska jest najważniejsza. Jak więc mówiłem... Czytaj uważnie !

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:31:15 »
Cytat: "Mamabije"
zrobiłby każdy z Was,będąc prezydentem/premierem


Ograniczenie biurokracji i barier biurokratycznych, walka z korupcją,nepotyzmem, polityka zagraniczna dbająca o interesy państwa polskiego, niewyprzedawanie resztek majątku narodowego, ograniczenie długu publicznego, likwidacja KRUS i części przywilejów emerytalnych, mała, ale świetnie uzbrojona i wyszkolona armia, dostęp do zawodów prawniczych, ogranicznie monopoli w gospodarce, ograniczenie liczby wydawanych zezwoleń i licencji....to tylko część moich ewentualnych postulatów.

Mamabije

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:34:31 »
Być może jestem nieuprzejma,ale zauważyłam,że inaczej nie da rady zwrócić na siebie uwagi.Z Wami jak z teściową:jak nie pier...sz to się nie zamknie.Dajcie spokój z tymi kłotniami i napiszcie wreszcie coś konstruktywnego, bo jak Was czytam to myślę, że kto by prezydentem nie został i tak popłyniemy... :fish:



Zauważyłam.Nie chcę tylko spamu na forum robić  nabijaniem nowych postów więc siedzę, czytam i ew. edytuję.

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:35:38 »
wspieranie przez państwo rodzin wielodzietnych i osób wykluczonych, poprawa stanu służby zdrowia (zmiana ubezpieczeń zdrowotnych, aby podatnik decydował gdzie i u kogo sie ubezpiecza), ograniczenie ZUS, likwidacja II filara ubezpieczeń, który jest kolejnym niewypałem, realna walka z bezrobociem przez pozyskiwanie inwestycji zagranicznych i środków krajowych, ulgi inwestycyjne dla przedsiębiorców....

[ Dodano: 2010-06-29, 23:36 ]
Cytat: "Mamabije"
wreszcie coś konstruktywnego


piszę przecież, nie zauważyłaś?

[ Dodano: 2010-06-29, 23:41 ]
rozliczenie dzikich prywatyzacji z lat dziewięćdziesiątych, przepadek mienia za wyprowadzanie majątku państwowego, wspieranie polskiego przemysłu i know how, ograniczenie podatków pośrednich, zmiana systemu szkolnictwa, wyróżniania najlepszych pedagogówi weryfikowanie ich osiągnięć, likwidacja matematyki na maturze.....

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:43:43 »
1. Rozdział Państwa i Kościoła, częściowe opodatkowanie dochodów kościelnych.
2. Utrzymanie KRUSU po głębokiej jego restrukturyzacji.
3. Depenalizacja narkotyków miękkich.
4. Możliwość zawierania małżeństw przez homoseksualistów, z prawem dziedziczenia bez możliwości adopcji.
5. Finansowanie przez Państwo metody in vitro w ściśle określonych przypadkach.
6. Zmiana prawa w sprawie aborcji, jej dopuszczenie w ściśle określonych przypadkach (gwałt, zagrożenie życia itp.)
7. Demonopolizacja rynku. Ograniczenie praw monopolistycznych największych firm państwowych jak TP S.A., PKP itp.
8. Zdecydowana polityka w sprawie zniesienia wiz dla polaków przez USA.
9. Zdecydowana polityka wobec Białorusi w sprawie traktowania mniejszości polskiej w tym kraju.
10. Wprowadzenie parytetu.
11. Wprowadzenia Polski do stref Euro w ciągu 2 lat.
12. Wprowadzenie podatku liniowego z ulgą prorodzinną.

To chyba najważniejsze z moich postulatów.

[ Dodano: 2010-06-29, 23:45 ]
Cytat: "sekator"
realna walka z bezrobociem przez pozyskiwanie inwestycji zagranicznych i środków krajowych


a przy pomocy jakich inwestycji zagranicznych chcesz likwidować bezrobocie ? i za pomocą jakich środków krajowych ?

P.S. to nie jest atak tylko pytanie

[ Dodano: 2010-06-29, 23:53 ]
13. Porzucenie pomysłu likwidacji Senatu.
14. Działalność gospodarcza powinna być legalna po jej zgłoszeniu a nie udzieleniu zezwolenia.
15. Możliwie jak największa obniżka podatków a z pewnością ich uproszczenie.

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:54:45 »
Cytat: "Mariusz1989"
P.S. to nie jest atak tylko pytanie


wiem, ale to już temat na inny wątek, miały być wymienione więc wymieniłem...o każdym mogę pisać długo (podobnie jak ty o swoich)ale nie wiem czy główna zainteresowana sobie tego życzy i czy interesuje to pozostałych forumowiczów.....jeśli tak załóżmy odddzielny wątek i pogadajmy, bo w tym już się robi ,,duszno" i za chwilę sami tu zostaniemy :devil:

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:55:42 »
Hehe... Jeśli masz ochotę to załóż :) Chętnie pogadam na ten temat.

sekator

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:56:03 »
Cytat: "Mariusz1989"
13. Porzucenie pomysłu likwidacji Senatu.
14. Działalność gospodarcza powinna być legalna po jej zgłoszeniu a nie udzieleniu zezwolenia.
15. Możliwie jak największa obniżka podatków a z pewnością ich uproszczenie


tu się zgadzamy...

[ Dodano: 2010-06-29, 23:57 ]
Cytat: "Mariusz1989"
10. Wprowadzenie parytetu.
11. Wprowadzenia Polski do stref Euro w ciągu 2 lat.


a tu już nie...

Mariusz1989

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwca 29, 2010, 23:58:20 »
tak to z poglądami bywa... za dużo jest rzeczy do zrobienia, żeby się w każdej zgadzać :)

Mamabije

  • Gość
[Police] Wybory
« Odpowiedź #149 dnia: Czerwca 30, 2010, 00:56:54 »
Wspieranie przez państwo rodzin wielodzietnych...no tu mogłabym polemizować.
Są rodzice, starający się zapewnić dzieciom godny byt i mają ich wiele bo taki jest ich wybór,są też tacy,którzy, że tak powiem, klepią dzieci co rok bezmyślnie nie zastanawiając się nad tym,kto je utrzyma.Są też tacy,którzy nie stosują metod antykoncepcji bo nie pozwala im na to wyznawana religia.Co do tych pierwszych to owszem,wsparcie należy się w sytuacji nagłej utraty pracy (likwidacja zakładu pracy,wypadek uniemożliwiający dalszą pracę ...).Co do drugich-a do tych należą często alkoholicy itp.-to już większy zgryz.Słyszy się wiele o tym,jak to co i rusz takim rodzicom sądy odbierają dzieci i umieszczają je w Domach Dziecka albo rodzinach zastępczych.Pod publikę powiedziłabym,że trzeba im pomóc,prawda jest jednak taka,że powinno się zapobiegać takim sytuacjom nawet poprzez sterylizację.
Zaś wierzących wysłałabym po pomoc prosto do ich Kościoła.